Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

ja w pierwszej ciazy czulam ok 16 tygodnia a w drugiej ponoc szybciej ;) ale mowie tylko w wannie i bardzo delikatne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszystkie dziewczyny :) Ja coś od kilku dni rano spać nie mogę :( potem w dzień jak najbardziej. Nic nie dolega, wstaję do wc i już zasnąć nie da się. Dziewczyny,które mają dziś wizyty - trzymam kciuki i czekamy na relację. A wczoraj też ktoś chyba miał mieć wizytę, ale tyle się rozpisało,że się pogubiłam . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny:-) no w końcu piątek, oby tylko wytrwać do 15.00 i weekend...:-) Coś mnie dzisiaj brzuch pobolewa, jakbym miała dostać okres:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki Dianka to już dzisiaj :) trzymajcie kciuki za Nas ;) 10.15 mam wizytę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już piątek :) Ja mam wizytę o 18.50 dopiero. Ale już od 6 spać nie mogłam. Tak się stresuję.. Trzymam kciuki za Wasze wizyty! Napiszcie jak wrócicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam kciuki za was dziewczyny u tych lekarzy jak wrócicie to napiszcie jak sie maja wasze malenstwa........... co do witamin to własnie zastanawiam sie czy to nie jest prawda ze po nich rodza sie ,, giganty" bo ostatnio jak bylam na usg to wychodzi ze mały jest duzy jak na 13 tydz. ma 7 cm i z usg wychodzio ze to 13tydz i 4 dni ale czytałam tez ze moga wystepowac taki odchylenia i potem wszystko sie wyrównuje ........ ja biore femibion 2 no ale lekarz mi tak kaze..... jak czytam wasze wypowiedzi to sie troche denerwuje tym usg genetycznym bo ja bylam w tym 13 tyg no i lekarz nie mierzył karku tylko mówi ze dziecko sie bardzo rusze a to jest oznaka zdrowia i to wszystko........... A co do ruchów to ja wczoraj miałam jakos tak dziwne uczucie jakby mi cos w brzuchu latało oczywiscie tak delikatnie ale tez sobie pomyslałam moze to maluszek sie rusza....... ale po chwili zastanowienia myslałam ze to moze zawczesnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie a co do porodu to ja tez sie bardzo boje...... jeszcze sie nie orientowałam w tych znieczuleniach wiem tylko ze na poczatku cos tam daja ale to działa na krótko i jestem ciekawa czy moze mozna kupic sobie jakies znieczulenie w szpitalu nawet nioe wiem czy jest taka mozliwosc .......... pewnie zapytam o to tez mojego gina ale to tak w puzniejszym czasie..... a wy slyszałyscie co\s o kupnie znieczulenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
witam z rana:) bylam wczoraj na wizycie, mialam usg no i chyba wszystko wporzadku, maly ma prawie 5 cm, z usg wychodzi ze to 11tydz i 6 dzień nóżki i rączki juz się wyraznie odznaczały , cały czas nimi machał jakby komary od siebie odganiał :) zmierzył mu kośc jakaś tam i mówił ze wszystko wporzadku ale dalej ma wątpliwości co do budowy mojej macicy bo dziecko sie nie przemieszcza tylko cały czas w jeden róg ucieka no ale jeszcze jest mały i moze mu dobrze w tym miejscu :) pytałam o tą zmiane duphastonu na luteine ale mowil ze przepisze mi oststnie opakowanie du. wiec nie ma sensu zmieniac, bo krwiaka juz prawie nie ma aha no i kazal po wzieciu oststniego opakowania wznowic zycie rozrywkowe bo 1 trymestr sie skonczy i nie bedzie przeszkód :) mąż się ucieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam wam się pochwalić jaką to pyszną kolacje wczoraj jadłam ale niestety wszystko wyladowało w kibelku nawet podwójnie :( JUz mam dośc mdłości. Idę poczytać lekturkę bo tyle napisałyście że ho ho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotku super, że wszystko ok z dzidzią :) Ja biorę duphaston 3x dziennie ale znalazłam aptekę gdzie za dwa opakowania zapłaciłam 55zł mam nadzieję, ze nie będę brać tych tabletek do końca ciąży. Co do ruchów to w pierwszej ciąży czułam zaraz po 20t a w drugiej ok 18t najpierw sa to delikatne ruchy, muścnięcia A potem coraz bardziej wyczuwalne i potem juz widziałam np z jednej strony babelek się pokazywał, potem z drugiej a jak wiedziałąm jak dziecko jest ułozone i chciałam by się poruszyło to naciskałam delikatnie i zaraz kopniaczki były:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
