Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

natalie wozeczek kupiłam z www.trojmiasto.pl siostra mieszka w okolicach Gdańska wiec mi go podwiozła...sliczny,prawie jak nowy i za smieszne pieniazki:)takze jestem za zakupem uzywanych wozeczkow....bo ten nasz na prawde jak nowy.....a nowy ok 1500zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie teraz odpoczywam po urodzinach chrzesniaka....:)ur sa pietro wyzej,takze chwila przerwy i dalej na kinder bal mykam:))tylko dzieciaczki ululam,bo juz umordowane sa :))ja z reszta tez:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś to fajnie ,że wypad wam się udał :) i pogoda super była zapewne. Tusia też wczoraj imprezowałam na kinder balu :) hehe i wózek już masz - spoko :) nata_lie a u mnie ciepło nadal, raz zagrzmiało w czwartek, troszkę popadało i śladu nie ma po burzy. No i jeśli łaskotanie się powtórzy to na pewno dzidzia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ;) ja jeszcze w biegu wiec wpadlam sie tylko przywitac od wtorku juz mysle ze do was dolacze na nowo hehe ;) jeszcze goscie wszyscy nie pojechali wiec mamy caly czas jak to babcia mowi poprawiny hehe ;) milego dnia dziewcyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie i ja. Vivii gratulacje i najlepsze zyczonka :) Monis ja pochodze z Mazur i rodzice mieszkaja nad jeziorem. Zazdroszcze :) Natalie a ja nadal nie czuje dzidzi. Dzis zaczynam 19-ty tydzien ale polozna mowila mi ze po 20-tym tyg w pierwszej ciazy dopiero mozna ruchy poczuc wiec wszystko przede mna :) My dostalismy wozek od tesciow. Tu w Anglii byle jaki wozek kosztuje 2000zl a taki jaki mi sie podoba 4000 a tyle kasy nie wydam na wozek bo to masakra jakas. Na szczescie tescie kupili wozek 3 w 1 z parasolka, torba na pieluchy i inne i nawet pokrowiec od deszczu jest. Troche duzy bo te co widzialam drozsze malutkie i leciutkie ale za ta cene to sie nie dziwie. To link do wozka http://www.silvercross.co.uk/pram-systems/Surf/sand/ Wczoraj tez kupilam sukienke na wesele. Odcieta pod biustem i wcale nie widac ze jestem w ciazy. Taka do ziemi. To raczej takie przyjecie bedzie nic specjalnego ale ubrac sie trzeba. A to link do sukienki http://www.debenhams.com/webapp/wcs/stores/servlet/prod_10001_10001_007010635686_-1?breadcrumb=Home%7Etxtjulien+macdonald+dress Mam juz upatrzona kolyske taka co dziecko do 6 miesiecy w niej spi, bujaczek taki co sam kolysze niby symulujac kolysanie mamy i zastanawiam sie nad pieluszkami takimi co sie pierze. Widzialam takie w sklepie dzieciecym. Podobno rewelacja. Kupuje sie takie wkladki ktore sie wyrzuca a zewnetrzna czesc sie pierze. Czuje sie jakbym cale zycie juz byla w ciazy a to jeszcze 5 miesiecy. Czy wam tez sie tak dluzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez powoli zaczynam zbierac sprzet... Podgrzewacz do butelek kupiony butelki z aventa popmka noi sterylizator.. Wszystko na ebayu wiec oszczedzam bardzo duzo.. Wozek lozeczko przewijak tez juz jest wie ja na dobrej drodze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina - ja też myślałam o zakupie tych pieluch wielorazowych jak któraś o nich nie słyszała to jest link do nich: http://allegro.pl/pieluszki-pieluchy-wielorazowe-pul-wzorzysty-1-wkl-i2311518222.html kiedyś patrzyłam na DDTVN i tam kobita właśnie je pokazywała, spodobały mi się szczególnie pod tym względem że można dużo zaoszczędzić, w moim przeliczeniu używając pampersów tych nie z najwyższej półki np Dada z Biedronki 3-4 paczki na miesiąc w ciągu 3 lat (bo tak mój syn akurat kożystał z pieluch) wyszło mi że zaoszczędzę ok bynajmniej 3000zł, już po zainwestowaniu ok 500 - 1000zł w te pieluchy... nie pisałam nic na ten temat wcześniej, bo myślałam że to za wcześnie... mnie przeraża tylko ten fakt że nie znam żadnej osoby która mogła by mi to polecić z czystym sercem i powiedzieć że się to opłaca:) wiadomo