Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faxaadas

Ladna i inteligentna kobieta - istnieje?

Polecane posty

Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
wiem że stać, ale nie chce mi się na takim durnym forum wysilać jakie masz zainteresowania? to Ci powiem, czy znam dziewczynę z którą mógłbyś pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
sport, historia najnowsza, polityka, psychologia spoleczna, media, zjawiska paranormalne, filmy (lata 80 i starsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu jest Twoj problem, masz swoje wytyczne - wysokie wymagania wzgledem kobiet, zbyt wysokie ale moze jakas normalna dziewczyna cie oczaruje z ktora bedziesz mogl rozmawiac na rozne tematy calymi dniami i nocami i tak przez lata, zycze Ci tego :) naprawde :) otwoz sie na innych Powodzenia! i to by bylo na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
mam swoje wymagania wzgledem kobiet, bo jaki to sens nie miec zadnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojofffffffffffffffffffff
Źle sformułowałeś swój problem. Nie chodzi o to, że nie ma inteligentnych ładnych kobiet, tylko o to, że nie trafiłeś na kobietę z którą się rozumiesz. Skoro chcesz dyskutować, przerzucać się ripostami to potrzebujesz kobiety o podobnych zainteresowaniach i spojrzeniu na świat. Ze mną byś sobie nie porozmawiał, bo z tego co napisałeś interesują mnie wyłącznie filmy :) co nie znaczy, że jestem głupsza od Ciebie, po prostu lubię inne rzeczy. Ja z dobrymi znajomymi czy chłopakiem potrafimy rozmawiać tak, że postronna osoba nas nie zrozumie, przerzucamy się tekstami z naszych ulubionych filmów, piosenek czy książek. To kwestia wspólnego świata, a nie inteligencji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ma jakieś wytyczne, staraj się nie przesadzać, bo obudzisz się z ręką w nocniku, szukając swojego ideału, który nie istnieje, i pamiętaj też, że sobą też musisz coś reprezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
O muzyce nie wspomnialem bo to dosc oczywiste, przy czym podobnie jak przy filmach, gustuje w starszych kapelach, szczegolnie rockowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojofffffffffffffffffffff
Dlaczego uważasz, że muzyka to oczywiste? Większość ludzi słucha eski i to jest dla nich oczywiste ;) To zapodaj nazwę jakiejś dobrej kapeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Od kiedy media to zainteresowania kobiet? To jest typowe zainteresowanie facetow, wystarczy poczytac portale o mediach i zobaczyc kto dominuje wsrod udzielajacyhc sie. Filmy to zainteresowania kobiet? Bzdura, wiecej facetow interesuje sie filmami niz kobiet, wystarczy przejrzec serwist filmowe jak filmweb czy szczegolnie imdb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
dobre kapele to np Queen, Deep Purple, AC DC czy Metallica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojofffffffffffffffffffff
ja interesuję się filmem, może nie jakoś wybitnie ale lubię. chodzę do kina co tydzień. te kapele to każdy zna. coś innego? a jakie kino lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Oj nie kazdy zna. Inne to np Rammstein, Dire Straits, Gunses Roses a z polskich Kult czy TSA. Filmy psychologiczne, wojenne, westerny, kino poetyckie, dziela bardzo ambitne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojofffffffffffffffffffff
te kapele też mam odsłuchane od góry do dołu, od przodu i tyłu :D chyba niczym mnie nie zaskoczysz. wieje nudą co to znaczy "dziela bardzo ambitne" ? leć tytułami i reżyserami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bylo Ci dane
bo ciągnie swój do swego - widać inteligencja i uroda nie grzeszysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
jesli uwazasz ze te klasyczne kapele sa nudne, to nie mamy o czym rozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
W muzyce chodzi o tym by sluchac czegos dobrego, wartosciowego o nie zaskoczenie. Zaskoczyc to mobylm Cie piszac ze no slucham disco polo, ale przeciez nie o to chodzi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojofffffffffffffffffffff
od Ciebie wieje nudą, nie od muzyki :D te zespoły zna każdy, słucham ich od dziecka. nie wiedziałam, że słuchanie takiej muzyki to jakiś ewenement :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
a czy ja pisalem ze to jakis ewenement jesli sluchasz od dziecka takicj kapel, to duzo mowi to o sluchaniu muzyki przez Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojofffffffffffffffffffff
"jesli sluchasz od dziecka takicj kapel, to duzo mowi to o sluchaniu muzyki przez Ciebie" a co mówi? ciekawa jestem :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Zaraz napiszesz ze takze od dziecka czytasz Bulhakowa czy Dostojewskiego hahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
pomysl troche, to moze dojdziesz co moze mowic o Tobie, chyba nie wyamgam od Ciebie zbyt wiele, czy myslenie to dla Ciebie sport ekstremalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojofffffffffffffffffffff
no bo czytam :D nie rozumiem co w tym takiego dziwnego? Queen słuchałam jak miałam 6 lat, moje rodzeństwo słuchało to ja tez. potem podkradałam im kasety i sama słuchałam. Dire Straits i Pink Floyd to muza mojego dzieciństwa, serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
moze i czytasz tylko z jakim efektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojofffffffffffffffffffff
i nie mówię, że mając 10 lat rozumiałam tę muzykę, ale uwielbiałam wsłuchiwać się w dźwięk gitary elektrycznej - od zawsze. te solówki Dire Straits! ach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
a filmy jakie ogladasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojofffffffffffffffffffff
generalnie Kieślowski to mój mistrz. tak poza tym, najbardziej lubię kino europejskie. i czeskie. lubię Lyncha, Triera, Almodovara niektóre. dramaty i pokręcone filmy to jest to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Kieslowski - niezle. Jest iskierka nadziei jesli jesli idzie o Twoja osobe hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×