Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

orzechoowa - skype (choćby w tej chwili), co jakiś czas latam, ale niedługo skończy się to latanie. No i telefony, smsy. No na razie tak musi być. Tęsknię bardzoooooo , bardzoooooo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM:) ...spotkanie z wielkim uchem zaliczone:( o matko....kiedy to się skończy...:( I JUŻ SPAĆ NIE MOGĘ:( Wodzę że nie tylko ja zostaje sama-no cóż taka kolej rzeczy.Wiem że my kobietki jesteśmy strasznie silne i dajemy radę w każdej ekstremalnej sytuacji-faceci by wymiękli na naszym miejscu:) ciastkozkremem....uważam że powinnaś od razu powiedzieć swojemu chłopakowi o ciąży- ma prawo wiedzieć w końcu jest ojcem.(z teściami można poczekać)wiesz mam szwagierkę która też zaszła w ciążę w 3 klasie liceum urodziła w kwietniu przed maturą .i co teraz ma 9 letnia córkę dobre stanowisko w banku męża.:)żyją sobie w UK . Początki były ciężkie ale wsparcie rodziny to jest ogromna siła:) także uszy do góry będzie dobrze:) orzechowa....ciekawa jestem co u ciebie będzie :) dwóch chłopców,dwie dziewczynki czy parka:) wczoraj na usg z drżeniem serca patrzyłam czy jedno serducho;) i jedno:) mamusia:) dzielna kobietka z ciebie:) Witam wszystkie nowe mamuśki.... ależ tabelka się rozrasta:D Miłej niedzieli kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Babeczki:) Nie odzywałam się juz chwile bo komp mi padł:) Widzę nowe mamusie. Witajcie Kochane:) Katasha84-widze że jesteśmy z tego samego miasta :) U mnie mdłosci z całodziennych zrobily się wieczorne.Chodze spać wczesniej żeby się nie męczyć. Apetyt mam chyba taki sam jek przed ciąża ,jeszcze nic nie przytyłam! Chwała Bogu !!! :) MIłego dzionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś stanęłam na wagę z ciekawości, a tu kilogram mniej. Pewnie z okazji mdłosci i niechęci do słodyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyterww
hej dziewczyneczki,gratuluje małych istotek w brzusiu. Mam pytanko czy we wczesnej ciąży takiej jak teraz miałyscie ...zgagę?Ja jestem po 2 testach, kreski jedna słabsza w drugim mociejsza. Dokucza mi zgaga własnie w nocy jeśc nie dam rady bo co zjem to się cofa.Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katasha84
Cześć dziewczyny. Ja też z tych "samotnych" - mąż pracuje w innym mieście i widzimy się tylko w weekendy :/ jeszcze parę miesięcy i będziemy wszyscy razem :) Co do plamienia - mam je od dwóch tygodni, biorę duphaston i jest lepiej - już prawie zniknęły. Do tego jakieś trzy tygodnie temu miałam krwawienie (myślałam, że okres) i parę dni później w nocy ból brzucha jakby ukłucie nożem promieniujące do pleców (myślałam, że coś z nerkami taki ból potworny). Stąd zwolnienie lekarskie. Na szczęście się okazało, że serduszko bije. Teraz czekam z niepokojem na wizytę we wtorek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyterww
hej dziewczyneczki,gratuluje małych istotek w brzusiu. Mam pytanko czy we wczesnej ciąży takiej jak teraz miałyscie ...zgagę?Ja jestem po 2 testach, kreski jedna słabsza w drugim mociejsza. Dokucza mi zgaga własnie w nocy jeśc nie dam rady bo co zjem to się cofa.Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katasha84
a poza tym ciągle mi niedobrze i mam dni, że nie mogę ruszyć się z łóżka taka jestem słaba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyterww
hej dziewczyneczki,gratuluje małych istotek w brzusiu. Mam pytanko czy we wczesnej ciąży takiej jak teraz miałyscie ...zgagę?Ja jestem po 2 testach, kreski jedna słabsza w drugim mociejsza. Dokucza mi zgaga własnie w nocy jeśc nie dam rady bo co zjem to się cofa.Dzięki za odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyterww
