Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

no to nie jest sprawiedliwe, ja wiadomo że będe miała cesarkę a musze czekać aż się zacznie poród. Ciekawe dlaczego nie umówią mnie po prostu na termin. A wiem jak będzie bo poprzednio miałam cesarkę i nie mineło od tamtego czasu nawet 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka- lekarz powiedzial mi żebym nie jadła i nie piła od około 11tej i tyle co wiem, ale myślę, że jutro to jedzenie w ogóle sobie daruję, a i lewatywkę sprobuje sobie sama w domu zaaplikować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan ja huggisy kupilam tylko raz albo dwa synkowi, ale to byly takie pieluchomajtki bo wtedy juz smigal i byly wygodniejsze, a jakos w promocji w biedronie byly... co do pieluch to pewnie duzo czynnikow bedzie sie na to skladac:) jedno dziecko bedzie kupy robic raz na trzy dni a drugie co godzine po kazdym karmieniu:) wiec jak bedzie przesypiac cala noc to pewnie lepiej bedzie zakladac pampki na cala noc:) natalie to mam sobie juz teraz cos na ten mocz kupic czy poczekac na wizyte u lekarza, bo juz sama nie wiem co robic:) jezeli o mnie chodzi to zawsze bylam dzielna i musialam sobie jakos poradzic :P ale se przysłodziłam :) poza tym bedzie to czas na to by sprawdzic przysłowie "prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga może lekarz stwierdzi, że źle nie jest i nie będziesz musiała brać tej żurawiny. Mi to pomogło szybko, a i sikałam jak głupia :D ja leukocytów wtedy miałam 500, czyli "lekko" ponad normę :) ciekawe ile z nas zacznie rodzić naturalnie a skończy się cesarką..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan u mnie to 3 cesarka Lekarz nie czeka na rozpoczecie porodu bo boi sie ze nie zdązą z cesarką a wtedy nie byłoby to zbyt ciekawe Nie wiem czy bym to przeżyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kosiorakis no to lepiej nie jedz i nie pij Nie wiem jakie znieczulenie ci dają Ja bym tez tak chciała przyjść w dzień ciecia a nie noc stresu w szpitalu :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha i Jordan ja 2 cesarke też miałam nie planowaną w sensie wiedziałam że ma być ale nikt się nie umawiał ... A i tak skończyło sie na próbie porodu sn ale niestety nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam nadzieje że nie będą podejmować próby siłami natury.... boje się bo mam przepukline brzuszną i lekkie rozejście spojenia łonowego. Może powinnam iść do ortopedy po skierowanie na cesarkę? Żyje nadzieją że od razu trafie na stół żebym się nie przeliczyła, nie chce na wózek trafić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co polecacie na ból gardła? bo mnie wzięło jakąś godzinkę temu, że nic przełknąć nie mogę :( piję herbatę z miodem i cytryną..ale może coś do ssania? co można bezpiecznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jordan u mnie było tak ze rana się rozchodziła ,... ale postęp porodu tak szybki ze próbowali ...główka się do wchodu nie ustawiła i w partych zwieźli na cesarkę Teraz myśle że dotrwam do terminu cesarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diana ja bym do ssania nic nie kupowała, jedynie co to tantum verde do psikania i i tak używać sporadycznie:) ja jeszcze piłam siemie lniane - troche ochydne ale dobrze nawilża błone śluzową gardła... jordan i agulka - będzie dobrze i nie myślcie juz o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga pisze o tym bo Jordan napisała ze to niesprawiedliwe ze mam miec wyznaczony termin cc wiec tylko chciałam jej wytłumaczyc jak to ze mna było No i dodam ze czym blizej tym bardziej człowiek rozmysla niestety Diana ja ci nie poradze bo nie brałam nic na gardło ,nie miałam takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na