będzie więcej prania, no ale przy dziecku robi się pranie prawie codziennie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No interesujace te pieluchy tylko ze problem u mnie jest taki ze my nie mieszkany sami i nie wiem jak moi wspolokatorzy by patrzyli ze piore brodne pieluchy w wspolnej pralce.. Jak sie wyprowadzimy to co innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ile tych pieluch trzeba by było najlepiej kupić? Na jakiejś aukcji pisze, że 24, bo noworodek zużywa 12 pieluch na początku i żeby wyschły. Ale jakby nie było przeraża mnie kwestia wydania od razu 800 zł na pieluchy :/ Nie za dużo zresztą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkehbie
najtansze kosztuja 22,49 zl z przesylka wiec nawet jakbys kupila 24 sztuki to nie kosztuje 800zl tylko nieclae 540;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeliczajac jest duzo taniej z tymi pieluchami. Te ktore ja widzialam daja taki specjalny pojemnik na nie na te brudne i wypowiadaly sie dziewczyny ze robia pranie raz w tygodniu. Ja widzialam zestaw tutaj za 500zl na pierwsze 6 miesiecy. Napewno sprobujemy i zobaczymy jak to bedzie. Tez jest na ulotce napisane ze jak dziecko nosi pampersy to nosza je do 3 roku zycia i nie chca na nocnik a te wielorazowego uzytku to ze juz 2 latki latwiej siadaja na nocnik. Nie znam nikogo tez kto by uzywal ale podobno sie ludzie do tych bardziej przekonuja, taniej i ekologicznie. My sprobujemy. Mam pytanie do mam ktore juz maja dzieci czy przewijak jest uzyteczny? Nie mam go na liscie do kupienia bo nie wydaje mi sie ze bym uzywala ? Mozna sie obyc bez ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja takich pielich nie kupię bo moja Julia wychowana była na tetrówkach - niestety uczulona była na wszelkie pampersy i inne podobne. jedynie w tetrze tyłek oddychał. Pranie było codziennie, płakałam jak bóbr bo co wyjdę na spacer to już mokra i trzeba wszystko zmieniać. Jednym słowem nic fajnego ALE :) jak zaczęła siadać zaczęłam ją wysadzać na nocnik i dzięki temu w niecały rok sygnalizowała potrzeby swoje a w wieku 1,5 roku już była bez pieluch w dzień i w nocy. Więc uważam,że to super nam wyszło :) No i ja nie wiem jak będzie z tym maluszkiem, no i nie kupię bo potem co ja z tym zrobię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tym mogę się pochwalić - ale swoje wypłakałam, naprałam się i co nie tylko :) Ale dzięki temu ,że miała mokro to i szybciej nauczyła się prosić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chyba kupię parę takich pieluch na spróbowanie, czy się sprawdzi :) Tetrowe oczywiście też. A jak patrzę, na koszt pampersów, to mnie przeraża to wszystko :) Dziewczyny która ma w tym tygodniu wizytę? Bo ja na pewno w czwartek i już świruję :) Do tego to będzie badanie połówkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia nie wkładajmy wszystkich dzieci do jednego worka, jedno szybciej zaczyna sikac a drugie uparte i pozniej bedzie kozystac z wc... wiadomo ze sa uczulenia i inne rzeczy, ale jak sie takie wielorazowe kupi, to mi sie wydaje ze jest to bardziej podobne do tetrówek, tylko ze wklad jest bardziej chłonny a majteczki sprawia ze nic nie przecieknie... a jezeli chodzi o koszta to niestety ale moj syn uzywal pieluch do prawie 3 roku zycia, na noc mial pieluche do 4 roku zycia, a teraz prawie 5 lat a i tak mu sie zdazy zmoczyc w nocy... i nie pomagaly nigdy ani mokre pieluchy, mokre majtki, mokre ubranie, nawet jezeli chodzil w nim caly dzien... normalnie masakra;/ a ja chyba wezme tylko to pod uwage to ze przez pierwszy rok zycia dzidzi to ja bede z nią w domu wiec moge sie poswiecic i troche zaoszczedzic:) wiadomo ze jak sie pojdzie do lekarza, albo gdzies inndziej to jakas paczka bedzie w zapasie:) co do przewijaka to ja go nie mialam przy synu i bardzo zaluje, bo chocby codzienna zmiana pieluchy czy wieczorne ubieranie po kapieli to byla dla mnie udreka bo mnie strasznie kregosłup nawalal schylajac sie nad wersalka i zostalo mi to do dzisiaj:) a przekonalam sie dopiero jak do kumpeli poszlam i ona miala i jak sie wygodnie u niej przewijalo dziecko:) ja zamierzam kupic taki nakladany na łóżeczko, ale jeżeli chodzi o to czy można sie bez niego obejść, to można:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkehbie
