Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

szanowna droga pomarańczo "acha" weź się odpierdol! dobranoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam od mamusi smsa.. pewnie wy też.. ja pierdole, pojebana pomarańcza, to sprawia Ci radość???? dziewczyny może tak jak wrześniówki załóżmy forum sobie prywatne.. bo przecież szkoda tracić kontaktu, tyle razem przeżyłyśmy i nie wyobrażam sobie forum bez mamusi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny o co chodzi z pomarańczą?hmmm?nie obczajam:( jestem za pryw forum:) głosujmy może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam, że dziewczyny z września zrobiły takie forum na fb i wszystkie wpisy widać. a mamusia miała linka do swojego fb w galeriusie? bo widzę, że już konta nie ma, jeśli tak - to też stąd mogło wyjść.. no albo to któraś z nas, a tego już wtedy kompletnie nie rozumiem.... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczowa ma okres i się wyżywa :D witaj Agula dawno cię nie było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie wpisów nie widac dla osób nie zapisanych, tzn jesli ty jestes zapisana to je widzisz... ale jest jeden minus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga no dawno mnie nie było ale Mamusia mnie zmobilizowala żeby zajrzeć do Was .... a tak wogóle to dzieci miały ferie:-) Dziewczyny czy Wasze dzieci też już same siedzą ? Bo moja tak i zastanawiam się czy to nie za wcześnie Wogóle to dzwiga sie ciągle do siadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co chodzi Kobitki, co to za afera? Jakiejś uczestniczce forum odbija??? No to super, że też ludzie nie mają innych zmartwień... ja póki co usunęłam też moja galerię w galeriusie, jeśli jakaś wścibska i chora baba ma dostęp i tam, to na pewno nie chcę by miała dostęp do zdjęć mojej rodziny...i tyle :) xxxxxxx Agulka gdzieś spotkalam się z opinią że skoro dziecko siada albo robi inne wyczny fizyczne to znaczy że w jakimś sensie jest na to gotowe..tak samo jak ze wszelakimi opóźnieniami w rozwoju - warto poczekać, każde dziecko w tym pierwszym roku ma swoje tempo.... no ale sama nie wiem co powiem jak moje dziecko za miesiąc zacznie biegać :D ale pewnie nie, bo moja to na razie leniwie coś zaczyna się na boczki kręcić :) ale jeszcze jej to dobrze nie wychodzi :) xxxxxxxxxxx dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak mysle ze moze byc jedna z nas i nie musi Padlo nazwisko jedno i nie trudno jest dodac do niegio imie wejsc na fb i jak ktos sledzi nasze forum to mozna sie chyba polapac kto jest kto np po imionach dzieci ale to juz chamstwo Do tej pory byly tylko dogadywanki a teraz pomaranczka z nazwiska poleciala :-( nie wiem czy jasno to napisalam bo padam na twarz .... mamusia jestem z toba !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ale się porobiło:-( mamusia też jestem z Tobą i nie zostawiaj nas. Też jestem za przeniesieniem forum na jakieś prywatne normalnie aż strach cokolwiek pisać:-( też zastanawiam się kto to napisał jeżeli to któraś z Nas to żal i nic więcej - jak można udostępniać czyjeś dane bez zgody tej osoby - zresztą co to pomarańczową obchodzi. Mam nadzieję ze będziemy dalej pisać gdzieś razem bo bardzo się z Wami zżyłam i nie chcę tego kończyć. U nas po staremu poza tym że Małemu "włączyło" się z powrotem gadanie:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też głosuje za prywatnym forum, może za często się nie udzielam, ale zawsze służycie pomocą i jesteście skarbnicą wiedzy :* Mamusia, nie odchodź z forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do galeriusa, to nie miałam linka nigdy podanego z FB. Także, to osoba,którą miałam w znajomych na Fb i pisała na kafe - może wcześniej,może teraz, bo konto mam zablokowane i zdjęć za wiele się nie zobaczy. Nazwisko też nigdy nie było podawane. Chamstwo jeśli chodzi o to, nie będę się wgłębiać, bo jeśli któraś ma coś do mnie, to niech pisze otwarcie a nie nazwiskami rzucać na forum otwartym. Miłego dnia i pisania, pozdrawiam Was. xxx ps. Jak założycie prywatne forum wiecie jak mnie znaleźć, o ile zechcecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zła nie jestem, bo gorsze mam zmartwienia, uważam,że to nie fer. I tyle. Właśnie z maluchem marudzącym siedzę po pobraniu krwi, więc jest "wesoło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ale się porobiło... ludzie nie mają co robić i są powaleni na ma maxa...mamusia przykro mi,że tak wyszło.Taka prawda,że nigdy nie wiadomo kto siedzi po drugiej stronie komputera.Też jestem za prywatnym forum, bo teraz to już strach coś piać niestety... xxx A my dzisiaj na szczepienia jedziemy,a mój mały już taka maruda od rana,że szok.Odezwę się później .