Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

mamusia pewnie do sił wraca:) i teraz pewnie i tak będzie miała mniej czasu - wiadomo maluszek pochłania wolny czas:) pytanie do mam karmiących piersią - czy wybudzacie wasze maleństwa na karmienie? bo mój to by spał i spał :) w nocy jak zjadł o 22 to spał do 6 rano - a i tak musiałam go obudzić bo cyce jak donice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii dokumenty do becikowego mój mąż składał, jakieś oświadczenia. najlepiej wejdź na stronę waszego miasta, i powinno wszystko być. bynajmniej u nas jest. juz dzisiaj przyszło :) A szwy rozpuszczalne masz, ze wyciągałaś? ja mam rozpuszczalne i raz się pojawiły na papierze. ale ogólnie mało co już je czuć pod skórą. Graga ja nie wybudzałam, mój Kuba zawsze się budzi. teraz aż nie mam co robić bo śpi od 15.30.. też powinnam się zdrzemnąc, ale jak zwykle jakoś mi to nie wychodzi. Oby tylko mamusia szybko doszła do siebie, pisałam do niej z rana, to mi odpisała, że samopoczucie średnie. ale po cesarce zapewne nigdy nie jest kolorowo. tak w ogóle to zjadłabym pizze.. :) ech :) dziewczynki a jakie pieluszki używacie? ja kupiłam już 2 dady, mieliśmy pampersy, hiugsy, dady (1) i dla mnie najgorsze były hiugsy. jakbym pieluchy nie założyła to zawsze zlany Kuba na maksa. w pampersach mniej ale też. a dady rewelacyjnie się trzymają. a pępowina jeszcze u nas się trzyma, położna mówiła, że na weekend pewnie już odpadnie, ale to już będzie 3 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze to ja tez musze zlozyc hehe ;) o to becikowe :) bo calkiem zapomnialam gdyby nie Natala to nie wiem kiedy bym to zlozyla ;) Agulka dalam Madzi zwykla herbatke z herbapolu koper włoski i widac przeszlo jej bo od 15 spi :) Natalka mam rozpuszczalne szwy ale niktore tak wchodzily mocno i bolaly wiec je przycinalam z lusterkiem w rece hehe obcinaczkami do paznokci a jak byly krotkie to latwo sie rozplataly ;) troche sie trzeba bylo nagimnastykowac ale dalam rade ;) co do niani monitora oddechu przewijaka i wanienki to ja tez nie mam nic z tych rzeczy i przy pierwszym nie mialam i nie jest mi to potrzebne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka mój mąż już załatwiał dokumenty w zeszły poniedziałek :) i u nas wypłacają ponoć od 15 do 17 dlatego pewnie tak szybko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pampresow to hugginsy beznedzieja dla mnie strasznie przeciekaja teraz uzywam tych z pampersa ale widze ze bardzo duzo osob chwali ta dade wiec chyba kupie na sprobowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii ja myślałam, że tylko przy chłopakach jest problem z hugginsami mimo, że ptaszka układam w dół :) jak na boczku leży to zawsze zalany jest na maksa.. w przy dadach nie ma tej przerwy, więc w większości sucho było. no na początku mniej, ale już teraz kwestia wprawy zmian pieluchy, w końcu na synku się uczyłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emachines, mamusia gratulacje. Rzodkiewa trzymaj sie tam. Dziewczyny karmiace moj maly je co 4 godziny ale ma problem ze wZdeciami i nie odbija mu sie latwo. Jakies sposoby oprocz koperku? W dzien jest ok. Spi od 4 rano do 22 z przerwami na karmienie ale od 22 do 4 koszmar. Krzyk i nic nie pomaga. Dzien z noca mu sie poprzestawial.