gardło cholinex itd jest w ciąży zabronione tak coś mi się wydaje. No właśnie z tą cesarką to mi się wydaje bez sensu czekać, gdyby było zaplanowane to już wszystko na luzie bez nerwów by się toczyło... Agulka a przy tym 2 porodzie to oni podjeli decyzje o próbie sn czy sama chciałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami ... akcja bardzo szybko się rozwinęła .... miałam 2 godziny odczekać(w domu wypiłam szklankę herbaty) Miałam mieć znieczulenie do kręgosłupa ale na narkozie się skończyło bo czasu nie mieli Pamiętam jak wszyscy ze mna w windzie jechali na operacyjną (miałam już skurcze parte) No i mój obecny lekarz zna tamtą sytuacje i chce uniknąć powtórki U was dziewczyny tez taki dzień smętny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny w ten piekny pochmurny dzien :) Wlasnie zadrabiam zaleglosci i oprocz stalych powtarzajacych sie tematow i dwoch nowosci (Wyjscie Eljotki i cesarka kosiorakis) zauwazylam wypowiedz pewnej pomaranczki Kormar82 dziwne bo nikt nawet nie zareagowal a wiadomo o kogo chodzi w jej wypowiedzi..dziwi mnie ze zadna z Was nie stanela w obronie czyzby wszystkie sie z tym zgadzacie?! Pewnie zaraz ktos wyskoczy z tym ze to pewnie ja napisalam otoz nie.. ja jak mam cos na mysli to albo nie pisze w ogole a jak juz sie zdecyduje to nie anonimowo :P Pozdrawiam Komar82 bo po czesci sie z nia zgadzam..milego wieczorku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ...a po co zwracasz uwagę na wypowiedź pomarańczki? My już tu nie pierwszy raz mamy taką sytuacje i wierz mi najlepiej nie dolewać oliwy do ognia Takie moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam że na forum każdy ma prawo do swojej wypowiedzi, a że żadna nie zareagowała to pewnie dlatego że pomarańczowymi wpisami się za bardzo nie przejmujemy... gdyby którejś z nas nie pasowało zachowanie którejś z nas na pewno by to napisała osobiście, a tak to po co drążyć temat, moim zdaniem niepotrzebnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo dziwi mnie ze wczesniej za kazdym razem atakowalyscie kazda pomaranczke i temat cignal sie niemal w nieskonczonosc..a teraz nagle cisza..wiecsie zastanawialam czy olewacie czy sie z nia zgadzacie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet gdyby ktoras napisala ze jej cos nie pasuje i tak nikt by sie tym nie przejal taka prawda.. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana tantum Verde możesz spokojnie psikać, jeszcze brałąm chlorchinaldin bodajże, bo też można. A tak to pozostaje Ci herbatka z cytryną, syropek z cebuli, płukanie gardła solą. Kurcze Jordan, aż dziwnie że nie masz zaplanowej tej cesarki. Szczególnie, że niedawno jakby nie było miałaś poród i z tego co nam na szkole rodzenia mówiły, że nie ma opcji żeby rodzić po niecałych 2 latach naturalnie po cesarce.. -ania-m ja nie odpisałam, bo już dość było afer z pomarańczowymi, więc omijam takie wpisy, nie będę ich w ogóle komentować ani bronić, bo szkoda nerwów na wszystko. Kurde chyba za bardzo się obżarłam.. ech.. łakomstwo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nata_lie no właśnie nie wiem, może gdybym poszła do innego lekarza to by mi to załatwił. Teraz już za późno żeby to sprawdzić:/ Agulka u mnie też smętnie, za oknem szaro, nic się nie chce. Ciesze się tylko że nic mnie nie boli, ale uwaga uwaga szczęka mi się zablokowała i od wczoraj mogę otworzyć tylko do połowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok moze macie racje lepiej nie komentowac niektorych pomaranczek ale warto wziasc sobie do siebie ich uwagi bo nie raz maja racje..:) fakt moim zdaniem zle ze nie maja odwagi zrobic tego pod swoim nikiem ale to nie znaczy ze pozytywne komentarze sa