Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

graga ja wczoraj zrobiłam 50 brzuszków :) a miałam się zabrać za nie już z 3 tygodnie temu. rowerka nie mam :( ale hula hoop mam w piwnicy 3 kilogramowe - tylko będą na początku wielkie siniaki po kręceniu zanim się przyzwyczai skóra. a tak w ogóle jakby co to w lidlu jest promocja na lovele do białego 2,8kg za 19,99. tylko promocja od poniedziałku to nie wiadomo czy jeszcze są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie widzialam to w gazetce i sie zastanawialam czy do koloru tez jest bo do bialego na zapas nie bede kupowac, bo i tak jak robie pranie to wszystko razem wrzucam - nie dziele na jasne i ciemne bo bym po 5 ciuchów prała :D a hulo hop też mam ale lżejszy - plastikowy, ale nie mam wciecia w talii to ciezko sie kreci - ostatni raz chyba w gimnazjum krecilam :P a na rowerku dobrze mi sie jezdzi i troche pupa sie wyrzezbi, to wkońcu jak mój będzie mnie po tyłku klepał to mu się ręka nie będzie w tłuszczu zatapiać :D mogły by byc w lidlu teraz te body wyszczuplajace co kiedys byly, wtedy nie kupowalam bo nie wiedzialam czy wejde :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga Ty to masz teksty :)) uśmiałam się :) no tak, tylko nie jeździj zbyt dużo, bo jeszcze mięśni dostaniesz :) a któraś z dziewczyn może już kupiła pas wyszczuplający? Pamiętam, że Pela coś pisała kiedyś, że kupi. jak są efekty to piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki graga ;) Laski chyba mi się rana rozeszła :( 2 szwy wypadły mi wczoraj a wieczorem jak psikałam octaniseptem to zobaczyłam, że mam dziurę z boku ok 1cm (przecięli mnie po skosie a nie w dół). Można coś z tym zrobić? Da się to ponownie zszyć? Zrobi to ginekolog na zwykłej wizycie? Jejku ja ja będę "funkcjonować" z taką dziurą :( I w ogóle jestem jakaś poprzecinana w środku. Nawet na wardze sromowej od wewnątrz mam krechę na kilka centymetrów. Ależ mnie zmasakrowali :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki kochane Tyle obowiązków ...do tego zmeczenie dopadło Dziekuje wam za pamięć Pokarm mi sie z dnia na dzień traci ... jestem załamana :-( Pije herbatki , kawę zbozowa ,wode mineralna i nic .... Pewnie to efekt tego ze Marysia przesypia mi ładnie noce ... a w nocy najbardziej sie laktacje stymuluje a ona potrafi od godz 21 d0 5 rano przespać ( ale z mamą w łóżku przytulona) Połozna wczoraj była ostatni raz , mówiła że mam sie cieszyć że wogóle jeszcze karmie :-( niby mój organizm sie buntuje i dlatego brak pokarmu Wczoraj skończyła 6 tygodni ...czyli połóg za nami Jutro wizyta u ginekologa kontrolna juz sie stresuje W piątek szczepienie Graga ja na usg bioderek czekałam dosłownie 2 tygodnie tylko i to z kasy Nastepne mam w grudniu to juz będzie 3 ( 1 w szpitalu robili) Chcesz to ci dam namiar (Katowice) My chrzcimy 2 grudnia Gości sporo nie wiem jak wyrobię Marla uściskaj Antosia od Marysi :-) Ten masaz to jest taki stymulujacy ? A i jem praktycznie wszystko cukry w normie ,Marysi nie szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga właśnie maluch najlepiej śpi w wózku, więc zastanawiam się czy go na noc nie przełożyć tam, dopóki nie podrośnie a w dzień wkładać do łóżeczka. Sama już nie wiem, może lepiej nocki by przesypiał. Teraz uległam, śpi na łóżku na mojej podusi i jest mu ok :P mały terrorysta :P Ja myślałam nad zakupem pasa ale mam majtki wyszczuplające. A pas ma chyba Agulka. U nich obowiązkowy był w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie ja mam 2 pasy i mi pomagaja brzuszek mi sie wsiaka a i lepiej sie czuje jak go ubiore i nic mi nie zwisa hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia tak u nas obowiazkowy po