Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Leonka boli cie pewnie dlatego ze po kilku dniach od szycia szwy tak jakby sie zaciskaly ale to trwa gora dwa cni a potem puszczaja .. Tak mi polozna mowila.. Dla mam karmiacych mam super rade ...od lekarza . Jak matka sie budzi rano i jest wypoczeta to mleko jest pelnowartodciowe dlatego dziecko rano sie najbardziej najada to mleko tak zwane tluste im pozniej i kobieta bardziej zmeczona mleko jest mniej wartosciowe... Dlatego i tu sluchajcie warto kiedy maluch spi w ciagu dnia warto tez sie polozyc choc na pol godzinki i odpoczasc wtedy organizm produkuje bardziej wartosciowe mleko a maluch nie wisi na cycu co godzine :) :) wiem ze to nie latwe bo ja sama mam tysiac spraw do zrobienia ... Ale jesli maluch ma miec sie lepiej to jutro robie popoludniowa drzemke a co ..!!! Busski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leonka a dlaczego wybrałaś szpital na inflanckiej? Ja rodziłam na solcu. Jesteś z Warszawy czy okolic? To Twój pierwszy dzidziuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa to ja wypróbuję :) Będę robić drzemkę po południu :) Agulka a jak tam cukry? Kiedy masz mieć badanie? U mnie jeszcze gości nie było - tylko 2 osoby widziały Tadzia na żywo. Ale dziadkowie przyjeżdżają w przyszły weekend - wszyscy na raz - będzie się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, gratuluje bobasów!!! Niestety mam mało czasu dlatego nie pisałam, z 2 takich maluchów można czasem oszaleć :) moja starsza zrobiła się bardzo absorbująca, muszę mieć ją non stop na oku:) Magdalenka ma już ponad miesiąc rośnie ładnie, karmie ją piersią (tym razem mi się udało). Zalatana jestem strasznie a dla siebie czasu to już nie mam prawie wcale. Teraz zaczynam walkę z kilogramami, trochę ich mam bo 15 do zgubienia. A mówią że karmienie wyciąga, jaaaaaasne.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś cukry na szczęście ok ...miałam pomiar na czczo 105 i się wystraszyłam ale teraz ok jest Badanie za tydzień Mała śpi od 20 tylko czasem słysze stękanie , przeciąganie ciekawe kiedy wstanie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadam wam troszke glupie pytanie ale czy wasze maluchy prykaja czesto bo moj prawie wcale raz na jakis czas przez sen a tak to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mały w sumie niedawno zasnął u taty i udało go się odłożyć do łóżeczka. Dziś wieczorem 3 razy go całego przebieraliśmy bo tak zaszalał z sikaniem. Często robicie pranie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka, mam nadzieję, że na badaniu będzie dobrze. Ja miałam przez kilka dni problem z obiadami bo przekraczałam normę. Teraz już nie mierzę ( szpitalu kazali mierzyć przez 2 tygodnie) ale dietę staram się stosować. xxx Co do bączków to trochę ich jest. Podczas karmienia się zdarzają, jak biorę go do odbekania. Nie wiem jak podczas snu bo za bardzo nie słucham co robi :) ale po mince czasami widać, że jest bączek :) Ale mój dostaje biogaie i herbatkę z kopru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam dosyc sporo ciuchow zbieralam juz od poczatku ciazy wiec nie musze prac czesto dlatego jak przychodza goscie i juz sie pytaja co mi potrzeba to mowie ze pieluchy tego nigdy za duzo.. A ciuchow nie mam juz gdzie klasc i obawiam sie ze w niektore rzeczy nawet go nie ubiore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pranie Marysi robię 2 razy w tygodniu Co do bączków to przy karmieniu czesto ale pije herbatki na laktacje a tam koper jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis mi doradzano ze jak jest na piersi to raczej nie przepajac herbatkami... Za to ja sobie mieszam na laktacje i z kopru wlasnie i pije dwie dziennie.. Zawsze to cos do niego dojdzie przez mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leonka jak nie ma rozpuszczalnych to trzeba isc sciagnac, by nie zarosly... Ja tak mialam przy pierwszym ze/po 7 dniach mi chcialy sciagnac szwy, popuscily jeden i sie rozeszlo, potem mi polozna w domu sciagala to jeden szew zarosl, wiec trzeba to wyczuc;) Ja pranie robie co 2-3 dni,zalezy ile fontann jest:) monis,natalie jak tam chlopaki z wysypka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do lepszgo mleka po drzemce to ja to tez dzisiaj zastosuje:) Co taka cisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś ja piore często ale dlatego iż mam mało tych małych ciuszków i synek nie miał by w czym chodzić. Patryczek