Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Mycha

Pogaduchy o bzdurach

Polecane posty

Możesz te panele zerwać i na tym stelażu płyty położyć. Malować pewnie będziesz jasnym kolorem. Na jednej ścianie warto położyć ciemną tapetę. Do tego ciemne listw przypodłogowe w kolorze drzwi. Z tym, że tapetę nie na całej ścianie, ale na przykład za kanapą, w jej obrębie. Po bokach lampy stojące i masz fajny efekt. Ludzie niepotrzebnie boją się ciemnych kolorów, ale przy piaskowych ścianach, wiśniowa tapeta tworzy fajny kontrast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa. To ja już w temacie jestem :) Chodzi o tą psychiczną koleżankę siostry Twojego faceta? Nawiedzona laska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam trochę związane ręce... bo przecież się nie będę zniżać do jej poziomu i może jeszcze zaczne się z nią szarpać na ulicy pewnego dnia :D niiieee co to to nie ja :) tylko mi ona przeszkadza, myślałam, że już se dała spokój a jednak nie. Z resztą, to już jest nieważne, liczy się to co my czujemy i to czego my chcemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu Ja się ciemnych nie boję, u siebie w pokoju w domu rodzinnym miałam czekoladowy pokój ;) Pokaże Ci jak to mniej więcej wygląda :classic_cool: http://oi43.tinypic.com/i2t7k2.jpg Także widzisz sypialnia jest bez okna, będzie w niej duże łóżko na wprost drzwi, dwie szafeczki po bokach, szafa na całą ścianę po prawej od wejścia, a na ścianie przy wejściu od razu po prawicy toaletka moja zbunkrowana będzie.. raczej chce jasne kolory, dużo światła ( mieszkanie wysokie, jakoś prawie 3,5m)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tu jest elyta buhahahahahahahahaha. Desperatka Carrie poturbowana przez los. Mychol emiasriuszka związków kynologicznych pozbawiająca psów jąder. MałaBlondynka to dopiero gwiazdka. Nos paskudny i mąż widocznie ja źle traktuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japiitolecojest
milenal chwila, a tu znow towarzystwo znające sie, pierdzace, haha, nawet nie ma po co czytac, nie wiem, gdzie mam sie podziac, ja Was nie znam:( co zrobic?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że przygotowałaś profesjonalny projekt :D Zrób sobie podwieszany sufit w sypialni i w nim masę najmniejszych światełek, jakie znajdziesz. Kiedyś robiliśmy taki sufit, w którym było z 50 światełek wielkości lampek choinkowych. Wyglądały , jak gwiazdy :) Sufit kończysz 5 - 10 cm od ściany i po obwodzie kładziesz wąż świetlny. Też fajny efekt w sypialni :) Coś mi się z netem pierdzieli, a chciałem wrzucić zdjęcia z naszej ostatniej roboty :) Nie mogę nigdzie uploadować zdjęć 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, niee sam kolor. Mysle nad tym, zeby nawprost wyrka dac dwa szersze paski bezowej tapety z wzorem w tym kolorze co sciany i dwa wezsze a w srodek tego powiesic na sciane telewizor. tapeta cos w tym stylu: http://srvimg09.tablica.pl/images_tablicapl/3483267_1_644x461/tapaeta-na-fizelinienie-spotykany-wzor-klej-gratistanionowe-rybnik_rev001.jpg tylko kolor inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu Hehe no właśnie z tymi światłami to coś takiego nawet planuje, w sumie myślałam o halogenach tradycyjnie ale mam nawet wąż świetlny jeden który w sumie myślałam, przeznaczyć na salon ale może do sypialni podpasi - czerwony jest :classic_cool: Qrwa nie wiem, zmieniam koncepcję co dzień... tato robi właśnie takie nowoczesne mieszkania/apartamenty to na bank mi to jutro jakoś naświetli ;) Mychol Podobne tapety ja oglądałam, tylko ciemne tło, a właśnie czerwony czy jakiś taki wzór ni to kwiatowy ni to jakieś gałęzie... uj wie co ;) Z tym, że ja na całą ścianę myślałam jedną... qrwa dobra zmiana tematu... przyjedzie jutro tato i powie cmoknij się bo Cię na nic z tego nie stać 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carrie Ja dzisiaj farbowałam paletą której normalnie nie lubię, ale jakoś tak nic nie było... kupiłam jedną bo nawet więcej nie było a na moje włosy to mało i dodałam sobie odrobinę płukanki z joanny :classic_cool: Qrwa nie dość, że nic a nic nie szczypało, mało śmierdziało to jeszcze piknie równo pokryło na prawie naturalny kolor chociaż farba miała kolor jakiś popielaty ekstra :classic_cool: koco Ciesze się, że się podobało.. qrwa jeszcze o fansówce miałam wczoraj pisać, ale myślę nie no pierdolę, nie chce wilka z lasy wywoływać... patrze dzisiaj a fansówka na stronie głównej... matko jakie to głupie jest :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Omg chce znow lazienke na poddaszu! to jest najlepsza rzecz na swiecie! wielka wanna poddasze, ogromne okna!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu, ładne ''dzieła'' ;) Blondynka, Koco niektorzy ludzie tutaj przerastaja samych siebie. Te afery o byle gowno sa tak naprawde po to by zwrocic na siebie uwage i byc kojarzonym na forum (jakby to bylo cos znaczacego) choc w oczach innych to wyglada raczej zalosnie i kompromitujaco. Zeby dwie dziewczyny sobie takie wiazanki puszczaly.... jak doczytalam co ta jedna wypisywala to myslalam ze z krzesla spadne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu No fajne fajne, jutro znajdę węża i powiem tacie, zobaczmy co powie o tym :) Ale jak czerwone światło to jeszcze lustro muszę do kompletu przy łóżku zamontować.... wróć kurva.... nie ma tematu bo sama jestem i spać nie będę mogła jak za dużo sobie wyobrażę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koco A poszukaj na głównej, chyba jeszcze jest... to popierdolona historia kurva nie wiem... żywego gwózdka? Który lubi papkowanie :D :D :D Chory wytwór czyjejś wyobraźni :D Ale są opisy i zdjęcia całych zajść :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**Mychol - to co wczoraj sie dzialo to byl ladny meksyk... troche mnie zagielo.. teraz to obserwuje i szczerze mowiac, coraz bardziej zenujace. Szkoda ze zainteresowane tego nie widza, same sobie robia krzywde i prawde mowiac, kazda z nich bedzie tego zalowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Schody całkiem całkiem, ale osobiście nigdy bym nie chciała takich szklanych poręczy... kiedyś sprzątałam w takim domu... ile to najebać się trzeba było żeby ładnie błyszczało... a sprzątałam tam raz na tydzień i jak przychodziłam to takie paskudne uwalone to było, że się dziwiłam jak tym bogaczom nie wstyd gości przyprowadzać, serio :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tej, Lomu - te schody to troche niebezpieczne... az mnie zabolalo na mysl ze sie potkne i wyjade czaszka w to szklo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×