Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

ja mysle nad Olafem,Oliwierem,Alexem lub Wiktorem a dla dziewczynki Vanessa,Kaja,Nicola lub Pola:)a wy jakie macie wybrane imionka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wybraliśmy:) 2 chłopców - Cezary i Wojciech 2 dziewczynki - Aurelia i Weronika Parka - Cezary i Aurelia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia ja jestem wielbicielka takich tradycyjnych imion pozatym jak wybieram czytam jego znaczenie przynajmniej w 3 roznych imiennikach :) Moj starszy syn jest Maciuś ... Mowimy na niego Maciejek :) Teraz jak bedzie chlopczyk to Bartuś, Tomcio albo Wojtuś napewno ktoreś z tych trzech, Dziewczynka Małgosia, Madzia lub Agniesia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże jestem załamana wyszło mi że mam ponad norme to przyziernośc karkowa czy jakos tak norma jest 2,5mm a ja mam 3mm !!!! na chwile obecna lekarz mówi że na 70% dziecko będzie zdrowe bo róznica jest niewielka i zaproponował mi żebym dodatkowo zrobiła aminopunkcje nie wiem co robić jest ryzyko 1% że przez to badanie moge stacić dzidzię ale dzieki badaniu bee miała 100% pewność czy maluszek rzeczywiście jest chory ;( umówiłam się na konsultacje i raczej zrobie to badanie termin lekarz ustalił na 18.04 kurwa jak nie poronienie rok trmu to teraz na początku problemy i szpital a teraz to ja juz nie daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mi mówi, że będzie dwóch chłopaków ale to tylko przeczucia, w sumie to dużo możliwości nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ozrechowa bardzo ladnie :) to mimo iż uważam ze bedziesz miala corki życze Ci chlpcow heheh ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne imionka:)orzechowa,a ty blizniakow bedziesz miala????Gratuluje!!!!Super:)Moja córcia ma Lenka,a synek Marcelek....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie trace bo badanie jest wykonywane za darmo i onh mi zrobi u siebie w szpitalu na karowej lecę teraz załatwic skierowanie do zakładu genetyki na sobieskiego w warszawie jezeli lekarz rodzinny mi nie da to we wtorek mam jechac na karową do mojego lekarza i da mi to skierowanie ratujcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga nie załamuj sie to jeszcze nic nie znaczy :* pobranie plynu owodniowego daje niewiekie mozliwosci poronienia badz dobrej mysli i sie nie stresuuj znam kobitki ktore mialy przeziernosc 3,5 i urodzily zdrowe dzieci.... a robilas badania z krwi ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, Inga przykro mi, że musisz to przeżywać. To strasznie trudna decyzja choć ryzyko nie jest olbrzymie a za to komfort psychiczny po badaniu będziesz miała większy bo nie będziesz żyć w niepewności. Nie wiem co ci poradzić, ja chyba bym zrobiła to badanie ale nie byłam w takiej sytuacji więc nie bardzo mogę zabierać głos w tej sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
inga nie martw sie na zapas 0.5 mm to naprawde niewielka różnica aktos chyba pisal wczesniej ze sprzet pokazywal ze dziecko zdrowe a rodzilo sie chore i odwrotnie, dlatego nie martw sie na zapas. i wlasnie ja jestem przeciwna temu badaniu, bo lekarz nastraszy mama sie przejmuje a potem i tak wychodzi ze wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga trzymaj sie napewno bedzie dobrze, :* Tylko sie nie stresuj ... wiem ze latwo mowic ale stres nie dobrze wplynie na to malenstwo :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga,ale moja siostra tez miala powyzej ...lekarz stwierdził ze na pewno bedzie zdrowe...nie ma sie czym marwic,teraz miala połówkowe i jest wszystko oki..po prostu dzidzia jest za mala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii, mi wszystkie kalkulatory podają, że będą dziewczyny łączni z tym całym chińskim kalendarzem ale jakoś nie jestem przekonana:D Zresztą zobaczymy, już niedługo się okaże:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem sama co mam myślec mąż mowi żebym nie przezywała bo bedzie wszystko dobrze tak mówiła jak lerzałam w szpitalu i grozili mi skrobanką bo maluszka nie było widać mam nadzieję ze i tym razem ma racje ;) nie moge rozczytać lekarza bo przy tym badaniu na pisał w tabelce UWAGI: zarysy pr....... coś tam spróbuje poszukać co to jest. wiecie co jua tak sobie pomyslałam że może to przez to że ja i mój mąż jestesmy daleką rodziną 5 czy 6 pokolenie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dlatego tego badania nie chcialam miec robionego....szkoda nerwow,sorki ze tak mowie,no ale taka prawde,a aparaty bardzo lubia sie mylic...inga to nie jest tak tragicznie....moja siostra miala podobnie i powiem ci ze jakos lekarz ja nastawial ze jest oki....czasem tak wychodzi bo dzidzia w tym miesiacu nie zawsze ma rozwiniete to co trzeba,ale nadrobi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie jest roznie ja mysle ze chlopak ale wszyscy mowia ze dziewczyna wiec juz sama nie wiem co mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
