Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

🌼GRATULACJE🌼 DLA ELJOTKI NIECH KUBUŚ ROŚNIE ZDROWO:):)🌼Szybkiego powrotu do domku:) To sezon na porody został otwarty:):) Nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie bo dawno nie pisałam. W sobote pojechałam do gina bo cały piątek brzuch miałam twardy i mnie bolał no i gin zostawił mnie na obserwacji w szpitalu na szczęście bóle mineły i brzuch przestał twardnieć ale za to jakieś bakterie w moczu mi wyszły no i jestem na antybiotyku i jaszcze kilku innych tabletkach w sumie jak policzyłam to łącznie z witaminami biore 15tabl dziennie masakra. I hemoglobina mi podskoczyła bo ostatnio miałam 9,8 a w szpitalu 11,3 także nie jest źle:) Kubuś waży 1400g w poniedziałek mam wizyte u gina. Wy tu wyprawki już kompletne a ja mam tylko ubranka, sterylizator i laktator:) Łóżeczko ma mi dojechać gdzieś za ok 2tyg a rzeczy z tej listy co wam podawałam będę zamawiała w przyszłym tyg bo dopiero szafa mi przyszła i muszą mi ją poskładać:) Także z wyprawką jestem totalnie w tyle:) A orientuje się może któraś z was czy do sterylizatora mikrofalowego Avent pasują butelki Tommee Tippee???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na początku podaję info, bo Nha mi napisała na Fb,że do dziś jest promocja w SuperPharm np. pampers economy paczka za 29,99 zł, a johnsons baby chusteczki nawilżone 4 opak po 64 szt za 13,50zł. Może któraś się skusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak, to leniuchuję i nic więcej. U mnie zaczyna coś padać :) A w nocy nawet ok było z pogodą. Macro, to napisz jak tam, kiedy co i jak. :) Emachines, poradzisz sobie :) każda z nas poradzi !! Diana, hehe uśmiałam się,że mężowi kazałaś wziąć wolne :) A torbę dla własnego spokoju można spakować i spokojnie siedzieć w domku :P Marla, to też tata ma troszkę zagmatwane życie :( smutne ale co poradzisz...Fajnie,że mogłaś zostać i pomóc i troszkę im weselej jest. I synek z dziadkami pobędzie :D Co do spraw życia erotycznego, to ja nie mam od przełomu stycznia/lutego... cały czas zagrożenie. No i dopiero też po porodzie, cóż tak być musi :P a snów i to nie mam, czasami zdarzy się hehehe a zazwyczaj to durne sny są jakieś... Agusiaa fajnie,że Kubuś duży :) a tabletek masz nie mało :P ja to tak normalnie tyle miałam, hehe to wiem,co to znaczy. Teraz mam tylko 11 w ciągu dnia plus wziewy. Co do butelek nic nie podpowiem ci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki. U nas sie ochlodzilo I w nocy Mozna spac. Ja dzis tez dopakowuje torbe do szpitala. Kosmetyki zostana I nie wiem co dla maluszka do ubrania zabrac. Dola mam dzis. Musze sie chyba wyryczec zeby mi pomoglo. Albo Wybuchne I wyzyje sie na swoim to moze pomoze. Ja mam juz wszystko gotowe tylko wanienka I termometr zostal I posciel wlozyc do lozeczka. W pracy mi 18 DNi zostalo. Mama do Mnie przyjedzie Pomoc na samym poczatku ale nie wiem na ktorego jej bilet kupic. Termin mam na 7 pazdziernika. Chyba kupie jej bilet na 23 wrzesnia. Co myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie cos dzis brzuch boli. nie skurcze czy cos takiego, tylko raczej zololadek, tak czuje ten bol tak samo jak zolodek boli, wzielam wczesniej nospe, pospalam troche ale nie pomoglo. lepiej tylko jak siedze bo jak leze to czuje nacisk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski ja wrocilam wlasnie z wizyty i jestem lekko w szoku a to poniewaz ze moj Franek ma wszystkie wymiary na 34, 35 a nawet 36 tydzien wiec ja chyba nie dociagne do terminu.. a szczuplutki bedzie bo wazy 1500 gram. Ja jutro mam sie stawic na ktg o 10 wiec pojade. A i jest juz wstawiony w miednice tyle ze narazie ma ulozenie potylicowe tylne czyli ma twarzyczke nie w ta strone co trzeba co