Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faxaadas

Ladna i inteligentna kobieta - istnieje?

Polecane posty

Gość faxaadas
Kultura, a jak ta "kultura" ma sie do rownouprawnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzabufka
Problem polega na tym, ze mezczyzni (z reguly) boja sie inteligentnych kobiet. A poniewaz nie jest to cecha pozadana u kobiet, wiec zamiera/jest w mniejszosci:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem inteligenta i ładna
dlatego nie szukam tutaj znajomości z facetami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staram sie byc kulturalna i wymagam tego rowniez od innych, wiec skoro zalozyles temat o tym ze takie kobiety nie istnieja ja pytam grzecznie co taka kobieta powinna miec w glowie bys mogl ja uznac za inteligentna ( pomijam slowo ladna, bo wiadomo ze Twoich postow wynika ze taka wlasnie ma byc ) no wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nddsd
Mezczyzni boja sie inteligentnych kobiet? Jak mozna sie bac czegos czego nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Sonho lindo Nie tyle co powinna miec w glowie o ile jaka powinna byc. Nie nalezy mylic wiedzy, oczytania z inteligencja. Mozna byc bardzo oczytanym, duzo wiedziec i nie grzeszyc inteligencja i vice versa. Inteligencje pojmuje jako blyskotliwosc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale co Wy dziewczyny w ogóle dyskutujecie, na siłę chcecie mu udowodnić że TAKIE ISTNIEJĄ PODAJĄC PRZYKŁADY to poniżające :) i znam się trochę lepiej na tym kolego więc nie pisz mi czy słabo studiowałam psychologie, czy nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzabufka
A jesli chodzi o efekt aureoli to ja mam wrazenie, ze w moim zawodzie to dziala w druga strone - im ladniejsza kobieta tym dluzej musi udowadniac, ze poza ladna buzia ma tez cos w glowie:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Moze i jestem slaby, nie mnie to oceniac, co nie zmienia faktu, iz poraz kolejny zbaczacie z tematu. Czyzby ten ostatni byl niewogodny dla Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Skad wiesz ze znasz sie lepiej? Skad wiesz co ja studiowalem, moze jestem dr nauk psychologicznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec odpowiadając na Twoje pyatnie - takie kobiety istnieją, ba, jest ich wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
ja dałam realne przykłady, co by nie być gołosłowna :) autor nie odniósł się do nich ani słowem. ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzabufka
Skoro twierdzisz, ze nie widzisz powodu, dla ktorego kobiety mialyby byc uprzywilejowane to ja nie widze, z jakiego podowu mezczyzni maja byc uprzywilejowani - skoro nie ma inteligentnych kobiet to nie ma tez inteligentnych mezczyzn, czy tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem to doskonale rozumiem, ze nie ma kobiet ladnych i blyskotliwych? nie bede ci glowy zawracac przykladami, ale moim zdaniem istnieja takie osoby moze nie jest ich razaco duzo ale sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
rzabufka Nie zalamuj mnie! To nie jest zadne uprzewilijowanie, czy Ty wiesz co to jest uprzywilijowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Krwawa Wilczyca Jak moze ktos mnie nie chciec, ktos kogo nigdy nie spotkalem i vice versa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
ja nie mam pojęcia co to jest "uprzywilijowanie". pierwszy raz na oczy widzę takie słowo :D a wy dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym sadze ze im kobieta ladniejsza tym bardziej pewna siebie i co za Tym idzie - bardziej inteligentna bo nie boi sie wyzwan, nie boi sie rozmawiac, nie boi sie zarzucac riposta, zna swoja wartosc, potrafi manipulowac osobami dla swojej korzysci, potrafi szybciej nawiazywac kontakty, potrafi odnalesc sie w roznych sytuacjach - to moja teoria oczywiscie, mozesz sie z nia nie zgadzac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
oooo, zaczyna sie czepianie literowek, jakie to typowe jak sie nie jest w stanie prowadzic merytorycznej dyskusji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojoffffffffffffffffffffff
tą literówkę popełniłeś już trzeci raz. czy to aby na pewno literówka? poza tym dałam merytoryczne przykłady (sztuk 3) na inteligentne ładne dziewczyny. czekam na Twoją reakcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzabufka
Chyba nie zrozumiales mojej ostatniej wypowiedzi:D. Nie sadze, aby wykres poziomu inteligencji w zaleznosci do wygladu przedstawial sie inaczej w przypadku mezczyzn i kobiet. Chyba, ze masz jakies podstawy twierdzic, ze jest inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Sonho lindo Myslisz sie popelniajac prosty blad, utozsamiasz pewnosc siebie z inteligencja, nic bardziej blednego Najbardziej pewni siebie sie glupcy, przekonani o swojej nieomylnosci itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Rozklad poziomu inteligencji rozklada sie inaczej u facetow a inaczej u kobiet, nawet nie wprowadzajac kolejnej zmiennej - urody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzabufka
rozklad poziomu inteligencji od czego? Bo jak narazie podales w swoim stwierdzieniu tylko jedna zmienna... Nijak z tego wykres nie wyjdzie:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×