Przepraszam ale cos z kompem,napisało mi się 3 razy.Ups:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hyterww wedlug mnie to nie tyle zgaga co mdłości .Jesli ci się cofa. No niestety w pierwszych miesiącach ciązy to normalne> ja też niesty należę do tych 'weekendowych" .Mój M prawie cały rok pracuje poza miejscem zamieszkania ,przyjezdza na weekendy. Tylko zime spędza na miejscu. Cieszę sie że dzidzai urodzi sie w jesieni bo przez cała zimę będe miała pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja póki co jeszcze zgagi nie ma, w pierwszej ciąży też nie miałam, pierwsza ciąża to taka - że każdej kobiecie takiej życzę :) zero problemów, mdłości,bóli, gdyby nie brzuszek to i bym nie odczuła,że w ciąży jestem :) ostatniego dnia przed porodem, jeszcze śmigałam 4 km piechotką. No a teraz po 10 latach, zupełnie inaczej . Mdłości, czasami boję się cokolwiek zjeść,żeby mi nie dobrze nie było. Dziś przed pracą kupiłam sobie chipsy - no tak mi sie zachciało, zjadłam ale nie czuję się najlepiej. Także u mnie zupełnie 2 inne ciąże. A to dopiero początek , hihihihi Co do partnerów po za domem, no cóż tak bywa, póki co dac radę trzeba i jakoś wspierać się. Ja mam fajnie , bo moja rodzinka i koleżanki dużo pomagają :) a to skarb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja hyrtew mam juz normalny nick L9 Miśkaa dzieki za wiesz nigdy w zyciu ani mdłości ani zgagi żołądek jak ta lala:)a normalnie ledwo co zyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia:0 ja podobnie jak ty w 1 ciązy mogłam góry nosic do ostatniego dnia do porodu, ale to było 5 lat temu. A teraz wymieta wyżuta :)2 tyg temu byłam u znajomych i oni mi wino zaproponowali. Ja po 1 lampce to miałam taką zgagę i własnie wtedy mnie tknęło ze coś nie tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz a ja nie wiem póki co, co to zgaga. Ale też tą ciążę tak sobie znoszę, fakt człowiek starszy, inna praca - ja pracuje od 8 do 12 h dziennie, plus dni wolne w tygodniu oczywiście, na szczęście od jutra juz 8godzinny system. Będzie lżej. I w nocy spać nie mogę, znaleźć miejsca nie mogę. Zupełnie inaczej, a co będzie za kilka miesięcy - chyba będę tylko leżeć w domku :)) Kochane, owiedzcie mi co Wam lekarz zabronił jeść?? Mi powiedział że nie można: - cytrusów - czekolady - mleka krowiego - pestkowców - kwaśnych rzeczy A co Wam mówił??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) mamusia, To jakiś dziwny ten lekarz, że zabronił ci jeść. Mi lekarka powiedziała, że mogę jeść wszystko ale z umiarem, żeby nie przytyć 40 kg;) Fakt, że nie jem cytrusów i unikam czekolady (często bez powodzenia bo ją uwielbiam) ale ja mam na nie uczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co do czekolady - będzie ciężko choć teraz jest ok, bo jak są mdłości to i nic nie chce się. Cytrusy - na szczęście uda się ograniczyć, ale rzeczy kwąsne, ostre?? Nie wiem,mi też wydaje się dziwne ale takie zalecenia dostałam, dlategop pytam się Was , jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia :) to wyglądają jak zalecenia co jeść podczas karmienia :D ja w poprzedniej ciąży miałam cukrzycę ciążową (pod sam koniec ciąży) więc teraz staram się unikać słodkiego no i nie mogę za dużo owoców jeść... ale to takie trudne!!!! :( Cały czas mnie mdli i mam zgagę, ale wymiotować mi się nie chce (w poprzedniej ciąży wymiotowałam tylko raz) i kompletnie nie wiem co jeść, bo jadłabym tylko słodkie, na resztę patrzeć nie mogę. Dziś rano dwie kromeczki z serem jadłam godzinę :O ciaztekzkremem - ja na twoim miejscu też powiedziałabym chłopakowi, potem może czuć się rozżalony, że przed nim taką ważną sprawę ukrywałaś. A co do matury... myślę, że może to stanowić dla niego dodatkowe spięcie, mój brat zdał maturę na same piątki, w pod koniec lipca tego samego roku urodził mu się syn. A dobrym uczniem to on nie był, oj nie był... a na maturę taki zryw miał, że zaskoczył wszystkich :) Pogoda u nas niepewna, nie wiem czy wybrać się z małym na spacer..raz słońce, raz zadymka śnieżna. I wieje straszliwie! Pozdrawiam dziewczynki, miłej niedzieli :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Jeszcze raz wpisuję się na listę, bo nie wiem dlaczego ale znikłam :( no to się jeszcze dokleję orzechoowa...........25 lat......Wielkopolska.......1.10.2012 Miiiśka..................36lat......Rzeszów............ 1.10.2012 Josa.....................28 lat.....Wrocław.............1.10.2012 czarnulka90...........21 lat......Anglia...............4.10.2012 Borntoride.............23 lata.....Wlkp................5.10.2012 Viviii....................27 lat......