Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

monis a smarujesz go oliwką ??? bo mojemu kubie tak sie robi jak tylko oliwka go posmaruje, a oliwki uzywam do masazu dlatego masuje go przed kapiela w wodzie oliwke zmyje i za chwile schodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja czytalam gdzies ze atopowe zapalenie skory jest powiklaniem po szczepieniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurczę zerknelam i brzydko to wyglada :( biedne wasze dzieciaczki ale na pewno bedzie ok :) buziaki dla dzieciaków, uciekam spać, padam już dziś, dobranoc wszystkim !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka smaruje cetaphilem i mascią robioną - dostałam od dermatologa, miało pomóc na azs. Cetaphil pomógł bo skóra nie jest taka sucha ale te plamy i zaczerwienienia nadal są. Kąpię go w emolium a wczoraj Bartek wykąpał go w krochmalu. A to strona o tym jak kąpać przy azs http://www.atopowe-zapalenie.pl/atopedia/K%C4%85piele xxx Rzodkiewa mój też dostał tego dokładnie w 3 tygodniu życia. A pytała się czy karmisz piersią? Zastanawiam się czy jakbyś karmiła czy też byś miała być na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze ja - Rzodkiewa a dlaczego myślisz że na receptę się nie płaci za mleko ?,,nie wiem może jakieś zmiany są ale jak mój Paweł (8lat) pił Bebilon Pepti na recepte to płaciłam za to Dobra teraz to już mnie nie ma Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka nie pozwolę go schrupać ;) xx xx A poza tym spaliłam ciastka!! aaaaaaa!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miluchnaa współczuje strasznie, nawet nie wiem co mam napisać.. śmierć tak młodej osoby potwornie boli.. szczególnie, że tyle lat jeszcze życia mógł mieć przed sobą.. ech :( dziewczyny oglądałam zdjęcia na galeriusie i kurcze strasznie te wysypki wyglądają. ale azs włąśnie występuje ponoć w pachwinach. i często też na buźce na policzkach tworzą się strupy. i tak jak pisałam sterydy pomagają, jednak trzeba uważnie je stosować bo to jednak sterydy.. zresztą to i tak każdy lekarz ocenia. xxx Rzodkiewa niby tak super w UK, a opieka medyczna z tego co opisujesz (bo przecież pamiętam co w ciąży było), to jakieś dno. jak można zbagatelizować taką wysypkę???? przecież to od razu gołym okiem widać, że nie jest ok. jeśli to byłby trądzik, to zupelnie inaczej wygląda. xxx eljotka a w końcu rozmawiałaś ze swoim M.? dobrze robisz, że tą bete jutro. bo jeśli to ciąża, to od razu będziesz wiedziała. czyli póki co to pusty pęcherzyk było widać??? xxx ja mam tylko marchewkę zamrożoną. a kurcze jabłka co pytam nawet znajomych co mają ogródki to mają pryskane. w ogóle jak będziecie robić zupkę, to jaką ilość? bo znalazłam przepis że 1 marchewka, 1 ziemniak, 1 łyżeczka oliwy z oliwek lub wysokiej jakości masło. a ile wody to już nie napisali. xxxx dobrej nocki dziewczynki! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka bo w UK za recepte dziecko nie placi do 16 go roku zycia , a jesli lekarz dalby recepte na mleko to trzeba korzystac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u nas zanim dostaniesz receptę to musisz się naprosić, a potem i tak płacisz za mleko, niestety. I jeszcze limit jest na puszki, my mamy 9 puszek miesięcznie do pół roku... fakt, ja karmię piersią teraz ale zdarza się,że dostaje też mm. Mi wystarczy a nie wiem jak by było gdybym karmiła tylko mm. xxx U mnie dziś z laktacją do bani :( coś mało ściągnęłam. Teraz to już lecę spać , dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamucha83
