Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Troszkę zazdroszczę, że mogłyście dzidzie podejrzeć :) Ja usg mam dopiero 28 maja (21 tydzień).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja tez chcialam sie dzisiaj zapisac na usg 4D ale mieli termin na 28 maja a ta babka stwierdzila ze musi byc przynajmniej 20 tydzien zeby je wykonac;/ wiec musze czakac na zapisy na czerwiec bo 20tydz zaczynam dopiero 6tego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie W końcu mam internet;-) U mnie ogólnie ok Czasem czuje takie stawianie sie macicy (wtedy twardnieje mi brzuch) biorę dodatkową tabletke no-spy i przechodzi Wizytę mam dopiero 22 maja Vivii gratulacje;-)Wszystkiego najlepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehh - ta dziewuszka nie wychodzi mi z głowy - wszyscy mi mówią, że będę miała chłopca.. nawet sama w to uwierzyłam, a tu taki zonk :) mąż też mówi, że się nastawił na chłopaka :) nie mogę się doczekać, aż wyjaśni się to - jeszcze 3 tygodnie do usg 3D. Też mam komunię w tą niedzielę i też nie mam jeszcze sukienki... jutro jadę na zakupy...zobaczymy czy coś kupię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest różnica między 3D a 4D? bo chyba jestem zielona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja jestem po wizycie - konsultacji. No i krwiaka nie ma, jedynie przy bliźnie jest zrost,który przy większym wysiłku krwawi... Mam uważać, na 100% cesarskie cięcie z uwagą na ten dziwny zrost. W czasie usg miałam jakiś skurcz - kazali no-spę brać nadal. Na usg dzidzia kręciła się i tyłkiem odwracała - no i płci nie znamy... No i kolejny znak zapytania : drugi płat łożyska ???? Ja tak mam, obok właściwego jest jeszcze jeden-lekarze zaglądali, patrzyli, powiedzieli ,że niepotrzebny on tu ale jak jest to też źle nie jest, po porodzie mogę niby więcej krwawić. A na koniec gin stwierdziła,że dzidzie duża nie jest,że krótki nóżki, zapytałam,czy coś się dzieje - stwierdziła ,że nie. Ale powiem Wam,że zadowolona z wizyty nie jestem, bo nerwy mnie dopadły :( znowu coś się dzieje, mówią nie martwić się a i tak się martwię :( nawet bardzoooo Któraś z Was słyszała o podwójnym łożysku?? Nic w necie nie mogę znaleźć :( Jedyny plus to to,że widziałam dzidzię brykającą :) zapytałam też o ruchy czy mogę czuć, pokazałam gdzie i okazało się,że w chwili kiedy dzidzia kopnęła mnie nóżkami to ja to czułam, powiedziałam a gin,że kopie nóżkami i czuję te mocniejsze kopnięcia. Teraz też co jakiś czas "odzywa się " :D Idę spać, jakoś nastórj znika. Jutro mój już wyjeżdża, tu tyle informacji i jakoś pozbierać się dziś nie dam rady. Buziaki Wam wszystkim !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po długim weekendzie czas w pracy leci jak oszlały,wieczorami padam na nos nawet nie mam czasu do Was zajrzec echhh chyba trzeba iśc na L4. Byłam w niedzielkę na usg w szpitalu,sprzęt jak z koszmaru,ale niby dzidzia ma ok. 10cm serce wali jak młot. Odnosnie płci to na 50% facet ale tak uciekało i sie chowało że lekarka powiedziała tak pod naszym naciskiem i że ona to dopiero w 20tyg mówi a nie w 15 bo to nie pewne. W czerwcu jadę na usg takie full wypas to zobaczzymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej;) oj ja też wczoraj padłam, miałam stresujący dzień, ale niestety nie udało mi się porozmawiać z szefem bo cały czas siedział z kimś u siebie w gabinecie... może dzisiaj będzie okazja;) Co do sukienek.. to u mnie w Toruniu jest sklep, mają też sklep internetowy http://www.eidos.pl/index.php?akcja=sklep_zobacz&id_d=1 Bardzo lubię ich ciuchy i sukienki... są lekkie, fajnie leżą i moim zdaniem są bardzo kobiece... Osobiście kupuję tam sukienki prawie na każde wesele.. zawsze znajdę coś dla siebie i mało tego materiały z