Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

czesc dziewczyny :) ja wpadlam sie tylko przywitac bo zaraz na szkolenie ;) powiem wam ze tak mnie bola pachwiny i cale krocze ze ledwo chodze ... normalnie mam przeczucie ze nie dotrzymam do pozdziernika i na bank urodze we wrzesniu ... fajnie ze u Was wszystko dobrze pozdrawiam i zycze milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry...zas pogoda pod Pikusiem...dzis postanowimy czy pojedziemy na ten urlop,patrzylismy na pogode ma byc max 19C i deszcz,nie wiem czy jest sens jechac,odechciewa mi sie tego wyjazdu,przepadnie 470zl zaliczki jakbysmy sie rozmyslili....wiedzialam ze tak bedzie z ta pogoda.... Wczoraj wieczorem dostalam skurczy takich dziwnych,wystraszylam sie nie na zarty,wziolamn dufaston i lezalam,maly fikal,teraz tez fika wiec sie uspokoilam ale jutro mam wzyte to powiem lekarzowi...w nocy tez mialam skurcze,jak lezalam caly czas na lewym boku to bylo o niebo lepiej...juz mnie ten lewy bok boli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki miała któras robiona glukoze nie na czczo ???? zastanawiam sie jakie powinny byc wyniki. Mam dzis o 16, załuje ze Barbe nie zapytałam,a teraz juz za pozno. Ale moze wy sie orientujecie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie mi też się podobał artykuł,więc wkleiłam do poczytania, a co tam :) jak ktoś zechce to poczyta :P Vivii wytrwałości na szkoleniu :) miluchnaa może nie rezygnuj, w sumie nawet jak nie będzie pogody to jodu nawdychacie się :) lżej będzie zwiedzać i już :) zawsze do jakiegoś parku wodnego można wyruszyć, w knajpce posiedzieć a i cieplej ubrać się i przejść się nad morzem. Ja bym nie rezygnowała, no i szkoda tych ponad 400zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz nie mam pojęcia jak to jest, u nas krzyczą żeby na czczo , ale tak naprawdę zero wiem, bo nie robiłam jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu musimy sie zastanowic,moj m ciagle gada co my tam bedziemy robic i moze on mnie troche negatywnie nastawil do tego wyjazdu... Asiaz ja tez nie mialam,ide zaraz zapytac sie w przychodni czy musze ta glukoze kupic w aptece czy oni maja bo nie wiem, a jutro pewnie skierowanie dostane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchnaa no wiesz ostateczna decyzja należy oczywiście do was :) no sama wiesz,że na pogodę jako tako nie mamy wpływu żadnego. A co będzie jeśli jednak prognozy nie sprawdzą się i będziecie potem żałować ?? A może jedźcie na kila dni a jak po dwóch dniach będzie tragicznie to wracać i już :) Moja córcia jedzie w sobotę, wyjścia nie ma i nic nie poradzę na pogodę jaka ma być, cieszę się,że jak coś jodu się nawdycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem tu nowa:) tez pazdziernikowa mamusia:) forum calego nie czytalam waszego ale mniej wiecej cos wiem....mozna dolaczyc? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jasne ,że możesz :) napisz co ma być u ciebie, czy pierwsza ciąża i jak się czujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusia:) to ja moze krótko o sobie , bo się tak wepchałam ;) mam 27 lat.1 ciąże i nie wiele pojęcia na jej temat.oczywiscie nie zebym zupelnie nic nie wiedziala.lekarka u ktorej prowadze ciaze jest bardzo dobra ale czasem nie potrafi mi porzadnie wielu rzeczy wyjasnic. dlatego tez postanowilam dolaczyc bo moze u Was znajde odpowiedzi.:):) w 21 tygodniu ciąży dowiedzialam sie ze bede miec coreczkę:) jestem bardzo szczesliwa pod tym wzgledem bo zawsze marzylam o dziewczynce.ale chlopiec tez bylby oczywiscie chciany i kochany. nie moge sie juz doczekac porodu.odliczam juz dni,tygodnie i tak mocno chcialabym juz ja miec tu przy sobie... to narazie nie bede zanudzac:P poczytam troche o Was,pogoda jest okropna ale w sumie dla mnie taka moze byc wiec lekture mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd jesteś ?? No i widzę już na stopce,że córeczka i termin masz na 20.09 ? czy coś się przesunęło ?? :) no i jak samopoczucie, w miarę ok ? :) Ja to myślę,że już każda z nas odlicza dni do porodu, hihihihi A jak z wyprawką ? Masz już wszystko ? A co do tłumaczenia lekarzy, hmmm ja to jak nie dopytam to i się mało co dowiem, miałam przeboje z lekarzami, no ale cóż , fakt tu można się więcej dowiedzieć i nawet nie zwariować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć shenaaa_talii :) Kobietki, czy któraś z Was zaczęła już szkołę rodzenia? Czy te, które zamierzają chodzić na kurs już się zapisały? Ja zaczynam 20.08.