Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

pisałam do tych które mieszkają niedaleko Rzeszowa - wiem że ktoś się wybierał:) co do ubezpieczenia, to u mnie w szpitalu owszem pytają, ale jak się nie ma to nie ma problemu żeby dowieść, nigdy nie było... w przychodni tak samo :) z innej beczki polecam na uporczywe plamy - siostra mi przywiozła z Holandii i zeszły nawet stare plamy z którymi walczyłam długo :) http://allegro.pl/ariel-odplamiacz-w-spray-u-az-500ml-promocja-hit-i2332505020.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garag ten odplamiacz to cos w sam raz dla mnie bo ubranka dziecięce to wiecznie mają coś niespranego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania :) dzięki, że pytasz - brzuszek spory, bo to już 20 tydzień - zrobię nowe zdjęcie to wrzucę do galerii :) Graga :) to ja miałam iść na to usg 4D, ale w ten weekend była komunia w rodzinie, o której wcześniej kompletnie zapomniałam, no i nie wyrobiłam czasowo, bo komunia poza Rzeszowem, 130 km drogi i pojechaliśmy już w piątek. Trochę żałuję, ale nie dało się rozdwoić :) I tak będę na tym usg 3D za 2 tygodnie, a co za dużo to też nie zdrowo... to mnie teraz pociesza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana no koniecznie daj zdjęcie brzuszka ja też dam z 20t ale jeszcze troszke musze poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a przypomnij mi z jakiego Ty jestes regionu Malopolskie tak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana ciesze się że u was wszystko ok Nie sledziłam ostatnio na bieżaco forum z przyczyn rodzinnych ;-( Sporo dziewczyn sie jakoś nie odzywa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, to taki spory jak chyba Marla pokazywała na zdjęciach, to mój jeszcze nie jest.. ale powiększył się w stosunku do tego pierwszego zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana czy mały czy duży każdy brzuszek ciażowy jest sliczny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania dokładnie dzieci to zawsze ubrudzą czymś co nie da się sprać :) ale jak masz możliwość to przejedź się na targ albo giełdę - nie wiem czy u was takie coś jest, bo tam czasami stoją osoby z chemią z niemiec... ja znowu chyba zaczne proszki niemieckie kupować, bo od tych naszych to mnie już coś bierze;/ ja sama należę do osób które się plamią - niestety :) zawsze mam brzuch pokidany :D i swoje plamy mam ciężko doprać, a co dopiero od mojego Piotrka:) zaraz będę robić pranie, gdzie właśnie zrobiłam odplamiaczem białą koszule wyjściową od mojego dziecka - bo właśnie na niej "mucha sobie nasrała" - normalnie masakra, jakby nie mogła gdzie indziej... a prałam już dwa razy i nie zeszło, więc jestem ciekawa czy teraz zejdzie... a mojej mamie kupiła siostra kapsułki do prania z ariela, ale też niemieckie, ja miałam te polskie i mi jakoś różnicy nie zrobiły w praniu, a te od niej fajnie wszystko wyprały... a jeżeli chodzi o pranie ubrań dziecięcych to prałam swego czasu w tym proszku i chyba znowu zacznę prać... http://allegro.pl/weisser-riese-niemiecki-proszek-3-5kg-50-100pr-hit-i2333679271.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, święte słowa - brzuszek jest śliczny i strasznie kochany!!!!!!!!!!! Vivii, ja też ciekawska jestem i czekam na te zdjęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga niekiedy na placu widzę stojska z proszkami itp oraz słodyczami z zagranicy wiec będe patrzyła za czymś takim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ostatnio dodawałam jeszcze kilka tygodni temu. Ostatnio nic nowego nie wrzucałam. Może dziś zrobię nowe to wrzucę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja je wrzuce ale sama ich jeszcze nie widzialam heheh ;) czekam az mojego D bratowa mi je da ;) hehe jak tylko bede miala to wrzuce ;) http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxgywl1ikc7pzt.png TP 2.10.2012 .....27lat......Śląskie...........Madzia :) http://www.suwaczki.com/tickers/3jgxgywl1ikc7pzt.png TP 2.10.2012 .....27lat......Śląskie...........Madzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko zniknę na trochę i już piszecie jak szalone,że nie nadążam odpisywać bo już nie wiem, w który temat wejść. Ehhhh kobietki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny nie bylo mnie troche no ale i tak nikt nie zauwazyl tego :) mialam drobne problemy zdrowotne, dzis ide na wizyte do gina mam nadzieje ze wszystko dobrze bo dzidzia o sobie znac nie daje narazie i brzuch plaski jak deska :( pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o rzeczy niezbedne : http://item.mobileweb.ebay.co.uk/viewitem?itemId=400296201005&index=1&nav=SEARCH&nid=75314115861 Wszystkie dziciate kolezanki powiedzialy ze uzywalybi bardzo sie przydal taki koszyk jesli jest dom pietrowy u gory lozeczko a na dole w ciagu dnia taki koszyk malenstwo to lubi bo jest maly i czuje sie jak w brzusiu mamy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka- no właśnie mało nas trochę - już 4,5 miesiąc dziewczyny się lepiej czują i może nie chce im się siedzieć przed komputerem. Eljotka a co się działo u Ciebie? Ależ ja zmęczona dziś jestem... Nic mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się również witam:-) jestem z wami cały czas, codziennie czytam ale jakoś nie mogę się wkręcić w rozmowę;-) dzisiaj w końcu wizyta jupiii już nie mogę się doczekać, ejlotka Ty pewnie też:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
problemy z kregoslupem, stara kontuzja z dziecinstwa sie odezwala ale juz lepiej , no nie moge sie doczekac dzisiejszej wizyty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję że poznam dzisiaj płeć:-) czuję że będzie synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ide dopiero wieczorem zazwyczaj wracam kolo 21 wiec jutro zdam relacje co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty mi lepiej przepisów nie wysyłaj bo ja mam już 5 kg na plusie, ciekawe co dzisiaj moja ginekolog na to powie:-) Ale muszę powiedzieć że wygląda to pysznie mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie go moze jutro bo dzis to za bzrdzo nie mam kiedy chyba ze w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×