Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

ja w tej ciazy jeszcze nie przytylam, nawet schudlam 4 kg..zreszta nie zamierzam duzo przytylc taki jest plan, zobaczymy czy sie uda.. nad imieniem jeszcze nie myslelismy, tzn juz wiemy jakie na sie "podobaja" jakie nie;)...w nastepny wtorek ide do lekarza, moze bede wiedziala co bedzie to wtedy zdecydujemy sie na jakies konkretne. mam dzisiaj ogromnego stresa, spotykam sie z moim szefem, ktory chce omowic ze mna dalsza moja prace....boje sie, ze on mi cos zaproponuje, ja sie zgodze a potem bede zalowac dlatego postanowilam, ze jak mi cos zaproponuje, to powiem mu, ze musze to jeszcze przemyslec i jutro mu odpowiem..w sumie jeszcze do czwartku mam zwolnienie lekarskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla to super,że do przodu jesteś z pracą a na Dzień Mam idź koniecznie, zbieraj siły cały dzień :D to dla synka ważne ! No coś cicho się zrobiło na kafe :D A co do Ingi, to wczoraj miała bóle biedna ale nic :( nadal w szpitalu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala fu nie musisz od razu podejmować decyzji, pamiętaj,że jesteś chroniona w tym okresie ciąży ... nie wiem jak się to u cebie przedstawia ale masz rację,jak ci coś zaproponuje to przemyśl to i nie podejmuj decyzji pochopnie - bo odwrotu nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) ja już dawno na nogach ale jak wstałam to byłam sama z moim Kacpero wiec odprowadzilam go na autobus do przedszkola po drodze kupilam pieczywo , zjadłam śniadanko i od razu wziełam się za sprzątanie . Nastawiłam fasole bo nam sie z mama dzisiaj fasolówka zamarzyła;d o 13 odbiore małego a potem do 16 dalej jestesmy sami taki upał, że masakra posiedziala bym na slonku ale szczerze nie mam na to sily wiec zostaje wieczorny spacer jak juz bedzie czym oddychac:) Ściskam was mamuśki moje kochane;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa a co do wagi to ja mam od poczatku ciazy 2,5 kg na plus ale mi to jakos zwisa schudne po ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh Pea ja po wczorajszym hamburgerze to od razu do przodu :D hihihi ale też mam to gdzieś. Jedynie nie chcę mocno przytyć bo i tak duża jestem, a i ciężko mi będzie latem funkcjonować, zwłaszcza,ze ciągle w łóżku to wiecie może byc ciężko...i tylko dlatego pilnuję wagi swojej,ale jak coś mi się chce zjeść to jem :D u mnie dziś zupa szczawiowa z jajeczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ja mam to samo wiecej niz 10-12 kilo przytyc nie chce ale nie popadam w paranoje jak jestem glodna to jem:) Wiecie co chyba mi w koncu cycki zaczely rosnac jedna dobra nowina hehe;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe to spoko, moje ciut urosły ale i tak mam spore więc mi ne muszą rosnąć :D mi brzuch sie kształtuje na razie, właśnie wykremowałam się jakimś balsamem od rozstępów, spoko i tak są ale może nie powiększą się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mi jeden rozstep wyskoczyl okropny tez sie smaruje balsamem a brzuszek coraz okraglejszych ksztaltów dostaje podoba mi sie to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, mamuska fajny ten bukiet z recznikow, gdyby byl gdzies w sklepie to bym kupila, a tak to juz za pozno zeby na allegro zamawiac:) ja tam postawilam na jakies kwiaty ale nie ciete tylko w doniczce, podobaja mi sie fuksje zwisające, a że giełdę kwiatową w Tychach mam niedaleko to i w czwartek się przejadę, bo kwiaty tam są o połowę tańsze niż w sklepach :) dzisiaj coś mi się kręci w głowie i nie wiem czemu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczyny wy to poranne ptaszki jesteście. Ja dopiero co wstałam. Znaczy miałam przerwę na budzenie od 6 do 7 jak mnie kichanie z katarem alergicznym męczyło i paczka chusteczek poszła. Moniś kupię te kropelki jak napisałaś, że na suchą śluzówkę, bo jak nie mam kataru, to właśnie mam wysuszoną i zaschnięta krew. Vivii widzę, że my tyjemy podobnie, ja tydzień temu miałam +4kg do przodu :) Teraz nie mam pojęcia, bo nie mam wagi. Może to i lepiej, bo bym się codziennie pewnie ważyła przed i po posiłku :) Ale dzisiaj upał, ale nareszcie mam krótkie spodenki więc mam w czym wyjść na dwór :) Tylko nogi takie białe :) Nie mam pojęcia co dzisiaj na obiad.Na tą szczawiową nabrałam ochoty, ale nie mam pojęcia jak się ją robi i gdzie szczaw dostać :/ Zjadłabym coś niemięsnego, ale nie zupę. Ciężko mi dogodzić ostatnio, wciągam ogólnie sam nabiał :) Co do rozstępów, to ja ciążowych jeszcze nie mam. Tylko takie sprzed ciąży, ale są mało widoczne. Ale twardo smaruję się codziennie. Choć i tak zapewne jak ma wyjść to wyjdzie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie co do obiadu to też ostatnio nie miałam pomysłu ale jak zobaczyłam w