Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Bo ja już na usg miałam termin na 16,a ostatnio nawet na 11 ale tym sie nie sugeruje tylko z miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie trzeba miec zaswiadczenie od okulisty ze sie ma wade wzroku,ktora dyskwalifikuje porod naturalny bo inaczej to chyba zaden szpital ot tak nie zrobi cc ,jak powie sie jaka ma sie wade wzroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagladalam czesto ale jakos nigdy nie udalo mi sie wstrzelic w temat inie mialam nic ciekawego do napisania, a z racji dzisiejszych badan i jutrzejszej wizyty postanowilam sie tym pochwalic, no i przypomniec o swoim istnieniu. a poza tym od tyg jestem na zwolnieniu i jakos tak nie mam czasu juz tak przesiadywac w necie jak w pracy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milucha a Ty rozmawiałaś już z ginem na ten temat? Kurcze, ja bym mimo wszystko chciała rodzić naturalnie.. to pewnie zależy czy poród będzie lekki czy ciężki.. poczytam na necie. Ale dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, nie pisałam, bo jakoś nie miałam weny.... a dzisiaj pisze bo u lekarza byłam... wszystko pozamykane - to chyba dobrze... a synek waży ok 950 gram - jak dla mnie troche duzo ale lekarz powiedział że w normie:) o mojej wadze nie wspomne, bo chyba sie załamie za niedługo.... tak ogólnie to spoko tylko upały męczące... a ja miałam jechać jutro do teściów, ale nie wiem czy się z wszystkim wyrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Pela - dziękuję za namiary do galeriusa, właśnie oglądam, może dodam swoje po glukozie - w końcu wzięłam opakowanie z glukozą, wodę, kubek, łyżeczkę i cytrynę, i powiedziały mi jak mam rozpuścić, rozpuściłam na miejscu ble ble ble do teraz czuję ten smak obrzydlistwo, potem wsadziłam do buzi natychmiast plaster cytryny dla rónowagi... nie mdliło mnie na szczęście, chociaż strasznie mi się chciało spać i głodna byłam niemiłosiernie także teraz czekać na wynik do piątku pozdrawiam wszystloe was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie jeszcze nie rozmawialam z lekarzem . Graga to duzy juz maluszek,mamy podobny termin wiec pewnie moj zuch ma podobna wage:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja nigdzie nie zniknęłam :) Byłam rano na echu serca a potem wybrałam się na zakupy. Tadeuszek ma zdrowe serduszko :D Ależ się cieszę... Waży 906 gram BPD 65 mm szerokość główki HC 243 mm obwód główki AC 220 mm sporo mu urósł brzuszek bo ostatnio miał 146 mm FL 47 mm kość udowa HUM 44 mm kość ramieniowa CER 30 mm wymiar poprzeczny móżdżku Termin porodu wyszedł na 13.10 więc rośnie równo. Z usg średni wiek ciąży wychodzi 26 tyg i 2 dni. Od 27 jest 7 miesiąc?? I dokuczał pani dr - kopał w miejsca gdzie była przyłożona głowica usg :) Odwrócił się- teraz leży pupą w dół dlatego tak boli mnie w dole brzucha bo cały czas przebiera nóżkami. Wydaje mi się, że zrobił to w sobotę rano bo okropnie się wiercił a potem czułam go tylko w dole. Widziałam też buźkę i machające rączki :) Ależ on rozbrykany :D Jak chodziłam po sklepach to zgłodniałam. Po próbie zakupu jedzenia stwierdziłam, że diabetycy mają przekichane... Kilka knajpek ominęłam bo nie było nic dla mnie. W barze sałatkowym poprosiłam panią o sos do sałatki bez cukru - no i ona podaje mi jakiś czytając skład i zadowolona mówi, że ten nie ma cukru... Tyle, że miał miód - uświadamiałam ją, że to też cukier ;) U mnie cukry w normie - i w końcu znalazłam chleb. Tzn znalazłam żytni na zakwasie bez żadnych dodatków - zjadłam jedną kromkę z sałatką i było w normie. Ciekawe jak będzie po 2 kanapkach... No ale cena - 7 zł! Bo kupiłam go w sklepie ze zdrową żywnością. Nawet w wielkich hipermarketach w każdym chlebie jakieś świństwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja podam wymiary dla porównania: BPD 6,25 OFD 7,80 HC 23,21 AC 18,90 FL 4,60 Waga ok 800 g 25 tydz 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie - zmierzyłam po tym chlebie - 169 :( więc takiego też nie mogę :( Pozostaje mi pieczywo wasa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny :) Natalka fajny wozek gratuluje zakupu :) Miluchna wada wzroku nie jest generalnie podstawa do cc chyba ze jest duza czyli np -10 itd podstawa do cc jest wysokie cisnienie w oku ale nie wada, generalnie tylko podczas porodu nalezy przy parciu miec zamkniete oczy. Monis super ze Tadeuszek zdrowy bardzo sie ciesze ze u Was wszystko ok :) A mnie ostatnio brzuch bolal i jelita to wam mowilam i zrobilo mi sie rozwarcie narazie nie duze ok 1,5 cm ale mam nadzieje ze wiecej sie nie ruszy i ze niespodzianek nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii kurcze leż odpoczywaj A co na to lekarz pamietam ze miałas iść dopiero w sierpniu na wizytę Ja rozarcia nie mam niby ale szyjka skrócona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś super, że Tadeuszek ma zdrowe serduszko. Całe szczęście. Znowu z tym chlebem nie bardzo :( A nie masz kogoś znajomego, kto ma to urządzenie do pieczenie chleba, żeby pożyczyć i przetestować? Może po takim nie miałabyś wzrostu cukru. Vivii dzięki :) Ja już nie mogę doczekać się jutra, jak przyjedzie do mnie w kartonach :) A nadal Cie bolą jelita? Mam nadzieję, że rozwarcie Ci się nie powiększy i maluszek jeszcze przez 2 miesiące będzie rósł w brzuszku :) graga a Ty co tak bez życia? Twój chłopak to już spory, mój miał wagę tydzień temu 1,1kg a między nami miesiąc różnicy w terminach :) Ale jak lekarz mówi, że ok to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś strasznie sie cieszę że u Tadeuszka wszystko w porządku A z tym chlebem to ja juz nie wiem Miałaś juz dobre wyniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach natalie jakos mi tak przed wyplata zawsze ochota do zycia odchodzi... :) lekarz mi powiedzial ze mam dużo odpoczywać, nie schylać się bo młody uciska na szyjke - w efekcie i tak się nie mogę schylić bo jest ból niesamowity:) a co do wagi to właśnie porównując do waszych pociech mój wydaje mi się ogromny i się zaczynam bać, bo pierworodny miał 2,5 kilo przy porodzie;/ dostałam skierowanie na glukoze i sie wybiore za jakies 2 tygodnie, jakoś mnie nie ciągnie:) monia współczucia z tym cukrem, ale jestem też za tym byś wypróbowała sobie upiec chleb sama - może niekoniecznie w urządzeniu, ale spróbuj w piekarniku, tylko jakis przepis poszukaj na necie...i jakby ci przypasował to wtedy bym zainwestowała w takie urządzenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katasha84
Cześć Dziewczyny! Pisałam kiedyś tam na początku, ale czytam Was regularnie :) Czy któraś z Was jest z Krakowa? Chciałam popytać o szpitale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jak na razie będę wcinać wasę. Jak wrócę od mamy to będę próbowała piec chleb. Już mąż rozglądał się za tymi urządzeniami. Ale myślę, że na początek sam piekarnik wystarczy. Dziś jadę na kilka dni do rodzinki - już nie mogę się doczekać. Zawsze to coś innego niż siedzenie w domu i chodzenie do lekarzy :) Wracam w piątek - także pewnie nie będę siedzieć za dużo na necie. Trzymajcie się dziewczyny - miłego tygodnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis miłego wypoczynku. Ja sama piekłam chleb w piekarniku, w wąskiej blaszce, ale to dawno temu było. Może będąc u rodzinki ktoś ci coś podpowie :D Cieszę się,że z wszystkimi dzieciaczkami jest ok :) to najważniejsze. Uważajcie na siebie. A mi śniły się wózki...już chyba wariuję z nimi :P Dziś znów pełno słońca, ale noc lepsza, chłodniejsza była, katar