Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

A co do ubranek też nie chciałam kupować nic, mam kilka rzeczy zakupionych w ciucholandzie i coś tam od siostry ale to lezy na strychu. A mój powiedział,że co ma być to będzie i tyle. Kupił, w dobrej cenie, nowe też muszą być - to jego słowa. No i myślę,że to jego pierwsze dziecko to się bardzo cieszy no i co, nie zabronię mu kupowania :) powiedział,że jakby nie daj boże coś, to poleżą - jeść nie proszą :D No i łożeczko, fotelik, ubranka to mam, resztę trzeba kupić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem i czytam cały czas... herbatkę też wypiłam... jakoś dużo myślę przez to wszystko, a usg prenatalne mam 12 czerwca i boję się że może być coś nie tak, bo mój gin ma kiepskie usg i wątpię żeby wykrył jakąś chorobę... chciałabym o tym nie myśleć ale się nie da.... z zakupami też czekam właśnie do czerwca, bo narazie nie mam głowy do tego żeby cokolwiek kupywać;/ ach i wyniki ze szpitala ok, więc nie wiedzą skąd te krwawienie;/ a pomiary z 11 maja z usg: ciąża żywa pojedyncza. położenie płodu podłużne zmienne, łożysko na ścianie przedniej. ilość płynu owodniowego prawidłowa. BPD 35mm - 16,6 Hbd AC 108mm - 16,5 Hbd FL 21mm - 16,4 Hbd FHR (+) FM (+) EFW 184g +/- 20g PTP wg usg 21.10.2012r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka to ich decyzja. Trzeba ją uszanować. Lekarze na pewno wiedzą co robią. Dziecko w 21 tygodniu jest bardzo słabe i ma niewielkie szanse na przeżycie. Tym bardziej jeżeli ma wady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia moja mama tez tak gada ze sie nie kupuje itd itd bo ona sie w szpitalu napatrzy i juz ostatnio jej mowie czy ona uwaza czy to czy madzia sie urodzi zdrowa czy nie zalezy od tego czy kupie ciuszki?? bo co to za glupie gadanie .... to na slub suknie sie powinno kupic dzien wczesniej bo pan mlody moze zawalu dostac albo uciec sprzad oltarza?? no tez moze nikt nie wie co przyniesie nowy dzien i czy dozyje jutra wiec zdrowie mojego dziecka napewno nie zalezy od tego czy kupie mu cos do ubrania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, to jest chyba najzdrowsze podejście... Choć, jak się ma już jednego Aniołka w niebie, to się inaczej do tego podchodzi.. ja do dziś nie mogę się z tym pogodzić.. i boję się o to maleństwo..mimo, że to już 21 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gragra ty sie tak nie strasuj bo to Twoje malenstwo to bedzie tez takie nerwowe :) wszystko bedzie dobrze ... a usg prosze jakie ladne proporcjonalnie rosnie w kazdym calu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia :) dobrze doczytalam..mialas krwawienia w ciazy? ale wam dobrze juz wiecie co bedziecie mialy...ja jeszcze nie...29.05 ide do nowego gina, moze wtedy dowiem sie co bede miala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala fu ja tez ide 29 :) Dianka Ty nie uprawiaj takiego czarnowidztwa kochana negatywne myslenie wywoluje negatywne emocje a dziedzis na pewno nie jest szczesliwy xze jego mama sie ciagle zamartwia :* a on jest tego doskonale swiadomy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii, to nie jest czarnowidztwo, to są normalne obawy... a mój dzidziuś ma naprawdę szczęśliwą mamę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii jak też muszę to swojej mamie tłumaczyć. Pisałam kiedyś, że jak jej ostatnio powiedziałam to się popłakała i mówiła, że ona nie pozwala kupować. Ja już teraz mam duży brzuch i czasami mi ciężko a jestem dopiero w 5 miesiącu. Co będzie w 8-9?! A nie mam mamy i teściów na miejscu żeby mi wtedy ktoś pomógł. Myślę, że zakupy w 6-7 miesiącu to optymalny okres. "poleżą, jeść nie proszą" - dobry tekst - ale się uśmiałam - zgadzam się w 100% :) Diana widać, że wynik usg bardzo dobry - nie stresuj dzieciaczka :) Ja od wczoraj jestem w 20 tygodniu - od kilku dni czuje łaskotanie w brzuchu, zdarzało też się wcześniej ale już sama nie wiem czy to dzidzia. Jak przykładam rękę to cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa, tylko ze chyba urosło za dużo :) bo termin o tydzien do przodu sie przesunął :) mam nadzieje ze wielkolud nie bedzie bo synka rodziłam 2,5 kilo wiec bylo łatwo:) ale ja teraz pochłaniam z 1 litr mleka dziennie to i kości może mieć ciężkie przez to :) nie chce sie denerwowac,ale wkurza mnie to ze kazdy gin nie ma odpowiedniego