sklepie kalafior to od razu wpadłam na pomysł! Jajko sadzone+ziemniaczki+kalafior z bułką tartą=może i kaloryczne ale jakie pyszne!! Polecam ;)) Co do rozstępów i tycia to mam już na plus 3 kg.. nie mało nie dużo.. biust mi urósł myślę że może nawet o około rozmiar, ale to mi akurat nie przeszkadza ;)) A na rozstępy kupiłam sobie krem Mustela i muszę przyznać, że jest świetny! Fajna konsystencja itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten zimny dzionek hihi:) ja dzis gotuje kapusniako-jarzynowa zupe a na drugie makaron z truskawkami,nic madrzejszego nie wymyslilam...nie mam jakis mega zachcianek ciazowych a wrecz przeciwnie sama nie wiem co bym zjadla... Umowilam sie do fryzjera w poniedzialek,pozbede sie moich 5mies odrostow hurra,dostalam pozwolenie od dr...dziewczyny a henne tez mozna chyba robic co? bo moje brwi tez wygladaja nieciekawie:) Ja juz jestem 5kg do przodu ale obiecalam ze sie poprawie bo slodycze mnie gubia....wiec pora zmienic to... Tez mam dylemat co na dzien matki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dzisiaj szpinak z czosnkiem jajkiem i smietana ;) uwielbiam ;) i zrobie jeszcze mielone juz mam zrobione dla moich chlopakow :) ja ogolnie nie lubie miesa i ryb wiec wole takie jakies rzeczy typu wlasnie szpinak kapusta itp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w dzień mamy idę na wesele i zapisałam się do kosmetyczki... wpadłam na pomysł, że mama pójdzie ze mną i zrobimy sobie manicure i pedicure.. nie ma nic lepszego :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo na obiad polecam rybka lub filet z kurczaka + gotowana młoda kapustka z marchewka i świeżym koprem pycha ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już sama nie wiem, co bym zjadła. gorzej niż z dzieckiem ze mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, ja jestem z Mysłowic:) mieszkam bliżej Katowic murcki, więc do Tychów wyjeżdżam na trasę i mam 10min:) bo na giełdę jadę przez Czułów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo dziewczynki:) u mnie dzis piekny dzien sloneczko, upal az chce sie zyc :) graga moj mąz pracuje w katowicach a mieszka w Mysłowicach, jaki ten swiat maly :) ja przytylam 4 kg cycki tez mi zaczely rosnac jak szalone 2 tyg temu kupilam stanik i juz sie robi za maly jak tak dalej pojdzie to dojde do "h" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga ja dziś zamawiam i dziś wyślą także spoko, do piątku dojdzie :D ale smaka na jedzenie narobiłyście,że moja szczawiowa niestety - już nie chce mi się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ja wezme Twoja szczawiowa jak jej nie chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałyscie o tym ?? Pamiętaj, aby NIGDY nie łączyć: Herbaty z cytryną takie połączenie powoduje, że wytwarza się cytrynian glinu, który odkłada się w mózgu i może doprowadzić do choroby Alzheimera. Herbaty i kawy z nabiałem - kwas szczawiowy z tych napojów wiąże się z wapniem, pochodzącym np. z twarożku, jogurtu czy sera żółtego, przez co tworzą się tzw. szczawiany. Są one szczególnie niebezpieczne dla dróg moczowych, ponieważ odkładają się w postaci kamieni. Ogórków z pomidorami czerwone warzywo zawiera ogromne ilości witaminy C, która jednak zostaje znacznie zminimalizowana po dodaniu ogórka. Ten utlenia również wit. C w papryce, cebuli, sałacie, cykorii, czy natce pietruszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to ostatnio w gazecie czytalam:) i juz nie pije herbaty z cytryna i nie jem ogórków z pomidorami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie jak tak ciepło za oknem to nie wiadomo co gotować ;) A może nalesniki z truskawkami?:) mmmmmm:)) 29.05 mam wizytę.. to będzie 16 tydzień z kawałkiem ciekawe czy poznam już płeć malucha... jak myślicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wiem ;) pomidora jem z ogorkiem herbate pije do twarozku jedynie cytryny nie daje do herbaty tylko sok zurawinowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha możliwe,że jak ładnie dziecię ułoży się to i zobaczysz :) a co byś chciała mieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nha to juz duzo z nas ma 29 wizyte i 28 kilka ;) fajnie wszystko w jednym czasie ;) ja poznalam plec w 18 tygodniu teraz 29 maja bede miala skonczone 22 tygodnie :) czyli zaczne 23 tydzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby tak sie czlowiek wszystkiego bal i jakby to wszystko bylo takie niezdrowe to juz po odstawieniu piersi mamusi umarlibysmy z glodu :0 wiec na powaznie to chyba wszystkiego brac nie mozna :) ja wczoraj mialam nalesniki ale z dzemem truskawkowym . mniam swieze truskawki tez juz zaczynaja za mną chodzic ale jeszcze z miesiac trzeba poczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×