Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Witam wszystkich w piękny poranek :) Wczoraj to już miałam lenia na wszystko - dosłownie... Nic mi się nie chciałso robić. Zmęczona byłam i tyle,a dziś mam stresa, bo maluch wczoraj mało się ruszał, a dziśjeszcze chyba śpi. Mam nadzieję, choć zawsze wstaje ze mną, a dziś nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie dziś upały, córcia od 7 już ubrana przy basenie się kręci, ale noce zimne i woda też niestety. A już doczekać się nie może żeby wejść i popływać. Co do wczorajszych waszych tematów to: Diana na zgagę nic nie poradzę, nie miałam nigdy więc nie wiem co to znaczy, ale szczerze wam wszystkim współczuję, jeśli to męczące :( Moniś fajne sny, moje za to durne i szkoda opowiadać , hihi emachines już mam stresa, napisz jak tam twoje plamienia - ustały po tym wymazie? Ja idę na wymaz w poniedziałek - no i zestresowałam się ostro, bo jak zobaczę choć ciutkę krwi czy czegoś innego to zawału dostanę chyba !!! Pela ja też mam chwile załamania, a szczególnie ostatnio. A nawet nie mam tego swego,żeby się przytulić czy nakrzyczeć ! No ale cóż zrobić. Takie życie, a hormony nasze wariują. Ale moja bratowa napisała mi,że po porodzie,u niej hormony gorzej wariowały,że mąż miał jej dość hehhee A z okazywaniem czułości, to uwierz,że i ja i marla na pewno bardzo tez potrzebujemy tego, nie dziwię się,że tez potrzebujesz :) A te chłopy to czasami brak słów na nich :P Agulka durny system w szkole, ale u nas podobnie jest. Moja córa nie ma wyższej oceny z WFu bo się wypisała z SKS,ze względu na dodatkowy basen - od kilka lat pływa w klubie. Ale pani nauczycielka nie rozumie tego....bo trzeba chodzić i już !! No i gratuluję zdolnego synka :) Diana, Agulka i te co straciły swoje aniołki, na pewno wam ciężko, wierzę,że nie zapomni się tego "piekła",że wam ciężko. :( Miluchna mi gin kazała już dawno odstawić kwas foliowy, nawet nie dokończyłam opakowania. Myślę,że śmiało odstawiaj :) Graga jak ja bym chciała poczuć porządny kopniak a tu nic. A dziś już zjadłam kilka słodkości i dalej nic - już zaczynam się ostro denerwować :( że coś jest nie tak, zawsze już o tej porze czułam,że się rusza, a po słodyczach to naprawdę mocniej a dziś nic... ania_k to fajnie,że Madzia ma dyplomik :) A jak synuś ??Jak nocka minęła ??? I co znowu nikogo nie ma jak ja jestem :D Jak tam wasze cukry i samopoczucie u wszystkich. U nas upał, ja mam katar i mam dość już od rana, no i stres - mały nie odzywa się , ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusiu u nas tez straszny upał ... Co do cukru to dzis nie tak ładnie Na czczo 85 a po 2 kromeczkach z masłem i ogórkiem podskoczył do 126 :-( Co do ruchów to wierze ze jesteś spanikowana ja tak miałam ostatnio Może dzidzia leniwsza po prostu z tych upałów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia a prubowałas go obudzic ..tzn poruszyc brzuchem Znów zmierzyłam i jeszcze rosnie 136 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jest 9ej a termometr pokazuje 26C co bedzie pozneij?masakra... Dzieki Graga ,Aleksandra,Mamusiu za odp ,ja sie pytam bo naprawde zielona jestem w tym temacie... Mamusiu moj synus wczoraj tez mial dzien leniwca,malutko sie ruszal,nawet bylam zdziwiona i tez sie martwilam,wrocilismy po 23ej z pabu bo posiedzielismy wczoraj ze znajomymi i dalej cisza byla,polozylam sie,nie minelo kilka min pofikal kilka razy i cisza..a dzis nad ranem to masakra mala byla tak lobuzowal:) nie martw sie twoj tez niebawem nadrobi... Gratuluje zdolnych pociech mamusi i Agulce,jak ktoras pominelam to przepraszam bo mi sie juz nicki zapominaja:) Mialam wczoraj jechac na jakies zakupy ciuchowe ale mi sie nie chcailo,strasznie leniwa sie zrobilam:) Milej soboty,my po obiedzie na basen ze znajomymi jedziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusia ja to nawet jakiegos specjalnego plamienia nie mam. praktycznie raz cos ciemniejszego wyplynelo zaraz po wizycie. teraz juz tylko taka bezowawa wydzielina czasami. nie chce sie stresowac wiec mysle pozytywnie zreszta lekarz mnie zawsze uprzedza ze po badaniu moze tak byc a ostatnie badanie mialam wyjatkowo niemile:) dzidzius daje znaki wiec wierze ze jest OK:D my dzisiaj na weselicho idziemy i mam zamiar dobrze sie bawic oczywiscie delikatnie z tancami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha ja mam lekkie tylozgiecie macicyi lekarz musial sie troche nameczyc zeby pobrac wymaz. a i szyjka teraz bardzo delikatna i podatna na uszkodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytalam tez lekarza o ruchy ze czasami caly dzien czuje a czasami rzadziej. mowi ze top normalne. dziecko odczuwa np skoki hormonow w organizmie. czyli jak jestem zdenerwowana to ono to czuje i moze sie duzo ruszac badz odwrotnie. tak samo jak zjem cos slodkiego lub wypije kawe to moze roznie reagowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi, wcześniej ruszałam brzuchem i nic, ale jakieś 10 minut temu ruszył się leniwiec a mi ulżyło... chyba stresu mam mało, hehehe U mnie upał też, posiedziałam na dworze przy basenie bo córcia oczywiście wlazła, ale dla mnie za zimna woda. No i za gorąco, więc uciekłam do domu. Nos teraz mam zatkany więc rewelacyjnie też nie jest :( No i miłego imprezowania na weselichu :) Wczoraj wrzuciłam kilka fotek takich ogólnych do galeriusa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Oj to widzę, że wczorajszy upał jaki my mieliśmy dotarł do Was dziewczynki :) W nocy była burza, rano o 6.30 bezchmurnie, a jak się obudziłam o 10 to lało, a teraz znowu się wypogadza. Nie nadążysz za pogodą :) Ale ma być wielki upał, do tego wilgotno i będzie ciężko.. już z rana 30 chusteczek na katar.. i to jeszcze nie koniec :( Mamusia i jak poczułaś ruchy? Ja też nie raz nie czuję i już panikuję. Mój mąż to już wkurza się na mnie, że niepotrzebnie się denerwuje. Może maluch szalał w nocy i teraz smacznie śpi. Poza tym wczoraj miałaś aktywny dzień i też miał inne odczucia i zmęczony może. My nad morzem dużo chodziliśmy i też nie miałam kopniaków. Jak ma Cię to uspokoić, to kup ten detektor. Nie wiem jak to jest ze zwykłym stetoskopem, bo też można wyczuć tętno serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ruszył się :) może faktycznie wczoraj dzień aktywny jak na mnie, to i on się wymęczył. To se pospał, pomyślę nad detektorem, oczywiście mój mówi,żebym wyluzowała - ehhh faceci... Żeby im dać tyle stresu co my mamy przez całą ciążę i ich olewać to by dopiero się nauczyli ....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia dziękuję za pamieć mały w nocy budził się i płakał przez sen ale od rana gorączki niema i w buziolka zaglądam i widze, że ząbek wychodzi. Ślini się okropnie i momentami cumla to chce zjeść he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś brzuszek fajniutki okrąglutki :) Mamusia no to jeszcze raz gratulacje dla córeczki za piękne świadectwo z czerwonym paskiem :) A do której klasy ona chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia gratuluje. Czytam was ale napisac Nie mam co:-) czuje sie swietnie. W pasie 88cm I 99 dni do spotkania z maluszkiem. Wiecie moze czy w 29 tyg zrobic mozna USG 3d I jaki to koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diankara to bardzo mało masz w pasie! :) Pewnie malutki brzuszek :) Coś dzisiaj dziewczyny wywiało, w sumie piękna pogoda :) Tylko alergicy mają przerąbane. Miłej soboty w takim razie i wypoczynku! :) Mamusia już Filipek szaleje w brzuszku normalnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie denerwuję się, bo chwile poruszał się i znów cisza- a tylko co pisałam,że rusza się o stałych porach i nieprawda. Dziś stresuje mnie, jak nigdy. Ja to szczerze modlę się o deszcz, sorki ale mi nie jest fajnie ani w domu ani na dworze. Czuję się fatalnie, nos zatkany, od czasu do czasu kicham i jeszcze gorąco... Dziś se ponarzekam jak nigdy. A i znów kurzu pełno, bo mi siostra sprząta kuchnię, myje okna w całym domu. Mówię wam bałagan jak nigdy :( ale wkońcu będzie czysto :D A córcia w basenie - już i koleżanek pełno, hihihi ale dla mnie jednak za zimna woda jest żeby wejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w pierwszy dzień wakacji:) U mnie jakoś leci-ciężko jak cholera....pośladki są już tak skute że nie ma gdzie kuć:( w prawy pośladek- okolice kości ogonowej wszedł mi nerwoból i ledwo chodzę:( Wczoraj Szymon wyszedł sam na plac pod blokiem i koleżanka kopnęła go kolanem w górną wargę-efekt 2 zęby- jedynki się wybiły-ledwo się trzymają.