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie ja uzywam pampersa orginalne,kupuje z rossmanna za 54zł 108sztuk roz 2,opłaca sie i to bardzo...tak pewnie tez bym dada kupowała,ale u nas w biedronce sa male paczki dada tych najmniejszych rozmiarów,a roz 3 sa duze na Wiktorka...zakupiłam dzis ten monitor oddechu,ciekawe jak sie nam sprawdzi:)a ja dzis pierwszy raz małego dokarmiłam mlekiem bebilon...i spał duzooo lepiej...cos mi sie zdaje ze mleczka za duzo to ja nie mam...ale kazde moje dzieciątko karmiłam krotko,bo za mało pokarmu i w ogole alergie miały na białko...i skonczyło sie na Nutramigenie,okropne mleko:/nie chciałabym zeby sie to powtorzyło,na szczescie zadnej wysypki nie widac,ale mały cos zbite kupki ostatnio ma,a to pierwszy objaw moze byc tej skazy,potem wychodzi wysypka...jutro wizyta u pediatry...a za 2tyg szczepienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a przy zmianie pieluchy u chłopców, to oni trochę popuszczają no nie? bo wiem jak siostra przewijała jak sobie z tym radzicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość położna-iwona
Witam wszystkie przyszłe mamy! :) I przy okazji zwracam się z ogromną prośbą. Otóż jestem położną, na studiach magisterskich i zamierzam pisać pracę na temat karmienia piersią. Potrzebuję do tego Waszej pomocy. Chciałabym abyście wypełniły dla mnie po 3 ankiety. Jedną teraz, w okresie ciąży. Następną około miesiąc po porodzie, a kolejną, gdy Wasz maluszek będzie miał 3 miesiące. Bardzo pomogło by mi to nie tylko uzyskać tytuł magistra, ale także dowiedzieć się jakie macie problemy i w przyszłości w mojej pracy zawodowej pomóc Wam je przejść, lub ominąć. Dlatego, jeśli znajdziecie chwilę czasu, będę naprawdę wdzięczna za pomoc. Niestety nie mogę, tutaj dołączyć ankiety, dlatego proszę o wysłanie do mnie maila o treści np. ankieta i ja Wam ją wyślę, a Wy po wypełnieniu ją odeślecie. Następne ankiety już sama Wam wyślę, bo będę miała Wasze maile. To jest mój adres mailowy Pierwsza ankieta jest najdłuższa, pozostałe są już zdecydowanie krótsze :) Jeśli macie jakieś pytania, nie tylko dotyczące ankiety, ale ciąży, porodu, czy Waszego dziecka to również możecie napisać, chętnie odpowiem i pomogę jeśli tylko będę potrafiła. Pozdrawiam serdecznie i proszę o pomoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj jak już dużo was kobietek porodziło dzieciaczki to nie macie czasu na Kafe :) cisza tu jak nie wiem to ja też zmykam trochę odpocząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czajnikuje:) moze akurat jakies wiesci sie pojawia:) rzodkiewa jak tam?? a moze juz po jestes:) junior sobie kima wiec jest troche czasu dla siebie:) mysle co by tu zrobic jutro na obiad:) i chyba przestane myslec bo robie sie coraz glodniejsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga ja to ciagle,nieprzerwanie jestem glodna ;).Ciagle cos przezuwam.Teraz tez musze cos isc zjesc bo az mnie trzesie ;) Ale bym zjadla pierogow leniwych,o matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki :) pisze do was jako szczesliwa mama Kacperka :) urodzilam dzis o 9:45 rano po 19 godz porodu Ciezko było ale warto :) widze ze nie tylko ja wystrzelilam z nienacka :) Gratulacje :) poczytam was mam nadzieje ze juz jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he, no widzisz:) tylko ze ty sobie jeszcze mozesz pozwolic a ja nie bardzo:) Ja walcze z zaparciami, dzisiaj to mi az jelita skrecalo... Nie moge sie doczekac az krocze przestanie bolec by troche ruchu wprowadzic bo jeszcze fajna pogoda to bym na rowerze pojezdzila:) teraz jednak boje sie jeszcze, bo wczoraj jak troche pobiegalam i pojezdzilam autem to potem wiecej krwawilam... Ale jezdzi sie samochodem bosko bez brzucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz gratulacje...ale tepo wzrosło,oby tak dalej :) no ja na pampersa nie narzekam,mały ani razu nie był przesiusiany,ale dada tez sa super,no jak tylko mały mi do 3 urosnie to zaczne je kupowac poki co zostaja pampersa:)dzis noc cudna.mały