Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

no u mnie też chyba wzdęcia, dla mnie to męczarnia, co rano jem śniadanie z błonnikiem bo inaczej mnie rozsadza, dzisiaj też, może trochę za mało piję i zgada mnie często dopada. Kolację to najpóźniej jem o 18 żeby nie kłaść się objedzona chociaż w łóżku i tak ciągle stękam, aż znajdę pozycję w której jest mi dobrze, wczoraj wziełam maalox i po tabletce było mi lepiej ale trochę się boję brać tabl. ale czasem to trudno wyrobić.. bierzecie jakieś tabletki na zgagę czy nudności? W końcu się ubarałam i idę na mały spacer..bo nic mi się nie chce trzeba się trochę zmusić mimo fatalnej pogody ((-; a zjadłam właśnie obiad i jestem pełna, po każdym posiłku czuję się jakbym puchła (-:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i w pierwszej ciązy to przytyłam koło 18 kg. teraz tyle nie chcę ale to się dopiero okaże bo chcieć to można hi hi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na zgagę i niestrawność lekarz dał mi rennie. Jak dla mnie smakują paskudnie i mnie odrzuca więc nie wiem czy działają. Ale mi niewiele rzeczy ostatnio smakuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ... mi też nic nie smakuje, przez ten smaczek co mam w ustach , ale cóż może w 4 tym m-cu minie, tak się łudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja znowu wcinam za dwóch:)zgage tez czesto mam i tez biore renni,ale tez pomaga mi szklaneczka mleka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym myciem to faktycznie nie przesadzac, najlepiej podmywaj sie plynem do higieny intymnej z kwasem mlekowym w skladzie np Lactacyd:) mi brzuszka jeszcze nie widac ale to ze przytylam 3 kg to tak:)))))) ale co tam:) cycki mam przynajmniej lepsze:) w ciazy czulam sie atrakcyjnie pomimo kompleksow. spodnie ciazowe sa wygodne bo zapinaja sie pod brzuszkiem, ja nawet po ciazyw zimne dni chodzilam w ciazowych bo mi nerki grzaly:))) kurcze cale cialo mnie swedzi od 3 dni, mam nadzieje ze to kwestia nienawilzenia skory a nie jakies problemy ciazowe, na piszczeli to juz sobie ranke zrobilam niechcacy drapiac sie:((( mi zostal dzisiaj na obiad karczek z wczorajszego grill wiec go zrobie na patelni, do tego ziemniaczki-ale to dla faceta dla siebie chyba zrobie rybke:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo_ciekawa
w ktorym tyg. Zaczoł wam sie zaokrąglac brzuch ja mam wg. @ 10 tydz. Ale z moich obliczen to max 6 tc. Czyli termin 26.10. lub koło 20.11! Moze teraz usg. Cos pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo_ciekawa skoro nie jestes pewna w ktorym tg ciazy jestes najlepiej poczekac do usg, w pierwszej ciazy brzuszek zaczal byc widoczny pod koniec 4 miesiaca i wtedy nabral tempa we wzroscie, teraz jestem w 13 tyg ciazy i brzuszek leciutko widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Dziś jakoś nie za bardzo dobrze się czuję ;-( Nie wiem już sama czy to skurcze czy to szyjka znów się skraca... Jutro mam wizytę ale chyba wcześniej na zawał zejdę Powiedzcie czy bierzecie Luteine dopochwowo i czy macie pózniej bieliznę mokrą ja już powoli na głowę dostaje ze może to wody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agulka ja po luteinie tez czesto miałam mokro:)i do tego dziwne uplawy sie zdarzały:)nie martw sie do jutra wytrzymaj,bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja biorę cały czas luteinę i noszę wkładki bo te tabl.się rozpuszczają ma się takie wrażenie, że coś leci, zabarwienie jest koloru żółtego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale poszalałam dzis! z pracy wrocilam padnieta Glowa dzis mi peka caly dzien ale polezalam chwilke i wzielo mnie na nelesniki Strasznie mi sie nie chcialo ale zachciewajka silniejsza i oto sa :) pyszne z jabłkami :) moge sie podzielic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
