Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Dianakarina ma racje, ja też odpadam jeśli chodzi o forum na FB, wolałabym nie łączyć tych dwóch portali ... Ehhh chyba już wszystkie wypatrujemy tej wiosny ;/ Dianakarina czy to ty dostałaś recepte na Oilatum ? Bo też używam, a trochę to kosztuje, przepisali mi pare innych kremów, ale jednak najbardziej Oilatum nam spasował ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina wtedy nie podaje mleka tylko np zupkę choć na początku to i zupe(pare łyżeczek) i mleko spałaszowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) My po szczepieniach.Nawet mały nie płakał przy kłuciu i byłam dzisiaj sama bez mojego:)Uff jakoś dałam radę.Jutro badanie krwi a potem przychodzi pielęgniarka środowiskowa...właściwie nie wiem po co.Sama zadzwoniła,że chce przyjść no to ok:) Acha i lekarz dzisiaj powiedział,że wprowadzać po kolei soczki, owoce, zupki i kaszki.Więc z radością zakupiłam kaszkę malinową i mały był zachwycony:) Ja też nie jestem za fb, mam konto ale wolałabym nie ujawniać danych bo to niestety różnie bywa.Moja mama pisała kiedyś na forum int. i potem miała duże nieprzyjemności.to było z 7-8 lat temu ale uraz nam wszystkim w domu pozostał... NAtalie jeśli by Ci się udało z tym forum pryw. to bym była za. Uciekam na zumbę-trzeba się trochę wyładować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miluchnaaa31 ja to tak na oko sypie tego kleiku,zreszta kaszki tak samo:) ale na 150 ml mleka mm dodaje jakies 3 miarki kleiku kukurydzianego i 1 miarke ryzowego, a od niedawna dosypuje rowniez kaszke smakowa np 1 łyżke, tak zeby bylo geste. a i smoczek kupilam specjalny do kaszek-lovi co zamiast dziurki ma taki krzyzyk, maly wcina w 5 min wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki emaichnes,jutro mu dosype kaszki rano do mleka,kupilam juz mu inna koncowke z krzyzykiem do smoka ,ja mam butelki z TT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
forum już prawie przygotowane, później napisze instrukcje co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ammarylis zuch ze nie plakal :-) a ile twoj Maluszek juz ma tygodni? Nam polozna mowila zeby zacza wprowadzac jedzenie nie plynne okolo 6 miesiaca. Fiolcia ja dostalam recepte. Poszlam do swojego lekarza i powiedzialam ze ma czerwona skore w zgieciach rak i nog i ze stosuje oilatum krem i do kapieli - bath additive oilatum sie nazywa i wypisal recepte i dostalismy wieeellki krem 500ml z dozownikiem i do kapieli duzy srodek. Fiolcia odkad daje 3 zakretki do kapieli ( kapiel codziennie ) i kremuje oilatum nie ma ani jednej plamki. A bylo nieciekawie. Zaognione nozki najbardziej byly. Asiaz a co to za szelki tez pierwszy raz slysze. Pochwale sie wam ze Leos dzis sam siedzial podparty poduszka z tylu. Na sofie nie na podlodze ale nie oparty zupelnie z bokow jak kiedys tylko troszke pod plecki. Moja mama w szoku byla. Dzis maruda byl straszny. Spi juz i tata tez spi bo rano do pracy. Tylko ja blacze sie po kablu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja mamuske bardzo lubię ... Nie wiem o niczym bo pakowalam sie byly zakupy jak ja nie nawidze sie przemieszczac ..!!!a teraz juz jestem w uk w koncu z moim A .. Chcialam sie pochwalić ze mamy kiełka .!!! Czy to normalne .?? Ze kiełek jako pierwszy ząb ..??