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,o co chodzi z pomarańczą?jedna o vanishu pisała :) U nas Krankenhaus :( ledwo na oczy widze . Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis 83--- wybieramy sie wiosna do was :) nasze 'urodzinowe' bliźniaki się poznaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki o co chodzi co za afera???? kurde ale ja mam teraz jazdy bo Franek od wczoraj rana nie chce pic mleka kurcze nie wiem co mu sie stało mam takiego nerwa normalnie wczoraj tylko obiadek zjadł w sumie gdyby był chudzinka to chyba bym bardziej sie stresowała ale bylismy na szczepieniu tydzien temu i ma 9 kg i 75cm w sumie doktórka mówiła no ze jest grubasek ale widocznie takie ma geny po tacie bo tata tez duzy ale ma nadzieje ze jak zacznie chodzic to zrzuci nie kazała dawac zadnych kaszek zeby nie rozpchac brzuchola.... kurcze jak nie bedzie dalej jadł to jutro ide do lekarza.... chciałam cos jeszcze nap ale juz sie budzi .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eljotka, zdaje się że jakaś pomarańcza napisała imię i nazwisko Mamusi tutaj na forum...(usunięto już ten wpis)..no ktoś się nudzi bardzo..no ale nie martwcie się dziewczyny..... wszystko do takich ludzi wraca, więc i taki mały incydent wróci z nawiązką..... xxxxx u nas nocka ok jak zawsze, ale się wkurzam bo od piątku chcę się umówić do pediatry na wizytę na koniec 4 mca i się nie da / telefon zajęty non stop, albo wyładowany..... albo zmieniła numer...nie wiem o co biega.... i weź tu człowieku coś planuj z głową! xxxxx no a tak poza tym to zycze miłego dnia, choć pewnie dzisiaj nie będzie humoru do pisania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka jak dziecko nie chce pić mleka to mu podsuwaj choc wodę, by się nie odwodnił! Ciałko małe szybko ryzykuje utratę wody.... może mu ciężko na brzuszku bo coś nie trawi dobrze i dlatego protestuje? zobaczysz w trakcie dnia czy to się zmieni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ale duzo piszecie nawet nie jestem w stanie przeczytac-brak czasu. co sie dzieje? znowu jakas afera przez wredna babę??!!! tak sie zastanawiam ze komus chce sie czytac nasze wpisy,pewnie samotna jakas i ma duzo czasu. dziewczyny jak ogladam zdjecia na fb to widac jakie te nasze szkraby juz duze:) moj synek ciagle sie podnosi bo chce siedziec, a nerwy przy tym bo mu nie pozwalam za duzo. trzymajcie sie cieplo! juz niebawem wiosna!!!!:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domyslam sie ze jakas osoba nie w porzadku jest,sadziac po wpisach i atmosferze,musze Wam powiedziec ze lubie tu do Was zagladac,razem przezywalam z Wami ciaze,kompletowalam wyprawke itp ale w takich memoentach ciesze sie ze nie mam wstepu do zadnej galerii z Wami itp,mysle ze tu jest bardzo duzooo osob i po jakims czasie wychodza takie rzeczy,myslimy ze niby sie znamy a tu jakas czarna owca sie przypaleta i sa niesnaski....,chociaz nie pwoeim kuszace jest mozliwosc zobaczenia jak wygladacie i wasze maluchy ale ja chyba nie zdecyduje sie nigdy tak upublicznic wiedzac ze takie ''czarne owce''mieszaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak będziecie robiły forum prywatne to nie zapominajcie o mnie ;> mam tylko nadzieje ze żadna z nas nie gra na dwa fronty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ;) u nas nocka minęła fajnie, mały wariuje w lozeczku ;)) Mamusiu współczuje, ale nie rezygnuj z forum, swoją droga to mi do szczęścia wasze nazwiska nie sa potrzebne także nie wiem co chciała pomarańczy tym wpisem osiągnąć ... A co do głębszych znajomosci z forum to faktycznie jak pisze miluchna trzeba uważać, ja mam zdjęcia na galeriusie i nic poza tym ;] trzymajcie sie ciepło :* aaa mam jeszcze pytanko czy dodaje któraś do mm kleiku czy kaszki, jeśli tak to czy można do każdego mleka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiolcia ja dodaje do kazdego mleka. Sorki tak na szybko bo nie mam czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×