Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

NICK...............WIEK..........MIASTO...........TERMIN. . ........PŁEĆ kosiorakis.....32.........Radom...........22.09.2012 . .....KRZYŚ I JAŚ adza1987.....24.........Słubice..........25.09.2012. ......SYN nata_lie.......25........Z.Góra...........29.09.2012 .......KUBUŚ dotiuszka.....31.........lubelskie........10.12...... ........córka Viviii...........27.........śląskie..........02.10.2 012........MAGDALENA Dianakarina...28.........warm.maz/Anglia 7.10.2012......SYN Rzodkiewa....27.........sl/Anglia.........7.10.2012. .. .....MATEUSZ Diana..........26.........Rzeszów..........7.10.2012... .. ..CÓRECZKA maryjka.......35.........Kraków...........7.10.12....... ....córeczka klara.klara....37.........mazowieckie....10.10.2012. ......SYN Marla..........31.........mazowieckie.....13.10.2012 .......ANTOŚ Moniś83........28 ........Warszawa........14.10.2012........TADEUSZEK eljotka.........26.........Krosno............14.10 .2012.......SYN- Aleksandra82..29.........Bydgoszcz.......15.10 .2012.......SYN Ania3107.......25.........dolnośląskie.....16.10.2 012.......SYN Ania 23 ciąża 3..23....Katowice...17.10.2012...na razie niespodzianka dan-mos........33.........Katowice.........19.10.201 2......AGATKA Agulka1976.....36.........Śląskie............20.10. 2012.....CÓRECZKA emachines......29.........Śląskie............20.10 .2012.....SYN Tusia21.........23.........pomorskie.......20.10.2012. .....CÓRECZKA Pela1992........20.........Opolskie..........24.10.2012 .....FRANEK mamusia .......32.........podlaskie........27.10.2012......SYN miluchnaaa31..32..........Slaskie...........29.10.2012 .....chyba SYN graga007........26.........Śląskie...........29.10. 2012.....DOMINIK mala fu.........33..........DE/lodzkie......29.10.2012.....? Nha..........24.............kuj-pomorskie......12.11.2012........ Laura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka ty to jednak jesteś spostrzegawcza :D nawet moja mama taka nie była :) niech twoja córa ma się na baczności :) tak, wpisałam takie imię, bo mój synek się uparł, mężowi nie przeszkadza i reszcie też, może i ja się przyzwyczaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK...............WIEK..........MIASTO...........TERMIN. . ........PŁEĆ kosiorakis.....32.........Radom...........22.09.2012 . .....KRZYŚ I JAŚ adza1987.....24.........Słubice..........25.09.2012. ......SYN nata_lie.......25........Z.Góra...........29.09.2012 .......KUBUŚ dotiuszka.....31.........lubelskie........10.12...... ........córka Viviii...........27.........śląskie..........02.10.2 012........MAGDALENA Dianakarina...28.........warm.maz/Anglia 7.10.2012......SYN Rzodkiewa....27.........sl/Anglia.........7.10.2012. .. .....MATEUSZ Diana..........26.........Rzeszów..........7.10.2012... .. ..CÓRECZKA maryjka.......35.........Kraków...........7.10.12....... ....córeczka klara.klara....37.........mazowieckie....10.10.2012. ......SYN Marla..........31.........mazowieckie.....13.10.2012 .......ANTOŚ Moniś83........28 ........Warszawa........14.10.2012........TADEUSZEK eljotka.........26.........Krosno............14.10 .2012.......SYN- Aleksandra82..29.........Bydgoszcz.......15.10 .2012.......SYN Ania3107.......25.........dolnośląskie.....16.10.2 012.......SYN Ania 23 ciąża 3..23....Katowice...17.10.2012...na razie niespodzianka dan-mos........33.........Katowice.........19.10.201 2......AGATKA Agulka1976.....36.........Śląskie............20.10. 2012.....CÓRECZKA emachines......29.........Śląskie............20.10 .2012.....SYN Tusia21.........23.........pomorskie.......20.10.2012. .....CÓRECZKA Pela1992........20.........Opolskie..........24.10.2012 .....FRANEK mamusia .......32.........podlaskie........27.10.2012......SYN Agusssia2008...22.......Wielkopolska.....28.10.2012.....KUBUŚ miluchnaaa31..32..........Slaskie...........29.10.2012 .....chyba SYN graga007........26.........Śląskie...........29.10. 2012.....DOMINIK mala fu.........33..........DE/lodzkie......29.10.2012.....? Nha..........24.............kuj-pomorskie......12.11.2012 ........ Laura Witam Kobietki ja nie pisze dużo ale czytam was codziennie:):) To i ja sie dopiszę:):) Co do wózka to się nie wypowiem bo sie nie rozglądam bo o odkupie od brata ale i o Mutsy i o X-Landerze słyszałam dobre opinie:):) A co do butelek to polecam z Aventu antykolkowe:):)Ja mam zamiar kupić cały zestaw http://allegro.pl/zestaw-startowy-philips-avent-260ml-butelki-promo-i2432924283.html. Ma któraś z was wizytę w przyszłym tyg??? Gin napewno da mi skierowanie na badanie glukozy już się boję:(:( U mnie 22tc3d i 8kg+:( A i rozstępy mi wyskoczyły na udzie Masakra:(:( Zmaga się może któraś z was z żylakami???Bo u mnie to tragedia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusssia ja mam wizytę w przyszłą środę. Ale z żylakami nie mam problemów, z rozstępami na razie też nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia ja miałam problem z jedną żyłą jakiś czas temu, miałam zapalenie żyły. Szczerze to siniec jeszcze nie zszedł, a miejsce jest mimo wszystko bolące. Ale obserwuję :) Reszta na razie ok, ale też obserwuję :) Graga ja tak jakoś zerknęłam :P córcia ma przechlapane jak dorwę się do zeszytów czy coś :P to fakt... Moniś jak cukier?? Agulka, wróciłaś z tym glukometrem? Vivii ja też lubię topiki gdzie jest ok, ale piszę tylko u nas. A czytać inne zaczęłam niedawno - po prostu z nudów. Któraś z Was pytała o Anię_k26 nadal komputera nie ma, nei wie kiedy co i jak, ale kazała Was pozdrowić. Pytała co u was, ale jak jej napisać o każdej hehehehe Synuś jak pisałam wcześniej potwierdzony i ułożony u niej miednicowo - napisała,że któraś z Was takie ma ułożenie dzidzi ale nie pamiętam która :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka ja dopiero na glukoze idę po najbliższej wizycie...jakoś w połowie lipca, więc postresuję się jeszcze z Wami. justa j ciesz się,że nie musisz wydawać kasy na wózek - ja przeglądam i ceny niektórych są kosmiczne, a x-landery nowe - hmm nie chcę wydać 2000zł .... więc będę szukać używanych. ankazdw ja niestety nie mam pojęcia o wózkach... Diana ja o porodzie w wodzie słyszałam,że jest fajnie, rozluźnia itd. Sama miałam cesarkę, ale bym chciała w sumie rodzić w wodzie- pewnie jest fajnie, a ja lubię wodę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem juz z glukometrem:-) Mierzyłam po obiedzie (ale był głodowy jak na mnie) 92 miałam to super ale jak taki tresciwy zjem to nie wiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka ja dziś zjadłam mięso wieprzowe z 6 wielkimi pieczarkami i połową torebki ryżu - najadłam się bardzo. I wynik dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis super a ja ... zupka na skrzydełku ,troche makaronu ,marchewka,groszek i to wszystko bo nie wiedziałam co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od sniadania nie jadłam nic, mdliło mnie i wolałam sobie oszczędzić zwrotów...ale tak piszecie,że idę zjeść zupę. A lodów nie jem... słodycze odstawiłam, ale ciasto wczoraj kurczę jadłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po wizycie u endo. Wyniki tsh standardowo dobre, bliskie dolnej granicy normy. Lekarka stwierdziła, że mam popuchnięte nogi i ręce. Hm.. w sumie przyjrzałam się i faktycznie. Ale to norma. Dostałam już skierowanie na badanie, które mają pokazać, czy dziecko będzie miało problem z tarczycą. Mam znowuż hemoglobinę niską, 11 jednostek a od 12,3 jest norma, ale ginekologa mam w poniedziałek więc na pewno coś mi przepisze. Któraś pytała o rogala, bo dzisiaj mi przyszedł to powiem Wam, że rewelacja. http://allegro.pl/poduszka-do-spania-i-karmienia-190cm-rogal-blanca-i2412009640.html to jest link, jaką mężuś mi kupił :) Z jonhsona też dostałam ten zestaw 2 kremów, szampon no i standardowo białego misia. W ogóle to jestem padnięta, jak jechałam do lekarza, to kontrolka mi się zaświeciła, że oleju nie mam w aucie, później na stację żeby mi dolali, korki w mieście, zakupy i pulpety zrobione mega szybko. Teraz już się położyłam bo potwornie kręci mi się w głowie :( Vivii a ten Musty wózek nowy to w jakiej cenie? Bo jak na używany to też dużo, dlatego pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Leonka,Diana,Graga za info. Ja juz zdurnialam z ta zmiana lekarza,wlasnie rozmawialam z kolezanka ktorej mama u nas w miescie pracowala w szpitalu i powiedziala zebym tu nie rodzila bo tu gronkowca mozna zlapac...nie mieszkam tu dlugo i nie wiem...zdziwilam sie strasznie,ona powiedziala ze nikt tu rodzic nie chce...mojego meza siostra rodzila z kolei tu u nas w szpitalu i chwalila ze super ze warunki ok ...i zdurnialam... Ja dlatego odnioslam takie wrazenie apropo tego olewania bo juz nie pierwszy raz o cos zapytalam i cisza byla i jakos mi sie zebralo wszystko tak do kupy... Rozmawialam z kolega co ma 2miesieczne dziecko i chwali tez bardzo pieluchy rosmanowe,to juz ktoras osoba z kregu moich znajomych ktora chwali,mowil ze kupili te biedronkowe i nie byli zadowoleni.. Co do wozka to ja jeszcze nic nie wybralam,tez niska z mezem nie jestem wiec nie chce jakiegos niskiego ... Gratuluje wyboru imion,my dopiero bedziemy na ten temat rozmawiac:) w sumie to nie ma zadnego takiego co by mnie powalilo na kolana....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia ja wczoraj zaczelam 23tydzien i mialam wizyte i lekarz powiedzial ze za 3tyg dostane skeirowanie na glukoze i reszte,troche sie zdziwilam bo duzo z was w podobnych terminach i juz po