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Moniś, ja zaczęłam hihihihihi wirtualną szkołę rodzenia - co dwa dni lekcja na maila :P nawet to co dziś wkleiłam to od położnej internetowej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz1982 glukoza nie na czczo? Ja miałam robioną glukozę na czczo - norma do 90 obciążenie glukozy 75 po 2h - norma do 140. Teraz jak mierzę sobie glukozę w domu to mam normę 120 po 1h po posiłku. Mamusia wiem, że już kiedyś wysyłałaś ale podaj jeszcze raz linka do tej wirtualnej szkoły rodzenia :) Ale mam lenia. Czy ja mogę dziś nic nie robić :D ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Tadeusz próbuje wyjść przez pępek... Ależ ma pomysły to dziecko ;) Przez chwilę miałam wrażenie, że brzuch mi pęknie :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz, ja pozwalam ci i się z tobą w leniuchowaniu łączę . ... mam mnóstwo roboty a nie robię nic , dosłownie :P A link to: http://www.zapytajpolozna.pl/ najpierw śmiałam się z tego,że się zapisałam, a teraz cąłkiem fajne rzeczy wysyła, poczytać sobie można, nie powiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Moniś:) ja jestem ze śląska:) jesli chodzi o wyprawkę to jeszcze nie mam nic a nic :/ mam już rozpisane co potrzeba ale nie kupiłam jeszcze nic :p mysle ,ze zacznę od sierpnia.juz niewiele zostalo nam czasu.ale teraz to dopiero zacznie sie ciagnac. wlasnie co do glukozy to dzis kupilam i jutro wybieram sie do laboratorium.powiedzcie mi jak to tam wyglada? co do szkoly rodzenia to ja zrezygnowalam.jakos sobie bede musiala poradzic bez tej nauki:) mam nadzieje ze dam rade. samopoczucie takie w miarę.mam tyle obaw.boję sie czasami ze sobie nie poradze.termin mi sie nie zmienil.od poczatku lekarka mi taki ustalila i sie nie zmienia.ale kto wie.moze sie jeszcze cos przesunie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie na czczo :) belgia dziwny kraj :) a wizyta na 16 to strasznie ciezko byloby mi wytrzymac zwlaszcza ze dzis ruskie na obiad a uwielbiam je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mamusie:) ktoras z was pisala kiedys ze robila sobie jakies zestawienie, liste sklapu z allegro gdzie maja najtaniej itd. mozna o nia prosic:)? do szkoly rodzenia zapisalam sie od wrzesnia w szpitalu w ktorym bede rodzic. 2 x w tyg po 1 h. polozna spytala na kiedy termin porodu mam i powiedziala ze wystarczy od wrzesnia kursik...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie :) wczoraj miałam wizytę, chlopcy rosna zdrowo i dobrze się rozwijają. Maja już prawie po 1,5kg szok!! :) Od 01.07 jestem na zwolnieniu i całe szczęscie, bo przez te ostatnie upały nie potrafiłam normalnie funkcjonować. Brzuchal rośnie i jest już naprawdę ciężko. Jeśli chodzi o wyprawdkę to nadal jestem w czarnym lesie i nie mogę znaleźć motywacji by wreszcie się tym zająć. Poza tym mój mąż nie ułatwia tematu i za przygotowanie kącika w sypilani (malowanie i tapetowanie) zabiera się jak pies do jeża. asiaz kiedyś czytałam ze na obciązenie glukozą 50g można iść o dowolnej porze dnia i nawet wskazane jest by nie być na czczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines to ja robiłam to zestawienie i wyszło mi że wszystko co potrzebne i w miare tanio można kupić u tych użytkowników http://allegro.pl/listing/user.php/run?change_view=1&order=bd&p=1&us_id=11612773 http://allegro.pl/listing/user.php/run?change_view=1&order=bd&us_id=4222926 Do porównania zostało mi jeszcze dwóch sprzedawców ale na 99% będe zamawiała u tego pierwszego sprzedawcy bo ma wszystko to co chce kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pogoda nie za ciekawa Viviii życze powodzenia na szkoleniu Witam nowa mamusie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii powodzenia na kursie :) WItam też nową mamusię :) kosiorakis jejku jacy duzi już chłopcy!!!! Wow! :) Ja dzisiaj w biegu. Ale już mamy przywiezione łóżeczko do pokoju, teraz trzeba je poskładać. Aaa i kupiłam dzisiaj maxi cosi cabrio, po 3 tygodniach poszukiwań, nieudanych licytacjach, itd wreszcie się udało :) Ciekawe kiedy przyjdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia myslisz ze mi sie chce tak po 12 godzin tu siedziec , ciezko mi czasem bardzo szczescie ze mam fajny team i praca nie jest fizyczna wszyscy mi naprawde pomagaja jak tylko moga a ze pracuje 4 na 4 z wyliczen zostalo mi tylko 22 dni pracy niestety chorobowego nie moge wziasc bo tutaj nie jest platne.. Ale za to bede 9 miesiecy z malym siedziec po porodzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wierzę Rzodkiewa ,że za fajnie nie jest, no i fakt za zwolnienie mogą nie zapłacić. U nas ciut inaczej jest. kosiorakis, fajnie,że chłopaki rosnął :) wstaw jakieś zdjęcie :) nata_lie już łóżeczko będziesz rozkładać ?? :) no i fajnie,że znalazłaś fotelik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od kilku dni mam doła i nie mam na nic sił, najchętniej bym nie wychodziła z łóżka. Do tego wszystkiego w nocy bolą mnie tak pachwiny, że ledwo się przewracam z boku na bok nie wspominając o 4 godzinnym śnie w nocy, po czym czuje się wyspana i nie mogę dłużej spać :-(. Agusssia2008 również zamierzam skompletować wyprawkę u allegrowicza o którym wspomniałaś w pierwszym linku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie dawaj link do fotelika :) Ile zapłaciłaś? No właśnie, czekamy na zdjęcia bliźniaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×