Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość faxaadas

Ladna i inteligentna kobieta - istnieje?

Polecane posty

Gość domyślił się wcześniej
jakieś 10 cm we wzwodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
podszywyw opanowaly temat, trzeba poczekac na ich znikniecie, wtedy dokonczmy rozmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxxadass
buhahahaha, sam jestes podszywem. Chciales sie podszyc za inteligentnego a wyszlo govno z doopy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojofffffffffffffffffffff
nie ma co konczyc. Jestes skonczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola ola ola
Nie wiem autorze w jakim mieście żyjesz, w jakim środowisku - bo wokół mnie pełno pięknych (czytaj: ładnych, zgrabnych, uśmiechniętych,dobrze ubranych, zadbanych) i inteligentnych (czytaj: wykształcone, na stanowisku, obyte w świecie) kobiet ... i szczerze, to raczej jest problem z panami :P Niestety zadbanych panów, "z klasą", oczytanych itd. - ciężko spotkać. Choć ja miałam wielkie szczęście trafić na takiego parę lat temu i został moim mężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jej mężem a moim
kochankiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojofffffffffffffffffffff
zapewniam Cię że mnie nie znasz. po prostu wiem to na 100% :) ale pozdrów mój odpowiednik :p kurde, może to moja koleżanka? bo mam 2 takie, które mogłyby w tym temacie napisać słowo w słowo to co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojofffffffffffffffffffff
widzisz kobiety są takie przeciętne i podobne do siebie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola ola ola
kochankiem może być wielu ... a mężem tylko moim :P Dopóki śpi co noc przy mnie (i wciąż jest zainteresowany zbliżeniami;)) ... nie boję się ewentualnych kochanek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola ola glupia babola
no i co, ze spi z toba ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
jojojojofffffffffffffffffffff jak jestes taka pewna ze Cie nie znam, to sie zaloz, co Ci szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
o co sie zakaldasz, to Ty wymys, nie mamy co ustalac jak odbierzesz wygrana, bo nie odbierzesz, ja swoja odbiore jak sie spotkamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takiego scenariusza to
zaden by sei nie powstydzil :classic_cool: ale jazda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
ktos tu jednak stchorzyl przed zakladem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jojojojofffffffffffffffffffff
nie stchórzyłam tylko musiałam się akurat czymś zająć :D a raczej kimś. zresztą, skoro mnie znasz to powinieneś wiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faxaadas
Nie jestem wrozna, by wiedziec co TY mozesz robic w danej chwili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ladna i inteligentna hmmm Uroda jest wzgledna, inteligencja unikatowa. Inteligentna kobieta to nie ta, ktora "posiada dyplom", inteligencja jest czyms wiecej niz papierkiem (choc malo ktora jest w stanie skonczyc prawdziwa uczelnie (taka "nie za jajaka" i nie zaocznie) na kierunku hmmm powiedzmy scislym. Darujmy sobie profile przeciwne do scislych, takie jak filologie i bibliotekarstwo, bo czytanie i wyciaganie wnioskow zawiera sie dajmy na to w fizyce, natomiast logicznego myslenia w czytaniu wcale byc nie musi). Ile nam zostaje? No malo. Malo jest tych kobiet fizykow i matematykow. Malo, ale jednak sa. A znacie babe, ktora skoczyla jedno i drugie? To teraz uroda. Ta wzgledna czesc. hmmm niech bedzie wysportowana, tlusciochy nigdy nie sa ladne. Te z krzywymi kregoslupami i "platwusem" tez odpadaja. Ustalmy wymiary: co najmniej 30 cm roznicy, cienka w pasie, tyleczek jak u latynoski, smukle i wysportowane (ale kobiece) nogi (nie chude, fuj, chude nogi sa obrzydliwe), plaski brzuch, piersi okragle, ale nie wielkie, w koncu kto lubi obwisle skarpetki, albo to cos co pozostaje z wielkich cyckow po ciazy? Niech ma duze oczy, ladny nos. Wlosy ciemne, coz skoro skoczyla i matme i fize to nie moze byc blondynka. Niech ma te wlosy krecone, w koncu umysly scisle to "krejzole" ;) No i jak myslicie, istnieje taka laska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×