Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Ale body śmieszne :) i jaki tekst . hihihhi Ja nie mam nastroju bojowego, mimo,iż pomalowali mi właśnie kuchnie i nie tak jak chciałam, tzn. wnęki okien miały być białe a oni mi zamalowali zgodnie z kolorem ściany, hmmm ale spoko, chyba przeżyję, w sumie zobaczymy co mój na to powie... No i znów mam fazę na truskawki i słodycze, mówię wam,że u mnie to dziewczynka a nie chłopiec :D A na materacyki popatrzę zaraz, na allegro zerknę co jeszcze mają i w jakiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia ty na slodycze a ja jablko kroje do kefiru truskawkowego;d i mieszam z czeresniami;d a teraz to bym zjadla racuszki albo jakis inny dobry obiadek ale nie chce mi sie gotowac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihi też dobry sposób - bardziej zdrowy niż moje słodycze. A truskawek zjadłam tyle,że sama się dziwie jak można tyle zjeść, mało tego dalej bym jadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie juz brzuch boli dobrze ze to owoce bo masakra bym sie w drzwi nie zmiescila ale narazie koniec bo mi brzuch peka:) przerwa na rozmowy w toku o nastoletnich matkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będe do gina dzwonić, bo wydaje mi sie, że lekarka wie co przepisywać, jakoś obeznana jest w ciężarnych... zresztą jest to antybiotyk należący do grupy penicylin, a już chyba kiedyś był ten temat.... chyba monia o tym pisała... a na ulotce pisze, że można brać w czasie ciąży jeżeli jest taka konieczność... mam dość wszystkiego - zaraz mi łeb rozsadzi, najchętniej bym się położyła, ale jak tu leżeć jak remont w domu - a dzisiaj mi meble przywożą :( i akurat do sypialni będą wstawiane, więc nie dość, że muszę miejsce zrobić, bo chłop w robocie, to jeszcze się nie położe bo i gdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem po badaniu prenatalnym A więc tak córeczce nic nie wyrosło nadal jest dziewczynką Bardzo dokładne badanie Podam wam wymiary: BPD 5,03cm OFD 6,73 cm HC 19,00 cm HC* 18,56 cm AC 16,32 cm FL 3,74 cm HL 3,54 cm Cereb 2,12 cm CM 5,62 cm Waga 435g Sex Female Wszystkie narzady obraz prawidłowy Połozenie poprzeczne Łozysko w dnie stopien dojrzałości I No i na tym dobre wiadomości.... stwierdzono arytmie serca płodu (skurcze dodatkowe)-wskazana konsultacja kardiologiczna Idę na kolejne badanie w czwartek do jakiegoś kardiologa dziecięcego z Zabrza zobaczymy co nie tak jest Z tego powodu mam doła ...że też zawsze coś nie tak musi być :-( Pytałam jak ze spaniem to powiedział że tylko i wyłącznie lewy bok :-( (ja śpie na prawym lub plecach )Zabronił .... Kolejne badanie mam zrobić u niego miedzy 28 a 32 tygodniem koniecznie! Mam płytkę Widać rączki ,płeć bardzo dobrze no i profil Badanie było dość bolesne Głowicą musiał uderzać w brzuch bo była żle ułożona i nie mógł twarzy zobaczyć ,do teraz mnie brzuch boli Pytałam o te ruchy na dole nisko to mówił ze tam raczkami mnie szczypie Za tydzień powinna przekroczyć 500 gram :-) Wymiary w normie tylko te serduszko ... Jutro mam badanie obciążenia glukoza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, ja ci pisałam już. Bądź dobrej myśli, nie dołuj się. Może kardiolog zajrzy i będzie ok. Nie smuć się, choć wiem,że ciężko tak. W czwartek na spokojnie idź, i nie martw się na zapas, a nawet jeśli coś nie tak, to w porę zerknęli i da się na pewno coś zrobić ,żeby było ok :) A jutrzejszego dnia ci współczuję - fujjj i mnie to czeka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym tygodniu mam maraton...badania plus dwie wizyty (jedna u swojego lekarza też w czwartek) Jutro cytryne mam zabrać na badanie fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie lasencje.. Ja wczoraj mialam wizyte u poloznej.. W sumie to tylko takie kontrolne spotkanie ... Slyszalam serduszko malego.. Dziecko ladnie juz wysoko nad pepkiem .. Na badanie glukozy jedtem umowiona na 13 lipca dopiero.. Wtedy tez bede miec "ZASZCZYK" na przeciwciala .. Noi wtedy to pierwszy raz bede miec mierzony brzusio :) a jest juz co mierzyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka trzymam kciuki za córunie oby jednak serduszko biło jak dzwon :) Mamusia tak jutro mam wizyte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka mnie kiedyś tez bolał jakby mięśnie bo tak naciskała głowicą lekarka. U mnie brzusio rośnie ciekawe ile kg na plusie ale jeszcze pupa w spodnie się mieści hehe Pewnie za niedługo dodam aktualne zdjęcie brzusia :) Oj jutro Agulka badania współczuje ale u mnie też coraz bliżej nie uciekne przed tym he he dziś właśnie dziewczyna w laboratorium miała to badanie i słabo jej się zrobiło. Jutro w gazecie wyborczej ma być artykuł o becikowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A własnie Agulka to mówisz, ze lekarz zabronił Ci spać na prawym boku i plecach ale pewnie to ma związek z serduszkiem małej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu właśnie nie ze