zależy od dnia ( pewnie od tego co ja zjem) puszcza bączki więcej lub mniej i czasem zdarza się, ze go to wybudza i jak już bączka puści albo mu się odbije to znów zasypia. Na razie jeden raz dałam mu herbatkę ok 20-30 ml bo kupki nie robił 2 dni ale problem z podaniem bo on coś butli załapac nie umie. Leonka w sprawie szwów Ci nie pomogę bo nie mam ani jednego a w poprzedniej ciąży nie musiałam do szpitala jechać na ich ściągnięcie. Dziewczyny jakie witaminy K i d podajecie? Bo szukam czegoś w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania ja podaje cos takiego http://www.doz.pl/apteka/p58067-Vita_KD_krople_wyciskane_z_kapsulki_45_szt w aptece byly te za 34,5 albo 30szt za ponad 35zł, to wybrałam te bo taniej wychodzi...ale bylam tylko w jednej aptece bo potrzebowalam na juz... jak Piotrus byl maly to pamietam ze kupowalam w kropelkach, ale jakbym miala sie teraz z kroplami bawic to by mi czasu braklo :) ja herbatke kupilam i podaje troche do 30ml na dzien jak ma problem z brzucholem i ciagle by jadl - musze go jakos oszukac:) no i wtedy lepiej baki puszcza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis dodalam zdjecie tradziku kuby. wydaje sie ze dzis jest ciut lepiej.ale polezy na boku i znowu mocniej. ponoc okolo 2 tyg trwa.. pozniej napisze wiecej - ciezko sie pisze z tel i maly na cycku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie u Tadeusza są bardziej czerwone i niektóre z białym czubkiem. Ale dziś na buźce jest mniej ale na brzuchu, szyi i główce jeszcze dużo. Buźkę przemywam rumiankiem więc może to pomaga. Jutro idziemy do przychodni na ważenie to porozmawiam z położną. Jeżeli chodzi o witaminy to mam te same co Graga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tadzio jak wczoraj zasnął przed 24 to obudził się o 4:30. I znowu musiałam go przebierać. Ja pranie robię 2 razy w tygodniu. Jak sobie przygotowałam zestawy ubrań dla niego to rzadziej piorę bo wiem co jeszcze mogę założyć (żeby nie było za duże).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to my chyba tez ten trądzik mamy-mały ma takie krostki jak oposujecie...wczoraj kąpaliśmy go w roztworze nadmanganianu potasu-pomogło-mniej widoczne-ale jak się wkurzy sa czerwone....pisze jedna reka -sorry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś Kuba też ma takie większe, tyle że u nas ten trądzik to już od tygodnia trwa.. a na szyjce też ma. Marla bo to od ciepła się robi :) wystarczy że maluch poleży na boku i już. Ja też mam te witaminy. a dziewczynki same bierzecie może jeszcze witaminy jak karmicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie ja jak se przypomne to wezme, a tak to stawiam na warzywa i owoce poki jeszcze sa jakies zjadliwe:) Teraz dopiero se przypomnialam ze mmoj Piotrek tez takie cos mial jak byl maly, lekarka kazala myc go wlasnie w nadmanganianie potasu a te z krostki z bialymi koncami smarowac fioletem, po jakims czasie przeszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*********************CZEKAJĄCE NA SWOJE SKARBY****************************************** NICK..............WIEK..........MIASTO............TERMIN. .............PŁEĆ Agusssia2008....22..........Wielkopolska..........28.10.2 012........KUBUŚ ************************TULĄCE SWOJE SKARBY**************************************** NICK..............TP..............DP.............WAGA.... .....DŁ........RP...........IMIE eljotka........14.10.12r........20.08.12r....1,640kg..... .. 45cm......CC......KUBUŚ Tusia21.......20.10.12r........13.09.12r....2,450kg...... .50cm......CC....WIKTOREK kosiorakis....22.09.12r........13.09.12r....2,770kg...... ..55cm......CC.......JANEK kosiorakis....22.09.12r........13.09.12r....2,530kg...... ..49cm......CC......TOMEK adza1987.....25.09 .12r.......24.09.12r....4,000kg........59 cm.....SN......FABIAN Agulka1976....20.10.12r.......25.09.12r....2,930kg.......5 5cm ....CC.....MARYSIA Marla...........13.10.12r.......26.09.12r....3,350kg..... ... 