Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

A co ci lekarz mówił o tym łozysku, ja od piątku to mam nerwy nie tu gdzie trzeba. Nagadała mi gin. - zakazów mnóstwo, prorokowała co nie tylko bo też mam przodujące. A jak u ciebie to wygląda????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ja pisałam o risotto, ale pycha wyszło :) wreszcie tyć zaczynasz :) mi jak waga stala, to teraz leci coś do przodu szybko :/ jejku to się nabierzesz tych leków :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazala mi na usg to lozysko i powiedziala ze sie wszystko do 32 tygodnia moze przesunac i mam sie nie martwic i nie stresowac. Nie dawala mi zadnych zakazow. Dziecko rozwiniete tak jak trzeba i mam sie cieszyc ciaza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki ale zescie sie rozpisaly..!! Ja w piatek do holandii na urlop do rodzinki jade z moim :) Dianakarina tez chlopaka..;) .. Ja tez mam konflikt surologiczny.. Juz sie umowilam z midwife ze na nastepnej wizycie zaszczyk bede miec.. Dla mnie im szybciej tym lepiej.. Chce miec to z glowy. A dziecku zaszczyk nue zaszkodzi wiec po co czekac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Dianakarina, a mi nagadała ,że hohohoh to fakt mam dodatkowe łozysko, no ale kurczę ... i weź tu normalnie znieś ciążę bez stresu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaszczyk
zaszczyk:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzodkiewa dzieki. Mamusia babka powiedziala nie martw sie a w 32 tygodniu wszystko sie wyjasni. Moze sie jeszcze ulozy jak trzeba. Wiadomo to komplikacja ale do 32 tyg sprobuje sie nie martwic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flaming
Rzodkiewa nie pisze sie "konflikt surologiczny" tylko serologiczny.. i nie "zaszczyk" tylko zastrzyk.. jak w takim wieku mozna robic takie byki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia może Ciebie za bardzo nastraszyła tym wszystkim ginekolog?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flaming zdarza sie kazdemu byka strzelic a ludzie maja dysleksje np wiec wrzuc na luz nie ma co sie czepiac. Usmiechnij sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczki po prostu chcą popsuć nasze dobre (C)humory :D jak tak kole w oko to trzeba się "przeciepnąć" na inne forum :P a nie wytykać palcami... dobrze jest zwracać uwagę, ale krytyki nie przyjmować....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis mam lepszy humor niz tydzien temu po wizycie bo moja szyjka sie wydluzyla i jest zamknieta:)i nie musze isc do szpitala na podszycie:)))) odpukac w niemalowane:) Maluch rosnie ,wszystko w porzadku,dr powiedzial ze mam bardzo ladne lozysko na scinie przedniej,nic mi to nie mowi...:) Mala flu wiem wiem ze jak maluch kiedys mi kuksanca dosadzi to bede miec dosc Ałć:) ale poki co chcialabym by troszku pokopal ale wszystko w swoim czasie..na wszystko przyjdzie pora:) ja tez dzis nabylam rybaczki ciazowe takie lniane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaszczyk, zaszczyk, zaszczyk,zaszczyk, zaszczyk, zaszczyk,zaszczyk, zaszczyk, zaszczyk,zaszczyk, zaszczyk, zaszczyk,zaszczyk, zaszczyk, zaszczyk, :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki :) i zaszczyki :) macie rację, może i gin mnie nastraszyła,żebym leżała i nie folgowała ze wszystkim, a zna mnie,że ja nie posiedzę chwili bo muszę coś robić. W czwartek na wizycie wybadam wszystko co i jak, no i pójdę na konsultację do innego gina na lepszy sprzęt, może 16 czerwca powie mi na połówkowym (21tc) co i jak jest z tym łożyskiem,wcześniej nie będę maleństwa narażać na kolejne usg - i tak mam ich dużo :) A teraz przeleżę bo i tak wyjścia nie mam. Ale do dentysty jutro lecę, bo na szczęście mogę a chcę załatwić już chociaż zęby - na szczęście mam blisko. No i dostanę ZASZCZYK znieczulenia :D Miłego dnia laski, wstawać !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nata_lie moje też wyszło pyszne. Mąż zrobił sobie dokładkę a potem jeszcze z patelni wyjadał :) Dziś humor mam dobry, wczoraj wieczorem też już był taki bo słyszałam serduszko :) Wczoraj pisałam, że w końcu przytyłam a dziś znów wymioty. Za chwilę muszę zrobić podejście drugie do kanapki bo przecież poranna porcja leków czeka. Graga potraktuj cycki oliwką to nie będą swędzieć ;) świnkaPIGGY jak Ci smutno i źle to częściej nas odwiedzaj - pocieszymy :) Olka25ul wczoraj moja szwagierka mnie podsumowała, że 60 kg przytyje ;) Próbowali wczoraj z facetem położyć się razem na hamaku. Na końcu dodali, że jeżeli mnie w 9-tym miesiącu hamak utrzyma to znaczy, że oni razem leżeć mogą ;) DianaKarina kolejny chłopczyk :) Ja też nie miałam imienia dla chłopca