Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

O widzisz Monis a ja wklepałam pierwszą z brzegu poduszkę dla kobiet i tyle. Ale tej się przyjrzę :) dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Gratuluje udanych wizyt a te co płeć poznały to też gratulacje Wczoraj wrócił mój mężuś no i nie było za wiele czasu ... wieczorem grila zrobił ,tak się najadłam jak głupia że w nocy spać nie mogłam Mamusia szkoda ze nic nie kupiłaś Pela to leż ,tak jak lekarz mówi a bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś fajna ta poduszka tez bym taka chciała ,bo rano pobudka na plecach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fajna, fajna podusia. Mi to cena przeraża, wiecie niby kasa jest, ale te remonty, Julki wycieczki, kolonie itd... plus książki zaraz trzeba kupić, więc siebie na końcu zostawiam, chyba będę coś sobie za plecy zakładać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze mam lezec... mam nadzieje ze mama wroci do domu dzisiaj albo jutro... troche mnie dolek zlapal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Gratuluję udanych wizyt i zdrowych dzieciaków :) Pela, Kochana wykonuj zalecenia lekarza i wrzuć niższy bieg.. duphaston zahamuje plamienia, ale i tak leż jak najwięcej. Ściskam! Dziewczyny, ja na ostatnim usg 3D zapytałam tego lekarza w szpitalu o te pozycje spania, bo mam tak samo jak Wy..zasypiam na boku budzę się na plecach, poduszka z między nóg skopana gdzieś, albo pod moją głową.. no i zapytałam czy to na serio tak już muszę, a on mówi, że nie...żebym się teraz wysypiała ile się da, bo potem będzie gorzej i jak brzuch będzie większy, to po prostu ciężko będzie spać, a tym bardziej na plecach... W poniedziałek mam wizytę u mojego gina, to jeszcze jego zapytam. A wczoraj na warsztatach było fajnie, ale bardzo długo 16.30-21.00 Dostaliśmy masę gadżetów dla dzidziusia (myjki kąpielowe, smoczki, próbki proszków, butelki do karmienia, masę kuponów rabatowych znanych marek, w tym m.in. na akcesoria maxi cosi) Była babka i opowiadała o krwi pępowinowej, o procedurze, zasadach i kosztach - mój Mąż się przekonał do tego i całą drogę do domu liczył te koszty :) ja nie jestem do tego taka przekonana, bo na sam początek to koszt prawie 3000 zł, a potem co roku za przechowywanie jeszcze 500 zł. Była też położna ze szpitala, gdzie będę rodzić :) Mówiła duzo o karmieniu piersią i rozwiązywaniu najczęstszych problemów (brak pokarmu, zastoje, kolka, biegunka u malucha). Na koniec było losowanie nagród (wygrałam szlafrok) i konkurs z pytaniami (wygrała zestaw magazynów dobra mama). Wróciliśmy więc z łupami :D Ale się rozpisałam :) kończę śniadanie i jadę do koleżanki, bo jest taka możliwość, że ma czas i opowie mi jak to jest z tą położną.. ona korzystała i bardzo zachwalała ją. Może nawet wezmę sobie namiar na babeczkę :) Miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Wstałam z mniejszym katarem i jak chłodno dzisiaj :) szkoda że tylko do wtorku :) Akurat jak wyżeżdzamy w przyszły piątek to mają być największe upały :( Dobrze, że klima w aucie jest.. Co do spania na plecach, to ja w nocy już nauczyłam się spać na boku, jak mnie jeden boli od leżenia to na drugi się przewracam. A rano już mnie oba bolą i śpię na plecach.. z tą poduszką czy rogalem, to mąż ma mi kupić ale tą za około 60zł. Muszę mu przypomnieć tylko :) A mi przed samym obudzeniem śniło się, że ruszał mi się ząb 7 i go wzięłam i wyrwałam.. a teraz cała przybita jestem, bo niby sen z zębami oznacza coś złego.. już w ciąży raz miałam, że