Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Moniś a to musli to jakie było ? Z mlekiem?Kolezanka pielegniarka własnie mi pisze ze mleko podnosi cukier ...ja juz całkiem zgupłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ania-k26:) Powiem ci ze moj Franus tez juz coraz bardziej regularnie fika i coraz wyrazniej go czuc:) Gratuluje pojetnej córci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu k-26 witaj :-) Ja tez miałam w poprzedniej ciazy łzysko na przedniej i czułam kopniaki ,nie wiem od czego to zalezy A córcia pewnie zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z mlekiem, około szklanki. Wczoraj rano po tym musli miałam 135. Zjadłam też na podwieczorek i miałam coś koło 100. A dziś taki wynik. Chleb rano - za wysoki wynik, chleb wieczorem - w normie. Co bym nie zjadła to rano mam za wysoki cukier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis to moze spróbuj z tego jadłospisu co ci pisałam śniadanie zjeść ,moze akurat Ja bede mierzyła dopiero, a zjadłam pomidora ,ogórka no i kromke chleba zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle, że w tych śniadaniach jest chleb - ja już żadnego nie zjem na śniadanie. Wczoraj próbowałam zastąpić jogurt naturalny mlekiem ale zrobiło mi się po tym niedobrze. Może jutro parówki spróbuje z jakimś warzywem. Zmierzyłam sobie ponownie cukier- od śniadania minęły 2h i teraz mam 117. Teraz kombinuje co na obiad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak codziennie córa męczy tatusia na rowerek :) Oj współczuje wam dziewczyny tej cukrzycy :( najgorzej na początku potem będziecie wprawione co wam wolno co nie. Czytałam że jakieś paczuszki dostawałyście ja wysłałam chyba z bebilonu tam gdzie tego misia można dostać około 2 tyg temu i cisza. W pierwszej ciąży dostałam po porodzie dwie teczki z próbkami róznymi i z tego potem co mieisac przysyłali mi paczke z próbkami i gazetke przez ok rok czasu. Przy krystku tez była taka paczuszka ale skromniejsza i tylko jedna i potem nic nie przysyłali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś - rano nie wolno mleka!!! i w ogóle przez cały dzień najwyżej pół szklanki, zależy jak kto reaguje na mleko, najbezpieczniejsze są przetwory - kefir i jogurt naturalny. Ja na truskawkach z kefirem przeżyłam cały ostatni miesiąc :) Agulka u mnie nie mąka przenna jest problemem a drożdże, które są najczęściej w przennym pieczywie. Dlatego teraz staram się kupować chleby na zakwasie, takie żeby były bez dodatku drożdży (i trudno mi takie znaleźć) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maryjka tylko moja diabetolog o tym nic nie wspominała. Mówiła, żeby jeść musli więc jem. Jogurt i kefir mi nie wchodzi. Co proponujesz na śniadanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na sniadanie najlepiej chleb z szynką. I dużo warzyw do tego (najlepiej zielonych). chleba może być max 75 g ciemnego lub 60 g jasnego. Chleb jest ważny, bo węglowodany dostarczają energię dla dziecka. Diabetolog mi mówiła, że mleko (te pół szklanki) najbezpieczniej po 16.00, ale ja często jadłam do drugiego śniadania i było ok. No i generalna zasada - mało i często. Jak będę miała chwilkę to wam napiszę moje rozpiski na każdy posiłek. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dziewczyny po raz kolejny współczuję:( littleedith - ja mogę ci pożyczyć mojego męża - wzrost ciśnienia gwarantowany:) przez to ja muszę obniżać :) ja młodego zawiozłam do przedszkola, później na zakupy, bo dzisiaj na obiad planuje pizze zrobic, udało mi sie jeszcze truskawki po 6zł kupic:) i przed chwila wróciłam:) głodna i z pełnym pęcherzem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zrobilam 5 km spacerku i od razu mi lepiej chyba powtorze to wieczorem jak maz pojdzie grac w noge z chlopakami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Maryjka. Agulka no wynik super. Pela ja to jestem pełna podziwu dla Twoich spacerów. Mnie jest ciężko z tym brzuchem spacerować na takie odległości. Po dłuższym spacerze czuję ból pod brzuchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CukierwMoczu
W anglii opieraja sie wlasnie na badaniach moczu plus wywiad który przeprowadzaja na poczatku ciąży. Cukier faktycznie może nie pojawić się w moczu, gdy jego poziom nie jest jeszcze drastyczny, ale wystepuja inne objawy np zbyt duzy wzrost płodu w stosunku do etapu ciąży ( to sprawdzaja na podstawie mierzenia brzucha). w Polsce leczą zanim sie coś stanie,a tutaj z kolei przymykaja oko na wiele spraw, i dopoki nic sie nie dzieje złego to maja troche luzny stosunek. Nie wiadomo co lepsze :):) Powodzenia w trzymaniu diety i niech ten cukier leci wam jak najniżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam Monis uwielbiam dzo chodzic brzuch mnie nie boli co najwyzej troche kregoslup :) ale nie ma tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na drugie śniadanie zjadłam 3 kromeczki chleba grahama z masłem i szynką drobiową i trzy truskawki i wynik 98 :-) Tylko ciekawe co będzie z obiadem Zamecze was tym moim jadłospisem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zjadlam .!!