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisze z telefonu wiec sorry za błędy. Ja już usunęłam zdjęcia z galeriusa po tym co przeczytałam nie będę ich udostępniać. Monis daj znać jak beta wyszła. Ja o szelkach też nie słyszałam Sebus ma dostac szczeniaczkowy chodzik jeździk - pchacz. Natalie to czekamy na instrukcje mam nadzieje że nie jest to forum na fb - mam tam konto ale jakos po aferze z mamusia wole być ostrożna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianakarina mój maluch jest 4 dni starszy od Twojego.Urodził się 5.10.Zuch jest bo faktycznie przy kłuciu nie płacze, ale taka maruda, że ciężko wyrobić.Kurcze ciężko z nim ujechać...coraz częściej ręce mi opadają...teraz też nie śpi... w dzień nie sypia wcale... Rzodkiewa gratuluję zęba.To chyba dosyć wcześnie:)To teraz tylko patrzeć kiedy następne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponoć wychodzenie zębów jest dziedziczne. ja miałam w 6 miesięcu, mój M. podobnie, więc i Kuba też tak chyba będzie miał, bo w piątek będzie miał 5 miesięcy a zębów brak. ale już całe ręce wkłada do buzi, czasem ma odruchy wymiotne aż.. diankarina to super, że już prawie siedzi :) ech a my czekamy i czekamy i coś mojemu się nie spieszy.. co do szczepień to mój też był dzielny i to bardzo. prawie w ogóle nie płakał :) zaraz napiszę posta odnośnie forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny proszę o wysłanie na maila: mamusie_pazdziernik@wp.pl swojego maila z nickiem z kafe. ja podeślę wtedy instrukcje. i please żeby żadna nie wstawiła tutaj linka do forum. na razie będzie w fazie testów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i wtedy napiszcie na kafe, że wysłałyście mi e-maila, żeby nikt się nie podszył pod was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam :) xxx Ależ okropnie się czuję. Bardzo boli mnie żołądek i jelita. I jeszcze do tego wzdęcia, biegunka. Mam tak od niedzieli - codziennie wieczorem. Wynik jutro odbiorę. Z racji tego, że żaden lekarz mi tego nie zlecał to nie pojawia się wynik od razu w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok odp na 3 maile :) Moniś a nie bywa czasem tak, że po 1 miesiączce może być długa przerwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzodkiewa gratuluje zeba. Ja slyszalam ze dolne jedynki pierwsze ale widac nie zawsze :-) natalie wlasnie wyslalam maila. Nie martw sie moj sie jeszcze ani razu nie prZekrecil z brZucha na plecy. Przyjdzie czas na wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natalie ja też wysłałam :) Dzisiaj pytał się pediatry jak to jest z tym obracaniem bo mój z pleców na brzuch się nie obraca. Powiedział że to koło pół roku ma umieć , a na razie tylko mocno trzymać głowę jak leży na brzuchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wysiadam... Mały mi wstaje co 1-2 godziny w nocy. Dzisiaj spał od 21 do 5 z kilkoma przerwami. Przed chwilą padł. Gdyby to była jedna noc to by było dobrze, ale on tak ma od kilku tygodni... Tak się zastanawiam czy to może być przez to, że jest zbyt suche powietrze (jak wstaje ok 4-5 to mu musze kropelki zapuszczać, bo ledwo oddycha...)? Może warto zainwestować w nawilżacz? Tylko że ja się na tym w ogóle nie znam... Nie mogę zbyt drogiego kupić, a te najtańsze pewnie g* warte... Niektóre z was mają nawilżacze, może powiecie na co zwrócić uwagę? Może coś doradzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalie ja wysle koło południa teraz szybko zajrzałam co naskrobałyscie i ide sprzatac Franek własnie usnoł a ja musze troche posprzatac bo goscie wpadna..... a tak pozatym to tesciowa sie na mnie obraziła ..... Fajnie chociaz troche spokoju juz 3 tyg jej nie widziałam :-) w sumie nie wiem o co by sie obraziła bo ostatnio jak była to jej troche dopiekałam jak srała swoimi madrosciami.a a no nie wiem co sie stało małemu ze pije mleko ale tylko w butelce od herbatki ona jest z aventu a do mleka miałam z nuka zawsze z nich pił i nie bylo problemu a teraz nie wiem co mu sie stało..... renia ja sie nie znam na tych