Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

do cala..prawda w d u p i e mam twoją opinie, bo gówno wiesz... jakoś ja spotkałam (spotykam) mamuśki z forum w realu i jakaś żadna mnie nie zasztyletowała! i na pewno nie gadałyśmy o kupach.... a to czy ktoś będzie znał moje dane to mi to lata koło tyłka,a i nawet lepiej jak więcej osób będzie mnie znać to wtedy będę miała więcej poparcia startując na prezydenta! a i jeszcze mały szczegół - MY NIE JESTEŚMY SOBIE OBCE, a jeżeli żal dupe ściska to sorry... ale masz racje lepiej incognito wypisywać farmazony na pomarańczowo na kafe niż coś mądrego pod swoim nazwiskiem!!!!!!!!!!!!!!! arrivederci!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga!!! hah,taki prezydent by sie nam przydał,hahah :D a co do pomarańczowych wpisów.... w ogole ich nie czytam... jak to graga pisze lata mi to koło TYŁKA :P tej babiszonicy jak widać baaardzo się nudzi,i jak widać szuka przyjaciół :P I za pewne,ma niska samoocenę:D zal mi takich ludzi,no ale skoro jej to jest do szczęścia potrzebne,niech pisze dalej..ja tam mam w to wylane z całych sił :D jak to sie mówi są ludzie i taborety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cala..prawda
wariatuncie skoro uwazasz ze jestes ania-m to zaloguj sie na jej konto.. a nie podszywaj sie i zrzucasz wine na nia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cała prawda- nie jestesmy sobie obce znamy się z większością od ROKU i nie boimy sie siebie bo w razie problemów wiemy gdzie kogo znaleźć!!! i wiemy kto siedzi po drugiej stronie a to o czym piszesz to sie raczej powinno odnosic do wszelkiego rodzaj czatów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxyyyzzz...
Dziewczyny radze przenieść się na prywatne forum :) I nie pisać już tu więcej :) My tak zrobiłyśmy dwano temu i mamy spokoj. Chociaż miałysmy dwie "problemowe laski". Wiec nigdy nie wiadomo kogo się ze sobą zabiera ;) mamusia z października 2010 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie moge Natalie wyslac Ci malia,non stop wyskakuje mi komunikat niepoprawny adres mailowy,probowalam i z gmaila i z interii i lipa,nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki dokladnie spadamy na nowe forum i to przechodzi do archiwum...jeśli jakaś z nas ciągle nie założyla konta to wie jak to zrobić przecież i może w kazdej chwili napisać maila do Natalie. A nawet z jakiegoś powodu coś tu będziecie musiały wpisać to totalnie IGNORUJCIE jej wpisy i już.... to trzeba robić jak z upartym i rozkapryszonym 2latkiem, bo mniej więcej taki poziom reprezentuje nasza droga bezdzietna i zakompleksiona pomarańcza (ewentualnie zdradzana przez męża)... to był mój ostatni wpis tutaj pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Mimba,teraz poszlo ale pierdola ze mnie:) Natalie wyslalam,meczy mnie juz sytuacja na cafe ,dlatego tez sie stad ewakuuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakby co to dopiero będę po 17, jakby która chciała dostęp do forum czy hasło do galeriusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dan-mos nie skminiłam chyba ostatniego twojego maila, już wysłałam CI co trza :) miluchnaaa mail też poszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podejrzliwaaa111
a ja mysle ze to vivii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzliwa111---i teraz bedziesz pod pomarańczowymi nickami oskarżac każda z nas????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejrzliwa, a ja myśle że gdyby Vivi miała czas i chęci to by pisała pod swoim nickiem, a nie jako pomarańczka by obrażała innych. Macro, ponawiam prośbę o przepis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jastawiamna
mimbe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wiem ja wiem ja wiem!