51cm.....SN........ANTOŚ L-E-O-N-KA80..21.09.12r....26.09.12r.......2750kg.........52 cm.......SN.......NADIA jordan.pl......08.10.12r.......27.09.12r....4,190kg........5 9cm.....CC...MAGDALENA pazMama.......13.10.12r.......28.09.12r....2,900kg........46 cm......SN........JULKA Viviii............02.10.12r.......29.09.12r....3,450kg...... 56cm....SN....MAGDALENA nata_lie........29.09.12r .....29.09.12r....3,020kg.........55cm......SN........KUBUŚ paciek90.......10.10.12r.......30.09.12r....3,180kg...... ..53cm....SN..MAGDALENA olka25ul.........06.10.12r......01.10.12r....3,300kg......55 cm......SN.......FRANEK Klara.Klara ....01.10.12r. ......01.10.12r......3,670kg.......55cm......SN......Adaś Mamacóreczki.07.10.12r......02.10.12r....3,310kg......55cm ....SN...MAKSYMILIAN Diana26.........07.10.12r......02.10.12r....3,310kg...... .54 cm ...CC...........LIWIA dafiiia...........05.10.12r......04.10.12r....4,240kg.... ..5 7cm.....SN..........LEON dotiuszka......10.10.12r.......08.10.12r....3,180kg...... 52cm.....SN....MAGDALENA Dianakarina....07.10.12r......09.10.12r....3,000kg......? ?.. .........CC..Leo Tomasz reniaaa22.......04.10.12r......09.10.12.....3,650kg...... 54c m........SN........ADAŚ Aleksandra82...15.10.12r......09.10.12.....3,380kg......5 4c m........CC....MARCEL graga007.......29.10.12r.......11.10.12r....3,300kg.....5 6cm ......SN.....DOMINIK Ania3107.......16.10.12r.......13.10.12r....3,730kg......57c m.....SN....ALEKSANDER mamusia........27.10.12r........15.10.12r....3,300kg.....53c m.....CC....FILIPEK emachines.....17.10 .2012...15.10.12r.....3,100KG.......56cm....sn....MIKOŁAJ Rzodkiewka.....04.10.12.......17.10.12......3,700kg.......53 cm......SN..MATEUSZEK dan-mos.........19.10.12.......17.10.12.....3,780kg...... 59c m......sn.......AGATKA Monis83.........14.10.12.......18.10.12.....3,300kg.......54 cm.......sn..TADEUSZEK Macro............23.10.12........18.10.12......3.390kg...... 55cm......cc...MICHAŁ Ania_k..........28.10.12.........19.10.12......3,700kg...... ..55cm.....sn.....PATRYK Pela1992........24.10.12r.........21.10.12r.....3,080kg..... 51cm....SN......FRANEK Dyśka76........30.10.12r.........21.10.12r.....3,250kg..... ..55cm....SN.....NINKA barbe77.........25.10.12r.........24.10.12r......3,030kg. .....47cm.....SN...Lorena miluchnaaa31...29.10.12r......27.10.12r.....2,930kg.......53cm....CC....Mateuszek Natka1024......28.10.12r.....29.10.12r.....2,950kg.......53cm....CC.........Synek Nha...............12.11.12r ......03.11.12r.....3,030kg......53cm.....CC........LAURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh chyba zastosowałyście się do ran lekarza i śpicie żeby mleko było bardziej tłuste :) to i ja lecę, bo lekko padam z nóg, a jeszcze ponad godzinkę byliśmy na spacerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nha 🌻 GRATULACJE !!!! xxxxxxx Dziewczyny, dzięki za wsparcie - z tą teściową to niestety mamy się troszkę w całej rodzinie, przykre ale prawdziwe. Szczerze, to i prezentu nie chcę dla malucha, obejdzie się. Graga to ty pisałaś chyba o tym, czy może być para jako chrzestni - ja uważam,że jak najbardziej, u nas też by tak było,że prosilibyśmy małżeństwo na chrzestnych - ale moja siostra cioteczna zgodziła się, mimo,iż już jest po 40tce i nam się żaliła,czy dziecko nie będzie pokrzywdzone,ale przecież o wiek nie chodzi :) xxxxx U nas dziś też dzień taki byle jaki :( ale o tyle dobrze,że maluch zrobił mega kupę i to dwa razy - wkońcu. Ale taka,że musiałam wszystko zapierać - włącznie z okryciem. Wróciliśmy z krótkiego spaceru. U nas też są krostki ale raczej to potówki, bo ze dwie-trzy pojawią się na ciele, przemywam spirytusem i znikają. xxxxx No kochane tabelka malutka, jeszcze kilka dziewczyn i już :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniś83 - rodziłam na inflanckiej bo moja poani gin jest z tego szpitala, ale chodziłam do niej do Enelmedu. Jestem z Warszawy z Targówka dokładniej - a Ty ? To moje pierwsze dziecko i mam masę pytań i wątpliwosci ze wszystkim. We wtorek przyjdzie położna i wtedy może ją o większość rzeczy wypytam. A u Ciebie jak wyglądała taka wizyta położnej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój mąż piecze szarlotkę :D pojechał do sklepu oddać koszyk łazienkowy bo mu zardzewiał i przyjechał z robotem kuchennym i odkurzaczem , który sam odkurza :) No i musiał wypróbować robota - ciasto już w piekarniku :D xxxx My też niedawno wróciliśmy ze spaceru, nawet puściłam lotto bo sklep był po drodze ;) jeszcze Tadzio śpi po spacerku. Na szczęście jutro poniedziałek i lekarz będzie mógł zobaczyć tą wysypkę. xxx Leonka ja jestem z Wilanowa. A w Enelmedzie pracowałam ;) I to też mój pierwszy dzidziuś. U mnie położna była 2 dni po wyjściu ze szpitala.Obejrzała dziecko. Pokazywała jak trzymać dziecko, jak dbać o pępek, jak karmić,sprawdziła ranę. Odpowiedziała na wszystkie pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×