nawilzaczach ale u mnie jest tak ze jak frankowi jest za goraco to sie tez często budzi.... u nas w nocy jest 19 a w dzien 21 22 stopni nigdy nie lubiałam upału w domu i maly tez sie przyzwyczaił do takiej tem. jak pojechalismy do mojej kuzynki ona miała 25 myslałam ze sie ugotuje a Franek ciagle tam płakał..... a i jeszcze wczoraj na 5 minut włozyłam Franka do chodzika wiem ze chodziki nie sa dobre dla dzieci ale jego mnina bezcenna usmiech od ucha do ucha i odpychał sie do tyłu... dzis na 5 minut tez go wsadziłam bo musialam pozmywac a on nie chce sie sam zabawic wiecznie na rekach chce byc no i na sekunde go wsadziłam ale chyba nie bede go narazie wsadzac bo boje sie o jego kregosłup..... o matko ale mało maslane nap. ale tak to jak w pospiechu pisze i chciała bym tyle nap... a czasu brak miłaego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj a jakie to straszne dziwczyny jak dzieci ładnie śpią a nagle o 5 rano robią pobudke co też nas spotkalo tej nocy - ryk jak sto dwadzieścia, musialo ją coś boleć bo oczka się zamykały jeszcze ze zmęczenia, ale co chwile wybuch płaczu...po 6 udało mi się ją w końcu odłozyć do łóżeczka, po 7 budzik nas obudził i małą też grrrrrr ale wziął ją M, chodził po domu, przebierał i straszył że położy ją na szafie i ściągniemy ją za tydzień - ale to nie pomogło :) ja pospalam do 8, zaczęlam robić mleko i na te pół h znowu się uspokoiła :) a teraz walczy z czkawką i się usmiecha, więc chyba nie cierpi :) a nawet jak wpadnie w płacz to mamy dzienny super pomysł na uspokojenie jej - puszczamy muzykę, mamy płytę przy której zawsze sie uspokaja, choćbyśmy jej włosy wyrywali w międzyczasie :) czego oczywiście nie robimy (to oświadczenie dla opieki społecznej hehe) xxxxxxxxxxxxx a dzisiaj do tego miałam takiego wkurwa - kroiłam bułki na śniadanie, wyciągnięte z zamrażarki i wszystkie mi pękały..potem zaczął boleć ząb, ta się darła jeszcze, brakowało bym przypaliła mleko, gdyby się dało haha M mnie podszczypywał (on tak się wygłupia że ja ciągle posiniaczona chodzę), jak się nie wydarłam ;) tylko skwitował że takie to życie z dwoma skorpionami, jeden i drugi się drze od rana :) ale potem jak mnie ząb przestał boleć to od razu mi przeszło i już w atmosferze miłości wypiliśmy poranną kawę i zimne mleko (bo za bardzo ochłodzilam)...ale to tak w ramach kary hehehe xxxxxx sorry że takie elaboraty piszę, ale lubię to bo zaraz mi sie weselej robi..chyba zacznę jakąś ksiażkę pisać, to na topie teraz literatura macierzyńska :) xxxxxxxx olka no i dobrze że teściowa się obraziła - starszym nalezy się respekt, ale i oni muszą nas szanować a nie traktować jak przygłupy z tymi zlotymi radami.......ja już też odpowiadam co myslę - rozmawiam z mamą, pyta co robi mała, no to mówię że leży tutaj na podłodze i się bawi,a ta - no ale podłóż jej coś, jakiś kocyk, a ja 0 nie po co, niech leży na płytkach, jest tłuściutka to jej ciepło...... no tak, bo mnie trzeba powiedzieć że dziecko musi na czymś leżeć, bo jestem tak bardzo tępa..... no comments dobra lecę ogarnąć dom i muszę wykombinować 10 minut na umycie włosow (wczoraj mała została po raz pierwsza sama w domu na pół godziny hahaha, my byliśmy u sąsiada :) spała... no ale pierwszy raz się liczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a oglądalam super film francuski o parze młodych i dziecku...poszukam oryginalnego tytułu może w PL też jest dostępny....prawdziwe aż do bólu - od ciaży, porodu, po pierwsze miesiące w domu z dzieckiem...niby to komedia, ale zostawia coś w sercu, że macierzyństwo jest piekne, ale jakże dramatyczne czasami.... zaraz wam napiszę tytuł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×