względu na małą ... tak zapytałam jak to ze spaniem ogólnie w ciazy jest bo ostatnio pisałyscie o tym i mi powiedział ze tylko na lewym boku ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to teraz moja 3 ciąża ale może teraz popytam lekarza jak to jest nigdy nie jest za późno hehe choć wiem, że i tak nie dam rady spac na jednej stronie jak pewnie większość z nas. A brzuszkiem możesz się już pochwalić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzuch mam ogromny Ogladłam dzis inne pacjentki które przychodziły na badania w mniej wiecej takim samym tygodniu ciazy i ja byłam największa A lekarz co do tego spania powiedział że w tak zaawansowanej ciazy spi sie na lewym boku ... No to ja zapytałam a na prawym nie można Powiedział że nie Zabronione...... Sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka mnie nie boli akurat w tym miejscu co Ciebie jedynie to dół brzucha że chodzić niekiedy nie moge pewnioe dzidzia jakoś na nerw uciska. I jedynie wtedy pomaga leżenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koko koko euro spoko jeah
Powinno się spac na lewym boku poniewaz takie ułozenie ułatwia przepływ krwi. Pozycja ta zmniejsza ryzysko ucisku żyły głównej dolnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja mam przez 4 miesiące prawie 24 h/na dobę spać i leżeć na lewym boku ????????????????????????????????????????? raczej nierealne, choć bardzo bym chciała ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry:) Normalnie ja też spać nie mogę taka głodna jestem:) Jestem przeszczęśliwa bo będzie Synek lekarz powiedział że na 200% :):) Po cichu liczyłam na córeczkę ale co tam najważniejsze że zdrowo rośnie:) Wymiary z USG: BPD 48,91mm OFD 68,18mm HC 190,06mm AC 166,86mm FL 33,38mm Waga 402,12g Witaj graga widze że nie tylko ja spać nie mogę:) Nie stresuj się wszystko będzie dobrze:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Graga,spokojnie ,będzie dobrze-zdrówka życze Agussia gratuluję synka :) Co do wielkości brzucha to mój też jest duży,naprawdę jak pomyślę ze jeszcze prawie 4 m-ce będę rosła.Waze 65kg dzisiaj a zaczełam z 59 ale normalnie czuje sie taka duza,i najsmnieszniejsze ze jak siedze to brzuch mam spod samych piersi i to wogóle daje uczucie jakby juz nie wiem jak był duży.No ale nic może później wszystko się zrzuci ;)najważniejsze ze Mały zdrowo rośnie. JA niedługo zapisuje się na glukozę ale nie wiem kiedy dokładnie,25 mam wizytę wiec muszę to zrobić przed. Ok ,ja sie zbieram powoli do pracy Miłego dnia dziewczyny :) Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Gratulacje udanych wizyt i dzieciaczków na 100% i 200% :) Agulka, ty nie zamartwiaj się na zapas i koniecznie napisz jak tam po glukozie:) Agusia w sobote będę porównywać wyniki z twoimi, bo my prawie ten sam termin :P Graga, spokojnie, będzie dobrze - musi być . Mama córeczki, pocieszę cię,że ja jeszcze MOCNO wielkiego brzucha nie mam, ale kilogramowo chciałabym mieć tyle co ty... Ja oczywiście z katarem, nie wiem co to będzie przez całe lato, aż się boję. A w nocy dziwnie, bo ciągle budziłam się sprawdzając jak śpię, oczywiście spałam i na plecach i na prawym boku - jakaś paranoja z tym lewym tylko bokiem, jestem zła. Długo tak nie wytrzymam, cały czas w dzień i w noc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki ntrzymam kciuki za wasze wizytki wczorajsze jak widac udane :) no wiec kilka slow co u mnie. ja juz 25tydz. maly (teraz to juz widzialam na 100%) wazy 750prawie gr :) a ja 72!! zaczynalam od 61. masakra jakas. brzuch tez mam duzy choc mowia mi wszyscy ojej taki malutki? ja tam swoje wiem. mecze sie masakrycznie na wszystko i mpo ost. sprzataniu mam zakwasy. jestem przerazona. dwochchlopcow w domu stary tez jak male dziecko. ost. moj mlody przywalil koledzew przeczkolu klockiem i rozwalil mu glowe do krwi. normalnie nie wiem co sie dzieje. ja bym chciala odpoczac :( niby nie pracuje juz niekiedy tylko ale jakos nie mam sily, motywacji checi nie wiem jak to nazwac. chyba depresja dalej mnie trzyma przedporodowa. nawet nie wiem jakie wozki ogladac o meblach nie wspomne :( milego dnia zycze. ps. mamusia gzie jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie mogloam spac bo mi sie ubzduralam ze mlodego dusze gdy leze tak a nie inaczej. juz mnie to wkurza bo wydaje mi sie ze to bzdury, ale jednak skoro tyle z was mowi ze nie wolno to chyba cos w tym jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adza jestem, tylko czekałam aż wkońcu ktos inny napisze jako pierwszy ale wstałam a tu od 5 ktoś nie śpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem z tym spaniem,ale wiem na pewno że w poprzedniej ciąży nikt nic nie mówił takiego i na pewno spałam na dwóch bokach, nie pamiętam jak z plecami było. Ja w nocy mam stresa, przez te przewracanie się. Budzę się i myślę, rany na którym ja boku jestem i jak na złym to szybko na drugi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×