To na pewno.... Mamusia!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wiem ja wiem ja wiem!
znaczy się Dyśka...albo Nata lie? już nie wiem co chciałam napisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiorakis adza1987 nata_lie dotiuszka. Viviii Dianakarina Rzodkiewa Diana. maryjka klara.klara paciek90 pazMama Marla. eljotka Moniś83 Aleksandra82. Ania3107. Ania 23 emachines dan-mos Agulka1976. Tusia21 Macro Pela1992 mamusia Agusssia2008.22 Ania_k26 miluchnaaa31.32 graga007. mala fu. -ania-m- Dyśka76. Nha. I KAZDA KTORA NIE ZOSTALA TU WYMIENIONA A UDZIELALA SIE NA FORUM JEST PODEJRZANA WIEC ORANGI DAJCIE JUZ DUPIE SIANA, MOZECIE BYC Z SIEBIE ZADOWOLONE , ROZWALILYSCIE TO FORUM UWAZAM TEMAT ZA CALKOWICIE ZAMKNIETY ZEGNAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie miałam zamiar włączyć się do dyskusji, żeby nadrobić zaległości, a tu takie coś... no szkoda. mam nadzieje, że jeszcze się załapie na prywatne forum, natalie wysłałam ci maila. ja na pewno nie mam zamieru nikogo obrażać pod pomarańczowym kolorem, bo szczerze mówiąc, do tej pory miałam czas tylko na pobieżne sprawdzenie facebooka, a teraz chciałam dołączyć do was. no cóż, jakby co jestem w kontakcie z mamusia pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rudzinka
marla na pewno nie-kto jak kto ale ona potrafi ostro dowalić i się pod tym podpisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko wszystkim,ale od marly to sie odwalcie!!!Zegnam!!!to kafe to juz przeszłosc!!!Zreszta piszcie sobie teraz juz co chcecie,mamy to gdzies!mamy nowe foruma tego to juz nie zniszczycie pomarańczowe małpy!Narty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomarańczy-jak ci ulży to niech będę ja.na zmianę z mamusią piszemy te pierdoły bo mamy za mało na głowie.żal.....normalnie żal.......żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukamtamten i napisze a mam inny moze lepszy? 2 szklanki mleka w proszku 2 łyżki kakao 1/2 kostki masła (ale to z czasów kiedy masło miało 250g, teraz użyłam pół "Kasi") 1/2 szklanki mleka 1 szklanka cukru Cukier, masło i mleko włożyć do garnuszka, podgrzewać aż do rozpuszczenia masła, nie zagotować. Dodać mleko w proszku wymieszane z kakao, najlepiej jeśli je przesiejemy do płynu. Masa musi być dość gęsta. Potem wylewam to do miseczki wysmarowanej masłem albo wyłożonej folią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam że sie nie odzywałam ale problem z internetem. Widze jakies pomaranczki znowu- duzo czytania a mało czasu wiec nie rzeczytam teraz nie wiem czy piszecie tu czy juz zmieniłyscie forum jak tak to ja chce do was przygarniecie mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, jak nie doczytałaś to ja przesyłam to co natalie pisała kilka stron wcześniej "Dziewczyny proszę o wysłanie na maila: mamusie_pazdziernik@ wp.pl swojego maila z nickiem z kafe. ja podeślę wtedy instrukcje. i please żeby żadna nie wstawiła tutaj linka do forum. na razie będzie w fazie testów " Macro, dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania_k26 mam pytanie tzn. nie chciałabym Cie urazić, ale czy nie chciałabyś ubranek dla Krystianka? - zostało mi trochę po Wiktorze i ani nie mam co z tym zrobić, ani gdzie tego trzymać. Ubranka takie na 2 latka. Wolę dać komuś komu się przydadzą, niż sprzedać je za 5zł na allegro :/ Mogę wysłać. Jak coś to napisz do mnie na maila - danuta.moscinska@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dan-mos wysłałam maila do Ciebie :) reniaaa22 wysłałam na meila moje namiary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt już nie pisze?
ale tu cisza...szkoda;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×