a na co wogole szczepicie maluchy? i w jakiej formie? bo my jestesmy po 2 dawkach tego standardowego - nie bralam zadnych 5 w1 ni 6w1 tylko normalnie 3 naklucia w sumie byl z 30sec ryku i wzielam pneumokoki (tez po 2 dawkch jestesmy) mielismy za darmo bo po porodzie mala zle wywazyli na 2200 (pozniej obliczyli ze 2700) a do 2500 pneumokoki sa za friko wiec spoko a co do zmian skornych to mi babka po szczepieniu powiedziala ze mog sie pojawic ze jak cos rozrobic 1 lyzeczke sody oczyszczonej w pol szklanki cielej wody i robic kompresy na szczescie mala zadych jazd po szczepieniu ni miala aha smoczek z 15 min temu wypluty wiec mla juz od 1h spi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak prywatnie chodze to tez mi wylicza..?? to pojde do innej pediatry i wyprosze jak jej dam kase za wizyte to mysle ze mi da recepte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh Rzodkiewka ja juz dwa razy byłam u lekarza z ta jego buzka, ostatnio sama zasugerowalam ze moze jakieś uczulenie to mnie wysmial... mam dosyc tych ich teorii, ze Jak dziecko je i sie usmiecha to wszystko jest OK ;/ Pozostało tylko czekać jak do PL polecimy. Oby Twojemu malenstwu po maści przeszło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och dziewczyny ale tempo ,ale tempo...dajcie spokój:) 🌼Eliotka kochana moja....ja to mogłabym książkę napisać i zachowaniu faceta poza domem.Także wiem jak Cie boli to co powiedział Ci Twój,ale uwierz mi ledwo to powiedział już żałował....oni idioci tacy są....a jak z dala od rodziny to patrzą w ogóle z innej perspektywy-zupełnie innej.....najlepszy sposób-nie odbieraj telefonów......przez 2 dni-ja tak zrobiłam kiedyś-to az kwiaty pocztą dostałam z liścikiem-pamiętacie laski jaki tam wiersz był coś o miłości i ognisku...... także mówię ci nie informuj go wcale o postępach....sam zmięknie....i zrozumie.....dureń jeden......rozumiem Cię doskonale......bądź dzielna!!!musisz być dla swojego małego mężczyzny. 🌼Laski ....robię casting na opiekunkę dla mojego podczas wyjazdu do Niemiec- która się pisze?:P te co się nie zastanawiały wcale no.....Tak ,tak wiem wszystko fajnie,nowe perspektywy i wogóle...ale jak Cię to dopada i masz minute na decyzję to lekka przesada.Mój M był na rozmowie dziś u generała i ten mu powiedział że go nie puści bo jest mu potrzebny na miejscu!!!!:D hahahahahahahahhaahhahahahahahahahahaha:D dobre........... także na razie spoko luz......do następnej akcjii:) a mój szanowny kochany niepowtarzalny,jedyny w swoim rodzaju.który tak potrafi mnie wku.......do łez mężuś nie jest pilotem-tylko nawigatorem.......a tam latał by jako nawigator lotny........czy jakoś tak to się nazywa....aktualnie pracuje w stopniu kapitana jako sekretarz .....pułkownika.-ale to ściśle tajne więc wiece nic nie mogę wam powiedzieć:) 🌼przytulam mocno dziewczynki które ,cierpią po stracie bliskich:) 🌼 jej mój Antonio tez ma poliki rumiane.....szyja czerwona i na przegubach nóg takie jakby nitka porobione czerwone ślady- a ja już od 3 tyg życia na diecie bez mlecznej.....eh i co dalej szopki...fakt czasem coś zjem "zakazanego"-a potem mam wyrzuty sumienia-ale ze mnie matka:( tyle...mogę dzisiaj napisać.....pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamucha ja szczepiłam tymi na nfz i tyle. Teraz muszę się jakoś po 30.01 umówić na kolejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
marla jako ze zadna sie jeszcze nie zglosila to ja moge jechac jako opiekunka ale z dzieciakami:) Xxxxxxxxxxx Ja juz zaliczylam pierwszy seans z laktatorem:)mleko sciagniete, jutro moze uda sie uzupelnic do 150 to zamroze:) Fajne to urzadzenie ale szczerze to wystraszylam sie jak wlaczylam:)troche glosny:) Xxxxxxxxx Karimata dobry nick - bedziesz mi sie kojarzyc z cwiczeniami:) Xxxxxxxxx Moj sie jeszcze nie przewraca z plecow na brzuch a ma 15 tygodni - chyba... Xxxxxxxx My dzisiaj meksyk,maly ryk,non stop na rekach,pol dnia w wozku bujanie bo normalnie sie nie da,przy cycku tez cos becol,na wieczor oczy jak 5zl, a potem jeszcze go chyba brzuch bolal,ululalam go w wozku to sie za pol godz z rykiem obudzil - napojilam herbatka i odpukac spi do teraz:)cos czuje ze jutro lepiej nie bedzie:)/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graga007*