Śląskie..............6.10.2012 maryjka................35 lat......Kraków.............6.10.1012 Rzodkiewa.............27lat.......slaskie/Anglia.....7.10 .2012 Jordan.pl...............25 lat.......Poznań............7.10.2012 DIANAKARINA1983....28 lat......Anglia...............8.10.2012 nata_lie................ 24 lata.....z.góra.............8.10.2012 saradella...............33lata......Anglia..............8 .10.2012 szczęśliwa Gosia......24.lata....Łódź................9.10.2012 Julietta24 ..............24/25..... Wellingborough..... 12.10.2012 Moniś83................28 lat......Warszawa........14.10.2012 Gosiara78..............34 lata.......Łobez...........14.10.2012 Marla.....................31 lata......okolice W-wy...14.102012 mamaparyzanka......22 lata.....Pomorskie........15.10.2012 Szczęściara ...........31..lat...Wlkp................16.10.2012 adza1987...............24........Słubice.........25.09.2 012 swinkaPIGGY...........26lat.....Toruń..........28.10.201 2 jstynka..................24.......wroclaw........ 30.10.2012 Katasha84...............28.......Rzeszów.........04.10.2 012 emilia23....................23......Katowice...........30 .10.2012 Na szczęście nie mam takich wielkich mdłości jak opisujecie, czasem tylko gorszy dzień, szczególnie po jedzeniu albo też jak głodna jestem.. Ale jeszcze nie miałam spotkania z kiblem ;-) Od 3 dni za to mam wysypkę na brzuchu i już nie wiem czy to od tego, że mnie swędzi i się mimo wszystko czasem podrapie - czy może to inny powód, bo zaczęłam używać oliwki dla dzieci, żeby skórę uelastycznić. Chociaż używałam jej na uda, a tam mnie swędzi :/ Mam nadzieję, że nic maleństwu nie zaszkodzi. Dziewczyny pytałam, ale żadna mi nie odpowiedziała - czy w 9 tygodniu usg jest już przez brzuch czy nadal dopochwowo? Też robicie sobie co tydzień zdjęcia brzuszka? :))) Pozdrowionka i miłej niedzieli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to nie wiem jak z tym usg, u mnie początekk 6 tygodnia, dopiero na początku marca idę na pierwsze usg. W poprzedniej ciąży to tylko 2 razy miałam usg w okolicach 3- 4 miesiąca i pod koniec ciąży. Dziwnie ale tak było. Co do zdjęć - to ja nie robię, mam i tak brzuszek, więc nie robię, ale poźniej na pewno:))) A może ktoś mi powie, czy już po 30tce dodatkowo robi się jakieś badania??? Wkońcu wiek swoje robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orzechoowa...........25 lat......Wielkopolska.......1.10.2012 Miiiśka..................36lat......Rzeszów............ 1.10.2012 Josa.....................28 lat.....Wrocław.............1.10.2012 czarnulka90...........21 lat......Anglia...............4.10.2012 Borntoride.............23 lata.....Wlkp................5.10.2012 Viviii....................27 lat......Śląskie..............6.10.2012 maryjka................35 lat......Kraków.............6.10.1012 Rzodkiewa.............27lat.......slaskie/Anglia.....7.10 .2012 Nie wiem dlaczego, ale co raz to inna lista jest, teraz wkleiłaś nata_lie liste i mnie tam nie ma, hehehe orzechoowa...........25 lat......Wielkopolska.......1.10.2012 Miiiśka..................36lat......Rzeszów............ 1.10.2012 Josa.....................28 lat.....Wrocław.............1.10.2012 czarnulka90...........21 lat......Anglia...............4.10.2012 Borntoride.............23 lata.....Wlkp................5.10.2012 Viviii....................27 lat......Śląskie..............6.10.2012 maryjka................35 lat......Kraków.............6.10.1012 Rzodkiewa.............27lat.......slaskie/Anglia.....7.10 .2012 Jordan.pl...............25 lat.......Poznań............7.10.2012 DIANAKARINA1983....28 lat......Anglia...............8.10.2012 nata_lie................ 24 lata.....z.góra.............8.10.2012 saradella...............33lata......Anglia..............8 .10.2012 szczęśliwa Gosia......24.lata....Łódź................9.10.2012 Julietta24 ..............24/25..... Wellingborough..... 12.10.2012 Moniś83................28 lat......Warszawa........14.10.2012 Gosiara78..............34 lata.......Łobez...........14.10.2012 Marla.....................31 lata......okolice W-wy...14.102012 mamaparyzanka......22 lata.....Pomorskie........15.10.2012 Szczęściara ...........31..lat...Wlkp................16.10.2012 adza1987...............24........Słubice.........25.09.2 012 mamusia :) .............32 lata ..podlaskie........27.10.2012 swinkaPIGGY...........26lat.....Toruń..........28.10.201 2 jstynka..................24.......wroclaw........ 30.10.2012 Katasha84...............28.......Rzeszów.........04.10.2 012 emilia23....................23......Katowice...........30 .10.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoasia29
