Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Gość graga007*
to mi pozostaje siedziec i czekac na wos ino miluchna mom nadzieja ze ty sie kopniesz pryndzyj bo glodno jestech Agulka zeby cie ino dobrze poprowadzil, wez tam ino kolanko wyciagnij i poczaruj chopca jakigo to cie ciepnie... Monia mom nadzieja ze ta flaszka zakrecilas i juz siedzisz w tupolewie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wariatki :) Ale w fajnej gwarze piszecie tez tak chce:) I ja rano wstałam juz spakowałam torbę ze słikami ---ruszam do was,pewnie wy głodne o tej porze o suchym pysku i żołądku :):):) A tak na serio to wiem od czego od roku boli mnie brzuch hehe .Od tabletek żelaza. Odstwiam. One podobno uszkadzaja sluzówke żołądka echhhh.A ja juz na gastro goniłam prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macro a nas suszy po wczorajszej libacji.....;) :classic_cool: Ależ zajeb.....gwara-uwielbiam taką-piszcie tak Ślązaczki piszcie.....plissss swego czasu tez mieszkałam na śląsku ale jako dziecko jeszcze w Rybniku:) Wstałam o 4 masakra głodna jak wilk.......:) więc jem sobie śniadanko....mężowi zrobiłam również co by nie było..... (wyciągnęłam z kosza pampersy-skoro wy suszycie to i mi nie wypada się tak wywyższać i nowe zakupować ;) :P zal zal pewnie tez już na nogach więc pozdrawiam ciekawe co robi...obiadek może......hehe:) Ciekawe jak nasza Eliotka nockę przeżyła....w szpitalu bez Kubusia:( ściskam mocno:) Ja próbowałam w vizirze prac ale mały dostał wysypki:( także zostaje mi biały jeleń płyn do prania.....piorę nasze ubrania w nim i jego.....ja płynu do zmiękczania nie używam bo my wszyscy wrażliwi i potem swędzi skóra:( Miłego dzionka......i proszę was nie przepracowywać się....już lepiej wspierać koleżanki na cafe......:P👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak na marginesie organizuje wycieczkę do raju: kto się pisze....?http://turystyka.wp.pl/gid,11238383,title,mauritius--najbezpieczniejsze-miejsce-w-afryce,galeria_zdjecie.html zapisy na tel. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi Dziewczyny po prostu Was kocham :-) :* i pękam ze śmiechu :) no to może i jo zaś do Was dołącza przy okazji rodzinka w Zabrzu odwiedza :) Eljotka, trzymaj sie Kochana :* Ja ciuszki nadal piore w proszku dla dzieci i używam płynu do plukania lowela. Nie odpisze wszystkim, bo rady nie dam a i czasu nie za wiele, bo dzis wizyta u neurologopedy, ale na pewno chciałam przesłać ogromne Buziaki dla Moniś, która pomogła mi podjąć walkę o laktację :) Dziekuję :)* męczę te moje cycuszki często i jest efekt :) Mamusiu i dla Ciebie ogromne buziaki:* herbatka bocianka działa na mnie super :) Natalie, to chyba Ty powiedzialas, ze wyobrazasz sobie rzekę mleka płynącą z piersi, odkąd to usłyszałam tez rak robię :)* i zazdroszczę Wam Kochane, ze musicie uczyć Dzieciaczki pic z butelki. Moja Ninuś ze względu na konieczność zagęszczenia pokarmu pije z butli od około 10 dnia życia i uwielbia to. Cyca nie chce prawie w ogóle ssac, nawet system SNS medeli nie pomógł:( i strasznie mi brakuje Ninki przy cycku:( czasem na jakieś dwie minutki uda mi sie ją namówić... Zmykam na śniadanko, ale ja sie jeszcze odezwa do Was dziołchy :) A, karimata, to może na spacerkach sie mijamy :) bo ja tez z tej dzielnicy :) Graga, zabawka Śpioszek grający kolysanki bardzo sie sprawdziła, Ninka usypia przy niej błyskawicznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Moniś, wariatki z nich :D hehhee ale śmieszne i przynajmniej wraca dobry humor :D xxx co do żelaza, to