zapomnialam dodac ze dalej sama jestem? Ech moj starszy syn do babci sie przeprowadzil od czwartku... I ma mega katar wiec jutro zostaje w domu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslalam,ze wiecej bedzie do czytania :P pisze jedna reka bo sciagam pokarm po karmieniu, cos wczoraj go malo bylo wieczorem a teraz patrze,ze zjednej cycki tez niewiele :( a maly nie chcial jesc z niej teraz,tak jakby nic tam nie bylo :( cholera go wie ... xxxxxxx ja szczepilam z nfz, dopiero druga dawka przed nami ; xxxx Rzodkiewa trudno powiedziec czy da ci recepte z tanszym mlekiem, mi dopiero alergolog dal, nie wiem jak jest prywatnie; xxx Marla - juz jedna chetna jest :) ja to niestety nie nadaje sie na opiekunke :P hihihih xxx graga powodzenia :) xxx dyska a jak u ciebie ????? mamacoreczki nam znikla, jak i pewnie kilka tez mamusiek ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusiu ale ja recepty mam tu 100% bo nie jedtem ubezpieczona w Polszy wiec o tanim mleku moge pomarzyć. Usypiam na siedząco :( maly butle doi a ja nie moge oczow otwartych utrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fakt z tym mlekiem i receptą. A ja po karmieniu i znów z laktatorem, no i dalej ta jedna cycka prawie nic :( mimo,iż nie jadł z niej. wymiękam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja noc ok tylko dwie pobudki wiec mam nadzieje że dzisiaj będzie w dzień lepiej niż wczoraj bo na 13.30 mamy rehabilitacje i pierwszą wizytę u psychologa:P:P Karimata (mamucha) ja szczepiłam 6 w 1 i dodatkowo rotawirusy a 14 lutego mamy następne szczepienie i zaczynamy pneumokoki. Marla a nie boisz się jak mąż lata? Ja tylko raz leciałam i miałam dość:P:P Graga to gratulacje seansu:-) Rzodkiewka co do mleka na receptę to jest tak my używamy bebilon pepti i jak moja mama poszła do lekarki (zwykły pediatra) bo Sebusiowej nie było (a jest ona alergologiem i pediatrą) to przepisała jedną puszkę na próbę czy mu spasuje jeżeli tak ( a spasowało) to alegrolog wpisał w kartę że może mleko stosować to wtedy inny pediatra też może wypisać receptę (sorry że bez ładu i składu ale piszę jedną ręką :P:P za puszkę mleka płacę gdzieś ok. 11 zł Mamusia limit na puszki mleka? ja jednorazowo na recepcie mam 5 puszek a jak mi zostaje jedna puszka to dzwonię do przychodni żeby mi lekarz wypisał następne. Nie wiem może to zależy od przychodni albo lekarza. Dobra lecę się ogarnąć póki Sebuś śpi odezwę się jak wrócimy. Aha Eljotka daj znać co pokaże beta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam za cieple slowa,wiecie mam jakis lek w sobie ,jakos zaczynam sie wszystkiego bac,najpierw Mati mial to zapalenie pluc,nie da sie opisac tego jak bardzo sie balam w szpitalu,potem...mojemu bratu splonelo mieszkanie,stracili wszystko,zwarcie instalacji bylo,a oni w pracy,wszystko nadaje sie do wyrzucienia i do remontu....,2dni temu dowiedzialam sie ze kolezanka poronila a wczoraj ze zmarl mi ten kuzyn,ktory mial cale zycie przed soba i plany...mnostwo planow...w takich chwilach naprawde nie wiem gdzie jest Bog?mam nadzieje ze jutro usg glowki Matiego wyjdzie ok bo wiecej zlego nie zniose juz:( Przykro mi ze wasze dzieciaczki maja problemy skorne:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×