mi zasnal ok 22 i dopiero o 7 sie obudził,w ogole nie budził sie na mleczko...zeby tak ciagle było hehe,no to teraz Monis,Pela..wasza kolej:)zreszta teraz to juz chyba kazda moze urodzic...o ile juz jakas dzis sie nie rozpakowała:) mezusia mam tydz w domku,hiii:)zaraz inny dzien:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia a czemu czekasz do 3 dady? 2 są dostępne.... u mnie tez jakis czas nie bylo w biedronie ale teraz juz sa, a moze warto zajrzec do innej biedrony albo poprosic kogos jak ma po drodze zeby kupil:) moj tez niezle spal, bylo tylko jedno karmienie o 4.30 i teraz jeszcze śpi aniołeczek:) ale tu cisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) ja wlasnie jem sniadanko wiec postanowilam zajrzec a tu nastepna mamusia:) Ja od dzisiaj zaczynam diete :) moj cel to 60 kg czyli 12 mniej niz w chwili obecnej :( trzymajcie kciuki hehe bo mam zamiar do swiat tyle wazyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga bo u nas w biedronie sa tylko te malutkie paczuszki,a potem zaraz roz 3 juz te wieksze paczki...a jestem dosc czesto w bierdonie i za kazdym razem patrze,a moim zdaniem nie opyla sie tych maluskich,bo kosztuja 15zł a ile ich tam jest 20pare sztuk...to na 2-3dni mi starczy:/ale teraz pojedziemy do 3miasta w weekend to moze tam dostane wieksze i zaraz zrobie sobie zapasy:)malutki mi tak ładnie spał w nocy,ze teraz nie chce zasnac,wypił mleczko i sobie ładnie lezy i patrzy w bujaczku:)za godz wybieramy sie na spacerek,bo za oknem ładnie sie zapowiada:)a dzis tu cicho..hii:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 15 z małym do pediatry:)ciekawe co nam powie:) vivii no ja tez staram sie wrucic po mału do wagi sprzed ciazy a miałam 51kg:)w tej chwili mam 61kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia u nas w mieście mamy 5 biedronek więc zawsze w którejś będzie:) ja sobie zrobiłam zapas właśnie 2 opakowań:) też bym się wybrała na spacerek:) przed pierwszym chyba będę przerażona myślą żeby mały nie marudził, albo żeby nie był głodny :P Ach i miałam ci jeszcze Tusia napisać ze jak masz malo lub malo wartosciowego pokarmu i dokarmiasz to przyłóz zawsze przed butla malego do cyca to wtedy nie oduczy sie i zawsze cos tam pociagnie:) a moze to wiesz i niepotrzebnie pisze :D cisza niesamowita, moze juz wszystkie leza z rozlozonymi nogami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga,a nie wiedziałam o tym:)dzieki za rade:)bede musiała sprobowac,no ja w miescince mieszkam i tylko jedna biedronka u nas:) noo ciekawe czy dziewczyny nie na porodówkach:) rzodkiewka juz pewnie urodziła...ciekawe jak tam Monis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia to Ty szczupluta bylas :) ja niecale 50 wazylam przed 1 ciaza :) kurcze to chyba nowy cel postawie np 55 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Macie pozdrowienia od Mamusi;-) Jutro wychodzą do domu Filip tylko przy cycu ;-) A nasza noc z Marysia tez ok Od 23 do 4;30 spała potem znów picie i wstała o 8 i teraz znów śpi Viviii ale postanowienie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka no wystarczy juz bycia grubiutka :) tym bardziej ze di wysokich bardzo nie naleze bo mam 169 cm wiec te 55 - 60 wystarczy :) ale nie tyle co teraz ;P Agulka fajnie ze Marysia grzeczna przy 4 dzieci ti prawdziwy skarb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii ja też muszę schudnać ...wzrost 160 a waga 67.... Marysia kochana jest Czasem się już świadomie uśmiecha raz mi zapiszczała z radości Rozgląda się ciekawie I pomyśleć że ja po 4 cesarkach jestem i to metoda klasyczną .....przeżyłam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×