Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

witajcie Moniś mnie diabetolog powiedziała że najlepszy jest pumpernikiel Nie próbowałam Teraz jem razowy smarowany bieluchem i jest jak na razie ok Jutro mam wizyte u ginekologa juz sie stresuje oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, widzisz, każdy mówi co innego. Ja już próbowałam żytnich, pszennych, razowych, na zakwasie, na drożdżach, pełnoziarnistych... Boję się już próbować - bo już wiele wypróbowałam a żaden oprócz tamtego się nie sprawdził. Łatwo powiedzieć - spróbuj - tylko, że ta próba u mnie wiążę się ze skokiem glukozy. Nie spróbuje kilka chlebów dziennie bo to wiąże się zazwyczaj z kilkoma wynikami ponad normę. A ja i tak po tej małej kromeczce jestem za chwilę głodna. Ileż mam męczyć dziecko takimi wahaniami? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś współczuję Ci potwornie.. a ten chleb co jadłaś u mamy też jakiś specjalny był dla diabetyków? Musi być chyba jakiś składnik, który bardzo podnosi Ci ten cukier, a w tamtym chlebie go nie ma albo jest mało.. :/ Agulka będzie dobrze, trzymam kciuki za wizytę. A gdzie reszta dziewczyn? Ja po tym basenie, to śpię i śpię.. i tak od 12.. masakra jakaś. Przecież to tylko woda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis widzisz ja jadłam graham i był k a od pewnego czasu juz nie moge go jeść bo mam po nim cukier wysoki Lekarka powiedziała ze chleba jak najmniej ...ale co mamy jeść :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis i jeszcze lekarka powiedziała ze jak sie beda wyniki utrzymywac ciagle powyzej 140 to mam sie zgłosic po insuline ..mam nadzieje ze jakos sobie poradzę dietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś no właśnie może ta insulina by była najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie? Agulka, to właśnie nie wiem, co ja taka zmęczona :) Może też pogoda, bo cały dzień padało i zimno :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż był Auchan no i chleba nie było! Ja już nie mam siły. Kupił tony mąki i będzie piec ;) zobaczymy co z tego wyjdzie ;) Ja dziś na obiad zjadłam średniego ziemniaka 2 uduszone duże pieczarki, jajko sadzone i fasolkę szparagową (nawet podsmażyłam na odrobinie masła z bułką tartą) i cukier 90 po godzinie. Tyle, że umyłam jedno okno w między czasie. Ja dziś na gumtree wystawiłam ogłoszenie, że sprzedam komplet mebli i teraz siedzie i odpisuje co chwile na maile, odbieram telefony, musiałam też je umyć bo chcą przyjść i obejrzeć. Robotę sobie tylko zrobiłam :D. Szkoda, że tak nie odpisują na suknię ślubną, którą też wystawiłam :D Fakt cena niezła bo 199zł a meble mimo, że mają kilka lat to ok wyglądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabetolog mi powiedziała, że insulinę przyjmuje się w przypadku gdy po konkretnym posiłku (np: śniadaniu, obiedzie) stale jest wysoki poziom glukozy - bez względu na to co się zje. Więc u mnie odpada bo ja raczej mam w normie tylko po tym jednym nieszczęsnym produkcie mi skacze. No cóż będę jadła na zmianę parówki z omletem i z jajecznicą :D No chyba, że mężowi uda się upiec dla mnie dobry chleb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś to spróbujcie upiec sami moze akurat ...oby Z tym próbowaniem nowych produktów to mam tak ze zjem mierze i jak wynik za wysoki to potem płaczę :-( A co to za meble zaraz zerkne jak bede umiała wejść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz po wizycie u rodzinnego i ocenil ze to nie ucho tylko gardlo i ze promieniuje do ucha dlatego tak to odczuwam Dostalam jakies tabletki do ssania do 6 razy dziennie i ma pomoc jesli nie to mam wrocic I dostalam zwolnienie do konca sierpnia, ulga straszna bo nie bede sie stresowala co 2 tyg dostane czy nie