zgodne z prawda a negatywne nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, odnośnie pomarańczki Kormar82 to mam ją w dupie dosłownie :P nie musicie nic pisać, atakować itd. Czy 24 h na dobę jestem, czy piszę co się podoba komuś czy nie, to moja sprawa - fajnie,że nie chcesz czytać i wiem,że nie wszystkie muszą tez czytać co piszę. Akurat mam to w nosie co tam sobie piszesz. A co do pisania, to raczej na razie się nie zmieni nic,mimo zmian od poniedziałku :D Pozdrawiam Kormar82 i życzę lekkiego porodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-ania-m- ja nikomu nie każę czytać co ja piszę, ani Tobie ani nikomu innemu. :) Przecież można to ominąć - nieprawdaż ?? No i każdy wyraża swoje myśli, jeśli chce. Działa to w każdą stronę, w dodatku na takim forum czy innym. A dziś faktycznie smętny dzień. Ja trochę pospałam teraz. Miłego wieczorku dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla poprawy humoru i nie przejmowania się wpisami przesyłam kawał : Siedzą sobie w trójkę - marchewka, ogórek i penis. I narzekają... Marchewka: - Moje życie jest do bani. Jak tylko urusnę, biorą mnie, tną na kawałki i wrzucają do sałatki. Ogórek: Ty masz do bani?! Wyobraźsobie, że mnie jak tylko urosnę, biorą,przyprawiają i wrzucają do słoika na jakiś czas pełnego octu, w którym czekam aż ktoś mnie wyjmie i wrzuci do sałatki. Odzywa się penis: Wy narzekacie? Za każdym razem, jak ja urosnę zakładają mi na głowę plastikowy worek, wciskają do ciemnego i ciasnego pomieszczenia i urzedają moją głową o ścianę, aż się porzygam i stracę przytomność.. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety zegnam sie z tym forum. Wiem plakac zadna nie bedzie bo i tak na palcach jednaj reki mozna wymienic osoby na wpisy ktorych w ogole ktos zwraca tu uwage. Pomimo wszystko chce uzasadnic swoja decyzje.. Jest to chyba najbardziej smetne i poprostu po brzegi przepelnione najbardziej narzekajacymi na swoj los babami! Ktore zaraz po tym jak sie wyzala jak to jest zle mowia o sobie ze sa pozytywnie nastawione..Litosci.. chociaz nie powiem wypowiedzi niektorych sa smieszne innych poprostu doprowadzaja do szalu glupota.. naprawde nie wkurza was walkowanie non stop tych samych tematow.. nie lepiej cofnac sie o 2 strony i przeczytac niz zasmiecac te forum?! Jak juz czytam najpierw ze jedna laska woli miec cesarke bo SN boli a druga narzeka czemu jedna ma termin cesarki a druga nie..i ze to nie fair bo musi zyc w nieswiadomosci i nerwach kiedy porod sie rozpocznie to rece opadaja..przemyslcie czasami dwa razy swoje posty a jak macie pisac takie rzeczy to lepiej siedzcie cicho bo dowody waszego egoizmu i glupoty zostana tu na tym forum na zawsze.. Lekkich porodow mimo wszystko..i zdrowych maluszkow.. Zegnam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow... znowu jakas akcja widze ..... rany nikt przeciez nikogo nie zmusza do wchodzenia, pisania czy czytania forum wiec nie rozumiem akcji?? no ale fakt cos dlugo bylo spokojnie wiec widac trzeba bylo siac jakis zamęt ... jordan tez odeszla z forum przez kukułke z tego co pamietam bo ta tez miala problem z tym ze kobiety na forum o ciazypisza o ciazy ;) hehe natalka dobre ;) kosiorakis trzymam kciuki za Ciebie i chlopcow ;) daj znac jak beda na swiecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie dobry kawał :) uśmiechnęłam się już po przeczytaniu początku :) no comment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, niektórzy lubią tworzyć problemy, z igły widły... :) Nikt nie zmusza to pisania. Ja tam lubię z wami narzekać na swój los i smęcić 1000 razy o tym samym :))) ech to przynajmniej kawał się podobał :)) Vivii a jak dzisiaj skurcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×