cesarce w szpitalu do wstawania potem mówili żeby lepiej nie używac żeby sie miesnie same stymulowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do bóli przy sikaniu - też mam. Tylko, że czuje ból w środku gdy kończę sikać. Dziwne uczucie, trochę jak skurcz. Nie mówiąc o tym, że tyłek mnie też boli :( A mój Tadzio coś niespokojnie śpi, cały czas się wierci i mruczy coś. A pogoda do kitu, cały czas pada a miałam iść na zakupy. Chciałam dziś upiec chleb bo znalazłam ciekawie wyglądający przepis. A jutro przyjeżdżają teściowie więc wypadało by coś zrobić. Na muffinki mam składniki więc zrobię je po południu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agulka fajnie ze sie odezwalas, pewnie pisz nr na fb, skoncze karmic to zadzwonie... Monia jest sposobna to Mi sie rozeszlo po pierwszym porodzie a przy drugim mnie dobrze pozszywali:P A teraz na powaznie zadzwon do poloznej i sie jej zapytaj bo nie wiem czy gin w gabinecie zszywa, a jak co to ja bym na oddzial pojechala.... Czym szybciej tym lepiej... Ale jak se pomysle zszywanie to mnie ciary przechodza, wole porod:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Graga za info odnosnie kropelek. Moje dziecie spokojne,zjadlo i spi ,chyba tez skorzystam... Graga ty malemu zakladasz Dady ,powiedz mi bo sa rozne opinie,chwalisz sobie?bo moj M ma je dzis kupic a koleznka mi mowila zeby nie kupowac bo jej dziecko caly czas je przesikuje,jak sie sprawdzaja u Dominika? Agulka ja poprosze o namiar na usg do Katowic kasiula6262@gmail.com dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pela a kupowałaś na allegro? bo nie wiem w sumie który bedzie dobry. Agulka, to przez to że Marysia spi dobrze w nocy, to zanika pokarm??? to ja już wolę wstawać co te 3 godziny :) u mnie 6 tygodni mija w sobotę, ale chodzę jeszcze z wkładką w dzień. z 2 dni temu to znowu miałam krwawienie, ale tylko jednodniowe. ale pamiętam, że też coś tak pisałyście. Moniś co to rozejścia sie zszycia nie mam pojęcia, ale lepiej zrób jak Graga piszę, żeby mąż był później zadowolny z "dziurki" :)) widzisz, trzeba było mówić do lekarza jak ja :P u mnie już prawie śladu nie ma, aż w szoku jestem. mąż też stwierdził, że nie "czuje" różnicy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie bo mi nie stymuluje laktacji ...sama bym musiała poodciagac w nocy ... nie wiem co robic Albo rzeczywiscie mój organizm sie zbuntował :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchnaa ja używam dady2 i dla mnie są super. bo huggiesach, które ciągle Kuba obsikiwał, teraz może raz na tydzień zdarza się, że mały ma mokro, bo się obsikał. są bardziej naturalne, wg mnie no i cena super. odparzeń nie ma Kuba. A jaki rozmiar używacie pieluch? bo my mamy 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka to może próbuj w nocy odciągać laktatorem.. ja mam tyle mleka, że jak trzymam małego na ramieniu i opiera się o pierś to całą bluzkę mam mokrą, albo np. jak myślę że muszę karmić malucha to też od razu.. ale karmienie co 3 - 4 godziny.. a teraz mój kuba wygląda jakby muchy łapał przez sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Garaga dobre....z tym telefonem Natalie i to jest dziwne bo bluzki mokre ...a pokarm sie traci ....strasznie dziwne tak jakby wyciekało i sie nie tworzyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka hehe, no nie wiem czy dwójkę bym wykarmiła :) mój maluch jest żarłoczny :) Graga to ja dzwoniłam :) zartuje oczywiście :) kurde słoneczko zaczyna świecić, poszła bym na spacer, ale dozorczyni pożyczyłam klucze godzinę temu i czekam aż dorobi sobie i mi odda, buuuu... myślicie że taki pas będzie ok? http://allegro.pl/gorset-wyszczuplajacy-modelujacy-brzuch-talie-l-xl-i2741220456.