Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

o kurczę wg tych statystyk to sami Kubusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha - to nie tylko według statystyk, ale w piaskowanicach hehehe A dziewczynki to same Oliwki - przynajmniej w moim otoczeniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam,że ja tak mam,że jak zaczynam gadać to wszystkie znikają ale fakt to wina obiadów - my z Julią już po :) Agulka bądź dzielna i proś malucha by pokazał kim jest :) hihihihi czekamy na ralację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dziś się ubrałam podmalowałam i ruszam na imprezę....zawsze to lepiej się kobietka czuje jak się ubierze....podkreśli oko-bo na co dzień dresy i skóra odpoczywa.. troszkę się denerwuje bo ja pracuje w tym przedszkolu-mam nadzieje że żadnych komentarzy nie usłyszę-niektóre koleżanki to takie żmije że w głowie się nie mieści?:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka - wizytę mam 4 czerwca i juz nie moge się doczeakć. Ale 26 maja w Plazie w Sosnowcu jest akcja "Szczęśliwa mama......." i zastanawiam się czy się nie wybiorę, że sprawdzić czy Agatka to dalej Agatka, czy może już Karol :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla nie patrz,że coś gadają, ja nauczyłam się,że gada ten co ma problemy z sobą :) i do głowy nie biorę czy żmija czy nie :) olej i baw się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qrcze wiecie co, lekarz mi narobił nadziei na dziewczynkę heheheh i aż boję następnego usg, żeby się nie dowiedzieć, że zrobił sie z niej chłopak, bo się "nastawiałam" :) Myslicie, że jak lekarz (mino tego, że wogóle nie pytałam o płeć) powiedział, że na 90% dziewczynka, to jest wiarygodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam wizytę w Feminie dopiero 11 czerwca.... mamusia ciekawe czy dzidzia wysłucha moim próśb i się pokarze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was..po długim czasie...ale tyle ostatnio na głowie,ze szkoda gadac:/strasznie przykro mi z powodu corci Ingi:(((nie wiem co powiedziec...:(no i tak jak podejzewałam,prawdopodobnie mam cukrzyce ciązowa..w piatek ide do diabetologa.juz teraz jestem na djecie,ale coz jak trzeba to trzeba....moja myszka ma sie ogolnie dobrze.widze ze u was wiele sie wydarzyło przez ten czas...wszystkim mamusiom ktore poznały płec gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia a jakieś badania już robiłaś, że są przypuszczenia o cukrzycy? Agulka trzymam kciuki za wizytę! A ja tylko poszłam robić botwinkową a tu od razu ruch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glukozę...tą do wypicia na czczo...w pierwszej ciązy tez miałam,w drugiej znowu nie...no i teraz powtórka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia może nie będzie tak źle, nie martw się, będzie ok. A co do tego badania to obawiam się,że też mogę mieć... Agulka pokaże pokaże, tylko ładnie proś :D hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan-mos 90% to bardzo dużo :) więc myślę,że nie zmieni się nic ale wiesz różnie może być .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu a tu znowu cisza:) a ja sobie leze w koncu w lozeczku i czekam az moj maz wroci z pracy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja też leżę, byłam trochę na dworze ale nie dało się tam siedzieć :/ u mnie w cieniu 29,5 stopni. Moja córcia cieszy się, bo na dworze jemy obiadki, odrabia lekcje i bawi się :D no i okazja by zjeść loda bo tak gorąco hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam Szyjka w porządku ucieszył się że jest dobrze Pobrał mi cytologie Kartę ciąży mi tak popisał same wykrzykniki:-( Stwierdził że wywiad mam strasznie obciążony Co do duszności to mam iść do rodzinnego ekg zrobić bo mam znów tętno 133 a mam arytmię Zlecił badanie krwi ,moczu oraz test obciążenia glukozą Dostałam znów jakieś gazetki ,próbki Oczywiście zapomniałam wypytać go o leki na gardło i kaszel;-( Usg tak byłam zdenerwowana ze niewiela widziałam :-( Wagi mi nie mówił ,tylko że wszystko z dzieckiem ok Łożysko na tylnej scianie stwierdził bardzo dobrze tylko troche nisko ale jest dużo czasu żeby sie podniosło Pytał o ruchy czy juz czuje No i wiem że dziewczynka u mnie mieszka:-) Następna wizyta 14 czerwca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka gratuluję córeczki :) Super, że się dzidzia dobrze rozwija. Na gardło to tantum verde a na kaszel stodal lub drosetux.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje :) no i dziewczyneczki się pojawiają :D a jakie imię wstępnie ??? no bo już chyba nie Franek ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i waga taka jaka była taka jest Siedziałam tam 40 minut u niego a i tak nie wypytałam o wszystko :-( Następnym razem liste pytań robie tak jak mamusia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już kilka pytań zapisałam sobie na czwartek - chociażby o tą glukozę itd :) no i dopisuję jak coś przypomnę sobie, wtedy łatwiej ale i tak zawsze o czymś zapomnę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..................WIEK......MIASTO...........TERMIN.. ........PŁEĆ kosiorakis...........32.........Radom............22.09.12 . ......SYN i SYN adza1987..........24..........Słubice..........25.09.12. .......SYN nata_lie.............25.........Z.Góra............29.09. 12 .......SYN Viviii................27.........śląskie............02. 10.12.........CÓRCIA Inga23..............23......... mazowieckie....06.10.12...... CÓRECZKA Rzodkiewa..........27.........sl/Anglia..........7.10.12. .. .....SYN klara.klara..........37.........mazowieckie.....10.10.12. .......SYN Marla................31.........mazowieckie....13.10.2012 .......SYN Moniś83..............28 ........Warszawa........14.10.12........SYN eljotka..............26.........Krosno............14.10 .12.......SYN!! Ania3107............25..........dolnośląskie....16.10.2 012.......SYN dan-mos.............33........Katowice..........19.10.201 2...CÓRECZKA Agulka1976.........36........Śląskie.............20.10.2012...CÓRECZKA emachines.........29..........Śląskie...........20.10 .12........SYN mamusia ..........32.........podlaskie.........27.10.2012....SYN miluchnaaa31.......32.......Slaskie............29.10.2012 .....chyba SYN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×