znów mnie powitał - nic nowego :) Dziś lecę na zakupy z córcią,przed jej wyjazdem. Czuję się dobrze,więc wykorzystam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) Czytam Was niemal od samego początku i postanowilam napisać :) termin mam pomiędzy październikiem a listopadem tzn. Myślę ze jednak październik bo z @ jest 24.10 a maluszek rośnie i rośnie :) Wy już takie tu zzyte wszystkie więc nie chce Wam niczego zaburzac :) Pozdrawiam wszystkie gorąco :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika zapraszamy,zżyte i nie zżyte, normalnie piszemy i każdy może do nas dołączyć. :) Nie lubimy,może ja napiszę za siebie: chamskich pomarańczek,które sprawiają,że odechciewa się pisać. Ale ogólnie topik nie jest zły. Także pisz, co tam u ciebie, które to dziecię i skąd jesteś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Monis udanego wypoczynku u rodzinki zycze Nika witamy :-) Mamusia a kiedy córeczka ma wyjazd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za tydzień w sobotę rano, ale ja czuję się ok, pogoda lżejsza to wolę zrobić zakupy teraz a nie w ostatniej chwili. Wiesz Agulka, że ja od tygodnia to kazdy dzień przeżywam, odliczam do porodu - ze względu na łożysko-jak mi gin powiedziała,że od 24 tc mogą zacząć się problemy... I w głowie zakodowane jak nie wiem co. Jestem dobrej myśli,ale jednak boję się :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia napisałabym ci ze masz tak nie przezywac ,,,ale sama chodze jak bomba zegarowa dosłownie Tez licze dni do porodu zeby jak najdłuzej donosić A córka na długo jedzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 dni pełnych, nad morze jadą, obóz ( kolonie) taneczne. Także będzie fajnie, bo jeździłam do niej w tamtym roku to widziałam i ona bardzo zadowolona była :) A z tym odliczaniem, to co poniedziałek cieszę się,że kolejny tydzień zaczynam no i wiem,że ty też tak masz , ehhh Teraz to tak se mówię,aby do 30tc , a potem będę mówić aby do 34 tc i td :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję bardzo :) A więc to mój pierwszy maluszek :) No i będzie syneczek o którym wiem już niemal od 12 tyg. :) ostatnio byliśmy na usg 3D/4D i nie ma żadnych wątpliwości choć ja od samego początku odkąd zobaczyłam dwie kreseczki czułam, że będzie synuś zresztą mój też :) a poza tym to sobie rośniemy i synuś i mamusia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika to dobrze że sobie razem rośniecie:-) Chłopaków wczesniej na usg lekarze widza :-) Mamusia no to córka ma sie super:-) Moje dzieci nie chciały jechac na te kolonie bezglutenowe :-( Tez tak odliczam własnie teraz czekam oby do 30tc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nika to fajnie, większość nas tutaj ma mieć synusiów, choć i są księżniczki :P hihihi A ja czułam od początku,że dziewczynka, więc moje przeczucia nie sprawdziły się, :P No chyba,że okaże się przy porodzie,że to ja miałam rację - choć nie ukrywam,że wszystko pod kolor jest dla chłopca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOWE AUKCJE
zapraszam: http://allegro.pl/dla-dziewczynki-lub-chlopca-roz-56-68-next-i-inne-i2466243406.html Ciuszki są z dziecka wrześniowego ;) Dostępne jeszcze są: 4,żólty bawełniany komplet z kotkiem polski r.68 8,welurowy mikołajek r.62-68 15,pomarańczowy pajac z polaru i biały z wełenki r.62 16,"St.Berrard" ogrodniczki sztruksowe r.56 20. body z autkami r. w/mnie 62 22,body 3szt. z różowym królikiem r.56-62 24,granatowa bluza z kapturem r.56-62 27,bluzeczki 3szt. białe i kremowa r. 56-62-68 28,body żółte i biała + żółta bluzeczka r.62 29, dwie śliczne czapeczki na lato dla noworodka 30, granatowe welurowe śpiochy r. 62-68 31, ciepły kombinezonik biały r. 56-62

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×