moze znacznie utrudnic porod ale moze jeszcze sie przekreci mam nadzieje. To by bylo chyba tyle ja dzisiaj skonczylam zakupy wyprawki przyjdzie mi wszystko w tym tygodniu to spakuje torbe i moge spokojnie czekac na rozwiazanie. Nastepna wizyte mam za ponad 4 tyg polozna mowi ze powinnam dotrwac hehe smiesznie to brzmi. to bedzie juz 36/37 tydzien no niezle. No to tyle z mojej strony aa i grubas ze mnie przytylam juz 11 kilo no ale trudno moze do 100 nie dociagne jakims cudem... Ide poodpoczywac i jakos sie przyzwyczaic do mysli ze to juz niedlugo bo nie dociera do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Upały mnie wykańczaja, dlatego nic nawet nie skrobnęlam, choć czytałam Was dzielnie :) Dodatkowo jakiś ból w lewym boku mnie trzymał do południa. Minutę bolało, potem ze trzy nie i tak przez jakis czas. Moze Dzidzia uciskala jakis nerw. Pela, zatem Ty juz szykuj torbę :) bo ta chwila zbliża sie nieubłaganie :) Franuś szczuplutki, to i poród będzie łatwiejszy :) A 11 kg to wcale nie jest dużo Kochana, nie przesadzaj:) Takie książkowe przytycie :) Dianakarina proszę wygnać tego doła natychmiast i spokojnie dopakowywać ciuszki do torby :) ja myśle, ze 23 września, to bardzo dobry termin :) Mamusia, ja na początku ciąży miałam często jakieś takie własnie sny, ale sie skończyły buuuuu :( Hihihi ;) Agusia, ja tez biorę sporo tabletek, ale co poradzić, skoro trzeba. Dobrze, że jestes juz w domku. Fajnie, ze Kubuś tak pięknie rośnie :) a wyprawka sie nie martw, ja tez jeszcze nie mam łóżeczka, wózka, pościeli, a ciuszków tez mam nie za dużo:) ale jeszcze troszkę czasu mamy :) taką mam nadzieję przynajmniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyneczki :) koniec dołów - koniec. Czas i pora radować się,że już bliżej niż dalej !!! Pela super,że wizyta udana :) Franek rośnie i dobrze. A Ty rośniesz z nim,żeby on mógł rosnąć - ale napisałam :D hehehe :classic_cool: Ja mam równo 10kg albo 9,5kg w zależności od wypicia płynów,hihihihi bo piję i piję i już czasami mi niedobrze. Dianakarina, jesli mama może być dłużej u ciebie to kupuj jej bilet na koniec września :) zawsze pobędzie z Tobą, może cos pomoże. Także śmiało 23 może być. emachines może to dzidzia ciebie tak męczy hihihihi :) poleż,odpocznij, zmieniaj pozycje - powinno przejść. Dyska ja myślałam,że po burzy u mnie będzie super a tu niestety, gorszy upał i słońce. Szczerze to mam troszkę dość !!! Eljotka próbowała wysłać mi zdjęcie Kubusia, ale coś jej telefon nie kontaktuje :P bo do Diany próbowała i też nic. Moniś miała dziś jechać na konsultację do urologa do innego szpitala,ale coś nie pisze co i jak... Agulka wraca już , bo jutro ma wizytę. A o całej reszcie nic nie wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela na temat wagi mysle, że nie masz co się martwic, poniewaz podana jest ona orientacyjnie. Ją starszego synka urodziłam prawie o kilogram mniejszego niz wskazywalo usg ktore miałam robione w szpitalu w dzien cesarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla, dobrze, że plamienia ustały. A jeszcze bierzesz Duphaston? Moja lekarka mówiła, że po 20 tc on juz nic nie daje, trzeba ewentualnie przejść na luteinę. Ale z Ciebie dzielna dziewczyna - Twoi Rodzice pewnie są z Ciebie bardzo dumni i jednocześnie szczęśliwi, ze zostalas z nimi. Dobrze, że jesteś z Tata, dzięki Tobie nie jest sam i na pewno czuje sie zdecydowanie lepiej. Ja tez sie jeszcze zastanawiam nad ta poscielą do wózka. Najpierw kupię pościel do łóżeczka, a potem pomyślę :) Dianka, mam nadzieje, że pomimo wizyty teściowej dzionek spędzasz w miłej atmosferze :) Ja chyba tez powoli zacznę przygotowywać walizeczke do szpitala, chociaz w sumie to ja jestem jedna z dziewczyn z najpóźniejszym terminem