Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

mamusia robiłam to badanie dwa razy ale nie pamiętam ile się na nie czeka :) Córa chodzi do zerówki i za rok też idzie bo teraz ma prawie 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia, ja wyniki miałąm razem z morfologią czyli wieczorem tego samego dnia. Najlepiej przedzwoń do laboratorium i się podpytasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, to myślę,ze w piatek zrobię a w poniedziałek będę mieć. Do piątku poleżę,zregeneruję się i pojadę na badania. A w poniedziałek lub wtorek odbiorę, jak już będę szła na usg. Zerówka po raz drugi, czyli nie puszczasz wcześniej do I klasy, może i lepiej, niech bawi się jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny, to myślę,ze w piatek zrobię a w poniedziałek będę mieć. Do piątku poleżę,zregeneruję się i pojadę na badania. A w poniedziałek lub wtorek odbiorę, jak już będę szła na usg. Zerówka po raz drugi, czyli nie puszczasz wcześniej do I klasy, może i lepiej, niech bawi się jeszcze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny, faktycznie zaraz zadzwonię to i sie dowiem :) A teraz idę się zdrzemnąć, coś mnie zmuliło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny :) Dopiero wczoraj wróciliśmy od rodzinki - święta przedłużone... U mnie wszystko ok. Biorę nadal duphaston, ale kończy mi się i nie wiem czy nadal brać czy ostawić. Tak czy siak właśnie zapisałam się na wizytę u mojego gina na najbliższy piątek. Chcę by lekarz sprawdził czy wszystko ok, czy rzeczywiście mam krwiaka, jak mówiła tamta lekarka, no i by zdecydował co dalej z tymi lekami. Myślałam, że nieco się uspokoję, jak będzie II trymestr, ale nic z tego...cały czas myślę o maleństwie i chwilami zaczynam się zamartwiać, więc ta wizyta jest mi potrzebna :) Rodzina została poinformowana o ciąży i wszyscy zadowoleni, choć w momencie gdy się pochwaliliśmy mój strach jakby urósł.... im mniej osób wiedziało, tym byłam spokojniejsza... nie wiem czy to normalne, czy ze mną jest coś nie tak... :P Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządeczku. Postaram się nadrobić te wszystkie strony, które naprodukowałyście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Znowu mnie trochę nie było. Ale jak święta u rodziny to nie ma czasu na komputer. Mnóstwo ludzi, niektórzy specjalnie przychodzili oglądać mój brzuch :) Mama co chwilę powtarzała - moja córcia będzie miała dzidziusia ;) cały czas się uśmiechała mimo, że już dawno jej o ciąży powiedziałam. Ale to jest inaczej jak się ma kogoś na miejscu. Mama mnie rzadko widuje bo mieszkamy ok 200 km od siebie. Trochę lepiej się czuję bo mniej wymiotuję. Już myślałam, że przytyłam przynajmniej 2 kg w święta bo trochę więcej jadłam a tu nic! Nawet waga pokazała o 0,1 kg mniej niż przed świętami. A brzuch cały czas rośnie. Jest już naprawdę spory. Cały czas jestem głodna - muszę zjeść coś co maksymalnie 1,5-2h - ale zjem maksymalnie coś wielkości małej kanapki (więcej się nie mieści). I to tak nagle zaczyna mnie ssać i muszę szybko zjeść bo inaczej jest mi niedobrze i słabo. Chciałabym zobaczyć jak wyglądają Wasze brzuszki ale nie dostałam hasła. Więc jeszcze raz o nie bardzo proszę :) monika.waligora@op.pl Co do oglądania przez internet to ja preferuje seriale (na filmach zasypiam pod koniec;) ) http://iitv.info/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś masarka z tą kafeterią dziś!!! A jak zgłosiłam do usunięcia to pojawił mi się komunikat - "Ty łobuzie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dostałam - dziękuję Aniu. Dodałam już 2 zdjęcia dzidzi- niestety nie są za bardzo wyraźne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To se pospałam, tylko zaczęłam drzemać i telefony, jeden za drugim... to i jużnie opłaca się spać, bo zaraz córcia wraca ze szkoły. No dzięki dziewczyny za stronki z filmami, serialami - lubię oglądać filmy, zwłaszcza komedie - poprawiają mi nastrój :D książki rzadziej czytam ale zdarza się, przy nich zasypiam , hihi A z kafeterią to naprawdę jest coś nie tak !