powiem ci,że mi kazała nie brać a mam niskie żelazo, ze względu na ból brzucha u mnie i u małego- bo tak będzie, także jem buraki i jeszcze raz buraki, plus warzywa zielone mam jeść ale teraz to z nimi ciężko, wszystko takie bez smaku... xxx Dyśka, ja tak męczyłam piersi,że sutki bolą i jeden krwawił wczoraj - porażka, ale mleko jest dziś znowu, no i plus herbatki, kawka ( blee ) xxx Witaminę D mam podawać synkowi przez najbliższe 3 tygodnie - potem kontrol główki, bo w jednym miejscu jest miękka. Zobaczymy. xxx Dołączyłabym do Was na tą imprezkę bo samogon w piwnicy, ale cholera daleko - zanim dojadę to i wypiję :D xxx nie wiem,czy odpisałam wszystkim bo ciut ciężko, i ZAL ZAL no ale lecę na śniadanie. Do później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyska no to super:) i walcz dziołcha walcz! XXXXXXXXXXXXXXXXXXX Eljotka trzymaj się, wiem co przeżywasz, a na pewno będzie dobrze:* xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx jo piera łachy w lovelli i daja płynu do płukania softlan sensitive...:) ostatno zapomniałam dodac plynu do plukania i pranie bylo tak sztywne ze nie umialam go wyprasowac, podziwim jezeli bez plynu pierzecie:) ja wtedy bym spedzala na prasowaniu tych rzeczy 3 razy dłużej:) marla spróbuj mu wyprać ubranka ale może w jakimś płynie do prania np z lovelli... ja ostatnio kupiłam nawet płyn do prania z bobini i też jest ok:) najważniejsze by tygodniowa kupa zeszła, bo nie robie za często prania:) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx dziewczyny jakbyście chciały zaoszczędzić na herbatkę na laktacje to kupcie sobie zioła w zielarskim np takie jak są w składzie herbatki - koper, kminek, melisa, anyż, pokrzywa... ja tak zrobiłam, wymieszałam i mam taką ilość herbatki że musiałabym kupić z 6 - 7 opakowań a za zioła zapłaciłam 12zł, daje do takiego kółeczka zaparzacza co w ikei za 3zł kupiłam.... może ktoś skorzysta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia ale ty masz duzo glosow w porownaniu do innych:) tylko czy pozniej szanowne jurry cie wybierze:) dostałas juz jakies sloiczki od nich albo wogole? bo ja sie rejestrowalam i nic jeszcze nie przyszlo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana ale się z Was uśmiałam:-) Marla ja się pisze na ten wyjazd:P:P nocka ok zobaczymy jaki będzie dzień póki co jest wesoły:-) Mamusia i Graga ja w zeszłym tygodniu dostałam z bobovity pudełko i jest w nim poradnik żywienia małego dziecka i słoiczek słodka marchewka po 4 miesiącu więc do Was też powinno przyjść. Lece sprzątać:P:P odezwę się później jak Sebuś da. Aha Graga ja piorę bez płynu do płukania i jakoś nie zauważyłam różnicy w prasowaniu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalzalzal
zarty zartami ale uwazajcie i nie zdziwcie sie jak wam opieka spoleczna do drzwi zapuka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angel moze to byc tez wina wody w kranie, u nas jest twarda i bez plynu sie nie obejdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Pani z opieki do mnie przychodzi na driny więc sie nie boje:P grunt to dobre układy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam lasencje upadłe. Nie byłam na forum od 2 dni wczoraj zasiadłam i czytam od ostatniej strony, a tam że jedna kaczkę w pomarańczach robi, druga froteruje podłogę, trzecia srebra rodzinne :D poleruje i o co choooo....? :P My w poniedziałek ruszyliśmy na wakejszyn, umówiliśmy się ze znajomymi i pojechaliśmy na prowincje :P Wynajęliśmy domek, dzieciaki poszalały na podwórku, my wieczorkami