hej dziewczynki,jak wam dzionek mija?? co macie dobrego na obiad?/ja nie mam pomysłu:( i jeszcze jedno pytanie..... jak u was jest ze zmęczeniem,bo ja takiego objawu póki co nie mam:( bolą mnie piersi,ciągnie czasami w brzuchu,troche mnie mdli,ale nic a nic nie chce mi sie spac!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz w 7 tyg miałam dopochwowo. I nawet w 12 tygodniu w poprzedniej ciąży lekarz nie mógł czegoś tam dojrzeć (robiłam usg genetyczne) i też sprawdzał dopochwowo, więc wszystko zależy od ułożenia dziecka. Jeśli łożysko jest na przedniej ścianie to też zasłania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, bardzo proszę o dopisanie do listy Agata Mysłowice lat 25, termin na 16 października tego roku:) jestem po pierwszym usg (byłam w środę) (to był 6 tydzień 1 jeden dzień wtedy i było 4,2mm i bijące serduszko) także dzisiaj jest:) 6 tydzień i 5 dzień:) To będzie moje pierwsze dziecko:) Czekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia :) - wziełam ostatnią jaka była :-) ja już w czwartek idę na kolejne usg. W sumie już miałam 3 - pierwsze jak dowiedziałam się, że jestem w ciąży. Później miałam plamienia, to mój lekarz kazał mi przyjść do szpitala, a że nie widział zarodka, a pęcherzyk miał 13mm, wg to była końcówka 6 tygodnia, to kazał mi przyjść za kolejny tydzień. I wtedy już wszystko grało :-) I okazało się wtedy, że to jest dopiero początek 6 tygodnia. Teraz idę z mężem i chyba bardziej komfortowo bym się czuła gdyby robił usg przez brzuch :-) Dlatego pytam. No ale jeszcze 4 dni i wszystko jasne. Co do informacji jakie ginekolog mi przekazał, czego jeść nie wolno, to surowe mięso, surowe jajka i takie tam podstawowe. Ale pierwsze słyszę, żeby kwaśnego nie można było jeść. Dopóki mój żołądek w miarę funkcjonował to wpierdzialałam ogórki z majonezem. A o mleko krowie, to chyba takie prosto od krowy niepasteryzowane chodzi :-) Te co są w sklepie to można. My już zdjęcie zrobiliśmy ale nie widać różnicy pomiędzy tym a poprzednim tygodniem. Pewnie dlatego, że schudłam (nie mam wagi w domu), bo od słodyczy mnie odpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie ja z tymi listami juz wymiękam:) hihi co do usg to ja czekam, nie mogę się doczekać. Pierwszą wizytę miałam stwierdzającą w ten wtorek (5 tydzień z kawałkeim) i gin.powiedział,że za wcześnie na usg,żebym przyszła za 2 tygodnie. Robiłam BETA HCG i na podstawie tego stwierdził 5 tydzień oraz na podstawie ostatniej miesiączki. Także tym bardziej nie mogę się doczekać usg :) BETA HCG - wynik 217,7 Mam nadzieję, że będzie wszystko w porządku :) i będę mogła wkońcu powiedzieć córeczce, która to będzie szaleć z radości. Co do tego co nie można jeść to tak mi powiedział, jeszcze zapisałam,bo myslę sobie z wrażenia zapomnę :) i na razie pilnuję się bo i tak nie mam apetytu. mdłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja teraz w środę mam już trzecie badanie:) Pierwsze miałam stwierdzające ciążę, drugie sprawdzające serduszko i teraz w środę będzie sprawdzane jak maluchy się rozwijają i czy serduszka biją prawidłowo. Z tymi badaniami to chyba zależy od przychodni i samego lekarza. U mnie to akurat jest fajnie bo opieka super:) Ogólnie przychodnia jest chwalona więc nie mam na co narzekać. Tak właśnie się zastanawiam czy zdecydować się na usg 3d lub 4d, chciałam to zrobić jak maluchy nie będą takie ściśnięte jak pod koniec ciąży. Będę musiała się zorientować u lekarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×