dostane :) Wczoraj piłam glukoze nawet o smaku cytrynowym była :) strasznie slodka ale dałam rade pozniej kubek wody i jakos poszło :) wynikow nie mam bo mieli dzwonic do mnie jakby było zle a jak nie dzwonili do tej pory tzn ze dobrze wyszła ale jeszcze jutro nie bede sie ruszala od telefonu jakby poslizg mieli :)Moniś Te meble fajne :) mozna powiedziec ze tania taniość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki ja całymi dniami czuje się senna. Kładę się w ciągu dnia robiąc krótkie drzemki a w nocy śpię 4 godziny i czuję się wyspana. Najgorsze są bóle pachwin utrudniające przewracanie się z boku na bok :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz1982 mam nadzieję, że pomogą tabletki :) Próbuj też domowymi sposobami jeśli to gardło. Dla mnie ta glukoza była jak słodka lemoniada :) Aleksandra_82 a skąd ten ból? Ja miałam ból pachwin ale około 17 - 20 tygodnia. Teraz kompletnie nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra mi też dokucza ból w pachwinach. A te meble nowe można kupić za 800 zł więc wydaje mi się, że za używane 200 to cena ok (tym bardziej bez jednej szafki). Nawet je chciałam oddać za darmo ale stwierdziłam, że na próbę dam 200zł. Niezłe będzie jak je sprzedam przed przyjazdem szwagierki - bo są teraz u niej w pokoju ;) Jej facet już się wyprowadził :D Pomyśli, że ją teraz wyrzucamy :P Pokój Tadeusza ma coś około 12 m2. Te meble stoją teraz w jego pokoju. Chcemy je sprzedać bo mamy kolejny pokój zagracony innym fajniejszy zestawem - rozdzielimy meble na 2 pokoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej babki bylam dzis u dr i moj krolewicz wazy prawie kg:) bez 30dkg:) ,wymiary prawidlowe nawet ciut ponad norme,glowke ma dalej u gory,troche nisko sie ulokowal ,siedzi na pupie,dlatego te skurcze ktore mam to przez to ze mnie uciska,chce sie poprostu wydostac wyzej... Zrobilam glukoze ale mam mieszane uczucia bo robilam tam u mojego dr,tam jest laboratorium i zdziwilam sie ze kazal mi robic a naczczo nie bylam byla 17 30 i przed badaniem mialam 78,potem po wypiciu 50ml po godz 177,czyli ponad norme,nie wiem czy to nie wina tego ze naczczo nie bylam a wczoraj sporo slodkiego zjadlam,a czytalam gdzies ze powinno sie ograniczyc slodkie 3dni przed badaniem a tu takie z nienacka mierzenie,jutro ide zrobic mocz i morfologie,kazal mi z wynikiem hemoglobiny zadzwonic...wtedy powie co dalej... Moj lobuz dzis caly dzien spi...az dziwne bo po 3dniach wariowania taka cisza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiuz dobrze ze poszlas do tego lekarza,ja jutro u siebie w przychdni zapytam te babki czy nie lepiej tej glukozy powtorzyc bo spokoju mi to nie daje,tylko ze jutro wyjezdzam ,chyba po powrocie powtorzylabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bólu w pachwinach podobno tak się zdarza, ale w poniedziałek idę na wizytę i dowiem się bliższych szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchna no to spory wynika po wypiciu 50. Czytałam gdzieś, że jak wynik po 50 jest powyżej 140 to robi się 75 i bada po 2h. Lepiej zapytaj o to lekarza. Ja po 2h po 75ml miałam wynik 169 i mam stwierdzoną cukrzycę ciążową. Nie piłam 50. Aleksandra ja piszę na jeszcze jednym forum dotyczącym cukrzycy i tam są też dziewczyny z niedługim już terminem porodu - co niektóre bardzo narzekają na pól w pachwinach. Ponoć im większy brzuch tym bardziej to może dokuczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ja tez mam od kilku dni w lewej pachwinie nawet mi sie ciezko chodzi bo juz normalnie utykam..!! Od czego to tak...