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Kurcze! Przepraszam za ten atak moich wpisów :( Nie wiem co się dzieje... Dziewczyny podajcie jeszcze link to tej galerii zdjęć... bo mam hasło i login, ale nie mogę znaleźć linku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ale mam dzis zapieprz w pracy, dopiero sobie usiadlam na chwile zeby zjesc :) mamsia zazdroszcze ci tego lezenia :) w poniedzialek odstawilam duphaston i od tego momentu leci mi taki bardzo gęsty sluz czasem serowaty myslicie ze to cos zlego ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby mnie lekarz uprzedzal ze moga sie pojawic jakies uplawy czy plamienia, ale czegos takiego sie nie swpodziewalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niby mnie lekarz uprzedzal ze moga sie pojawic jakies uplawy czy plamienia, ale czegos takiego sie nie swpodziewalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow mamusia Ty wygladasz jak starsza siostra swojej corci :) Monis piekne zdjecie ze ślubu :))) Nop nic a ja ide z malym na basen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie mój śluz też martwi a nie brałam żadnych środków...jest taki gęsty i czasami żółty,szczególnie w godzinach popołudniowych i wieczorem. Jak myślicie czy to powód do niepokoju:-(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii masz rację jak STARSZA hehehe :) no 32 a pod koniec roku już 33latka stuknął - czas leci jak szalony. Co do śluzu - może potrzebne jest badanie czy jakiejś bakterii nie masz?? Nie mam pojęcia, nie podpowiem ci :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja przeglądnęłam Wasze galerie i rzeczywiście wyglądacie świetnie :) Ja postaram się zrobić zdjęcia brzuszka i jakoś zeskanować zdjęcia dzieciątka, ale nie obiecuję kiedy to ogarnę, bo mam dziś lenia przeokropnego :P gotuję zupkę, bo już niuniek się domaga i mi się niedobrze aż robi :) Dziś moja ukochana pomidorowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaję mi się, że z tym śluzem to normalna sprawa. Ja też pamiętam, że go miałam po odstawieniu duphastonu. Teraz mam bardziej biały, ale pojawia się raczej przy chodzeniu, spacerach. vivii co do magisterki to jeden wielki koszmar, szkoda, że samo za mnie się nie napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki,dawno mnie tu nie było..byłam w piatek u lekarza,z malenstwem oki...macha lapkami,nozkami..serduszko pieknie bije:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) chyba zwariowałam ale jadę jutro do poradni genetycznej po skierowanie na amniopunkcje .... a sam zabieg 18 kwietnia! Co ma być to będzie ale postanowiłam że wolę mieć świety spokój do końca ciązy i tłumacze sobie to tak że jezeli dzieciątko bedzie chore to po porodzie lekarze będa wiedzieli jak mu szybko pomóc :) A co do ryzyka poronienia ta ciąża juz tyle przeszła miałao jej nie być miałam mieć łyżeczkowanie itp a jest w porządku plamień nie mam czuj.ę sie dobrze więc musi byc w porządku i po zabiegu i z dzidzusiem:) Co ma być to i tak ędzie a przynajmniej będę przygotowana psychicznie w jakimś stopniu zwłaszcza że mam 2 rodzone siostry w ciąży i ich dzieciaczki są zdrowe wiec ja nie mkogła bym żeyć w niepewności o moje maleństwo aż do rozwiązania. Decyzja podjeta i nieodwołalną a Wy trzymajcie tylko kciuki za Nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×