Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

ja znam mleko z czosnkiem i z miodem:) na goraco od razu wszystko ustępuje:) albo syrop z cebuli;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
eljotka - tantun verde, ja się tym ostatnio ratowałam. Jest stosunkowo drogie, bo kosztuje ok 20zł, ale można brać w ciąży. To takie tabletki do ssania. Mi jakoś po nich przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
Dziewczyny jakby nie był to problem, to podeślijcie mi proszę hasło - czytam Was dzielnie i chętnie bym też poglądała :) żeby wiedziecie o czy mówicie. danuta.moscinska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez postawilabym na mleko z czosnkiem i niodem noi plukaj garlo woda z sola... A i wiesz co mietowki sobie kup i ssaj to troche zalagodzi podraznienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dan-mos
Dziewczyny jakby nie był to problem, to podeślijcie mi proszę hasło - czytam Was dzielnie i chętnie bym też poglądała :) żeby wiedziec o czy mówicie. danuta.moscinska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 - nic nie doszło na maila nie wiem czemu ;/ ja byłam chora na począku ciązy z ok 4 tygodnie, raz ból gardla, raz kaszel, raz gorączka.... jak juz bylam w takim stanie ze nocy nie przesypialam bo mnie tak gardlo bolalo, to poszlam do lekarki i mi przepisala oscilococinum (takie granulki w ampulkach) bo powiedziala ze jedynie to moge wziasc w ciazy i syrop stodal - bo mnie wtedy strasznie kaszlalo... i po 3 dniowej kuracji tymi ampulkami mi przeszlo jak reka odjal, jakby mi nie przeszlo to powiedziala ze antybiotyk trzeba bedzie dac... ja dzisiaj pieke ciasta - nareszcie :) babóweczki, szarlotkę a jutro serniczek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) wpadlam sie tylko prywitac bo duzo pracy mamy z malym ;) maly wziol urlop od przedszkola i juz zrobilismy 3 ciasta i pisanki a teraz jeszcze dalej hehe ;) Co do slubu to ja biore koscielny 3 maja bo maly chcial ze jak idzie do szkoly to chce zebysmy mieli wszyscy tak samo na nazwisko rozumiemy go wiec tak bedzie ale ja wesela nie chce wiec tylko skromne przyjecie wogole na slubie bedzie tylko 2o osob ;) milego dnia jak bede miala czas to wpadne ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ale macie tempo w pisaniu,szok :) Tusia----- ja mam 10tydzień i 2 dzień dopiero :) Termin z OM 23 października. Też już sie umówiłam na USG genetyczzne,mam pytanko do dziewcząt które juzz były :) traw te usg pewnie z 20min i po wszystkim daja opisy i foty?a z płcią to ciekawa jestem te dziewczyny co już były to się dowiedziały? Ja smigam babeczkę marmurkową piec, i te muffinki. Na świeta ja w rozjazdach więc dużo przy kuchni nie fikam :)Robie to co lubię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja już po zakupach. Uff :) Teraz biorę się za murzynka z bitą śmietaną i białą czekoladą a to będzie mój pierwszy w życiu, więc trzymajcie kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka mi zawsze na ból gardła pomaga zaparzony majeranek:) tak ze 4 łyzeczki zaparz i wypij:) babciny sposób. a ja czekam niecierpliwie na usg-dopiero drugie ,pierwsze miałam w 6 tyg,mieszkam w anglii a tutaj pierwsze usg w 12 tyg robią:(a to w 6 tyg wybłagałam wręcz:) troche sie martwie,kilka objawów jakby mi zanikło juz tak w 7 tyg,ale jeszcze tydz i sie dowiem co tam u mojego skarba słychac:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, miałam z 16 stron do przeczytania - niezłe jesteście ;) Ja również poproszę o hasło: monika.waligora@op.pl :) Dziewczyny - super, że dobrze wszystko z Waszymi dzidziusiami. Ja chyba czułam ruchy - kilka dni temu uczucie jakby mnie ktoś łaskotał od środka i wczoraj jakby się ktoś rozpychał. To nie bolało ani nie było nieprzyjemne no i w tym miejscu co lekarz mówił, że tam dzidzia siedzi. Mam nadzieje, że to Tadeusz szaleje - z racji, że to pierwsza ciąża to nie jestem tego pewna. Mąż gada do synka, jego siostra, ja też z nim rozmawiam :) Mówimy, że ma rosnąć i naprawiać serduszko :) Mówię, też czasem do niego, żeby mi żadnych "kabelków" w środku nie przestawiał bo już jestem wykończona od tych mdłości, wymiotów i bólu głowy :)Psotnik. :) Na święta jestem u mamy - przyjechaliśmy już w środę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro - ja już byłam na tym usg. Dostałam opis, zdjęcia i dowiedziałam się, że najprawdopodobniej będzie chłopczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przezyłam dzis horror ........siedze sobie w kuchni i nagle prądu nie ma mysle znów cos robią ale ide do pokoju i patrze lampka od telewizora sie swieci właczam swiatło jest ide do kuchni nie ma w łazience nie ma az patrze cos sie w gniazdku iskrzy i raz prąd sie włancza raz wyłacza wpadłam w taka panike bo nie wiedziałam co robic a mieszkam w domu jednorodzinnym szybko po tel poszłam ale z tych nerwów nie mogłam go znalez zadzwoniłam do mojego chłopaka bo poszedł do sklepu ale po tel szybko przybiegł......potem szybko dzwoniłam [po elektryka w poprostu byłam tak spanikowana ze gosciu był za 5 minut........ zrobił instalacje ale co sie okazało ze to jest tylko na chwile bo trzeba wszystkie przewody wymienic wiec teraz jest taka prowizorka zrobiona i trzeba uwazac...... zaraz po swietach musimy to wymienic bo teraz to ja bede zyc w strachu zeby cos sie nie zapaliło...........trzese sie do tej pory z nerwów nie moge sie uspokoic.........az brzuch mnie zaczol bolec.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23................23........mazowieckie.....6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........SYN Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............7.