których je szyją są bardzo elastyczne i bardzo dobre na ciążowy brzuszek.. Może Ci coś wpadnie w oko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana cytuję: Technika 3D/4D pozwala między innymi na dokładne, niemalże fotograficzne zobrazowanie twarzy. Obraz 3D jest wielopłaszczyznowy. W efekcie daje to trójwymiarowe zdjęcie dziecka. Obraz 4D pozwala śledzić ruchy dziecka: mimikę, poruszanie kończynami itp. Czyli 3d to zdjęcie a 4d to film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś...to już rozumiem, choć nie ukrywam, że jak płacę 250 zł to bym chciała zobaczyć film i dostać go na płycie do domku... no ale... w ten weekend jest u nas akcja i będą robić bezpłatnie usg 4D dla ciężarnych...ciekawe czy się dopcham :) Ja już się zbieram i uderzam na zakupy.. obym tylko coś kupiła na tą komunię :) bo jak nie to nigdzie nie jadę :P Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś od 4 nie śpię. Obudził mnie kaszel i ból gardła. Po prostu świetnie. Jeszcze wczoraj wieczorem dostałam wyniki badań laboratoryjnych, które rano robiłam - większość albo powyżej albo poniżej normy. Od wczoraj mam potworny ból żołądka, cały czas zgagę. I znowu wróciły wymioty :( Dziś dodzwoniłam się do zakładu genetyki - wyniki będą pewnie za 2 tygodnie - masakra. Rewelacyjny mam dziś humorek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś83 nie zazdroszczę... trzymaj się :) Ps. mój nastrój dzisiaj tez nie najlepszy... straszne mam te humory! nic mnie nie cieszy!! czuję się okropnie ostatnio, mam ochotę uciec gdzieś i schować się jak najdalej od wszystkich! ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam tak samo.. a wczoraj to już w ogóle dopadły mnie czarne myśli.. czasami stwierdzam, że czym bliżej wizyty tym bardziej zły nastrój i nerwy mnie dopadają.. dzisiaj byłam już na pobraniu krwi, więc dopiero wcinam śniadanie. Ogólnie zero chęci do robienia czegokolwiek... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) głowy do góry, u mnie słońce wyszło to i humor lepszy, wogóle mi się polepszył po wczorajszej wizycie, wiec wy pewnie tez tak bedziecie miec:) ja tez dopiero sniadanie robie bo wczesniej nie bylo z czego - musialam do sklepu jechac:) no ale mdłości mnie też dopadły a juz myslalam ze koniec;/ po sniadaniu ide dalej kwiatki przesadzać :P nie wiem czmu ale bardzo to lubie, jakby która chciała kwiatki poprzesadzać to dajcie znać :D a co do wakacji to wpadłam na kolejny durny pomysł:D jak któraś nigdzie nie jedzie to niech odwiedzi drugą z nas na końcu polski - ja np siedzę cały czas w domu, drzwi stoją otworem :P zamierzam kupić basen to i będzie się w czym kąpać, do zwiedzania się coś znajdzie, a do mamusiek które muszą leżeć jakiś odpoczynek na świeżym powietrzu :D no i widzicie wakacje każda z nas ma z głowy i w miłym towarzystwie - co najważniejsze bez facetów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pocieszające bo myślałam że tylko ze mnie się taka maruda zrobiła... Mnie to dopada chyba jakaś depresja jak rano dzwoni budzik to od razu zaczynają mi się czarne myśli...... mam taki okropny nastrój że szok;( Sama ze sobą nie wytrzymuje! Płakać mi się chcę... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha mi też się chce płakać mimo, że słońce za oknem. Ale zimno bo dopiero 13 stopni. Graga ja tez polubiłam siedzenie w doniczkach. Jak pisałam wcześniej prawie całą niedzielę sadziłam kwiaty na balkon. Pięknie teraz wygląda aż się chce na nim posiedzieć ale za zimno. Takie wakacje ciekawa sprawa ale ja raczej nigdzie z moim wielkim brzuchem się nie wybieram. Kaszlę jak stary dziadek i głos też mam jakiś męski... Cały czas chrząkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc, ja znow biegam od rana a nie powinnam no ale