zapytalam lekarza czy juz cos dostrzega miedzy nóżkami , mówił ze jeszcze za wczesnie ale gdybym sie uparla to by mi powiedzial ale w tym okresie to obraz bardzo mylacy, mam przyjsc za miesiac i wtedy moze byc juz cos wyraznie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadążam za wami hehe mi wczoraj tak brzusio wyrzuciło, że musiałam ciążówki ubrać na zakupy bo w żadnych innych mi wygodnie nie było dzisiaj rano już jakby troszke mniejszy. Jeszcze dwa dni i ja mam wizyte a mam taki stres, że masakra cały czas się oglądam i myśle czy ta dzidzia tam jest czy nie. Boże głupek ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
pela ja tez tak mam niby wczoraj bylo wszystko ok a dzis znow strach czy dalej wszystko dobrze, gdyby te wizyty nie byly tak drogie to co tydzien bym latala upewniac sie czy wszyatko ok , tym bzrdziej ze brzuch mnie prawie caly czas boli i takie lekkie skurcze mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie narazie brzuch nie boli ale może to głupie czuje się jakby mi ciągle mokro było chociaż nie mam plamień ani krwawien co chwile latam do toalety. Ja byłam na wizycie tydzień temu i było ok ale i tak żyje w stresie chyba bym była bardziej spokojna jakbym już ciągle widziała swój duży brzuch bo tak to się zastanawiam niekiedy czy napewno w ciąży jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :) Ja juz dzisiaj po zakupach obiad nastawiony, kurze starte wiec przyszlam na sniadanko i na plotki do was ;) Bo przed odkurzaniem musze sobie przerwe zrobic hhee ;) Trzymam kciuki za dziewczyny ktore maja dzisiaj wizyte koniecznie dajcie znac co i jak ;) Ale pogoda u mnie od rana leje :( Nawet malego zawiozlam do przedszkola choc ma blisko bo mi bylo szkoda zeby szedl w taki deszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też zimno bardzo byłam w sklepie to zmarzłam okropnie. Ja dzisiaj pierogi zrobie na obiad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potem jak już będziemy czuć nasze słoneczka będziemy każdego dnia wiedzieć, że wszystko jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcialam upiec pstraga ale w sklepie jak popatrzylam na ryby to mi sie odechcialo :( wiec gotuje zupy ;) kalafiorowa i ogorkowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed ciążą uwielbiałam owoce morza i ryby a teraz jak pomyśle o nich chociaż to aż mam dreszcze na plecach hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś robię naleśniki :) Vivi a czemu dwie zupy gotujesz? Ogórkową to bym zjadła o mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela no to ja mam dokladnie to samo ;) i mieso tez tak srednio mam ochote jesc najlepiej warzywa i owoce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania ja zazwyczaj gotuje dwie zupy ;) pozatym ja mam ochote ogromna na kalafiorowa a nikt poza mna jej nie lubi ;) Ale zawsze zupka mi zostanie na jutro i tylko jakies drugiedanie dorobie i bedzie:) Pozatym czesto gotuje zupy bo moj syn bardzo lubi wiec musze chcac nie chcac miec dwa dania wiec wole gotowac hurtem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mięsa wcale ewentualnie raz za czas kurczaka a wędlin nie miałam w ustach od 2 miesięcy dziwne troche ale tak mam owoce uwielbiam i kanapki z pomidorem zresztą na tym teraz żyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jem na sniadanie drozdzowke chyba ze jakas salatke zrobie a na kolacje chlep zytni z celula z majonezem pomidorem i rzodkiewka hehe wiec nie zbyt zdrowo hehehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała fu mam pytanie gdyby sie okazoło ze Twoja dzidzia ma jakies wady(oby nie)to usunęłabys????????kurcze dla mnie to morderstwo,w zyciu dziecka bym nie usuneła,i raczej genetycznego tez bym nie zrobiła,ja wole myslec ze jest oki i cieszyc sie ciazo,a co by było jakby chore sie okazało???i cala ciaze myslec o tym:/dlatego ja wole czekac na bobasa i myslec pozytywnie ze jest oki...nawet gdyby było chore kochałabym je tak jak kazde inne moje dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie ciągnie do bułek z makiem hehe a kolacje raz jem a raz nie bo wieczorem mnie mdłości dopadają ale jakąś bułke pełnoziarnistą nieraz zjem z masłem i szczypiorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii smacznego:)ja tez własnie wcinam śniadanko:)tosty z serem:)tak ostatnio mnie cos na te tosty bierze:)ze musialam koniecznie dzis je zrobic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×