Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

tutaj macie namiary na film..może znajdziecie go w polsce :) to pierwsze to tytuł oryginalny :) i znalazłam linka na filmwebie http://www.filmweb.pl/film/Heureux+%C3%A9v%C3%A9nement%2C+Un-2011-616786 xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Un heureux vnement, Francia 2011, Commedia, durata 107 Regia di Rmi Bezanon Con Louise Bourgoin, Pio Marma, Josiane Balasko, Thierry Fremont, Gabrielle Lazure, Firmine Richard, Daphn Brki, Lannick Gautry, Nicole Valberg, Louis-Do de Lencquesaing 30/11/-0001

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaz wysłałam jeszcze raz :) i reszte maili też wysłałam. sorka, ale w międzyczasie wszystko robię, więc mogą być opóźnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie a mi pisze zeby czytac forum ze musisz mnie wpisac na liste uczestnikow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga inne forum utworzyłam :) wyślij maila na ten co podałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natali a jaka tam ma byc nazwa uzytkownia i haslo zeby sie zalogowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REKORD POBITY:) Moje dziecię dziś w nocy spało od 11-5.30:) dostał mleko moje zagęszczone kleikiem:) działa.byłam tak zmęczona ze nie wiem co sie działo w nocy....obudziłam sie przerażona o 5 -z pełnymi cycami-panika co z małym a on słodko spi:) wysłane:)ciekawe czy czarna owca idzie z nami:) już 2 tygodnie pracuje-wychodzi mega zmęczenie.....ale nie żałuje-fajnie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marla podziwiam Cię, że tak świetnie dajesz z wszystkim radę. Ja do pracy wracam 7 maja ale mam coś sporo obaw związanych z powrotem . Czas pokaże, zobaczymy co będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleksandra uszy do góry-nie taki diabeł straszny:P NAJGORZEJ Z ODCIAGANIEM MLEKA-ALE WSZYSTKO WRACA DO NORMY.JUŻ WIEM CO I JAK:) Natuska czekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak Michał na brata reaguje-pomaga Ci?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaś bardzo jet zadowolony, że ma młodszego brata. Co do pomocy nie namawiam go, bawi się jak ma ochotę. Najchętniej uczyłby go grać w piłkę nożną bo sam już kilka lat trenuje w bydgoskim klubie... kto wie może mam dwóch futbolistów :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane moje witam po dłuzszym czasie,nie wiem co to sie wydarzyło,bo pomaranczowe wpisy zostały usunięte... Dowiedziałam sie na fb od dziewczyny ze znowu jedna z nas została zaatakowana!!!! i w dodatku ta,dzieki którek to forum sie tak długo utrzymywało,w niej zawsze mogłysmy znales wsparcie,nie wiem jak mozna byc takim podłym człowiekiem,skoro to jedna z nas,wiecie co...po prostu żal mi tej osoby!!!!!!!!nic wiecej nie napiszę,bo wolę sie nie denerwować,a niestety kretyn zawsze zostanie kretynem!!!!!mówie o pomarańczce.Mamusia-kochana nie wiem o co chodzi,ale ja jestem z Tobą! i nie ma sie co przejmowac ludzmi którzy za pewne baaardzo Tobie zazdroszczą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diankarina odesłałam. wcześniej wysyłałaś z innego maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale wariatuncie" no to trzeba było tak napisać z nami na forum, a nie tutaj - bo to już nieaktywne forum - sasaasaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wariatuncie?? chyba mówisz o sobie,bo to ty zwariowałas i powinnas jak najszybciej skontaktowac sie z psychiatrą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×