robota sie sama nie zrobi, lekarza nie pytalam o wielkosc brzucha bo bylam 2 tyg temu na wizycie no i jeszcze sie wielkoscia nie martwilam jak nie urosnie do przyszlego wtorku to go zapytam, ale wczoraj mierzylam stare sukienki ktore byly zawsze troche za duze doszlam do wniosku ze teraz beda w sam raz no i ... zadnej nie zasunelam :) czyli ze troche chyba jednak rosne , i zwazylam sie w 11 tygodniu mialam 68kg wczoraj 18 tydz 71kg, wiec 3 kg do przodu w niecale 2 miesiace, to chyba dobrze przynajmniej taka mam nadzieje :D graga skad jestes moze Cie odwiedze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fajnie ze juz powrocilyscie laseczki milo posluchac co u was slychac. powiem tak to chyba jest juz tak z tymi humorami, bo ja sama zauwazylam ze jak ktoras jest np. 2 tyg. przed moim terminem a ja mam zly humor to po dwuch tyg. dopada ta druga. glowa do gory. ja wczoraj tez sie poplakalam bo zdechla mi kotka... maam ... mialam 3 kotki na podworku, w domu nie moge bo uczulenie mojego to wyklucza. i to stara kotka plus dwa mlode, 8miesiecy. bylo 5 ale kotka odrzucila je jak mialy 2 tyg. i ja je recznie wykarmilam strzykawka, kasy na mleko poszlo no i czasu bo to maluchy jadly jak szalone. i je odchowalam ale jak mialy okolo 3 miesiecy zachorowaly na grype kocia i dwa to mi praktycznie na rekach zdychaly... nie wiedzialam co robic :( plakalam a jak trzeci zachorowal to go witamina c i kropelkami do oczu leczylam i sie udalo. i zostaly trzy z czego chlopak poszedl w dluga a wczoraj wlasnie ta co ja uratowalam mi umarla... nie wiem czemu... i ta druga teraz chodzi i wola bo one wszedzie razem chodzily, matka przychodzi tylko na jedzenie... przykro bo to takie moje dzieci jakby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, no ja od 10 do 16 tygodnia przytyłam 1kg, mam dużo masy swojej wiec sie ciesze ze nie duzo :) ja jestem ze śląska, mieszkam niedaleko Katowic :) w sumie to blisko jest wszędzie :) uciekam na podwórko bo nie skończe dzisiaj tego czego jeszcze nie zaczęłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah wlasnie natala ty z zilonj jestes moze kidys sie wybiezemy na jakies zakupki mam do ciebie jakis 80km :) a fajnie by bylo pojsc z kims kto jest bardziej obcykany w miescie :) a i zapraszam ciebie i mezusia moze macie ochote na zakupy w niemczech :)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adza jak najbardziej :) Nawet w niedługim czasie planowaliśmy zakupy w Niemczech :) My chyba jedyne z zachodu Polski jesteśmy :) Również zapraszam na zakupy do Zielonej :) Przykro mi z powodu kotka, sama jestem wielką kociarą i pewnie ryczałabym jak bóbr.. moja (choć już bardziej rodziców, bo z nimi nie mieszkam) ma 9 lat - taki grubasek 5 kilogramowy, ale kocham ją nad życie :) Mykam do fryzjera, od listopada nie podcinałam końcówek więc moje włosy nie wyglądają :( A mężuś tylko zapuszczaj i zapuszczaj, bo długie fajne. Do później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adza przykro mi z powodu kotka. Rozumiem cie bo sama mam kota i jest taki kochany. Nie rozumiem jak ktos moze krzywdzic zwierzeta. Mnie dzis mdlosci mecza. 19-ty tydzien i powrot mdlosci :( co do nastroju to o placz tez u mnie nietrudno. U nas w Anglii dzis slonce ale chowa sie i wychodzi na zmiane. Zimno bylo strasznie jak w listopadzie ostatnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natala nawet zapraszam na weekend jakby sie wam udalo w piatek przyjechac chlopaki by poimprezowali a w sobote mozna by pod berlin skoczyc jest supe cenrum handlowe :) tylko moj to pracuje 7 dni w tyg. wiec tylko sobota pozwala na taki wypad i to dopiero kolo 15 wyjazd ale tam otwarte do 20 wiec my zawsze normalnie zdazalismy wszedzie :) spac jest gdzie jak cos to