bo myślałam, że będzie dziewczynka. Zrobiliśmy burze mózgów z rodzinką i wyszło, że będzie Tadeusz. Miluchnaaa no to super, że jest już jak powinno być :) Oby tak dalej. Mamusia ale wymęczysz tego dentystę ;) A dla osób, które mają problemy z nosem. Wczoraj laryngolog powiedziała mi, że krwawienie mogę mieć bo mam nochal w środku wysuszony. Dostałam maść do nosa alantan plus (bez recepty ok 10 zł) i dziś rano zero problemów z zatkanym nosem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś i ja mam dziś lepszy humorek :) i tak musi już być - smutki i zmartwienia na bok. Lepiej powiedzcie co kupić mamie na Dzień Mamy - już przez te lata było wszystko,hihih włącznie w tamtym roku z laurką i wierszykiem - zawsze coś innego było :D a teraz już nie wiem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) ja dzisiaj od rana na nogach maz mnie obudzil bo jechal do pracy a mial moj mocz na badania zabrac ;) ale taki piekny dzien ze az ze mnie kipi energia ;) oby takie bylo cale lato juz... Monis swietnie ze juz lepszy nastroj :) Mamusia moze i faktycznie Cie nastraszyla :) Ja dzisiaj stanelam na wage a tu co ... prawie 4 kg do przodu :( wiec wedlug mojego zalozenia jeszcze tylko 6 kg moge przytyc wiec musze sie pilnowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na sobotę nic nie szykuję. Złożę tylko życzenia bo mamę mam prawie 200km ode mnie. Jedziemy do Kielc na boże ciało więc wtedy jakiś prezencik będzie. Ale nie wiem jeszcze jaki. Myślę, że najlepszym prezentem zarówno dla mamy jak i teściowej to dobry wynik usg Tadeuszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii ja mam takie założenie, że nie mam założeń co do wagi ;) co będzie to będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To na pewno,że najlepszy to wynik usg dzieciaczka, ale my mieszkamy razem, mama piętro niżej i kurczę muszę coś wykombinować, tylko co?? Idę herbatkę robić - może coś zjem, bo czas i pora na tabletki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ja w pierwszej ciazy przytylam 30 kg nie chce tego powtorzyc teraz dlatego powiedzialam sobie ze moge przytyc 10 i ani grama wiecej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wagi , to ja 2,800kg wczoraj do przodu a dziś 3,100kg , także 3 kg od początku, z ruchomymi dniami , raz tak a raz tak :) ważę się codziennie rano po skorzystaniu z wc, nigdy wieczorem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia nie wiem czy probowalas tego.. Ja mojej mamie na urodziny zamowilam kwiaty z dostawa do domu .. Co za niespodzianka ..!!! A mama poczula sie jak w filmie jak mi pozniej powiedziala.:) wystarczy ze znajdziesz jakakolwiek kwiaciarnie internetowa na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny:-) Ja dziś mam wizytę na 15:45 ,pewnie wejdę z godzinę później Stracha mam wielkiego czy wszystko ok Viviii co do wagi to tak znowu nie obliczaj ile mozesz ,ile przybedzie tyle przybedzie ,potem to szybciutko zrzucisz Zobacze ile ja przytyłam dzis na tej wizycie jak mnie zważy bo w domu waga stoi w miejscu ,dziwne czyżby popsuta była ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dobry pomysł, bo i tak nie wychodzę z domku. A uciekły mi dni i już 22 dziś ... no ale co tam, fakt kwiaty będą ok :D A co do wagi, ja w pierwszej ciąży przytyłam 9,5kg a teraz już 3 kg do przodu...no i też więcej jak 10-12kg nie chcę przytyć - ale czy się da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia a może zrób dla mamy pyszne ciasto - takie, które ona lubi najbardziej. Albo zafunduj jej wizytę u kosmetyczki jak lubi. A może zrób jej śniadanie zanim wstanie z łóżka :) Kwiaty z dostawą też dobry pomysł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka koniecznie zdaj relację z wizyty :) no i inne wizytowe o których nie pamiętam też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie...:) Na początku chcę podkreślić, że ciągle jestem myślami z Ingą-taka dzielna młoda kobieta. ❤️Inguś wiem że teraz Wam ciężko ale trzymaj się dzielnie❤️ Nie odzywałam się bo miałam ostatni egzamin na podyplomowych i musiałam dokończyć pracę.Egzamin 2 godziny pisałam -myślałam że MAŁY oszalał-tak mnie kopał-może z nerwów wyczuwał że coś nie "halo" i że mama nie leży:)chyba do przodu będzie....ale najważniejsze że praca podyplomowa zaliczona do wydruku już i teraz tylko obrona 16 czerwca i koniec!!!!!\ Dziś mam Dzień Mam u Szymcia...nie mam siły ale muszę pójść- synio ma główną rolę:)jak ja da radę się okaże...... co drugi dzień czuje się słabo -po zastrzykach-dupsko boli że masakra-oby pomogłyyyy:( trzymajcie się chłodno....:)nie przesadzajcie z lodami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×