Ja pierdykam wchodze codziennie i czytam : ja to mam taki wynik cukru zjadlam to, na to druga ooo a ja to mam taki wynik bo zjadlam to..!! Dosyc mam tych waszych cukrzanych problemow to jest forum o ciazy a nie o pieprzonej cukrzycy macie problemy to sobie znajdzcie forum o cukrzycy i przestancie zawalac strony spisem co na sniadanie zescie jadly ..!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masz, następna się znalazła.... Jak się coś mi nie podoba to nie czytam - i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko i nie do końca masz racje ...forum o ciąży a my mamy cukrzyce ciążową ...Tak jak inne problemy z łożyskiem np lub ze skracającą szyjką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zjadlam .!! - to nie czytaj co dziewczyny zjadły - i po problemie :) Po co te nerwy, niepotrzebnie tylko malucha w sobie denerwujesz :D :D :D A ja napisałam (jak ktoś nie chce, to niech nie czyta:)) 3 rozdział mojej pracy, jeszcze trochę poprawek i jutro mogę iść do promotora :P Pora się brać za obiad :))) shit znowu o jedzeniu :) no dobra, nie będę pisać już co robię :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja zjadlam .!!
Daje wam do zrozumienia tylko, ze nie jestescie tu same ! A pewna jestem ze nie tylko mnie to denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakos zadna z nas tutaj nie pisze ze jej to przeszkadza... a gdyby tak bylo to na pewno by ktoras napisala.... a tak jak natalie pisze jak cos ciebie nie dotyczy lub nie chcesz o tym czytac to nie czytaj... a ja zaraz zjem pizze:P a poprzedze ja truskawkami z cukrem i śmietaną:P natalie co na obiad masz - pisz a nie przejmuj sie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga ja się nie przejmuje, po prostu rozśmieszył mnie ten post. Bo wiadomo, że czasem na forum są rzeczy które mniej mnie interesują i wtedy tego nie czytam. Po co od razu się burzyć :) A dzisiaj pieczony kurczak z frytkami chyba :) Pochłonęło mnie pisanie mgr, a tu mój mężu już zaraz głodny z prac wraca, więc mykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczej wszystkie jesteśmy świadome, że nie jesteśmy tu same. Było już wiele tematów, które mnie nie dotyczyły ale to nie znaczy, że mam do dziewczyn pretensje, że piszą o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawa jestem która z nas się pod pomarańczką "ja zjadłam" ukrywa... nie masz odwagi pod własnym nickiem napisać, że coś nie pasuje? żenada... :O a cukrzyca ciążowa to powikłanie ciąży, dobrze Agulka napisała... niestety nie wszystkie z nas przechodzą ciąże bezproblemowo, od tego jest forum, żeby sie pożalić i radzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze ktoś znajdzie się z problemem, a co pomarańczko masz problem z czytaniem ?? Nikt nie każe nikomu nic czytać,nie chcesz nie wchodź nie czytaj - jest MNÓSTWO innych tematów, znajdź jakiś dla siebie. A jeśli lubisz tutaj zaglądać to spoko, ale czytać nie musisz, przerzucaj stronki i już :D A temat cukrzycy jeszcze będzie (CUKRZYCY CIĄŻOWEJ ... ) bo jeszcze kilka osób przed glukozą i tu cię rozczaruję - będę o tej glukozie non stop przeżywać aż do znudzenia :P zanim nie zrobię wyniku, hihihihihihihihi więc kochana cierpliwości. A i pewnie niedługo zamęczymy cię innymi rzeczami, hihihihi Więc jak ci ciśnienie skacze, to nie zaglądaj :D owszem fajnie,że napisałaś i pisz częściej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz napiszę Wam : kupiłam książki córce, nie wydałam 400zł a 60zł :P i jest ok. Zostanie zakup ćwiczeń itp drobiazgów. Jak kogos to nie interesuje , niech nie czyta :D A co do waszych diet, to nie zazdroszczę, kurczę ja pochłonęłam dziś 3 kromki chleba ciemnego z ziarnami z masłem i pomidorem i już se pomyślałam, że to tyle tam wszystkiego,potem jogurt z owocami, potem truskawki ze śmietaną...ale póki mogę to jem, potem nam wszystkim mamusiom jak już porodzimy, to dietka wskazana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×