-mówi wam szlag by to trafił-opadam już z sił:( Dzis rano gość dzwoni że ma rolety i będzie za godzinę.....instaluje i się okazuje że nie ma do kuchni bo źle wymierzył-no myślałam że mnie rozniesie-jak ja zamawiałam rolety ze względu na kuchnie i jeszcze mi doradzał jaki kolor wybrać najlepiej....mówię wam wszystko pod wiatr. Wczoraj wieczorkiem byłam z sąsiadami nad Wisłą,ale było fajnie-dzieciaki sie wybawiły na piaszczystej plaży....piknik udany.....tylko ta Wisła masakra brudna.... Dziś jedziemy znowu zrobić grilla.....fajni tam jest:) I tyl moj drogie.... Aguś i Monia współczuje codziennych pomiarów- podziwiam was:) Dianka to Ty laska jesteś:) z takim brzusiem.... Mamusia mówią że jak dziecko w brzusiu spokojne to potm po narodzinach będzie to samo-więc ja bym nie narzekała-moje już teraz to szarlatan ;) :P a tak na marginesie może mniej j czujesz bo łożysko jest na przedniej ścianie.....hmmmm? a może masz mało wód.....a dzidzia spora? Pozdrawiam Was serdecznie-wszystkie razem i każdą z osobna❤️ Idę podejrzec was na gaelriusie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange pomaranczka
mamusia ja tez tak mam ze kilka dni mała szaleje,pozniej 2-3 dni jest spokojna potem znoeu szaleje i tak w kółko,tez sie tym denerwuje ale juz sie przyzwyczajam,ze sa dni spokojniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orange pomaranczka
a jestem w tym samym tyg co ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam malo w pasie bo cala mala jestem hi hi. Mamusia ja tez mam tak ze czasami nic Nie czuje Przez Caly dzien I gl wieczorem jak IDE spac. Najwazniejsze ze ruchy czujesz a ze Nie za cZesto pewnie malutki spi. Ja Przez to Lozysko Nie mam tak ze brzuch mi sie rusza niestety. Czuje kopniaczki ale brzuch sie Nie rusza. Moze pozniej bedzie sie ruszal? Miala ktoras z was takie szelki do noszenia noworodka z przodu? Dzis w sklepie przymierzalam ale Nie Wiem czy to praktyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info dziewczyny :) Dianakarina mi tez powiedziała gin że przez łożysko mogę mniej czuć, no i nie widzę jak się rusza brzuch. Czuję malucha w dole. ALe zawsze aktywnie o stałych mniej więcej porach a dziś to prawie wcale, dlatego martwię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech mam dość gorąca :( I kichania i smarkania :( zapowiadają burze, ale marnie to widzę :( Mamusia jutro pewnie będziesz miała rekompensatę w postaci wielu kopniaczków :) wiecie co ja już 8 kg na plusie.. chyba jakoś woda w organiźmie mi się zatrzymała czy jak, bo ostatnio przez równo tydzień lodów nie jadłam, po jednej krówce dziennie i nic słodkiego. A wychodzi że przez 10 dni 1 kg przytyłam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale cisza tutaj, Marla, jak twoje ogólnie samopoczucie i zakupy ?? A synek, cóż - dobrze,że nic gorszego się nie stało , choć wierzę,że pewnie mało co zawału nie dostałaś. Mówisz,że jak spokojne to potem też??? No nie wiem, hehehe Dianakarina 88 w pasie ?????????????????? ja już nic nie powiem :P hehhee a co do usg, na pewno można, u mnie koszt 3d/4d to 180zł , ale zapewne mniej i więcej można zapłacić - bo co lekarz to inna kwota. orangepomaranczka napisz coś więcej o sobie jak masz ochotę :) Już chyba pytałam, ale czy którąś z was boli przy pępku ??? Takie jakby rozrywanie ??? A jak się położy to jest ok ??? No nic laski, miłej nocki życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie moja rodzinka jak mnie dziś zobaczyła to się śmieli,że taka na twarzy spuchnięta i czerwona od kataru i kichania, oczka małe, zapadnięte i sińce, hehe jednym słowem cudownie :P I ciąg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ciągle kichająca :) Ja mam 5kg na plusie, a zobacz o miesiąc mamy termin porodu :P aj tam, zrzucimy, ja zawsze pocieszam się,że nie 40 kg jak moja koleżanka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja staram się ograniczyć kontakt z naturą, wtedy mam mniej kichania :) Mamusia mam nadzieję, że zrzucimy je szybko. Po prostu teraz jakoś w ciąży czuję się mało atrakcyjna, mój mąż mi mówi że wyglądam ślicznie, ale samoocena mi spadała i chyba dlatego boję się tak tych dodatkowych kg. Co do uczucia rwania przy pępku to nie mam czegoś takiego, ale każda z nas ma inne objawy :) A pytałaś swojej gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny pilyscie karmi w ciazyalbo pare lykow normalnego od czasu do czasu ,bo ja pije karmi czesto i.nie wiem juz co o tym myslec.. ""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×