naprawde serdecznie zapraszam :) wlasnie zrobilam jedna reke pazury sobie. az nie podobne do mnie :) zawsze mialam mega dlugie i szalowe... te to ucielesnienie spokoju. i chyba zrobie te druga reke choc mi sie juz nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja caly czas Was podczytuje , ale jak poczytalam to nie zawsze do konca i kompa wylanczalam nie mowiac juz o tym zeby pisac cokolwiek , bo jak sie rozpiszecie to jest co czytac hehe no ale coz tyle nas tu jest po za tym ja mialam ostatnio jakos bardzo zle samopoczucie i wymioty prawie kazdy dzien , ale mysle ze juz jest lepiej od 4 dni zero wymiotow czy mdlosci, zobaczymy na jak dlugo, bo ostatnim razem tez sie cieszylam ,ze juz koniec a to sie dopiero rozkrecilo.Ja wizyte mam na 22 maja i mam nadzieje , ze juz dowiem sie co nosze pod sercem . I tu pytanie do Was: ktora z Was ma termin pod koniec pazdziernika i juz zna plec? Bo ja bylam na wizycie ostatnio 23 kwietnia to jeszcze niestety nie stwierdzil plci a ogolnie to malenstwo tak sie ruszalo , ze ja to tam prawie nic nie widzialam:) Ale lekarz mowil , ze duze dziecko i ze wszystko ok , na nastepnej wizycie to bedzie juz 18 tydzien ciekawe czy bedzie cos widac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja widze , ze Wy jestescie juz w trakcie zakupow, ja tez bym chciala cos kupic czasem jak ogladam te male szliczne ubranka , ale wszyscy mi mowia zebym poczekala z tym bo za wczesnie itd, ale jak tylko poznam plec to juz chyba nikt mnie nie powstrzyma , zeby kupic jakies male sliczne spioszki :) Wozki to na razie tylko ogladam i w sumie to jeszcze nie mam zadnego konlretnego upatrzonego a powiedzcie mi dziewczyny te ktore sa za granica , chodzi mi o allegro nie orientujecie sie ile wynosi koszt przesylki ? Bo ja mieszkam w Belgi ale tu takie wozki co nie sa jakies tam firmowe kosztuja tyle samo co jak patrzalam na niemieckich stronach firmowe , a ze nie jest daleko to chyba tam pojade kupowac wozek, a inne rozwiazanie to wlasnie zastanawialam sie nad allegro bo wszystkie bardzo duzo o tym piszecie , a ja dzis bede dopiero przegladac co tam maja ciekawego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ale naskrobaliście....:o Wiecie co, jak tak was czytałam to aż zdziwienie mnie ogarnia że jesteśmy inne a jednak mamy takie same objawy....wiecie chodzę od dwóch dni znowu mdłości...nic mi nie smakuje.....:/ Do tego wszystkiego straszne humory...mężuś zagranica wiecznie zajęty,ja na zwolnieniu leżąca umieram z tęsknoty i samotności.....:( co prawda mam Szymona ale to nie to samo:( Chodzę i płaczę ciągle......z byle powodu......nakręcam się słuchając smętnych kawałków......na radio złote przeboje..... do tego z pisaniem pracy jestem do tyłu....nie chce mi się totalnie....a muszę oddać do 10 maja:( obrona 27 maja:( wcześniej 19 egzamin..... nie mam siły na to wszystko..... trzymajcie się..................:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie czy wy tez czujecie ucisk i bol w dole brzucha przy siadaniu ja tak mam ciagle chyba pojde do lekarza bo mnie to juz meczy.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie mi ostatnio ciągle brzuch staje....napina się....a dzidzia juz fika na całego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela mam tak czesto ja rano wstaje a chociarz staram sie usypiac na boku to rano budze sie na plecach pewnie brzuch uciska na pecherz i mnie tez boli albo jak dluzej posiedze i wstaje siusiu to tez..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam ;) juz do was wrocilam ;) ostatnio z mezem tylko zakupy robimy kefelki kaloryfery itditd masakra ;) a pochwale wam sie ;) kupilismy naszej Magdalenie wozek :) zaraz wam pokaze jaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×