popiwkowaliśmy. Ja jako matka polka karmiąca niestety byłam wykluczona z towarzystwa, ale wyjazd dobrze mi zrobił. Bo cały czas w domu oszaleć można. Mamusia zagłosowałam. Ja piorę w dzidziusiu płynie. Nie używam płynów do płukania bo mam prarkę spierdzieloną i płynu nie pobiera :/ Eljotka bardzo mi przykro, szkoda malutkiego że został bez mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jaka opieka społeczna ?? chyba nie masz zielonego pojęcia o tej instytucji :D i jej działaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uważam że opieka społeczna ma bardziej interesujące zadania niż odwiedzanie matek z forum kafeterii.... zalzalzal a jeżeli masz więcej czasu - a widać że masz - to poczytaj temat od strony z nr "1" - to ta na samym początku i zobaczysz że większość dziewczyn długo czekało na swoje maleństwa, miało problemy przed ciążą i w czasie jej trwania.... niektóre musiały leżeć plackiem przez 8 miesięcy, inne pracowały do 9 miesiąca, niektóre w szpitalu byly kilka razy zostawiając dom - wszystko po to by naszym maleństwom dać to na co zasługują, to co najlepsze, każda z nas poświęciła się macierzyństwu w 200% i mogłabyś sobie na prawdę zaoszczędzić komentarzy do którejkolwiek z nas że siedzi na kafe, bo ja czasami piszę posta cały dzień a czasami mam czas na to by napisać pare zdań... i w żaden sposób mój syn Dominik nie jest zaniedbywany tak jak starszy syn, który ma matkę co zrobi dla niego wszystko nawet skoczy w ogień jeżeli będzie taka potrzeba.... wszystko zależy od organizacji czasu własnego.... jeżeli jest ci potrzebne forum na którym wypowiadają się matki pokroju Katarzyny W. to załóż sobie swój temat i tam się wymieniaj zdaniami z innymi osobami.... tyle ode mnie - lece do mojego bo się już wyspał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej dziewczyny :P Nie ładnie tak!!!!!!! Mnie nikt na wódeczkę nie zaprosił? i sama tu bidula muszę sobie radzić... xxxx a zalzal tak dopieka, bo jej też nikt nie zaproponował! tylko smaka robicie...tu samogon, tu grzybki... ehh nie wszystkim tak się powodzi... i stąd te złe doświadczenia z opieką społeczną, o której pisze ta bidulka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane jak tez czekam na zaproszenie na impreze i co????? a korniszony czekaja ;) xxxxx prosba podajcie prosze sposoby na laktacje, u mnie bylo super a od kilku dni czuje ze piersi puste:( jak srawdzic czy mala sie najada?? xxx czytalam was ale nie pamietam, jak pobudzalyscie laktacje. jak nadia zje to moge wycisnac jedynie kilka kropel :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobitki..no wesoło tutaj wesoło :) xxx tak w skrócie, bo mi zostały jeszcze widelce po babci do wyczyszczenia> - mamusia fajne foto :) oddaję głos też - wycieczka na mauritius - już się pakuję, trza w końcu wygrzać stare kości - dziecko mi się obudziło ze wszystkimi włosami do góry - czy to efekt szczepionki wczorajszej? Innych nie zauwazyłam na razie.... - mam wizytację kolegów z pracy męża w sprawie oględzin noworodka, muszę dziecku te włosy wyprostować i chyba skoczę do sklepu po jakiegos gotowca do jedzenia, bo nie mam weny (zrobienie gęsiny wczoraj mnie zmęczyło) xxxx miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga ale mnie leb boli,przesadzily wczoraj:)))) ale co tam ,zaraz polece po piwo i sie podlecze:))) wczoraj mialam kiepski dzien,bylam na pogrzebie,lez mnostwo polynelo...troszke mi sie nastroj poprawil jak z wami tak powyglupialam sie tutaj... Chyba nast razem dorzuce jakis plyn do prania malemu skoro waszym szkrabom nic nie jest. Kurde maz kupi mlodemu papersy 3 i widze ze sa malawe,2 opak kupil,niepotrzebnie wyrzucilam paragon bo by wymienil na 4ki...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalzal
gdzies tam chyba ktos wczoraj pisal, ze wiele mamusiek sie po porodzie nie odzywa- BIERZCIE Z NICH PRZYKLAD- bo pewnie zajmuja sie swoimi dziecmi i nie maja czasu na pieprzenie na forum,naprawde wielkie wyrazy wspolczucia dla dzieciatek ze maja takie matki. nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga .....super napisałaś :)podpisuje się pod Twoim postem:) Dyśka a może stykniemy Ninkę z Antośkiem......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa miałam jeszcze spytać Miluchna / bo zdaje się że Ty o tym pisałaś o swojej rehabilitacji. Powiedz co to jest to niskie noszenie? I ogólnie jakie wskazówki dał Ci rehabilant (noszenie, przebieranie itd) by wzmocnić dziecko i mięsnie szyi..moja córcia strasznie się burzy na leżenie na brzuchu a chcę ją trochę poprostowac...główkę już w miarę trzyma, jak ją trzymam na rękach...mam normalna ksiazkę co do rozwoju dzieci i tam wiele nie wymagają od dzieci (na niektórych stronach w necie to przesadzają jak się czyta) i wdzę że na koniec 3 mca życia trzymanie sztywno główki jest dopiero w 3 grupie możliwości typu "MOŻE NAWET"... ale kolejne dni chciałabym trochę poświecić na te ćwiczenia..... xxxxxx i w ogóle moje dziecko zaczęło zwracać uwagę na TV..wcześniej olewało to, a teraz nagle leży i się odwraca i ogląda. Ja natomiast mam taki odruch że ja też się odwracam do tv jak ona zaczyna, tak jakby nas miał zainteresować ten sam program, albo film hehehehe...śmieszy mnie ten mój odruch! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalzalzal ma coś takiego jak syndrom psa ogrodnika :) W wersji: sama to robi, ale innych wyśmiewa i krytykuje że to robią:) niezłe zaburzenie..może znajdzie godzinke na sesję u psychologa :) pozdrawiam i zdrowia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zalzal a jednak wszelkimi sposobami się nas trzymasz i chcesz wejść do naszego forum......och kobieto a co na to Twoja rodzina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZRÓBMY GŁOSOWANIE...... KTO JEST ABY ZALZAL Z NAMI PISAŁA?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, aż boje sie coś napisać żeby koleżanka opieki społecznej na mnie nie wezwała ( chyba za dużo filmów amerykańskich sie naogladala ). U nas dzis nocka super ;)) ... Mamusiu ja tez miałam brać żelazo, ale sama odstawilam bo mały miał po nim kolki straszne ;/ zmykam ogarnąć w domku, bo dzis koleżanka prYjezdza ;)) buziaczki i udanego dnia ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimba ja ci moge tylko napisac co o ubieraniu... chodzi o to by nie wyciagac raczek dziecku tylko trzymac jak najblizej ciala, np pod broda, a nie tak jak stary wyciaga reke zeby ubrac sweter:) chdzi o to zeby zmarszczyc rekaw wsadzic do srodka reke - chwycic od dziecka reke i przesówac ubranko a nie reke w ubranku:) mam nadzieje ze sobie to jakos wyobrazisz:) jak sie sciaga np body to tak by główka lezala a ty przekladasz za nia te body a jej nie dzwigasz... jezeli chodzi o ubieranie to tez wazne jest by dziecka nie dzwigac bioderek ani nózek tylko wszystko robic przewracajac malucha na boki - raz lewo raz prawo:) chodzi o to by nie pogarszac napiecia miesniowego jezeli dziecko ma takowe:) i jezeli nie ma to tez:) sorki pisze jedna reka:) miluchna moze tez napisze jak to u niej wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×