Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

ja to za to mam chyba jakies problemy z zoladkiem raz zaparcia ze tydzien potrafie nie isc do toalety a raz tak ze moglabym z niej caly dzien nie wychodzic, najgorzaj ze to drugie przytrafia sie czesto w najmniej sprzyjajacych okolicznosciach :) i od kilku dni bardzo mnie jajniki bola szczegolnie jak leze, czytalam ze to jakies wiezadla sie3 naciagają ale przy tym to tylko chwilowy klojacy bol a mnie bola praktycznie caly czas :( a wizyte mam dopiero 15 maja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam takie bóle, ale to chyba tak musi być :/ ja tak sobie wmawiam, bo jak ból okropny to już niepokoję się okropnie :( ania_k26 ja też z tym wc to problem, tylko coś poczuję,że poleciało to biegnę jak szalona, ehhhh i jak tu nie stresować się w ciąży ?? !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia powiem Ci tak w pierwszej ciąży jak ciaża przebiegała ok nawet nie myślałam o problemach, kłopotach i nie miałam pojęcia ile to niebezpieczeństw. W drugiej ciąży 3 razy miałam brązowe plamienia więc delikatne nerwy ale i tak szybko zapomniałam o strachu bo potem już wszystko było ok. Natomiast tu co chwile coś jest nie tak i strach ogromny i w sumie sama lekarka powiedizała mi, że ciąza jest zagrożona od początku mi to mówi i na osttaniej wizycie tez. Lekarka nie straszy mnie a mówi o kłopotach, które są nikt ich sobie nie wymysla więc strach jest ogromny. mamusia a właśnie wspomniałaś o przyczepce jeszcze nie kupiłam bo ciągle myśle jaką i maż widzxiał taką gdzie właśnie starsze dziecko sobie siedziało więc chyba taką poszukam generalnie jeszcze nic nie kupuje ani nie szykuje bo to za wcześnie najpierw wole kupić dzieciom piętrowe łóżko. No i córeczka roweru niema a widze, jak patrzy na inne dzieciaki jak jeżdżą aż mi jej żal tylko to wszystko takie drogie jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 - nie musisz kupować jej nowego rowerku, możesz poszukac używany na allegro albo tablicy, naprawde jest duzo tego, ale trzeba poszukac... no a nawet jezeli jest to duzo to powiedz dziadkom jeżeli sa) by wnuczce rower kupili :) a moze jacys znajomi maja po starszym dziecku? mój syn akurat ma rower i tu proszę się nie śmiać ale po moim mężu :P teściowa trzyma tak wszystko na strychu z myślą ze moze sie przydac :P ale jeździ bo musi, jakoś zapału nie ma do tego i ostatnio sie zastanawialam czy wogole nauczy sie jezdzic na rowerze jak mu sie nie chce;/ viviii gratulacje - czekamy na foty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wpadłam na chwile żeby powiedzieć że dziś moja ciotka (44 lata) urodziła zdrową córeczkę i jest to jej czwarte dziecko, o 3.00 w nocy obudziła się do toalety i troszkę brzuch ją zaczął boleć, nawet mniej jak na @, a po 4.00 rano już dzidzia była na świecie, czyli jakaś godzinka i po strachu:-) Życzę nam wszystkim takiego porodu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii gratki ... !!! Skrobne tez co u mnie... Bylam dzisiaj u poloznej.. Ogolnie wszystko w porzadku sluchalam serducha dzidzi bilo jak dzwon... Noi zapytalam sie o konflikt syrologiczny .. To wyglada tak ze zalezy odemnie kiedy chce wziasc szczepionke na antyciala dd w 28 tygodniu czy do 72 godzin po porodzie.. Zdecydowalam ze zrobie to teraz bo polozna powiedziala ze nie bedzie mialo to efektu na dziecko.. Dowiedzialam sie o szkole rodzenia najlepiej jest isc na okolo 2-3 miesiace przed porodem.. NapewnO wybierzemy sie z moim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje viviii ! ; ) graga007 - miło mi słyszeć, że ktoś byłby gotowy pójść zeznawać ;p ale nie zabiłam go. jakoś udało mi się wytrwać dzisiaj. metodą zagadania go na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, dzisiaj u mnie ładna pogoda, więc i pranie można robić :P bo wczoraj zrobiłam i nie miałam gdzie powiesić, bo deszcz padał :D ciekawe co wy tam porabiacie:) wiecie co, ja mam ochote wyjechać gdzieś w zaciszne miejsce z dala od wszystkich :) ale muszę do sierpnia czekac, niestety:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u nas dziś chłodno. po upałach w sam raz :) dziewczyny chyba jeszcze na majówce, że taka cisza. Graga, ciszę w domu jeszcze mam, ale niedługo się zacznie..:) za miesiąc jedziemy nad morze, i właśnie mamy dylemat pomiędzy 2 ośrodkami :) jeden w jastrzębiej górze drugi w jarosławcu koło ustronia. Różnica około 100km ale i tak nie wiem które miejsce może być ciekawsze do zwiedzania w razie złej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam w Jastrzębiej Górze, podobało mi się ale ze względu na to że było bliziutko do plaży, a wieczorem można było wyjść na dancing:) ale to było pare lat temu:) jak zwiedzaliśmy coś to nie obyło się bez środka transportu np na Hel albo do Władysławowa... też bym pojechała nad morze, ale nie stać mnie na takie wakacje w tym roku:) raczej muszę pomyśleć o nowej pralce i łóżku dla syna:) musimy się zadowolić wypadem w góry do Brennej do domku znajomych... ale też jest co zwiedzać, bo niedaleko do Wisły, Skoczowa czy Ustronia, a tam leśny Park niespodzianek to i mały będzie miał jakąś atrakcję:) mi to już na prawdę wszystko jedno byle z domu się wyrwać :) a i tak chyba pojadę na jakieś dwa tygodnie wcześniej do Ogrodzieńca, bo wkońcu mam tam dom to i skożystać trzeba z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie jadę w tym roku niestety nigdzie :( Julia jedzie na kolonie do Gdańsk- Sobieszewo, tak jak w tamtym roku. No i odwiedzałam ją w tamtym roku a w tym , niestety siedzę w domku. Zero wyjazdu gdziekolwiek - raz,że już będę mega gruba, dwa,że mego A. nie będzie, to i nie będę miała z kim pojechać. Grunt,że Julia wyjedzie i to najważniejsze, a ja zaoszczędzę trochę pieniążków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hel:)cudowne miejsce...jestem za Debkami,karwia,badz jurata....w lipca jedziemy na wakacje na hel....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie jade nigdzie:) hehe ewentualnie przed domem basen rozłoże i bede sie bawic w wieloryba;d;d;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehhe Pela ja tak samo chyba :D Ale będę prać ubranka, kompletować powoli co nie co. Jeśli dostaniemy wózek tak jak nam mówili, to trzeba będzie go odświeżyć itd. Więc roboty będzie troszkę :) No a wakacje, cóż, będą w przyszłym roku już w czwórkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i pozdrowienia od Agulki dla wszystkich dziewczyn :) chwilowo internetu nie ma , ale odezwie się niebawem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia a jaką ty pralkę teraz kupowałaś? bo ja muszę się za czymś porozglądać, ale wogóle nie wiem na jakie parametry patrzeć... wolałabym żeby miała tylko dwa pokrętła jak stare polary, żadnych wyświetlaczy:) jestem uczulona na tym punkcie że im więcej elektroniki to więcej rzeczy do naprawy :D miałąm tak z piecem, dałam ponad 1500 zł za kuchenkę z elektrycznym piekarnikiem, dużo bajerów, ale cóż z tego jak po okresie gwaracji się zepsuł piekarnik i do dzisiaj nie naprawiony;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz zaczniemy w wakacje pranie,przygotowywanie po malutku wszystkiego dla bobasa:)ja najchetniej juz bym to robila ale to za wczesnie ...chociaz juz po malu ciuszki przebieram.....wozek kupilismy jednak z xlander uzywany za 550zł.prawie jak nowy:)))3w 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kupilismy pralke zanussi i powiem ci ze jestem z niej zadowolona 5kg-owa,bez wyswietlacza,mamy juz ja 4 lata i w ogole sie nie zepsula a piore na prawde duzo :)zelmer tez niby dobra firma....philips nie polecam,strasznie lubia sie psuc.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz graga myśmy kupili z firmy BEKO z wyświetlaczem, ale taką prostą, mam nadzieję,że szybko nie zepsuje się. Mi zależało na 1200 obrotów, aby miała bo zimą wywiruję ubranka i już prawie jak suche, a wieszać wiadomo ciężko będzie na dworze. No i ma jedno pokrętło hehehe do wybierania programów, a jedynie obroty,czas prania i temperaturę można zmniejszać / zwiększać w zależności od potrzeby. Każdy program ma swoją ustawioną, ale wiadomo nie zawsze chcesz by długo prała czy coś. http://www.zadowolenie.pl/beko-wmb-51241-pt-35524?gclid=COq-wLOJ6a8CFYrP3woddALI0w to taką kupiłam , no i na razie jest ok :) hehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja se tak myślałam żeby pralka miała tylko dwa pokrętła - jedno na temperaturę a drugie na ustawienie programu prania, ale może takich nie ma :P muszę zacząć szukać, bo chce kupić sierpień/wrzesień, bo muszę na nią najpierw uzbierać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia a xlandera kupowałaś z allegro, czy czy od znajomego? U mnie 2 znajome mają pokazać wózki, czy byśmy chcieli, ale ja i tak bym chciała xlandera.. :) Co do wakacji, to my jedziemy bo mam dofinansowanie z pracy. A umowę mam przedłużoną do czasu porodu, więc szkoda marnować dofinansowania :) I tak czuję niedosyt bo zawsze były tropikalne kraje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mamy BEKO, z dwoma pokrętłami, ale ona ma z 5 lat, a teraz chyba wszystko bardziej w elektronikę poszło :) A zepsuła się tylko raz, ale to na gwarancji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No myśmy i lodówke i pralkę z Beko kupili, jakoś tak cenowo i opinie dobre mają. Ale wiecie, jak się komu trafi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela przyjedź do mnie, u nas zaraz impreza urodzinowa 2 letniej siostrzenicy, u nas na podwórzu. Wiesz, baloniki, i te klimaty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki :) Wróciłam z mazur :) Ale było świetnie. Codziennie 1 lub dwa zabiegi, spacery nad jeziorem, pyszne jedzenie podstawione pod nos (nic nie trzeba gotować ;) ) I pogoda - cały czas słoneczko i bardzo ciepło. Także wyjazd bardzo się udał. No ale to były nasze wakacje - mąż odkłada urlop na październik jak dzidzia się urodzi. Zresztą z większym brzuchem na wakacjach trochę ciężko. Teraz też nie było lekko - długie spacery odpadały bo szybko się męczyłam. Próbowałam dzwonić wczoraj aby dowiedzieć się czy są już wyniki amniopunkcji. Niestety nikt nie odbierał. Będę dzwonić w poniedziałek. Stresuje się tym. Kupiłam body dla dzidzi :) mega kolorowe w ciuchcie :) To pierwszy zakup dla dzidziusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Burza, ulewa i zimno się zrobiło :) A ja poczułam chyba takie łaskotanie w brzuszku. Teraz jak głupia siedzę i cieszę się do siebie :) Mam nadzieję, że zwidów nie miałam - jakby nie było jutro 20 tydzień się zaczyna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×