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie ja tez uzywam dady - jezeli chodzi o chlonnosc to moj jak nie zrobi kupy to ma na dwa karmienia, tzn na ok 5-6 godzin w nocy, w dzien wiecej sika :P my tez rozmiar "2" koncze pierwsza pake, mam jeszcze jedna i mysle ze jeszcze jedna bede musiala kupic zanim do "3" przejdziemy, a "3" mam juz 4 paki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja już w połowie jestem 2 paczki, ale myślę że jeszcze 3 kupimy. w nocy to też co drugie karmienie a w dzień to i czasem co 2-3 godziny, zależy czy czuję ze zrobił kupę :) a ile waży Dominik że już na 3 chcesz przejść? tam jest mniej sztuk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dzięki Moniś za odp, my już po wizycie i mamy stosować właśnie biogaję i espumisan doraźnie :) doktor nie zaleciła, a nawet odradziła herbatke z kopru (ostatnie zalecenie naszej położnej), bo często działa odwrotnie i własnie powoduje bóle brzuszka. A my jej podawaliśmy herbatke przez 3 dni.. Liwia waży 4200 i wczoraj skończyła 5 tyg :D Co do pieluch, to też używamy Dady 2 i Pampersow 2 (dostalismy w prezencie), jak dla mnie nie ma różnicy między nimi, no poza ceną ;p mamy też bella happy rozmiar2,ale Liwcia w nich pływa..ostatnio kupę miała na kolanach i powyżej łopatek :D ehhhh xxxxxxxxxxxxxx Czy wiecie ile tyg po CC można nosić taki pas albo ćwiczyć brzuch? Wizytę u gina mam za tydzień, a już bym chciała coś zrobić z tym flaczkiem :P xxxxxxxxxxxxxx U mnie pokarmu sporo, jak nie karmię częściej niż co 3-4 godz, to mi się robią twarde piersi i guzki jak kamyki (głównie nocą, bo Mała śpi po 5-6 godzin), a jak zaczyna ssać to mleko sika pod ciśnieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana z ta herbatka z kopru to cos na rzeczy jest Tez kupiłam oczywiście i podałam Marysi ...efekt płacz ,brzuszek bolał ,nawet mi to zwymiotowała A teraz spokój jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie ja jeszce nie skonczylam pierwszej paki 2, bo mialam jeszcze pampersów 2 80szt, ale planuje ze jeszcze 2 paki zdazymy zachaczyc 2, bo to oszczednosc, a jak jeszcze trzecia bedzie dobra to tez ok, wiadomo ze bede je kupowac dopoki beda dobre:) moj pewnie wazy teraz cos kolo 4 kilo, wazymy sie w poniedzialek albo wtorek:) fajny ten gorset i cena ok, tylko ja bede musiala ten najwiekszy zamowic i mam nadzieje ze sie wcisne :P a jak nie to bede miala motywacje zeby schudnac by zalozyc gorset wyszczuplajacy - Parodia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga dobre z tym odchudzaniem .. My 1 pampersa jeszcze używamy ... ale już ostatnia paczka Ciekawe ile Marysia wazy pewnie z 4 kg juz bo 30 ważyła 3800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Graga, no nie mów :) ja się zmierzyłam w pasie i też załamka.. sama nie wiem, czy warto kupić, wydaję się fajny ten gorset. Pela a Ty jaki masz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ;) my wcZotaj imprezowalismy bo maly mial 7 urodziny ;) impreza sie udala wiec sie ciesze a i mala zadowolona dostala troszke kurczaczka do pomlaskania hehe ;) Madza tez zaczela dlugo spac ;) karmie ja kolo 20-21 i dzisiaj spala do 3.40 a wczoraj do 3 wiec super;) My tez uzywamy rozmiar 2 pampersa i jeszcze sa dobre choc Magda juz ponad 5 kg wazy. Za tydzien w srode szczepienie ;) My dzisiaj na spacerku bylysmy tylko godzine ale jeszcze bedziemy szly po malego do szkoly troche pada ale jak to mowie folie mamy wiec nie jest zle ;) ogolnie teraz jak mala spi to ukladam puzzle hhe cos mam znowy jakiegos wkreta i siedze na 5000 obecnie ;) Natalka ja Madzie daje do tylu w aucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×