orzechowa u Ciebie to "na troje babka wróżyła" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam cos przeczucia,ze synek:)mi to w sumie rowno,bo parke juz mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga nie przejmuj się na zapas, wiem ze łatwo mówić, ale tu są tak małe wartości, ze gorszy sprzęt lub lekarzowi drgnie ręka i już pojawiają się przekłamania. Dzieciątko na pewno będzie zdrowe :* a u mnie będzie Tomek i Asia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiorakis bardzo ladne imionka :) tez myslalam nad Asia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po obiadku...mały ogar w mieszkaniu zrobie i moze na jakies zakupy sie wybiore...chce juz popatrzec za jakimis spodniami ciązowymi...bo juz w moje sprzed ciazy sie nie mieszcze:P #majcie sie dziewczyny,do póznej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eljotka, no na troje:D a do tego jeszcze mam ciążę dwukosmówkową więc w sumie nie wiadomo czy dzieci będą jednojajowe czy dwujajowe, więc szykują się niespodzianki:) U mnie w rodzinie jest jedna para bliźniąt identycznych i jedna para dziewczynek różnych (jedna jest niższa o głowę od drugiej i do tego jeszcze jedna ma brązowe włosy a druga jest blondynką:D, zupełne przeciwieństwa w wyglądzie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, dziewczyny ale mi teraz pachnie:) Właśnie piekę placek drożdżowy z wiśniami i kruszonką:) aż ślinotoku dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dziewczyny a co to znaczy, że mam łożysko na przedniej ścianie (nie mylić z przodującym)? Przed ostatnio na wizycie lekarz zanotował w karcie ciąży. I dopiero teraz mi się przypomniało :) Sprawdziłam tylko, że mogę później poczuć ruchy i gorzej przy cesarce niż na łożysko jest na tylniej ścianie. Wydawać by się mogło, że to odwrotnie :) Ja miałam ciężki poranek, śniadanie mi zaszkodziło znaczy zwykły ser żółty i myślałam, że padnę z bólu żołądka. Ale wam zazdroszczę tych wizyt u mnie dopiero za 2 tygodnie i 6 dni :) Wydaję się szmat czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eljotka
ja tez mialam miec wizyte dopiero po swietach ale mi nie dalo i poszlam wczoraj :) a i lekarz sie bardzo nie zdziwil jak mnie zobaczyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inga nie martw sie sprzety sie myla ,,, wiem ze łatwo jest tak mowic ale ja bym jesszcze znalazla jakiegos innego ginna i poszła do niego raz na wizyte i bym mu powiedziała o co chodzi i czy moze wykonac to badanie...... moja kolezanka miała podobnie poszła do innego lekarza powtórzyc badanie i powiedzoała wprost ze przyszła tylko na jedna wizyte i o co jej chodzi lekarz był wporzo bo powiedział ze cieszy sie ze chce zasiegnac jeszcze jego porady..... okazało sie ze wszystko było ok.... i jeszcze zas dla 100 proc pewnosci zrobiła to dodatkowe badanie co ty masz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do dzieczyn, które miały USG genetyczne - czy w 12tc - 13tc wykonuje sie je dopochwowo czy przez powłoki brzuszne? dzwoniłam przed chwilą do kliniki zeby umówić się na wizytę ale była jakaś pani w zastępstwie i nie wiedziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga spokojnie to tylko badanie, które jak lekarz powiedział w małym stopniu odbiega od normy szczerze mówiąc ja jak nie byłam pewna czy moja poprzednia ciąża ma się dobrze poszłam wtedy do innego lekarza więc może spróbuj jeszcze raz zrobić usg nic nie mówiąc lekarzowi o wynikach poprzedniego usg i zobaczysz co ci powie. trzymam kciuki, żeby wszystko poukładało się pozytywnie. Dawać mi tu zaraz przepis na ten placek wiśniowy z kruszonka :) Natala taka budowa, że łożysko na przedniej ścianie ale to nie to smao co przodujące spokojnie wszystko jest ok. Ja tez tak miałam a teraz mam macice tez jakoś tak dziwnie ułożoną i tez pytam się lekarza co to oznacza a on nic taka pani budowa i tyle. A ja na obiadek mam dizś naleśniki z serem polane koktajlem borówkowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×