Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

umowilam sie na piatek do lekarza to go dopytam bo i tak musze isc do innego bo sie przeprowadzilam i nie bede tyle km jezdzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii wozek ładny,ale moim zdaniem jest wiele innych wozkow z podobnymi funkcjami i duzo tansze,ale oczywiscie kazdy kupuje na tyle na ile go stac,mnie oczywiscie nie stac,kupiłam podobny xlander tyle ze uzywany:)))O Magdalenka bedzie:)u nas bedzie Kajusia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten wozeczek był uzywany tylko z jakies 3miesiace moze bo tylko z gondoli koozystali:))a dlatego ze mieli jeszcze spacerowke to ten sprzedali:))ale sie mi trafiło...hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już się zdecydowałam na xlander ale chyba model x-q. Ale będę szukać używanego - widziałam nawet za 400-500 zł. Z tym, że jeszcze poczekamy z zakupem aż ogarniemy wykończenie mieszkania i będzie więcej miejsca. Wróciłam od lekarza - no i niestety gardełko chore. Dostałam witaminę A+E, tantum verde, drosetux i paracetamol. Mam się zgłosić w piątek jak mi nie przejdzie. Przy okazji spotkałam dawną znajomą - popatrzyłyśmy na siebie i zaczęłyśmy się śmiać bo obie z brzuchem :) Ona też jest w 5 miesiącu ciąży. Humor mi się trochę poprawił jak sobie z nią poplotkowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivi ja też taki chce śliczny:) ale ja już niestety mam używany po bratanicy :( ale za to na spacerówce nie będę oszczędzać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no mnie tez sie bardzo podoba i fajnie sie sklada :) a co do uzywanych to my nie chcemy uzywanego... pozatym te sa bardzo dobre .. Naszemu Maciowi po 3 miesiacach ukradli jeden wozek i kupowalismy drugi tez nowy wiec na Madzi tez nie bedziemy oszczedzac :) A ja dzisiaj chyba za bardzo polatalam i cos mnie brzuch boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde posta mi zjadlo :( Pisalakm ze nie chcemy uzywanego wozka. NAsz Macio po 3 miesiacach stracil wozek bo mu ukradli i kupilismy mu drugi nowy wiec na Madzi tez nie chcemy=y oszczedzac. A wozek jest uwazam wart swojej ceny :) Poszalam dzisiaj i cos mnie brzuch boli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh sorry ale najpierw go nie bylo a teraz sa dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii cały czas leżę, mam teraz stan podgorączkowy 37,3 a brałam już paracetamol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was kobietki, Z uwagi na problemy z założeniem konta postanowiłam mimo wszystko ponownie spróbować, aby do Was napisać Po wielu lękach oznajmiam, że tak jak Wy będę mamusią październikową. Moniś ja również tak jak Ty się kuruję, polecam herbatkę z lipy z miodem i cytryną i życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Pozdrawiam wszystkie mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta:) a ja muszę się pochwalić, że kupiłam sobie jednak tą pralkę... stwierdziłam że później będzie więcej wydatków to teraz kupie i będę mieć jedną rzecz z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie swego A. wysłałam do Anglii :( no i siedzę przed kompem i ryczę... to będą długie i ciężkie miesiące. Wraca około 20 października ( mój termin 27 październik) - oby tylko zdążył na poród... No i cholernie mi smutno :( dzidzia kopie, obudziła się jak tylko zaczęłam płakać. I nie śpi, przewraca się. Pewnie kurczę odczuwa,że denerwuję się... graga to fajnie,że kupiłaś pralkę,my też teraz kupiliśmy co tam trzeba było, potem za duży wydatek będzie. A wczoraj i dziś kupiłam już kilka par body , pajacyków i śpiochy - w szmatlandii - w sumie niektóre nieużywane, albo mało chodzone. Już wyprałam w zwykłym proszku, a później wypiorę już w dziecięcym. Ale po upraniu wyglądają jak nowe :) Szkoda,że częściej nie mogę się wybrać na zakupy. Miłej nocki dziewczyny i witam nową mamusię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) trochę mnie nie było, miałam pracowity długi weekend... co tam słychać? w piątek już wizyta, jupi!!!!! pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pela1992;) niedosypiasz??? Ja ze snem to akurat nie mam problemów.. ostatnio tak fatalnie się czuję, że najchętniej spałabym 24/h;) Vivii ładny wózek ;) i kolorek też! Kupiłaś na allegro czy w sklepie gdzieś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha klade sie spac o 19 - 20 bo nie moge wytrzymac potem budze sie kilka razy w nocy do toalety a rano wstaje o 7 z bolem glowy jakas masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela ja nie śpię, w zasadzie całą noc z wstawaniem co godzinę. Teraz wyglądam jak upiór i tyle. No i czekam na telefon czy dotarł już. Ale to jeszcze pół godziny. Dziś nerwy mi już przeszły, ale wczoraj to kłębek nerwów ze mnie był :( Niestety tak musi być ,że trzeba trochę samotnie pobyć. Także Pela trzymaj swego :D i nie puszczaj do pracy za granicę. Moja Julia też przeżyła wyjazd, wstała po 5 parę minut a mając na godzinę 8 do szkoły to już o 7.10 wyszła z domu - gdzie do szkoły ma 200metrów... Powiedziała,że nie ma co w domu siedzieć. Ciekawe kiedy jej się zmieni ta chęć chodzenia do szkoły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co moze ja wzdecia mialam bo wstalam dzisiaj rano a brzuch prawie plaski mam;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela , możliwe. A gazowane napoje pijesz?? Bo mi od początku gin powiedziała,żeby nie pić a wiadomo, teraz jak mój A. był to se colę troszkę popiłam - no i wzdęcia miałam. I już nie piję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatek na 19 ide do nowego ginekologa duzo dobrych opini ma i super sprzet wiec do niego teraz bede chodzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane! jutro mam wizyte i juz nie moge sie doczekac:) 3 tyg temu bylam ostatnio a normalnie chodze co tydz lub co dwa. wczoraj bylam w tkmaxxie i skusilam sie na kocyk dla dzidziusia:)troche kosztowal ale nie moglam sie powstrzymac! taki milutki i kolorki ładne:) potem bylam z kumpela w lumpekasch i kupilam body, 2 pary spodni i koszulke na krutki rekaw taka na wiosne-za wszystko zaplacilam 8zł!:) kocyk mąż widzial, reszty nie pokazalam bo powiedzial ze mielismy jeszcze nie kupowac:) ale to jest silniejsze ode mnie:) a wy juz zakupy zaczelyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ok - dobrze,że udało ci się znaleźć. Ja chciałabym zmienić lekarza ale ciągle szukam, tzn. lekarz mi odpowiada - gorzej ze sprzętem :/ ciągle nic nie widać, nie słychać i tylko nerwy niepotrzebne... No ale póki co to zobaczymy. I poród w prywatnej klinice odpadł. NIestety. Za duże ryzyko powikłań u mnie,bym mogła rodzić prywatnie w klinice. No ale trochę czasu zostało, więc może coś się zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do DIANAKARINA1983 ten wozek co link podawalas strasznie mi sie podoba! ale patrze na necie i chyba w PL sie nie kupi...masz moze jakies namiary?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×