Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Fajnie,że wam wakacje się udają,że gdzieś wyjeżdżacie :) Dianakarina, mi lekarz mówiła,że mniej będę czuła ale jak się słucha innych,że widzą rączki, nóżki,ze brzuszek faluje to niepotrzebnie i ja się nakręcam... A zjeść bym cos zjadła, na śniadanie skromnie chleb z masełkiem i pomidorem (standard) a na obiad nie mam pojęcia co zjeść, mam trochę rzeczy miesnych ale mi nie bardzo wchodzą, no zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Mamusia super brzuszek!!! :) My kończyliśmy pokój. Zaraz wrzucę na galeriusa jak wygląda częściowa ściana ale jeszcze bez trawy i chmurek i słoneczka :) Trochę kiepska jakość, bo słoneczko mało świeci a kolory są bardzo żywe :) W tym tygodniu już będziemy mieli łóżeczko :) Adza fajnie, że wypad udany! Też bym sobie jeszcze pojechała nad morze :) Vivii mi też coś zaczął świrować żołądek, co zjem to mi ciężko, może też mi się spowolniła praca jelit.. Moniś właśnie zakazane najlepiej smakuje. A za mną jak chodzi tatar.. albo jajecznica mojego męża czyli z surowym żółtkiem i kiełbaską.. mm.. ale jeszcze trochę :) Od dziś zaczynamy 30 tydzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natal_ie Fajna sciana. Mamusia Brzuszek urosl ale jak mowisz masz malo ruchu I jestes w domku a to tez druga ciaza. Ostatnio tez mam tak Ze zjem cokolwiek a czuje sie jakbym zjadla niewiadomo co. I spac mi sie chce czesto za to w nocy nie spie. Teraz we wtorek jedziemy na Mazury do rodzicow na urlop a jak wrocimy to zrobie pranie, prasowanie I zaslonki dzieciece do pokoju trzeba bedzie kupic. I pakowac torbe do szpitala. We wrzesniu juz nic nie chce robic. Poza tym jak cesarka to we wrzesniu juz bedzie dzidzius z nami. A na imie chyba bedzie mial Louis a na drugie Mike. Ze wzgledu Ze Mileszkamy w uk imiona angielskie ale po dziadkach tylko Ze zangielszczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie ściana świetna :) aż zazdroszczę pokoiku, szkoda,ze ja nie mam dla malucha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina no brzuch wyskoczył mi w ciągu dosłownie tygodnia, tak,że niektórzy z rodzinki dziwią się,że wczoraj nie było a dziś już taki duży... Dla mnie troszkę uciążliwe, bo był taki normalny a tu nagle pufffff No czas przyzwyczaić się, oby tylko potem spadł całkowicie :P A imiona fajne :) odpoczywaj, kupuj i zero stresu najlepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia brzuszek niezły :) Ja dziś włóczyłam się po sklepach i w jednym z daleka zobaczyłam siebie w lustrze - aż musiałam podejść bliżej. Zszokowałam się wielkością brzucha. Niby w domu na niego patrzę cały czas a tu takie zaskoczenie. Aż się zmierzyłam - 105 cm. Jak się ostatnio mierzyłam to było chyba 102 (ale to tą metalową miarką więc może z 1, 2 cm mniej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Chociaż jeszcze trochę pracy nas czeka. Chciałabym też kupić nowe mebelki, bo na razie stoją moje. Ale to dopiero z czasem. No i stary fotel rozkładany. Ale fakt, fajnie, że jest ten pokoik więc nie będę narzekać:) Ja mierzyłam brzuszek i u mnie cały czas od 2 tygodni jest 100cm. Więc już tak nie rośnie brzuchol. Ale wrażenie mam takie, że piersi to mam mega ciężkie, brzuch wysoko i nawet jak stanika nie nosze, bo mnie uwiera to wszystko mnie boli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie mówcie, tam załamywać się nie będę bo i tak byłam przy kości ładnie mówiąc... hihihi no ale jak mówię, sama zszokowałam się swoim brzuchem i tyle. Za to córcia ma miejsce do rysowania, co na tym brzuchu dziś nie było.