porodu :) Miluchna, daj znać, jak po wizycie. Moniś, co tam u Ciebie ? Ściska mocno, czekamy wszystkie na wieści od Ciebie! :* Mamusia, a jak Twoja noga dziś? Jest jakaś poprawa w gojeniu sie rany? Ściskam Was wszystkie dziewczyny, nie odpisuję na wszystkie posty, bo juz nie dam rady tak dużo napisalyscie wczoraj i dziś :) Buziulki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja noga boli ale fakt,jak mówił chirurg goi się. Nie wygląda to ładnie, brzęknie i takie troszkę ciemne w środku a czerwone wokół ale zespaja się rana powolutku. Boli mocno w nocy bo to bok nogi lewej, a wiadomo na lewym boku śpię troszkę w nocy to i nacisnę bezwiednie, mimo kolejnej poduszki podłożonej pod łydkami :P hehehe Wygląda brzydko, ale stosuję ten octenisept,na noc sodę i jakoś to musi być. Chyba jakiś filmik obejrzę, spać mi się chce ale jak zasnę teraz, to co ja będę w nocy robić ???? To i z córcią coś obejrzymy sobie :) Graga,ania_k26 i cała reszta a Wy gdzie dziś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi rybka zdechła.... :( i co ja mam M powiedzieć, że wyjechał i tydzień po już padła.... byłam na wizycie, ale gin nie robił usg, może na nastepnej, było tyle "bab" że 1,5h siedziałam, bo położna na urlopie i ta się tak ślimaczyła...;/ dziecko sprzedane do kuzynki, jutro go odbieram, więc dzisiaj na pewno kąpiel w wannie napełnionej do maxa :) oprócz tego gary leżą w zlewie - nie chce mi sie myc... a pranie woła wyprasuj mnie:) wogóle jakaś nieskoncentrowana jestem... dzisiaj do kawy zamiast mleka cukier wsypałam - gdzie od kilku lat kawy z cukrem nie pije... chyba dziecko oprócz witamin szare komórki też podbiera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga :D Głowa do góry - chcesz rybkę? ja mam całe akwarium, do wyboru do koloru :) A co do szarych komórek - to masz rację, czytałam, że w ciąży część z nich zanika, ale potem wszystko wraca do normy :P i to nie jest żart kobietki :P Dyśka - pojechała przed chwilą - dałam radę :D Dzięki, że pamiętałaś :D Mamusiu - no sorki, chyba synuś mógł poświęcić jeden dzień urlopu dla mamy, prawda? :D wymyśliłam to w ostatniej chwili normalnie..ale dzięki temu miałam dziś gotowanie z głowy, bo zjedliśmy w restauracji :D Pela - mi lekarz powiedział, że w każdej chwili może się zacząć... wiec wiem co czujesz, bo ja do dziś jakoś nie mogę załapać, że to już... Grunt, że Franio rośnie i wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam stronkę zalukaj.pl można oglądać filmy bez limitu on line:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie z powrotem Dyska Ty to o mnie naprawde pamietasz:)buziak dla Ciebie:) maly wazy 1630 i przekrecil sie,glowka na dole jest:) a na gorze po bokach kopie mnie nozkami:) wymiarow dokladnie mi nie podal,powiedzial ze rosnie ok,glowa wyprzedza o tydzien ale to chyba nic zlego prawda? bo juz sie martwie...lozysko ok,wody tez,mam dalej brac leki....za 2tyg do kontroli..kupilam w fajnej cenie malemu polspiochy i bodziaka z krotkim rekawkiem,ajk zwykle bylam w sklepie gdzie fajne ceny maja ale najwiecej to dla dziewczynek Graga znasz Jute w Scu?tam naprawde sa ok ceny dla maluchow Pela ciesze sie ze na wizycie wszystko ok:) przepraszam ze dzis tylko o sobie napisze ale jestem taka glodna ze musze cos isc zjesc...a nie jadlam od 13ej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, dobrze, że nóżka się goi. No rzeczywiście spać niewygodnie, ale Kochana jak księżniczka sobie leżysz na tylu podusiach ;) a powiedz mi Kochana ten octenisept to w aptece sie kupuje ? Miłego oglądania filmu z córeczka :) Graga, zmywanie i prasowanie poczekają, a Ty po 1,5 godzinnym odsiadywaniu przed gabinetem zasłużyłaś na odpoczynek i kąpiel :) Dianka, naprawde te szare komórki zanikają