sprzetu, bo gdyby byly jakies wady wolalabym wiedziec wczesniej a nie w 21 tc:( żałuję że nie poszłam na prenatalne prywatnie wczesniej... no ale czasu nie wróce... była któraś z Krakowa lub okolic na tym usg 4D w Plazie? bo u mnie jest za tydzień i nie wiem czy się fatygować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak bedzie taka usmiechnieta to uwierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny właśnie wróciłam od lekarza i przyszłam wam sie pochwalic ze bede miala córeczke:) A wymiary mala na usg miala wszystkie na 17 tyg 5 dni a wymiary kosci udowej na 18 tyg wiec mi sie minimalnie termin przesunal na wczesniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a 6 miesiąc od którego niby tygodnia się zaczyna? Bo jestem na stronie, gdzie jest 5 różnych wersji. a rozbieżność 3 tygodni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka Inga nie wiedziała co ją czeka,tak naprawdę zdecydowani byli co do decyzji swojej, a co dalej to lekarz podejmuje decyzję co i jak. Jaki to poród itd. Najważniejsze,żeby nie uszkodzić nic w środku, żeby mogła potem normalnie zajść w ciążę i normalnie urodzić. Co do donoszenia, dziecko po porodzie nie miałoby szans na przeżycie - zbyt dużo wad, ewentualnie w czasie dalszych miesięcy mogłoby umrzeć w łonie matki - co nie jest też zdrowe dla kobiety. Także eljotka, módl się, żebyś nigdy nie musiała byc w takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie zagadałyście ;) Ja w piżamie a wizyta o 11:20. Dobrze, że mam 5 minut drogi :) Zmykam. MIłęgo dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela czyli przeczucia na chłopaka się nie sprawdziły? :) Wielkie gratulację, powoli coraz więcej dziewczynek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej! Nie róbcie ze mnie terrorystki :P Moniś, ja ostatnio nie miałam żadnego usg - chyba mnie z kimś pomyliłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii ..no widzisz termin mamy na ten sam dzien i ty juz wiesz co bedziesz miala a ja jeszcze nie...a co do porodu to jak znam zycie to ja bede pierwsza;)....nie dotrzymam do 29;) moje corki ciagle pytaja co bedzie siostrzyczka czy braciszek, kilka dni temu oznajmily nam, ze jak pojawi sie dzidzius to beda go w wozku dla lalek wozily..ja juz wspolczuje mojemu baby;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie sprawdziły się:) ale ja tam jestem szczęśliwa a jak powiem Piotrkowi po pracy to dopiero on strasznie chciał córe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela gratulujeeee :) Czyli moja Magdalena bedzie miala rywalke to tego grone mezczyzn hehe ;) no moze sie jakos podziela ;) gragra niech rosnie zdrowo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela :D :D :D Super! Cieszę się, że wszystko dobrze i że kolejna dziewczynka się nam ujawniła.... u mnie lekarz też coś zasugerował na dziewuszkę, ale potwierdzi się to za tydzień na dokładnym usg 3D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala fu a na kiedy masz termin porodu ;) hehe to bedziesz miala pomoc do maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie się Was czyta, ale ja korzystam z pogody i zmykam na działkę :) świeże powietrze wskazane :) Odezwę się wieczorkiem! Jeśli jeszcze ktoś ma dziś wizytę - to mocno zaciskam kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii to ja cos zle przeczytalam...myslalam, ze ty masz termin porodu na 29 wyznaczony...i tak sie rodza plotki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi sie na ten upal nawet wychodzic nie chce pewnie wyjde wieczorkiem na spacerek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :-) Ale upał , coraz częściej mi duszno się robi nie mogę normalnie oddychać Ruchy tak na dole czuje ...kopie po jelitach i pęcherzu dużo nie wiem czy to nie za nisko Jutro mam wizytę to się okaże co i jak Może w końcu płeć poznam Pela gratulacje córeczki Graga usg ksiażkowe mamusia no to już masz ubranka ..fajnie Cały czas myśle o Indze i Maji... strasznie to życie skomplikowane jest Mnie tez przy Ewusi wywoływali poród ..wody mi odeszły 3 dni wcześniej Taki profesor wmawiał mi ze to beda traktowac jak poronienie ze to 22 tydzień ..a był 24 skończony i malutka prawie 2 tygodnie żyła Wiec nie wiem jak to w przypadku Ingi będzie ;-( bo to jeszcze wcześniejszy tydzień niż 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×