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te rysuneczki :-) Ja tez dodalam do galeriusa zdjecie z dzis. Mam podobnie ze jak nie bylo brzucha to teraz tez nie moge uwierzyc jak wyskoczyl z dnia na dzien. Ciezko sie robi a tu jeszcze 11 tygodni ale czytalam gdzies ze w 9 miesiacu juz sie nie tyje. Prawda to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to ja też dodałam zdjęcie z dzisiaj :) Diankara no nareszcie masz brzuszek :) Ponoć przed końcem ciąży to można i schudnąć. Największy przyrost wagi to od 20 do 30 tygodnia chyba. Tylko później bardziej brzuchy nam rosną a kg już nie tak. Bynajmniej tak czytałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Widze ze prowadzicie jakas galerie czy mogłaby któraś z Was podesłac mi namiary na nią na aniam24@onet.pl z chęcią dodam też coś mojego:) Z góry dziękuję. Czy u Was tez taka burza? U mnie mało co widać nawet przez okno tak leje.. Mam nadzieje że nie będzie tak jak ostatnio.. pozrywane papy z dachów, uszkodzone samochody itp.. Ostatnio radziłam się Was w sprawie wózka i dziś właśnie zamówiłam sobie taki na allegro ale jednak nowy bo cenowo faktycznie lepiej troszkę dołożyć a co nowe to nowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli chodzi o przyrost brzucha tak jak piszecie, to u mnie w 100% się zgadza. Ale jak będzie jeszcze rosnąć do końca to pęknę :P A propo wagi to mam 1kg mniej, przestałam jeść słodycze, nie powiem coś tam zjem ale nie bez przesady. A mimo to brzuch rośnie :D Obejrzę zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fakt na razie bez żadnego rozstępu, chciałabym, żeby tak zostało :) mamusia ja mam dni, że jem mniej tych słodyczy a czasami to jakoś nie mogę się obyć.. chociaż muszę zjeść loda małego na patyku :) A czasami zjem coś, żeby mojego Kubę rozruszać, jak długo znaku nie daje. I tak np. dzisiaj chyba ma lenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina no urósł ci wkońcu ale i tak jest mniejszy niż mój, ja mam 26tc a ty 29tc, hihihihi ooo i zerknęłam na zdjęcia z lipca , co kto wstawił - to i emachines wstawiła zdjęcia :) jaki fajny napis Mikołaj :D nata_lie to ja mam wielki brzuchol :P a nie ty hihi I Peli zdjęć nie widziałam a brzuszek fajny:) A co do wózka to gratuluję zakupu :) a jaki kolor ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie ja nie powiem,że nie jem już w ogóle,bo bym skłamała ale ograniczyłam smazone rzeczy, ciężkostrawne (bo problem z wypróżnieniem nadal u mnie jest...) i też zjem, ale nie tyle co jadłam wcześniej bo naprawdę w ciągu dnia potrafiłam całą czekoladę zjeść i jakiegoś loda... A teraz już ograniczam się, a jak popatrzyłam na wasze brzuszki to chyba postaram się całkowicie zrezygnować :P no po za zjedzeniem czasami by rozruszać malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szaro zieloną gondolę i szarą spacerówke xa. Neutralne kolory żeby pasowały jak coś do drugiego bobasa. Mamusia czy mogę Cię prosić o namiary na tą galerię? Proszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u nas leje i burza,w czw mamy jechac nad morze a tu traba powietrzna w pomorskim i raczej nie zapowiadaja jakiejs super poprawy,nie chce 35C ale zeby bylo z 25C i by nie padalo...ale znajac moje szczescie...gdyby nie wplacona zaliczka,pojechalibysmy w innym terminie... Takze Adza zazdroszcze ci pogody na urlopie... i ze urlop udany mieliscie:) U nas rozmowy na temat imienia trwaja,imie Aleksander niestety odpadlo:( M nie chce...zostaly dwa jeszcze moje faworyty...zobaczymy... Moj smerf ostatnio byl tez leniwy ale dzis baraszkowal caly dzien,nadrobil zaleglosci... Ja tez wole wozek nowy,nie bede miec x landera bo nie dam tyle za wozek ale kupi sie jakas nowa bryke dla krolewicza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchna moja córcia też jedzie nad morze w sobotę, lepiej żeby żadnych trąb nie było i pogoda jak piszesz, żeby było choć te 25 stopni. Bo jak nie to ja zawału dostanę, jak usłyszę o trąbie jakiejś w tych rejonach w najbliższych tygodniach :( Mam nadzieję,że uda wam się pogoda i będzie wsio ok i urlop udany :) tego ci życzę !