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Mizo...................30......Warszawa.........11.10.1 2......niespodzianka Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12........SYN Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Ania3107..............25........Ch*jnów.........16.10.12 ...... eljotka.................26 ......Krosno............17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76...............36......Śląskie.............20.1 0.12....... Tusia21................23.......Pomorskie.......20.11.12 ... .... anilorakk..............23.......małopolska.......22.10. 12........ Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... Pela1992...............20......Opolskie.......... 24.10.2012.... mamusia ..............32 .....podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz........27.10.12.... . .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń.............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków...........28.10. 12 ......... graga007...............26......Śląskie.............29.1 0.1 2..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..NICK................WIEK......MIASTO.........TERMIN.... ........PŁEĆ kosiorakis...........32........Radom...........22.09.12.. ......syn i córa orzechoowa..........25 ........Wielkop..........1.10.12......... Viviii..................27 .......Śląskie............6.10.12........ olka25ul..............24........wlkp...............6.10.1 2......... Inga23................23........mazowieckie.....6.10.12.. ....... Rzodkiewa............27.......sl/Anglia..........7.10.12. ........SYN Diana26...............26.......Rzeszów...........7.10.12 ......... DIANAKARINA1983...28 ......Anglia.............7.10.12......... nata_lie.............. 24 ......z.góra.............8.10.12......... klara.klara............37......Mazowieckie......11.10.12. ........ Mizo....................30......Warszawa..........11.10.1 2......niespodzianka Moniś83...............28 ......Warszawa........14.10.12...syn Marla..................31 .......ok W-wy.........14.10.12........ mamaparyzanka......22 ......Pomorskie.......15.10.12........ pazMama..............26 ......Norwegia........15.10.12........ Ania3107..............25........Ch*jnów.........16.10.12 ...... eljotka.................26 ......Krosno............17.10.12........ Dotiuszka..............31 ......lubelskie.........17.10.12........ Agulka76...............36......Śląskie.............20.1 0.12....... Tusia21................23.......Pomorskie.......20.11.12 ... .... anilorakk..............23.......małopolska.......22.10. 12........ Macro..................31 ......podlaskie.........23.10.12......... Pela1992...............20......Opolskie.......... 24.10.2012.... mamusia ..............32 .....podlaskie..........27.10.12......... ciastekzkremem......18.......warm-maz........27.10.12.... . .... barbe77................24.......Belgia............ 27.10.12......... swinkaPIGGY..........26.......Toruń.............28.10.1 2. ........ ania_k26...............27.......Kraków...........28.10. 12 ......... graga007...............26......Śląskie.............29.1 0.1 2..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm suwaczek mi się przestawił - dziwne. Chyba, któraś z Was też tak miała. Powinnam mieć 12 tydz 5 dni a pojawia mi sie 13 tydz 5 dni. Macie jakieś sprawdzone suwaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki wpadłam tylko się przywitac dzisiaj pospałam sobie z M wstalismy 0 11 :) potem zakupy i dalej sprzatam w domu jak będę miała czas to odezwe się jeszcze tyle piszecie że nie nadążam za czytaniem heheheh buziaki ;) lecę kupic baranka bo zapomniałam o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewuszki wpadłam tylko się przywitac dzisiaj pospałam sobie z M wstalismy 0 11 :) potem zakupy i dalej sprzatam w domu jak będę miała czas to odezwe się jeszcze tyle piszecie że nie nadążam za czytaniem heheheh buziaki ;) lecę kupic baranka bo zapomniałam o nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam sedecznie wpadłam na chwilkę, żeby za bardzo nie urosły mi zaległosci :) eljotka - syrop dla kobiet w ciązy- prenalen :) do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja dziś nie mam czasu popisać :) zrobiłam 2 ciasta, odkurzyłam cały dom a teraz powieszę 3 prania i zabieramy się za malowanie jajek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Dopisuję się dopiero teraz na termin październikowy hehe :) Jestem w 14 tyg i wczoraj poczułam pływającą rybkę w moim brzuchu :) Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale pusto, ja na chwilę położyłam się - za dużo od razu chciałam zrobić i teraz boli mi brzuch i kręgosłup :( a takiego powera miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ja tez chyba przesadziłam tak sprzatłam ze teraz mnie brzuch na dole boli położe się na chwile może mi przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olka25 u mnie podobnie, tylko ze u nas juz drugie w drodze nieslubne ale co mi tam, slub planujemy na maj przyszlego roku razem z chcrzcinami ale zobaczymy, moj chlopak chce hucznie ja wole kameralnie. ja upieklam 2 placki, posprzatalam wczoraj, dziaisj rano bylam jeszcze w pracy, pranie sie pierze, wieczorem nastawie warzywa na salatke. musze jeszcze dokonczyc dekorowanie koszyczka na jutro i pomalowac jajka:) Zycze Wam mamuskom weolych swiat eljotka mi na gardlo pomaga zawsze lyzka miodu spadziowego, pij duzo plynow. mnie tez swedza lydki i przedramiona juz nawet zrobilam sobie w jednym miejscu strupa, wypilam wapno ale zdnej wysypki nie mam. cholera wie co sie mi przyplatalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×