Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

**Mycha

Pogaduchy o bzdurach

Polecane posty

Od bzdur się zaczęło, a i tak prędzej, czy później na dzieci się zejdzie :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izotoniczny... i muszę przyznać że drink wypas :classic_cool: Nie chciało mi się chodzić to od razu nalałam pół kubka wódki ( tak tak kubka, takiego do herbaty :D pierwszy lepszy z suszarki przecie se kurva nie będę w szklanusi jakiejś specjalnej serwować :D ) no i na to pół dolałam trochę oshee i miodzio, a myślałam, że nie przełknę :classic_cool: Ahhhh zakochanie 😭 Ja będę zakochana na wiosnę wiesz :classic_cool: Kupiłam dzisiaj akwarium, takie duże jak to http://allegro.pl/akwarium-ze-szkla-guardian-200x60x75-i2062189786.html, jutro przyjedzie do mnie tatełe obejrzeć jak piknie tapete starą zerwałam, powiedzieć mi co jak najlepiej zrobić, w weekend zapierdol i tak co każdy i może może do wiosny będę podziwiać swoje rybcie w takim nowym domku :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japiitolecojest przyjmujecie nowych do rozmowy? co tu sie dzieje? co u was? kto tu rzadzi tera? dawno nie bylo mnie na kafe Przyjmujemy, ale pamiętaj, że nowy stawia piwo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Lomu :) Blondynka taaaaaaaaaakie wielgaaaaaśneee?? WOW :) Musisz je fajnie oświetlić, zayebisty Highlight calego mieszkania. Masz dobra motywacje na ten remont :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka - po zerwaniu tapety jeszcze tego kleju ze ścian musisz się pozbyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mnie Carrie nie pobudzaj na noc, bo ja w celibacie żyję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu No w sumie najbardziej się wkurwię jak mi tato po wie, że na chuj to robiłam jak może regipsy będziemy kłaść :O Jedna ściana jest tak krzywa, ze masakra.. fala normalnie :D No ale koszta gonią koszta... nie wiem, mam nadzieje, że tato coś wymyśli ( fachowiec :classic_cool: ) Mychol Fajne c'nie :classic_cool: I teraz wyobraź je sobie jeszcze wbudowane w ścianę w salonie :classic_cool: z wypaśnymi dużymi rybkami :classic_cool: Goście będą mi kafe rozlewać odwracając głowę do akwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka - jak będziecie płyty kleić, to i tak tapety trzeba było zerwać :) Jeszcze będziesz tynki skuwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carrie jak mu usmazysz te swoje parowki w panierce to moze da sie cos zrobic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mychol A nie mówiłam że pierdolnieta równo, zobaczysz.. tylko patrzeć kiedy adres skołuje :O A co Ci pisała Lomu Chyba nie bo płyty na stelaż niby mamy robić.. tzn na pewno na tej jednej ścianie bo tam już stelaż w połowie zrobiony pod płyty tylko z resztą nie wiemy co robić, podczas zrywania tapety odpadł kawałek ściany :O Qrwa net mi się tnie :O 😭 Carrie Profesor nie profesorka tak? No to wiesz - odpowiedni ubiór, uśmiech numer 5... i przyjmie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesz się, że tylko kawałek tego tynku odpadł :) My kiedyś zrywaliśmy tapety u klientów i razem z tapetą poodpadały tynki, do samej cegły :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu No wole nie zapeszać, to dopiero połowa sypialni zerwana, właśnie na tej odpadającej ścianie się zatrzymałam, a jeszcze w dużym pokoju też tapeta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A później będziesz malować, czy nową tapetę kładziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisala najpierw ''siemka'' i glupa palila ''co u ciebie, dawno sie nie widzialysmy'' i tego typu bzdury i to musiala wyslac jak mnie nie bylo i odczytalam po fakcie jak sie zapytalam kim jest to pozniej napisala ze sie znamy ze szkoly (czyli dobre 5 lat temu) itd i nagle wyparowala z tekstem jak tam moje zycie uczuciowe czy w koncu sobie kogos znalazlam i tu mi sie zapalilo swiatelko bo w czas ''szkolny'' bylam z kims i to bardzo dlugo wiec to w koncu bylo nie na miejscu :D no i tak jakos od slowa do slowa ja demaskowalam choc sie nie przyznala wprost az napisala ''dlaczego mi to robisz'' :D:D:D:D napisalam narty i tyle i potem zaczela cos cisnac tak przez 20 minut pisala monologi a ja jej tylko napisalam jeszcze ''sie nie zesraj'' i tyle. aaa i mam tam zdj z nim jak go caluje, wiec to musial byc dla niej cios, ooh :) juz mi nie zal sooki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejne intrygi się kręcą, a ja znów nie w temacie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lomu Nie wiem, w planach była tapeta z jakimś wzorem na jedną ścianę, reszta malowana... no ale jedną ścianę mam z paneli więc jeśli one zostają to wymienię je na panele z jakimś wzorem i resztę maluję, a jeśli te panele przykryje regipsem to regips pomaluje a tapeta będzie na ścianie na wprost drzwi ( ścniana z panelami to ta gdzie są drzwi, nie było tam ściany od salony i wcześniej ktoś tak to sobie wymyślił, ze zamiast ściankę postawił stelaż i na to panele) od strony salonu też nie wiem, ale chyba wymienię panele na takie nowoczesne z jakimś delikatnym wzorem, a resztę salonu w kolorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha Ja pierdziele :D Zostaw sobie tą wiadomość... ale typka ma naprawdę nie równo pod deklem :D Splątany sznurek do trzymania uszu i nic więcej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carrie to jest NIC w porownaniu z jednym numerem jaki odwalila :D jak go naszla u niego w mieszkaniu a tam ZONK bo ja otworzylam drzwi :D cos tam sie prula a jak jej drzwi juz zamknelismy przed nosem to stala na wycieraczce i wyla. Kurva jaki przypal przed sasiadami :o poza tym.. ja jej nie chce nic cisnac bo zostawiam te wiadomosci. Porozsylalabym jej rodzince ale takie cos to sobie moze kazdy napisac. Albo raz ja nagrac jak drze ryja. Boze ta dziewczyna nie ma wstydu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blondynka no ma, na moja niekorzysc :o o dziwo zaprzestala wydzwaniac, wysylac smsy no i juz nie czatuje mu pod oknami, albo sie ukrywa w krzaczorach bo jej nie zauwazyl :classic_cool: moze sie sooka rozchorowala w koncu od tego stania w deszczu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×