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchna ja tez chcialam Aleksander ale moj sie nie zgodzil. Ja ostatnio nie moglam sie oprzec i pozarlam kilka paczkow wiec ten tydzien postram sie obyc bez slodyczy ale ciezko bo jak mam zachcianki to na ciasto, paczki itp. Ale teraz juz ostatnia prosta wiec trzeba byc silnym. Ciezko oj ciezko. A na problemy z wyproznianiem polecam activie codziennie i kilka jablek. U mnie jak przed ciaza mialam problemy to nie mam wcale. Jakie bierzecie witaminy dziewczyny ? Ja biore magnez, wapno i wit D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję postaram się wrzucić jakieś zdjęcia jeszcze dziś lub jutro :) Ale jak tak oglądam Wasze zdjęcia to wydaję mi sie że mój brzuch w porównaniu z Waszymi jest poprostu olbrzymi .. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój to olbrzym, hehehe ale już nie martwię się, właśnie synuś bryka więc co tam :) Dobrze Dianakarina mówisz, w ostatnich tygodniach przystopować trzeba ze wszystkimi tymi niedobrymi zachciankami jak któraś ma i niezdrowym jedzeniem, bo potem przy karmieniu totalnie wszystko odpadnie... Ja biorę: witaminy Prenatal, ale zwykłe bez dodatków, magnez 4xdziennie i no-spę 3 razy dziennie. Od kilku dni doraźnie w razie awarii wapno i claritine, ale to jak już muszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja wróciłam z milusiego weekendu z moimi chlopakami :) W końcu bylismy sami :) Zostalam zaproszona na kolacje do restauracji no po prostu cudownie spedzone dwa dni z moim mezem:) Odżyłam troszke:) Właśnie wrocilismy:) Przegladalam galerie super macie te brzucholki moj tez juz duzy ale mam go nisko :) na wage nie staje bo nie chce sie dolowac bo po co:) www.suwaczki.com/tickers/h4zpdqk3pv7mnuek.png TP..20.10.....20 lat... opolskie....Franek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis obys miala racje bo doswiadczylam pare lat temu 17C na urlopie i lalo cale 2tyg i na same wspomnienie az mnie trafia.... bo najgorzej jak czlowiek tyle km jedzie a tu...ech:( Mamusiu nie dziekuje by nie zapeszyc... Ja biore teraz Doppel hetz Mama dla kobiet w ciazy ,a kiedys bralam prenatal clasic Ja tez nie mam specjalnych zachcianek,rano tylko jak wstane to czasem zachce mi sie tak strasznie jesc i musze zjesc cokolwiek na szybko np kanapke z samym maslem by zaspokoic najwiekszy glod.... Dzis poraz pierwszy nie mialam nudnosci jak smazylam mieso bo od zajscia w ciaze na sama mysl mnie cofalo...i nawet zjadlam odrobine sukces:) Czasami czytalam jakies topiki na kafe ale potem glupoty mi sie snily i bylam niespokojna i spanikowana w nocy np jak ktos napisal ze poronil ,potem u siebie doszukiwalam sie jakis dziwnych objawow i panikowalam i przestalam o tym czytac ...moje dziecko jest zdrowe,zdrowo rosnie i przyjdzie na swiat zdrowe,musze myslec pozytywnie! Karina troszke mi zal Aleskandra ale coz...klocic sie nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! powiem wam ze mnie tez wysadzilo w ciagu ostatnich dni:) a wieczorami to juz nie wspomne.jeszcze 13 tyg, ale zlecialo! a ja jeszcze w lesie z zakupami:) fotki ktore wstawilam to moje recznie wykonane litery i sowa ktora powiesilam na klamce w sypialni:) cale dnie spedzam w domu wiec za jakies chalpnictwo sie wzielam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×