też zęby mi wypadły, ale włożyłam je w powrotem i było ok. Pela uważaj na siebie i leż cały czas, widzisz jednak był powód dlaczego plamiłaś. Ja też miałam poniżej normy, ale nie aż tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że chyba dzisiaj wszytskie miałyśmy takie paranoiczne sny :/ Mnie się śniło, że urodziłam kota i że nosiłam go w beciku :/ Sen był bardzo wyraźny i taki prawdziwy, że aż źle się rano czułam hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja byłam tym kotem tak przejeta, że zachowywałam się tak jakby to było moje dziecko heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też kiedyś miałam podobny sen :) Może dlatego, że często mojego kota nosiłam na rękach :) Dziewczyny a w którym tygodniu dziecko obraca się główką do dołu? Jestem ciekawa też jak mój Kubuś jest ułożony.. chociaż często mam uderzenia w okolicach pępka, więc może już się obrócił. Tylko co, nie może z powrotem się przekręcić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim, wy macie problem ze spaniem na plecach a ja znowu odwrotnie zawsze lubialam spac na brzuchu i lewym boku a na plecach nigdy a teraz co ja bym dala zeby zasnac na plecach , bo na brzuchu mi niewygodnie a lewy bok juz mnie tak boli od tego spania a na prawym to tez dlugo nie poleze :) :) zanioslam dzis 2 pary butów do szewca zeby mi fleki wymienil (zawsze do niego chodze to juz mnie zna) i wiecie co zwrocil mi dzis uwage ze zawsze jak przychodze z flekami do wymiany to sciachane do gwozdzia sa tylko prawe a lewe prawie cale:) i ze musze cos nie tak miec z nogą no bo przeciez chodze w obydwu butach jednoczesnie :) nie wiem co o tym myslec no ale faktycznie w tych dzisiejszych lewe byly cale a w prawych gwozdzie na wierzchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my tez remont robilismy a teraz powoli skrecamy meble do sypialni.. Dobrze ze pomagam mojemu bo bym miala polki bez szuflad :p Dziewczyny ktore rodzily jak macie ochote to napiszcie wyprawke do szpitala wszystko co trzeba miec.. Ja jestem osoba ktora lubi miec wszystko na juz przygotowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana mówiąc o warsztatach masz na myśli szkołę rodzenia?? Który to u Ciebie tydzień że już chodzisz?? Z tego co mówisz to bardzo fajne, ciekawe te zajęcia;)) A co do tej krwi pępowinowej to zdecydujecie się?? Bo też o tym słyszałam i bardzo mnie to ciekawi z mężem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to dzień dobry dziewczyny:) strasznie dzisiaj pochmurno i ponuro..... nic tylko spać, rano nie mogłam zwlec się z łóżka ;/ ale dochodzę do siebie ;) Wiecie co odkąd wiem, że będę miała córeczkę nie mogę przestać o niej myśleć ;))) też tak miałyście??:))) To chyba z tego szczęścia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana 26 zazdroszczę łupów :D u mnie na podlasiu nie ma żadnych akcji tego typu, nie wspomnę o badaniach 3d czy 4d ... No te sny to jakieś nie wiadomo co, znajomym śnią się fajne sny a mi jak już coś sie przyśni co pamiętam to zawsze coś złego albo głupiego. A nic nie oglądałam wieczorem, no jak zwykle zasnęłam. Co do kataru, to i ja mam mniejszy, ale kicham często bo kurzu w domu trochę. Na dworze zimno, to i nei ma gdzie iść. No ale już pozamykałam się, szmaty mokre pod drzwi i jakoś to będzie. To mówicie,że pogoda w weekend brzydka??? Kurczę,muszę sprawdzić u siebie - córcia jedzie na zawody wędkarskie w niedzielę, więc lepiej,żeby nie padało ani nie świeciło mocno słońce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim! ja zastanawiam