Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Cześć Kobietki :) Odkopałam się nieco w postach... a w weekend było tyle zadań w domu i na działce, że nawet nie uruchamiałam komputera... Vivii - SPÓŹNIONE, ALE SZCZERE ŻYCZENIA - DUŻO MIŁOŚCI I ZROZUMIENIA NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA :* Byłam dziś na wizycie :) dzieciątko ruchliwe, machało rączką cały czas.. siedziało jakby po turecku i nóżką zasłaniało pupkę, więc płci na 100% nie znamy, ale lekarz powiedział, że wg niego to dziewuszka :D Zapisałam się już na usg 3D na 28.05 - wtedy wszystko się wyjaśni :) Poza tym, dzidziuś duży, rośnie, śmiga - czuję już od tygodnia stukanie lekkie :) dziś lekarz potwierdził, że to ruchy :D Łożysko na tylnej ścianie, szyjka długa i zamknięta...1,5 kg na plusie znów.. czyli od początku już 4 kg.. Na razie wczytuję się na nowo, bo mam takie zaległości, że w ogóle nie wiem do której strony się cofnąć :D Miłego dnia dla Was mamusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski :) troche sie ozywilo na forum po weekendzie , fajnie ze u was wszystko wporzadku, mnie caly czas boli brzuch i wogole nie rosnie wrecz przeciwnie jakby zmalal a to juz 5 miesiac sie zaczal, a ta pomaranczowa to co sie tak wsciekla i za co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka - nie martw się tak..kiedy masz wizytę? a ta pomarańczka, to tak zareagowała na mój wpis? hmm ale o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pan pomaranczowych (albo panow) odnosnie rozwalenia forum, prosba o niezakłucanie kulturalnych rozmów normalnych ludzi, jak sie nie podoba to nie czytac, a wyladowac sie mozecie w inny sposób, dziekuję !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) u mnie po malutku. bylam w piatek na wizycie ale bez usg :( lekarz posluchal serduszka i powiedzial ze wszystko ok ale chcialabym zobaczyc malucha na monitorze. gratuluje vivii slubu i zycze wsyztskiego najlepszego!!! diana-ciesze sie ze wszytsko dobrze. zazdrosze ruchow :) ja czekam na nie z utesknieniem :) tusia - wiec jednak corcia - gratuluje:) czytak was codziennie i bardzo sie ciesze ze jest to forum:) aha eliotka nie martw sie ze brzuch ci jeszcze nie urosl. ja mam zdjecie z pierwszej ciazy z 19 tygodnia - wtedy dopiero mialam lekko zaznaczony brzuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zazdrosc kogos zrzera:)))hihi..olac kogos tak TEMPEGO,chociaz pisze sie TĘpego:Dwidocznie tępy jest ten kto jest,jak nawet pisac po polsku nie potrafi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to pisze facet to pewnie mu zona nie dala i sie wyzywa na boguducha winnych dziewczynach :D a jak baba no to cóz moze jej z kolei maz nie chcial albo dzieci nie moze miec i zazdrosci i w ten sposob okazuje swoje frustracje, cóż takie wpisy pozostawiaja wiele do zyczenia i swiadcza o inteligencji niektorych osob, najlepiej ignorowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w przyszla niedziele mam komunie i szukam jakiejś sukienki na alegro ale nic ciekawego nie moge znalezc, moze rzucilo sie cos ktorejs w oczy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co jest , przestraszylyscie sie tej tę.ej lachonicy co chce nam forum rozwalic ?? :) olac to w koncu jej ulży i przejdzie :) diana wizyte mam 15 maja dopiero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie kiepsko jej sie powodzi i wyzywa sie na nas,ale mnie to gila bo to prostak.....:)))wiesiak jakis sie nudzi:D akurat jej sie uda rozwalic to forum,no chyba w marzeniach:D lachonie,jak ci to potrzebne do zycia to pisz,ale nas to nie rusza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale u mnie dzisiaj pada, od rana i zimno... brrr wolalam te upały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monis szukam czegos takiego zwiewnego najlepiej odcinanego pod biustem i na grubych szelkach ewentualnie krótki rękaw, bo w sierpniu jeszcze mam wesele i jak mi bedzie dane isc to juz bym drugiej nie kupowala a nie chce takiej "ciężkiej "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie jakaś uwzięła, co dziwne tylko u nas - ale olać to :) no właśnie 200 stron zleciało szybciutko :) Tusia ja też w 17 poznałam płeć. eljotka ja mam wrażenie, że od 12 tygodnia mam taki sam brzuch. Ale jak codziennie go widzę :) W czwartek będzie ważenie, ale więcej niż 3 kg na pewno nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stane dzis na wage jak wroce z pracy moze cos przybylo ale ten malejacy brzuch naprawde mnie niepokoi, moze tak ma byc nie wiem, okaze sie za tydzien czy wszystko wporzadku ( no i chyba wsciekla dala sobie siana )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo... o cos takiego mi chodzilo :) tylko kolory moglyby byc bardziej letnie :Dwybredna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do brzucha to przez pewien okres miałam mniejszy - przypuszczam, że wzdęcia się zmniejszyły bo mam z nimi problem. Ja też czasami mam wrażenie, że jest taki sam ale jak dziś założyłam płaszcz to brakowało mi paru centymetrów do zapięcia guzika, którego mogłam zapiąć kilka tygodni temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eliotka na alegro sukienek jest multum.....ja teraz tez sobie kupilam fajna na lato :)gora biała na ramiaczkach doł czarny zwiewny fajny materiał:)na brzuszku super sie prezentuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam do domu, jutro sie odezwe, milego dalszego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczęta:) jestem po wizycie, z maleństwem ok - serducho bije:) ale nic więcej się nie dowiem z usg u mojego lekarza, bo ma kiepskie a ja jestem dużej postury:) ale dał mi jeszcze raz skieowanie na badania prenatalne - pojechałam od razu do kliniki się umówić na termin i jestem umówiona na 12 czerwca:) i pytałam się się czy będzie mnie to coś kosztować, to Pani powiedziała, że nic więc moja radość jest podwójna :D może si już wtedy dowiem kto jest u mnie w brzuszku :P albo może i wcześniej na tym usg 4D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga, Tusia, Diana26 Super ze wizyty udane u was i coraz wiecej dziewczynek :) Diana mam ten sam termin co ty tez 7 pazdziernika. Ciekawe jak bedzie w praktyce. Chcialabym wczesniej. Eljotka a co lekarz mowi na Twoj brzuszek ? Mowi ze maly ? Ja mam teraz 19-ty tydzien a tez nie mam duzego brzucha wcale. Jeszcze chodze w swoich spodniach ale polozna mowila ze wszystko jest dobrze i wyniki tez wiec jesli ci lekarz powie ze jest ok to sie nie przejmuj kochana. Ja mam ostatnio napady na slodkie. W piatek wieczorem musielismy isc do sklepu po paczki ktorych nie bylo i nakupowalam innych ciastek i jak je zjadlam to jakbym do nieba trafila :) A na poczatku ciazy to kapusta kiszona i sledzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×