w ciąży? Ale cyrki :) mam nadzieje, ze ich ilośc wróci do normy po porodzie hihi :) Super, że dzionek udany:) Marla, dzięki za info o stronce :) Miluchna, super, ze wszystko ok :* to Twoj Maluszek super rośnie, 1630 to bardzo ładna waga. No i fajnie, ze jest główka w dół. A co do wieku główki, to u mojej Córuni tez wyprzedzala o tydzień. I to jest ok, wiec nie martw sie :) Zazdroszcze zakupów :) spokojnego wypoczynku Kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga Mój jak wyjechał to auto od razu przestało działać i to poważna usterka, hehe i wtedy to było ciężko powiedzieć. A po przylocie od niego miałam stłuczkę hehehe więc się załamał. Więc nie dziwię się co z rybką, hihihi Kup nową, podobną :D Diana cos ty nasze szare komórki są ok :) to u naszych mężczyzn zanikają hihihih Marla ja większość filmów oglądam z zalukaj :) bez tego bym zwariowała, a teraz oglądam na kinomaniak.tv tyle,że tam już płacę ale co tam wykupię na 7 dni i oglądam jak głupia :D niedługo może czasu nie będzie :P Miluchnaa fajnie,że maluch rośnie :) że wszystko jest ok. No i gratuluję udanego zakupu. Dyśka ja tak, jak księżniczka ale jak komicznie muszę wyglądać jak się przewracam :D A octenisept przyniosła maluszkowi moja mama (ale pożyczam), jutro ją zapytam skąd ma. I ci napiszę. Ale fajna sprawa, na serio. No i chyba dziewczyny DOBRANOC :classic_cool: A Mamacóreczki dziś nie ma urodzin przypadkiem ? Hmm pewnie ktoś ma albo dziś lub jutro,ale nie pamiętam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam wam film jakby wam sie nudzilo ''Spacer po linie''dlugi ale pieknyyyyy,jede z lepszych jakie widzialam,plakalismy z M jak bobry kiedys ..chyba z 3lata temu go ogladalismy ale pamietam o nim do dzis... Marla twojego tate naprawde tragedia spotkala,byl przeciez mlodym czlowiekiem gdy to sie stalo ...ech jakie to zycie jest niesprawiedliwe,ze tez takim co gwalca,pija i robia krzywde rodzinie zlo sie spotka ,tylko dobrego czlowieka... Narazie sie wstrzymuje z ta posciela do wozka,bedzie potrzebna to kupie. Mam mnostwo krostek na nogach i tylku,zastanawiam sie czy to nie od oliwki,stosuje Jonsona,moze zmienie i sprobuje Bambino bo mam kupiona...zobaczymy czy przejdzie bo wygladam dziwnie...pytalam gin czy to moze od lekow,powiedzial ze nie.A nic podejrzanego nie jadlam,proszku nie zmienialam ani plynu do plukania... Ok lece na lozko,karaluchy pod poduchy kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyska dzieki uspokoilas mnie odnosnie tej glowki,maly mial tez nozki na usg gin pokazywal jakby krzywe byly ale powiedzial ze tak zazwyczaj dzieci maja bo siedza w brzuszku jak male zabki i ze mam sie nie martwic ale i tak znow nabilam sobie glowe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) dzień mi zleciał w locie, a raczej przy poprawie pracy mgr, a raczej szukaniu rozwiązania problemu :) pewnie dzisiaj w nocy będą mi się śniły cyferki :) gratuluję samych udanych wizyt! Pela mój też ma być ponoć długi i chudy. Ale już za tydzień się dowiem, czy może maleństwu się nie przytyło :) Miluchnaa całe szczęście, że maluszek się obrócił :) A jak Twoje przekonanie do porodu naturalnego? co do kg to się nie wypowiadam. U mnie zastój wody w organiźmie i zaparcia mega, więc nei będę sie wkurzać i wchodzić na wagę. Dopiero za tydzień u gina :) Agussia współczuje tych tabletek, masakra. Że Ty w ogóle się łapiesz co i jak? :) Graga nie przejmuj się rybką. U mnie to standard, że mojego nie ma to ja coś psuje. Nawet jak jest zresztą :) Ja już mam pościel do wózka, ale wolalabym w sumie śpiworek. W ogóle to z rana składałam fotelik maxi cosi po praniu i dojść do ładu nie mogłam. Napis mi się tylko sprał, kurcze jednak wózkowi nic się nie stało, czyżby x lander miał