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalka ten zestaw ktory ja kupilam nowy z fotelikiem kosztuje ok 3500zl wiec drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to jak nówka tyle kosztuję, to nie dziwię się, że kupiłaś używany :) Mamusia ten gość co mi poleciłaś, to dzisiaj zamówiłam i już wysłał mi przesyłkę, wow ale expres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusssia2008 ja koncze 24 tydz i tez 8 kg do przodu...a najgorsze przed nami:) poki co rozstepow nie zauwazylam ale codziennie wieczorem przygladam sie czy cos przypadkiem nie wyszlo, smaruje balsamem lub kremem. co do butelek to wlasnie gadalam z kumpela co pracuje w hurtowni dzieciecej i polecila mi wlasnie butelke antykiolkowe aventu. potem mozna dokupic jakas nakladke i uchwyt i kubeczek bedzie:) a i jeszcze laktator tez dopasowany do butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines ja miałam laktator z aventu i butelki bardzo sie sprawdził sprzet ale musze nowy kupic bo wiadomo 8 lat juz leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze gubię się coś w tych tygodniach termin mam na 15 października i mam 24 tydz i 2 dzień no chyba, że lekarz się pomylił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie to super,mi pewnie przez weekend później przyszło, ale to mówię, w piątek zamawiałam a w poniedziałek chyba już było :) miluchna widzisz powinnam się obrazić hahahhaha bo ja też ci odpisałam,a nie zostałam wymieniona przez ciebie :P hahaha oczywiście ja nie z tych,żeby się obrażać :P żarcik :classic_cool: no i glukozę chyba będziemy robić w tym samym czasie :P u mnie tez wczoraj 23 tc zaczął się a skierowanie dostanę w połowie lipca... Agulka spokojnie, może w bułce czegoś za dużo ... Aleksandra ja mam 27październik a zaczęłam 23tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja na glukoze dostane skierowanie 9 lipca jak pojde do lekarza... w poprzedniej ciazy tez tak robilam to badanie, chyba w 26tc... a chciałam sie spytac czy ktoras robila to prywatnie, ajak tak to ile kosztuje, czy moze jest to koszt taki jak przy 2-krotnym pobraniu krwi?bo przychodnia w której miałabym za darmo nie jest w mojej miejscowości i siedzenie w niej 2 godziny mi sie nie usmiecha, a u siebie bym sobie zrobila i wiem ze mozna wyjsc, wiec albo bym pojechala do domu albo poszla polazic na zakupy :) a z johnsons-a tez dostałam paczke:) ale musieli tego powysylac jak kazda z nas dostala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki mamusiu wybacz mi prosze:):):):) Agulke tez i Natalie prosze o wybaczenie:))) Ja juz jak wczesniej pisalam zglupialam z tym czy zmieniac czy nie,musze zasiegnac opinii innych co rodzily u nas w szpitalu bo mam metlik w glowie... Ech wspolczuje wam z tym cukrem,ciekawe jak mi wyjdzie ta glukoza bo jem duzo owocow a tam wiadomo duzo cukru sie czai ale nic mi tak nie smakuje jak owoce... Pojade chyba za tydzien z mama na wies do dziadka,dawno nie bylam a przyda mi sie zmiana klimatu...M nas odbierze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie glukoza około 7 zł a glukoza 6zł razy 3 nakłucia. I wyszło 18 zł. Graga jednak przy tym badaniu zaleca się siedzenie, żeby nie obniżyć wyniku. weź książkę, czas szybko zleci :) Agulka no właśnie a może było coś w pieczywie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra nie gniewam się ... hihihi a ja jutro od rana mam gości i tak chyba cały dzień, bo to książki od koleżanki odkupuję dla córci i ma już o 9 wpaść, a to druga ma wpaść na kawę i czas zleci :) a w domu nadal bałagan, nie ma komu posprzątać po remoncie co dobiega końca. Dobranoc dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety, no i mi siarka właśnie poleciała z jednego sutka... jasna,przejrzysta - to się zacznie. Muszę wkładki już kupić, w poprzedniej ciąży bardzo mocno leciało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×