Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faxaadas

Ladna i inteligentna kobieta - istnieje?

Polecane posty

Gość faxaadas

Mowi sie ze inteligentne i ladne kobiety sa jak UFO - wszyscy o nich mowia ale nikt jeszcze nie widzial. Cos w tym jest. Mimo ze zyje ponad 30 lat na tym ziemiskim padole, to nie bylo mi dane widziec taka kobieta, to samo maja moi znajomi i ich znajomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodbnie masz poważną
wadę wzroku :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutellkaaaa
źle szukacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne i inteligentne kobiety obracają się w towarzystwie takowych mężczyzn. Skoro nie znasz takiej, wniosek jest prosty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasa
fiku mikuuu - udowodnila swoim postem ze takich kobiet nie ma. Koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdasdasda
kilka razy uslyszalam taki komplement:) wiec chyba jestem jedna z nich:) ale z opowiadan roznych mezczyzn wiem ze ciezko takie kobiety spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodobnie masz poważną
najważniejsze w tych Waszych poszukiwaniach jest to, co oferujecie w zamian :) za ten skarb inteligencja z urodą w bonusie :) Inteligentny przystojniaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Prosze nie zmieniac tematu. Mowa jest o domniemanych inteligentnych i ladnych kobietach a nie o takowych facetach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowuj jakiś matoł zakłada
tematy :O🖐️ Jest pełno ładnych + inteligentnych kobiet tylko kwestia tego co ty uważasz za ładne bo jak solar-plastik to nic dziwnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Jest pełno ładnych + inteligentnych kobiet hahaha zart roku, dziekuje za poprawe humoru i prosze o wiecej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdopodobnie masz poważną
ok, Dla ciebie nie ma takich kobiet I nie będzie nigdy ani jednej koniec tematu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mimo ze zyje ponad 30 lat na tym ziemiskim padole, to nie bylo mi dane widziec taka kobieta, to samo maja moi znajomi i ich znajomi." Masz 30 lat? Bo to zdanie jest godne dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Krwawa Wilczyca, naucz sie czytac ze zrozumieniem, dopiero wowczas podejme polemike z Toba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BTW, ludzie są naszym lustrem, często zwracamy u nich uwagę na takie cechy jakie sami posiadamy. Nie mając poczucia humoru nie zauważymy go u innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze nie zmieniac tematu. Mowa jest o domniemanych inteligentnych i ladnych kobietach a nie o takowych facetach no swój do swego ciągnie, nie wiedziałeś ? inteligentna i piekna chce przystojnego i inteligentnego, takze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz, wszystko zależy od kryterium. W/g moich kryteriów znam kilka "Ładnych i Inteligentnych". Jeśli w/g twoich kryteriów takich nie ma - to co to oznacza? To oznacza że moje kryteria są inne. Po drugie, sama inteligencji (w sensie IQ) nie jest najważniejsza. A co z inteligencją emocjonalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
agnet Przeciwienstwa sie przyciagaja, gdyby swoj ciagnal do swojego to kobiety by sie wiazaly z kobietami a faceci z facetami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo:P Jedno poszło się, ekhm...., nie zaliczyłam. Ale skubaniec 3/4 roku uwalił (w tym największych kujonów), to trzeba przyznać udało mu się wybornie złapać nas na banałach. A drugie to wielka niewiadoma, biorąc pod uwagę to jak wielką powagą darzona u nas była socjologia i jak się do niej przygotowano to myślę, że doktorkowi nie będzie się chciało poprawki dla 200osób robić tylko powstawia 3:D Ale cholera go wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie mogę znaleźć
Inteligentną kobietę trudno znaleźć bo.....ona udaje idiotkę :D Wszak od dawien dawna wiadomo, że każdy facet ucieknie przed mądrą babką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej, na socjo byłam mega zdeterminowana w strzelaniu :D Na razie jestem dumną właścicielką pierwszego wpisu zaliczeniowego w indeksie :classic_cool: "jestem zdeterminowana by odnieść sukces " Ciekawe do czego się posuwasz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w seicento....
Inteligentną kobietę trudno znaleźć bo.....ona udaje idiotkę najgorsze jest to, ze wiekszość nie udaje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic nie mogę znaleźć
Większość nie udaje i dlatego ma facetów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha, napewno piękna i wykształcona laska poleci na robola, weź się ogarnij, cudów nie ma.Przeciwieństwa w charakterze podobno się przyciągają, ale tu też bym się kłóciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
agnet no popatrz, a inteligetni facec wiaza sie z glupimi babami, ba sa zmuszeni do wiazania bo wlasciiwie nie maja innego wyboru chyba ze samtnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"no popatrz, a inteligetni facec wiaza sie z glupimi babami, ba sa zmuszeni do wiazania bo wlasciiwie nie maja innego wyboru chyba ze samtnosc" No to zwiąż się z głupią babą albo siedź sam. Po kiego nam trujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×