lepszy materiał niż maxi cosi? :) Dziewczyny a wam też tak ciągle gorąco? U nas niby dziś lepiej, było 26 stopni ale ze mnie się lało.. dobrej nocki dziewczynki i do jutra! Chłodnej nocki :) Co do urodzin, to nie mam pojęcia która ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchnaa odstaw tą oliwkę jak najszybciej johsona. Ja stosowałam tylko 4-5 razy i cały brzuch mi wysypało. Po bambino nic nie ma. Ale ogólnie uczulenie schodziło ponad tydzień przy piciu wapna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej DianaKarina najlepszego :) głowa do góry !!!Szczęscia,zdrowia i spełnienia marzeń i zadowolenia z każdego dnia :)i z Maleństwa :) Mamusiu Tobie chyba szarych komórek nie zabiera bo i o mnie pamiętałas :)ja mam jutro ur-31 lat kończę :)) własnie 3 placek się piecze bo pewnie po pracy ktoś na kawę wpadnie,Torta nie miałam kiedy robić ale 2 takie szybkie placki jeden z jabłkami,drugi z malinami mam i czekoladowe ciasto z gruszkami :)debiut coprawda ale myślę ze będzie dobre w smaku :) Dobrej nocy tymczasem i do jutra Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Dianakarina najlepszego, spełnienia marzeń i jak najmniej dołów :P 🌻 A mi nie odebrało szarych komórek - za to wszystkie inne przypadłości goszczą u mnie.... hahahaha jak na złość Tym razem dobranoc już na pewno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale zjadłabym ciasto czekoladowe - obojętnie z czym :D A mi skóra swędzi , całe ciało. I nic nie używałam nowego... Nie wspomnę o zaparciach i utrudnieniach z tym związanych, zmniejszyłam se dawkę magnezu z 4 do 2 na dzień, bo może to przez to. I męczę się tylko, nie wspomnę o jednym hemoroidzie...........................PORAŻKA . DOBRANOC 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyska76
Dziewczynki, ja tylko na chwilke powiedzieć dobranoc:) Jakoś mo sie przysnelo i obudziłam sie jeszcze ząbki umyć :) Dianakarina i Mama córeczki samych najlepszości dla Was, uśmiechu, radości, miłości i lekkich porodów :) Całuje Wa mocno :* Agatka, czekoladowe ciasto z gruszkami.. To ja sie ubieram i jadę do Ciebie :-) Ja mam obsesje na punkcie swedzenia, bo jak mnie swedzial brzuch to ginka dała mi skierowanie na badanie prób wątrobowych i były podwyższone. I dała mi skierowanie do szpitala z podejrzeniem cholestazy. Na szcescie kwasy zolciowe były ok, biorę essentiale forte i wyniki na szczęście spadły, ale jak coś mnie swedzi to mam stracha. Mamusia, te zaparcia to raczej nie od magnezu. Ja tez biorę 4 dziennie, a czytałam na ulotce, ze zwiększona dawka moze powodować przeczyszczenie :) Ja na zaparcia nie cierpię w ogóle w ciąży i aż sie dziwie :) ale moze to od owoców tak pieknie wszystko działa :) A co do Johnson, to Natalie ma racje, trzeba go odstawić. One niestety często uczulaja, ja mam płyn do kąpieli i tez juz nie używam, bo dostawałam wysypki. Natalie u mnie było dziś około 28 stopni, ale i tak masakra jakaś. Jutro około 23, zobaczymy.... Ja tez myśle, ze chyba śpiworek do wózka lepszy. Ooo, moja Dzidziunia ma czkawkę :) Miluchna, dzięki za polecenie filmu:) I nie martw sie, z Twoim Maleństwem wszystko jest ok :) Mysle, ze cieżko teraz coś powiedzieć o nozkach, bo przecież te nasze Maleństwa maja te swoje nozeczki podkurczone i wtedy to na pewno proste nie są :) Śpij zatem spokojnie :) Dobranoc Dzuewczynki! Kolorowych snów! :) Zmykam spać, bo robię sie głodna juz hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równierz doklejam się do życzeń, kochane aby wszystkie nawet te najmniejsze życzenia Wam się spełniły, i usmiech każdego d Dnia na Waszej twarzy gościł. Co do jonhsona produktów również i mnie uczulal najlepsze to zmienić jak najszybciej kosmetyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×