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis tez tak wyczytalam ze powinno sie po 2godz jeszcze raz zbadac..a dr mi powiedzial ze mam dac znac jaki wynik hemoglobiny...nie wiem po co...i co mu to da...no i nie bylam na czczo...ech szkoda gadac nerwy mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki :) Ja już od rana na nogach, wczoraj chyba za dużo spałam bo dzisiaj w nocy był wielki problem. Ale przynajmniej wstałam wcześniej i odebrałam już paczkę mojego fotelika jest super :) Oczywiście myślałam, że babka nie wysłała daszka a on się chowa :) a tak to jak nówka super wygląda :) miluchnaaa31 może jak cukier wychodzi wysoki, to hemoglobina też coś jest inna :/ Nie mam pojęcia, ale moim zdaniem też powinnaś powtórzyć ten test tylko z 75gram. mamusia co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałam, ze będę pierwsza ;) Ja już po śniadaniu, pranie wstawione. Muszę jeszcze dziś wynieść szwagierkę do drugiego pokoju ;) Ja dziś znowu przygoda z chlebem - to już robi się trochę nudne. Ale zakwas na własny chleb już się robi od 12h - jeszcze kilka dni i będzie pierwszy chleb :D Czy u Was też taka pogoda? U mnie od kilku dni prawie cały czas pada. Temperatura ok 20 stopni. Natalie super, że masz już ten fotelik. Ja kilka obserwuję ale zostało sporo dni do końca. Ludzie chyba myślą, że jak ustawią 9 dni do końca oferty to więcej wylicytują - a raczej rzadko tak bywa bo zazwyczaj licytuje się pod koniec... A tak to tylko bez sensu się czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś u nas wczoraj było 16 i co chwila padało.. jak jesienią :/ z tymi fotelikami to była jakaś porażka. Ludzie w ogóle robią zdjęcia niedokładne, a doprosić się, żeby ktoś Ci lepsze przesłał na maila to mało kto. zastanawiam się teraz nad zakupem laktatora, wczoraj na forum czytałam jak kobietki mają problem, dzieci płaczą non stop na początku.. i nie wiadomo co dolega :/ przeraziłam się.. ale damy sobie radę i później będą doświadczenia na kolejne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja chyba to samo teraz czytałam :) Laktator na pewno kupię tylko, jeszcze nie wiem jaki. Mnie jeden koleś miał wczoraj zdjęcia przesłać - i nic nie dostałam. akcji ma tylko zdjęcie producenta! Więc na jakiej podstawie ja mam wiedzieć jak on wygląda. W aukcji wpisał też, że ma adaptery to zapytałam do jakiego wózka - odpisał, że nie dołącza adapterów. Dziwni są co niektórzy. Ja bym tak nie mogła. Wczoraj powycierałam całe meble przed sprzedażą. Mąż mówi, że za grosze sprzedaję i jeszcze im sprzątam. Nie ważne, za ile, nawet jakbym dawała za darmo to nie znaczy, że mam dać byle jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Pogoda ponura Miluchna ja bym powtórzyła to badanie ...po 75 miałam po 2 h 152 i mam zaświadczenie ze choruje na cukrzyce ciazowa Natalie to super ze fotelik ok Mamusia cos zamilkła Dzis mam wizyte na 19;20 Mój najmłodszy cos chory brzuszek go boli pewnie o rodzinnego jeszcze zahaczę dzisiaj Pozdrawiam i miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś dokładnie, ja nie wiem - albo ludzie wystawiają brudne foteliki na aukcje. Ech.. mam nadzieję, że uda Ci się niedługo coś fajnego kupić :) ja adaptery mam upatrzone już za 50zł z przesyłką. Więc chyba źle nie jest :) ale to aż tak się nie spieszy. Najważniejsze, że wózek i fotelik jest. A laktator chyba kupię elektroniczny. Ale też bym nie chciała pakować się w wydatek ponad 200zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś chyba masz rację z tym brzuszkiem i powiązaniem bólu w pachwinach, ponieważ w ostatnim czasie sporo urósł a nawet mam teraz wrażenie że z dnia na dzień cały czas rośnie :-). Co do laktatora 7 lat temu kupiłam ręczny z aventa i byłam bardzo zadowolona, pomyślcie dodatkowo o pojemnikach na mleko aby ściągany pokarm przechowywać w lodówce. Maluszek na początku je często ale małymi porcjami więc pewnie się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×