Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

tego nie wiesz czy ci spuchną, a jak spuchna to w spodniach tym bardziej bedzie niewygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania a ja czytałam ze po wszystkich rodza sie duze dzieci nie tylko po prenatalu ale po kazdym zestawie witamin ja biore femibion2 lekarz kazał to biore .....trudno urodze giganta 5 kg hahaha......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ale ja tu mysle o bojówkach sa chyba wygodne jak spuchna bo maja szerokie nogawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja byłam dziś w pracy, z nowym L4, wcześniej na przeglądzie samochodu i oczywiście nie obeszło się bez problemów - trzeba wymienić coś tam przy kole (tak się znam, jak wilk na gwiazdach), jak naprawię to wrócić i dopiero facet podbije papiery :( ehhh W pracy było miło...wszyscy się zbiegli do mnie i gratulowali, bo mojego brzucha już się ukryć tak bardzo nie da, a ubrałam moją ulubioną (teraz już obcisłą) kieckę, więc tym bardziej zauważyli. Jak chodzę do mamy, to ubieram luźne ciuchy i staram się nie stawać bokiem do mamy, bo wtedy widać najbardziej :D no ale już w święta rodzinka się dowie :) i koniec z tajemnicami i ukrywaniem się po kątach. Pela odpoczywaj! Inga - daj znać jak będziesz po wizycie - jestem z Tobą! Mamusie, mimo paskudnej aury, życzę pogodnego i przyjemnego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zmienić suwaczek, bo ten mój od kilku dni jakiś taki niewyraźny jest...coś się z nim złego porobiło... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana to taki już masz brzuszek widoczny w 13tygodniu:-)? ja zaczynam 12tc i gdyby ktoś nie wiedział że jestem w ciąży to po brzuszku raczej by się nie domyślił bo jeszcze nie widać spod ubrań:-)no chyba że założyłabym coś naprawdę obcisłego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ciazy chwalilam sobie ciuchy MAMA LICIOUS do tej pory mam czarne bojowki a teraz upatrzylam sobie te http://moda.allegro.pl/new-mama-licious-bri-jeansy-ciazowe-32-34-40-i2241059820.html http://moda.allegro.pl/new-mama-licious-kahluna-spodnie-ciazowe-xl-42-i2225458336.html w sumie powiem tak ze chodzilam tez sporo w legginsach i tunikach ale nie tych kloszowych, dobre spodnie to podstawa, jedne czarne -na wyjscia i jeansy na codzien, zastanawiam sie nad szortami ale mi zawsze zadek i uda rosna, a ze juz teraz wazac 59 kg mam kompleksy odnosnie nog wiec sie zastanowie:))))))) ale kurcze bedzie lato wiec moze jakies caprii? z bluzek nie kupywalam tunik ciazowych bo wedlug mnie pogrubiaja wiec kupywalam dluzsze koszulki ala tuniki http://moda.allegro.pl/new-mama-licious-beyonce-shirt-ciazowy-s-36-i2225459169.html a po ciazy uzywalam ich nadal jako np prosta sukienke do legginsow czy tunike, ubieralam sie tez na cebulke i zawsze podkreslalam talie.....chyba ze tym razem kompletnie zniknie:))) -tu macie przyklad:) na pani z brzuszkiem jest topem a pozniej na manekinie sukienka, ciuchy ciazowe sa drogie a wiem z wlasnego doswiadczenia ze w tych bardzo tanich na popuszczaly szwy, zrobily sie dziury w materiale, rozciagnely niemilosiernie i takie tam tam. Czasem na allegro mozna fajne rzeczy upolowac, patrzcie na grubosc materialu i funkcjonalnosc. Co do biustonoszy dla karmiacych ja mialam jeden i go wyrzucilam bo nic tylko mnie wkurzal i przeszkadzal przy karmieniu, kupe kasy wydalam i zadnego pozytku, lepiej u mnie sprawdzialy sie te zwykle , z odpinanymi ramiaczkami. mnie zaczely bolec piersi i wypenily sie o jakies 2 rozmiary:))))w koncu mam biust przepraszam ale nie mam polskich znakow na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny .. Ja tez czesto dosc mam takie skurcze tzn tak mnie zlapie i troche trzyma ... jak np szybko stane albo gwaltownie cos zrobie i boli to ... Pozatym mam jakis dziwny sluz z takimi grudkami bialymi nie wiem moze jakas infekcja czy co ?? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mam brzuszek, bo ja i swojego nieco miałam przed ciążą (nigdy nie byłam chudzielcem) no i mi się szybko uwypuklił... w sumie najbardziej w ciągu ostatniego tygodnia - co mnie mocno zaskoczyło... Próbuję zmienić suwaczek na bardziej czytelny, ale te linki nie chcą linkować... walczę dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja juz po obiadku, zamowilam sobie ten ser panierowany z szynka ale go nie zjadlam , zamiast szynki wsadzili jakies obrzydliwe salami a ja go nienawidze ale zatkalam sie frytkami i surówką :) do wieczora wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba się udało :) Ja już po zupce - dziś pomidorowa :) mniam, uwielbiam! Później pierś z kaczki i ziemniaczki - sałatkę przyniosę z piwnicy :) Ja na razie nie kupuję ubrań ciążowych... póki co super mi w tych leginsach ciążowych.. mam jeszcze fajne dresy po domu i 2 sukienki na święta.. styknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ale rzadko najczesciej troszke chwilke po kapieli tylko nie wiem czy nie naruszam nic bo grzecie tak (sorki ze tak szczegolowo ) zeby wszystko umyc doklanie .... ale co nie codziennie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to jakaś mała infekcja. Mi się taki śluz przytrafił razem z pieczeniem w tygodniu gdy miałam owulację. Przez tydzień miałam stosować maść i globulki. Jak się potem okazało, że dzidzia się zrobiła to lekarz powiedział, że nie powinno to jej zaszkodzić. A kiedy masz wizytę? Lepiej to pokazać lekarzowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero 26 kawietnia ... tyle ze tez nie mam tak caly czas tylko np raz sie pojawi i pozniej przez 2 tyg nie i znow raz sie pojawi i znowu nie wiec nie wiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sporadyczne pojawianie się tego śluzu chyba jednak nie pasuje do infekcji. Może pozostałe dziewczyny coś takiego miały. Z myciem też nie ma co szaleć i szorować bo wypłukujemy w ten sposób i te dobre bakterie, które chronią przed infekcjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu3107 słyszałam, że dzieci po witaminkach mogą być większe. Mi lekarz powiedział, że żadnych witamin nie mam brać tylko się dobrze odżywiać. Takie sprawy to najlepiej konsultować jednak z lekarzem, badałaś sobie pewnie już krew i jeżeli masz wszystkie wyniki w normie to nie ma takiej potrzeby, ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam witaminy ale dlatego, że często wymiotuje i może mi przez to brakować witamin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam wszystkie wyniki w normie a i tak lekarz kaze mi brac te witaminy...........ale ja mysle ze raczej zalezy to bardziej od lekarza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii ja mam podobnie,tez czesto mam takie upławy "galaretkowate"w srode mam wizyte to sie dowiem co to...tez troche sie nie pokoje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do witamin,moj gin kazał mi tylko brac do 12tyg....w srode juz pewnie mi nastepnych nie zapisze...z poprzednia ciaza tez brałam tylko do 12tc...to raczej zalezy od lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do brzuszka to ja mam już spory i nie da się nie zauważyć, że jestem ciąży. Ale większą zasługę mają w tym wzdęcia niż dzidziuś. Ja nie przepadam za spodniami. Tym bardziej teraz przeszkadza mi wszystko co opina się w połowie brzuszka. Wolę sukienki. Mam ich sporo i pewnie jeszcze troszkę w nich pochodzę dzięki temu, że schudłam i że one się rozciągają. Ale już szukam na allegro jakiejś nowej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tymi brzuszkami to różnie bywa jednym pojawia sie stopniowo innym nagle wystrzelą brzuszki . ja w jednej ciąży przytyłam dużo i byłam wielka a w drugiej tylko 10kg (czyli wazyłam 65kg) ale to też moim zdaniem niema znaczenia ważne, żeby się dobrze czuć w swoim ciele i akceptować to,że na czas ciąży się zmienia i ja w pierwszej chowałam się pod jakimiś tunikami ciążowymi co w rezultacie mnie powiększało a w drugiej kupowałam normalne ciuszki tylko dłuższe więc ładnie przykrywały brzuszek a nie pogrubiały mnie. A fakt mnie biustonosz dla mam karmiących gryzł więc wolałam zwykły z odpinanymi ramiączkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ja mam podobnie,tez juz mam bebzonik zaokrąglony i juz w zadne spodnie przed ciąży sie nie mieszcze,teraz nosze leginsy,albo dresy,bo w nich najlepiej sie czuje...w jeansach strasznie brzuch mnie boli:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×