WYSTARCZY KUPIC JEDNA TAKA PIELUCHE A TYLKO TE WKLADY KUPIC W WIEKSZYCH ILOSCIACH JEST DUUUUUUZO TANIEJ WKLADY KOSZTUJA 1-2ZL WIEC TO DUZA OSZCZEDNOSC:) TYLKO TE PRANIE..W SUMIE TO TO SAMO CO TETROWE TYLKO ROZNICA POLEGA NA TYM ZE TE O KTORYCH MOWA SA Z MATERIALU NIEPRZEPUSZCZAJACEGO POWIETRZE WIEC PUPA NIE "ODDYCHA" W PRZECIWIENSTWIE DO TETRY..WIEC DROGIE PRZYSZLE MAMY LEPIEJ ZEBY SKORA MALENSTWA BYLA ZDROWSZA CZY LEPIEJ ZEBY POPROSTU WYGLADALA LADNIE W ROZNOKOLOROWYCH WIELORAZOWYCH PIELUCHACH? CIEKAWE CZY W WASZYCH PRZYPADKACH ZWYCIEZY PROZNOSC CZY WYGODA MALENSTWA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wkładam dzieci do jednego worka :) ja tylko napisałam jak było u mnie i że może byc tak samo i z tą dzidzią. Ja jestem alergiczką, mój tata, moja babcia i moja córa też. No i obawiam się,że i tu może być tak samo. Może i ja spróbuję, ale nie myslę o tym jeszcze :) Najpierw kurczę remont kuchni, z wymianą podłóg, już kasy poszło dużo na zakup wszystkiego a jeszcze farby, tynk i za robociznę, bo u mnie nie ma kto tego zrobić. Potem będę prać latem ubranka, a na końcu pieluchy:) Przewijak miałam, przez jakiś czas było ok, dopóki Julia nie zaczęła się mocno kręcić :D Ale mam go jeszcze, zapakowany w folii to i pewnie skorzystam, jeśli dobry jest. Ja jutro mam wizytę - konsultację z innymi lekarzami odnośnie "krwiaka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tak to wszystko czytam to uświadamiam sobie co to będzie jak urodzę. xd armagedon normalnie. zbankrutuję na pieluchy i takie tam. mam wizytę we wtorek i juz się nie moge doczekać. można poznać płeć w 16 tygodniu ? ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga007 jak znajdziesz na internecie taki przewijak to daj linka, bo ja widziałam tylko do turystycznych łóżeczek na allegro, a do drewnianego nie znalazłam. Myśłałam bardziej o jakiejś komodzie, żeby kupić (ale też koszt duży) i zamontowaniu przewijaka. To trzymam jutro kciuki za wizytę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zresztą każda zrobi to co będzie uważać za słuszne... nie kumam za bardzo o co chodziło z tą próżnościa? bo ja nie będę kupować pieluch dla wzorka tylko dla zdrowia dziecka, a wszędzie pisze że w takiej pieluszce pupa oddycha, więc nie wiem o co chodzi... http://dziecisawazne.pl/kampania-zdrowa-pupa-tydzien-naturalnego-pieluszkowania-5-11-wrzesnia/ ale koniec tematu, bo znowu sie syf zrobi... a przewijaka zaraz poszukam :) a i dzieki za przypomnienie, bo sobie wogóle zapomniałam że mam iść do lekarza, jakoś mi to wszystko przeleciało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki ciemnogrod nie mozna peiluszek wielofunkcyjnych uzyc zeby przez pomaranczke nie byc nazwanym proznym. Moze pralka automatczna i jej uzywanie to tez proznosc. Szkoda slow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo mammooo ile mam do nadrobienia..Witam was wszystkie mam nadzieje ze mnie pamietacie jeszcze.. dlugo mnie nie bylo ale ostatnio mialam nie najlepszy nastroj..z dzieckiem wszystko ok ale ja znalazlam u siebie 2 guzki mialam biopsje stresu tyle ze szok..jutro wyniki..mam nadzieje ze bedzie dobrze:( Czy ktoras z Was wyczula ruchy dziecka wczesniej niz w 18-20tyg? bo ja mam od kilku dni wrazenie ze cos sie dzieje..sama nie wiem..dalabym sobie glowe uciac ze to nie jelita ale czy to mozliwe?napewno niedlugo nadrobie zaleglosci w czytaniu pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×