Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

ale to z szoku ogólnie to ona się cieszy:) no tylko mówi, że ide w jej ślady bo ona tez mnie urodzila jak miala 20 lat :) od razu kazała mi wracać do kraju i tak teraz siedze w domu i sie zanudzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mam siostre w wieku twojej córki:) a mój brat ma 5 lat no w tym roku 6:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka nie ma co czekac,zgłos sie do lekarza szybciutko,moja kolezanka tez miala konflikt i ciezko znosiła ciaze,nie chce cie straszyc,ale lepiej bedzie jak pojdziesz z tym do gina....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
No przede mną Tylko córcia miała 3 operacje torbieli jajnika (w tym jedna laparoskopowo ) Jest już pocięta jak po cc ale poprzecznie Aktualnie jest na lekach hormonalnych nie wiem co będzie dalej Do tego choruje na celiakie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam nowe dziewczyny. Jak mnie nie ma, to wtedy się wszyscy rozkręcają :D i nie nadążam czytać , ale coś wpadło mi w oko i tak : Viviii kochana jesteś jak myslisz,że u mnie chłopak będzie bo bardzo chcę :D mam nadzieję,że jakiś jasnowidz z ciebie i się spełni to co mówi ;p Ja dziś nie czuję sie najlepiej, już w nocy budziłam się z bólem brzucha. Wcześnie wstałam rano, ciągle chodzę do wc bo się boję,że znów plamić będę. Taki stres. Ale chwilę popilnowałam siostrzenicy i na szczęście dała mi poleżeć a sama się bawiła - złote dziecko. No i teraz też jakoś dziwacznie, ale może taki dzień. A tyle miałam w planach - dobrze,że choć kurtki poprałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się opisałyście - aż się zmęczyłam taką ilością czytania ;) U mnie pada grad! Okropna pogoda. Viviii trzymam Cię za słowo ;) Jesteś kolejną osobą która twierdzi, że będzie dziewczynka. Czasami mówię do dzidzi Zuzia :) Moja szwagierka mówi do dzidzi ZuzioMateusz :) Przez te dzisiejsze wymioty nie mam jak połknąć witamin - co chwilę mi się cofa :( Moja mama jak była w ciąży z córkami to wymiotowała a jak z synami to nie miała żadnych objawów - może i u mnie jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama zaś jak była w ciąży z moim bratem to tak wymiotowała, że na początku 9 kilo schudła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do wagi to ja już prawie -7 kg. Na szczęście ostatnio już nie spada. I pewnie przez to, że dużo schudłam nie widzę, czy piersi mi urosły chociaż są obolałe. A brzuch mam bardzo duży bo mam cały czas wzdęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
no chyba sie wybiore dzis tak dla spokojnosci, caly czas mialam wizyty co 2 tyg a po ostatniej kazal przyjsc za miesiac ale wydaje mi sie ze to strasznie dlugo :) troche to obciaza moj budzet bo kazda wizyta 80zl i duphaston na 20 dni 70 to ponad 300 zl miesiecznie ale no coz dzidzia najwazniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A miałam napisać smak witamin Prenatal Complex - sa dla mnie bez smaku. Ja mam córeczkę, całą ciążę z nią to nie miałam ani razu mdłości, wymiotów ani złego samopoczucia. I mam córeczkę, a teraz jest odwrotnie. Więc liczę na chłopca ale w sumie to najważniejsze by zdrowe było, i bym donosiła ciążę jak należy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
eljotka A zapytaj lekarza czy można duphaston luteina dopochwowa zastapić Mi lekarz luteine przepisuje i na refundacje płace tylko 3,20 zł za opakowanie a to am na tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki mamusia, kończę opakowanie prenatal classic więc jak mi nie minie do końca opakowania to następne kupie te, o których piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
