Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faxaadas

Ladna i inteligentna kobieta - istnieje?

Polecane posty

"no popatrz, a inteligetni facec wiaza sie z glupimi babami, ba sa zmuszeni do wiazania bo wlasciiwie nie maja innego wyboru chyba ze samtnosc" kto ich zmusza? :D nikt "Nienasycona " utemperowałam szowinistę ;) a fajne ciacho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no każdy by chciał super cizie, wielkie cycki, super dupa, fajna twarz, inteligentna, oddana i inne bajery, a sami do zaoferowania mają gówno, powiedz nam kilka słów o sobie :) czym się zajmujesz, możesz dołączyc zdjęcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
To ze kazdy facet by chcial kobieta z duzymi cyckami to najwieksza bzdura na swiecie. A co Ty tak sie mna zainteresowalas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie Tobą, tylko tematem, bo pytasz, gdzie znalesc piekną i inteligentną, to sie pytam, co soba reprezentujesz,żeby na takową miec szanse :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*autorze, widzisz na co Ci inteligentna jak ta ma cycki? Nie udawaj, że nie zastąpi to rozmów z intelektualistką :P Oczywiście, moze ta pani jest inteligentna:classic_cool: nigdy nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
agnet, ale gdzie Ty wyczytalas ze ja chce miec u takiej szanse? Ja sie pytam czy w ogole takie sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
pani na tym gifie ma zdecydowanie za duze i klopotliwe piersi, za pare lat zaczna wiednac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Mam odmienne zdanie, ladnych kobiet jest stosunkowo wiele, zdecydowanie gorzej z inteligencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie mogę znaleźć
Każdy jeden chce inteligentną i ładną a jak przychodzi co do czego woli brzydką dziewicę, najlepiej niepełnoletnią i bez wykształcenia, za to gotującą i sprzątającą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
No jak pokazuje zycie praktycznie sie wyklucza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
inteligentnym ludziom nie trzeba tlumaczyc co to inteligencja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak powinna zachowywac sie kobieta inteligentna, o czym powinna rozmawiac, jakie miec zainteresowania? slucham, bo Ciekawa jestem Twojej teorii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Ile znam inteligetnych. Okolo pieciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Prosze nie zadawac mi pytan rodem z przedszkole, bo calkowicie zwatpie w Wasza inteligencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akabarbiette
ja jestem piękna i inteligentna:) a przynajmniej tak mówią mi wszyscy znajomi i nie tylko, ja przez skromność tak nie uważam ale bardzo mi miło że mam taką właśnie opinie wśród ludzi. Mało jest takich kobiet to fakt ale też bardzo mało jest przystojnych i inteligentnych mężczyzn, chyba znam jednego takiego :) ale ma już żone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Nie, nie wszystkie sa brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
móżesz mówić o inteligencji ogólnej czyli takiej, którą mierzymy za pomocą testów na poziom IQ, a możesz mówić o innych rodzajach inteligencji, konkretnie ośmiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem bo jestem po psychologii a tam duuuuużo było na ten temat;) i uwierz mi korelacji między wyglądem, a tym, co masz w głowie nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaanuszka
a np Martyna Wojciechowska? jest inteligentna i ładna. prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Nie, nie wszystkie sa brzydkie" to w czym problem?? znasz inteligentne dziewczunu i są ok z wuglądy. Chcesz miss polonia z móżgiem Marii skłodowskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Nie widze zadnego powodu, z ktorego pytanie kobiet byloby uprzewilijowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nazywa kultura ja nie widze powodu bys uciekal przed prostym pytaniem ktore Ci zadalam, no chyba ze nie do konca jest takie proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Ivalia To jakos slabo studiowalas te psychologie jak nie slyszalas o takiej korelacji. O efekcie aureoli tez nie slyszalas Fiku Ja pytam sie o ladne i zarazem inteligetne kobiety a nie o inteligentne i przecietne z wygladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×