Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce do polski

Mam juz dosc tej biedy

Polecane posty

Gość numerowaaaaaa
Zona - to prawda, i my mozemy wyrazic opinie na temat czyichs opinii, zwlaszcza jak ktos sie powtarza jak zdarta plyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonymousgroup
odkryliśmy prawdę zdesperowana domowa żona jest ukrainką dlatego jej tak dobrze w uk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hornik
a ja się zgadzam z autorką wielka brytania to dość biedny kraj pod względem umysłowym i finansowym. sam również nie chciałbym tam mieszkać i współczuje że musi znosić tą brytyjską biede i dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hornik
wracaj do polski bo w gb czeka cię tylko klepanie biedy i wieczny brak pieniędzy. polska jest bogatsza od gb a tam biednie strasznie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smiejcie sie bo to prawda
a co cie to kurwa wez sie zaczernij. zajebiscie piszesz i trafiasz jak kula w plot. czytam wszystko co piszesz. a moze zaloz wlasny top co? pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce do polski
witam ponownie was. ja włąśnie do polski dla tej wolności chce wyjechać gdyż chciałąbym zamieszkać sama i robić co chce :). ten kraj jest potworny nie da się żyć w tej wielkiej brytanii mowie wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie smiejcie się bo to praw
sprawdź co oznacza wyrażenie "trafić jak kula w płot" bo właśnie to zrobiłaś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smiejcie sie bo to prawda
no i co kurwa? masz pocieche bo sie komus cos pomylilo? nie masz co kurwa robic? zajmij sie swoja doopa :-O kurwa zal mi was ludzie:-O ciagle sie tylko do innych przypierdalacie, innych poprawiacie itd. zajmijcie sie do kurwy nedzy wlasnymi sprawami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie smiejcie się bo to praw
wyluzuj bo zaraz sie zesrasz z tego stresu:D nie przypierdalam się tylko napisałam to do twojej wiadomości tłuku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dkfsdfdsff
nie smiejcie sie bo to prawda - piekne i bogate masz slownictwo, jak zreszta wielu innych na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam takie prosaki na szyji
nie przypie**alam się tylko napisałam to do twojej wiadomości tłuku nie prosilam cie o to kurwo :-O wiec swoje wiadomosci zatrzymaj dla siebie bo mnie to chooj interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie smiejcie się bo to praw
kurwa to może ty jesteś gdybyś miała trochę oleju w głowie to wiedziałabyś jak używać tego starego jak świat zwrotu więc musisz dupa zarabiać bo główka się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smiejcie sie bo to prawda
powiem tobie cos glupia kurwo. jescze raz ci powtarzam ze chuj tobie do tego szmato !!!!! od kilkadziesiat lat nie mieszkam w Polsce i nie musze w ogole poprawnie pisac po polsku i nie musze wszystkich zwrotow uzywac poprawnie bo kurwa nie musze wszystkiego pamietac!!! a tak w ogole to nie odnosilam sie do ciebie szmato tylko do " a co cie tu kurwa"!!! i wypraszam sobie poprawianie i korygowanie mnie !!! zajmij sie swoja doopa wscibsak szmato bo mnie kurwa gowno interesuje co ty myslisz a co nie. wiec gowniaro zajmij sie soba !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie smiejcie się bo to praw
ja tez od kilka lat nie mieszkam w Polsce i umiem się wysławiać. i gówno mnie obchodzi co ty sobie wypraszasz a co nie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie smiejcie się bo to praw
dziwne ze przekleństwa jakoś zapamiętałaś widać w jakim środowisku się obracasz... zmyłaś juz spermę z brody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie smiejcie sie bo to prawda
zal mi ciebie glupia kurwo :-O kilka lat to nie to samo co kilkadziesiat a co do przeklenstw TO SPOKRZ NA SIEBIE SUKO! myslisz ze jestes elokwentna a jestes glupia polska prostaczka kurwa musi sie do kazdego przypierdalac. sperme to widocznie ty masz ZAMIAST MOZGU W GLOWIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nie smiejcie się bo to praw
prostaczka? poczytaj co ty piszesz:D kobieta z klasą się odezwała:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość losie co za masakra
jak baby na targu hahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooooooooooo
o matko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bieda w anglii
bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii bieda w anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahaha hahaha hahahha
jak na targu faktycznie...ale tak jak ktos napisal... ta dziewczyna co chce wracac z biednej anglii-dziecko prostych fizycznnie zapierdzielajacych emigrantow, mogla pomarzyc o fanym dziecinstwie.... dzieci normalnych rodzicow na pewno nie maja takiego dylematu, wiem co mowie bo u nas w rodzinie tez byl podobny przypadek-wojostwa syn zjechal do polski bo kojarzyla mu sie z dobrobytem...1 dwa jego interesy upadly, cala kase odlozona stracil wiec zapylil bogata panne z mazur i teraz ma sielanke... WSPOLCZUCIA AUTORKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzywaraca
a z kolei ja chce jechac do UK. czy ktos ma jakies rady/informacje odnosnie studiowania part-time?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×