sie nad szkola rodzenia...tylko nie wiem od kiedy powinno sie zaczac zeby nie za wczesnie a jednoczescnie zeby zdazyc:) myslicie o tym? diana26-jak nazywaja sie takie wrsztaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa zerknij na to: http://www.mamopedia.pl/ciaza/ciaza/wyprawka-dla-noworodka Nha ja też cieszę się z nowego członka rodziny i chętnie bym wyskoczyła na zakupy, ale jak poczytam o tym nieszczęsnym łożysku to mi się odechciewa wszystkiego. Wczoraj wieczorem przeczytałam artykuł no i już sama nie wiem, co mysleć. Jedni piszą leżeć, inni spokojny tryb życia a inni,że to tragedia... A też leżę i myślę o maluszku, szczególnie jak jestem sama a jak już córka wraca ze szkoły to inne życie troszkę, a to lekcje a to obiad a to jakieś inne sprawy domowe. A tak zaczęłam gadać do brzuszka, tylko dziś już nie bo se koleś od remontu pomyśli,że ze mną coś nie tak :D eljotka ja też tak mam,że z jednej strony częściej niszczą się buty, myślę,że każdy tak ma, tylko nie każdy zwraca uwagę. :) Pela, leż i leż. A z dołem, hmmm ja na początku strasznego złapałam,płacz , nerwy i niechęć do wszystkiego. Ale jakoś myśleć trzeba pozytywnie, ja leżę od 7tc , w niedzielę 20tc, więc troszkę minęło a jeszcze połowa przede mną i też leżąca. Cieszę się,że jeszcze w domku jestem, ale o to może się zmienić. Niestety :( ale pomyśl,ze leżysz bo masz dla kogo leżeć :) głowa do góry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emachines ja zaczynam w połowie lipca :) Mamy bezpłatną w szpitalu więc musiałam się wcześniej zapisać, bo wiadomo dużo chętnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak zwykle w zielonej gorze nic nie ma z tych warsztatow, ani badan 3d/4d :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja nic dla malucha nie mam,jakos jestem zdania ze jeszcze przyjdzie na to czas...po powrocie z urlopu chce powoli zajac sie tym tematem... Macie moze jakas kwatere nad naszym morzem godna polecenia?interesuje mnie jakas kameralna miejscowosc,chce uniknac tlumow takich jak w Sopocie czy Kolobrzegu...mamy jedna kwatere na oku ale kurcze daleko od morza ,w 7miesiacu a wlasciwie pod koniec to ciezkawo bedzie az tyle maszerowac... Milego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, w rzeszowie byly wczoraj, ze ja nic o nich nie wiedzialam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby którąś interesowało to akcja szczęśliwa mama jest jeszcze 23/24 czerwca, Centrum Handlowe WOLA PARK, Warszawa 16 czerwca, Centrum Handlowo-Rozrywkowe Sosnowiec PLAZA, Ruda Śląska i pisać do nich z zapytaniem czy jeszcze gdzieś będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj zaciagnelam meza do sklepu z art dzieciecymi:) sklep jest obok naszego bloku wiec po sasiedzku. spodobal mi sie wozhttp://www.bazarek.pl/searchx.php/fraza,stela%C5%BC+do+w%C3%B3zka+x-landerek DELTI. ten zolto brazowy ale ten zolty to na zywo raczej w limonke wpada.a spacerowka i fotelik chcielibysmy taki http://www.okazje.info.pl/okazja/inne/delti-cat-spac-plus-gond-plus-fot-elmo-plus-torba-.html pan w sklepie wyliczyl nam ze za wszystko zaplacilibysmy 1300zl razem z adapterami do fotelika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sie napalilam:) ale jeszcze czas wiec czekamy:) ten kolor podobno juz koncowka, nie beda produkowac:( i boje sie ze jak sie zdecydujemy to nie bedzie go w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też nigdy nic nie ma,żadnej akcji ale i tak bym nie poszła tam stać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×