agulka, dzieki zapytam, z tego co wiem do duphason w tamtym roku tez byl refundowany ,no ale po tych decyzjach bardzo inteligentnych ludzi kosztuje teraz ok 35 zl za opakowanie ( 20 szt) mialam 2 razy dziennie wiec na 10 dni a niektorzy biora 3 razy to dopiero wydatek. 3,2 a 35 to jednaj róznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi to zamienili luteinę na duphaston, ale ze względu na to,że nie mogłam pod język brac tej luteiny. Tak mi było niedobrze i "rwało" na wymioty strasznie. Cenowo, to straszny przeskok, tam za 3 opakowania po 30 tabl..płaciłam coś koło 8zł a za duphaston 35zł za 20 tabl. Różnica jest ogromna, ale jest mi lepiej łykać. Na następnej wzycie popytam o luteinę dopochwowo, może będę mogła stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Tylko musisz zwrócić uwagę czy masz r na recepcie Mój ginekolog nie pisz mi r i jakby nie aptekarka to bym nie wiedziała że to jest refundowane Chodzę do lekarza rodzinnego po recepty i on mi bez problemu pisze r i mam za 3,20 zł a nie za 29zł opakowanie Duphaston brałam w poprzedniej ciąży i też już taki drogi był

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Z tego co słyszałam to Luteine doustną można brać też dopochwowo ale już tej dopochwowej jako doustnej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Mówię wam mnie lekarz rodzinny przepisuje po 2 opakowania i nie robi problemu a oszczędność wielka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wizytę mam w przyszły czwartek, więc podpytam co i jak, wiecie ja tam pieniążków staram się nie żałować, ale ogromna różnica jest :( zawsze jeśli można zmienić na coś tańszego to czemu nie, a te pieniążki przeznaczyć na coś innego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
agulka a do ktorego tyg masz brac ta luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Nie wiem ,nie mówił Ale przypuszczam ze prawie do samego końca I jeszcze Aspargin, No-spe forte i kwas foliowy biorę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
A zaoszczędzone pieniążki można np na soczki owoce przeznaczyć Nie żebym oszczędzała na ciąży ale jak ma być taniej i ten sam lek to czemu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Z góry przepraszam Was że nie w temacie, jednak potrzebuję Waszej pomocy. Jestem studentką i razem z koleżanką realizujemy baaardzo ciekawy projekt. Proszę wejdźcie i zobaczcie! Bardzo byłabym Wam wdzięczna za poświęcenie choć chwili czasu na to.. Wejdź i polub! www.polskiemiliondolarow.pl Z góry ogromne dzięki Pozdrawiam www.polskiemiliondolarow.pl Pomózcie i polubcie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
ja tez tylko kwas foliowy, lekarz mówil ze jak sie dobrze czuje i mam wyniki w normie to nie ma sensu zebym brala jakies witaminy bo potem to giganty sie rodza :) a moja tesciowa od razu jak sie dowiedzial ze jestem w ciazy to na drugi dzien naznosila mi roznych leków "naturalnych" bo ona chodzi od kilku lat do jakiejs znachorki i od niej to dostala ze niby dla kobiet w ciazy, oczywiscie nie biore :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, myślisz,że do końca??? o rany , ja myślałam,że jak skończą się plamienia, nie będę mieć krwiaka to brać nie będę. No ale póki co, to też biorę: no-spę, duphaston, witaminy i slowmag. Biorę też kwas foliowy - ale to do 13 tyg. tak mi powiedziała lekarka. A jak u was z kwasem foliowym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elijotka, ty uważaj z takimi specyfikami :) hihihih nie wiadomo co to naprawdę jest. No chyba,że sprawdzone już masz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
W poprzedniej ciąży duphaston brałam do tygodnia przed planowanym cieciem ... wiec teraz pewnie będzie tak samo Do tego jeszcze fenoterol i izoptin ale to lekarz powiedział że w późniejszym etapie ciąży mi przepisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
oczywiscie ze nie biore, pokazalam je lekarzowi i stwierdzil zebym raczej nie ryzykowala bo nie sa z bardzo wiadomego pochodzenia, ale moja tesciowa jest zakochana w tej "lekarce" i wzielam zeby nie sprawiac jej przykrosci bo chciala dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×