To mnie trochę uspokoiłyście Mam bieliznę białą z tych tabletek a czasami zółtawą Zobaczę co jutro na wizycie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
asiaz To ja poproszę naleśniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Może być więcej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam od lekarza byłam u innego niż chodze dotychczas i NT = 1,9mm!!!!!! :) mówi że wszystko jest w porządku i że tamten lekarz mógł zmierzyć fałd karkowy z błoną która jest miedzy dzieckiem a łożyskiem. a wymiary mojego dzidziusia sa takie: BPD 24, 00mm, AC67.00mm, FL10.00, CRL 60.00, HC84.00, a waży 72g ;) jeszcze będę sie modliła za kruszynkę ale jestem szczęśliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tusia to czekam na Twoja wizyte przynajmniej sie dowiem co to hehhe ;) Kurcze przesadzilam dzisiaj ze sprzataniem i padam na twarz .... mam nadzieje ze do rana sie zregeneruje bo chcialam jeszcze lazienki jutro wyszorowac ..... Monis jak tam usg ?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agulka76
Inga Super wiadomość ;-) Aż się normalnie popłakałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze pójde juto do mojego gin na powtórzenie tak jak mi obiecał i zobaczymy a amino chyba nie będe robiła... ten lekarz u którego byłam dzisiaj poradził mi żebym w 16tc poszła do specjalisty w dziedzinie badań genetycznych dr Roszkowskiego z bielan czy jakoś tak ale kamień spadł mi z serca :) dzidzia się przekręciła bo wczesniej lezała ''do góry nogami'' tzn nie w pozycji kołyski a teraz tak lezy i machała raczkami i nóżkami jak szakona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) Inga, niesamowicie się cieszę, że wszystko w porządku:) Ja dzisiaj wzięłam się za sprzątanie dawno nie sprzątanych kątów, tyle kurzu się nawdychałam, że do teraz kicham:D Tak to jest jak się człowiekowi nie chce za często sprzątać;) Dzisiaj miałam apetyt na budyń czekoladowy i właśnie zjadam już drugą porcję. Co do wagi to ja mam 2 kg na plus i wystający brzuszek. Nie wystaje aż tak bardzo ale w spodnie już się nie mieszczę i ganiam po domu w dresie. Przeglądałam też na allegro łóżeczka i podobają mi się takie: http://allegro.pl/hit-zestaw-mis-venge-lozeczka-komoda-tanio-i2248641146.html To jest wersja z komodą ale ja kupiłabym tylko łóżeczka, gdzieś mi znikła ta aukcja z samym łóżeczkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natali fajna sprawa hehe;) Orzechowa tez patrzylam na to lozeczko tylko z ta szafka narozna gdzie mozna poukladac akcesoria dzieciece i z komoda ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga, cieszę się bardzo , bardzo, bardzo !!!! ja dziś kiepsko się czuję to i malo piszę, ale jutro zregeneruję się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inga wspaniała wiadomość:) Ja dziś byłam na szczegółowym usg NT 1,9-prawidłowe,kość nosowa widoczna,serducho bije 168/min.CRL64 mm termin z OM 13 .10.2012...a z USG 09.10.2012:) i najlepsze lekarz podpatrzył jakąś linię pionową i twierdził że na jego oko na 70 % będzie chopok:) drożynę zakładam....kolejny chłopak do kolekcjiiiiiii- wszystko wyjaśni się na kolejnym lub najlepiej w 20 tyg:) Powiedzieliśmy Szymciowi- przeszcześliwy i chce siostrę:)widział maleństwo na usg i tak się cieszył że macha do niego bo go poznało:) potem wybiegł gabinetu ze zdjęciami i wszystkim pokazywał że to jego młodsza o 6 lat siostrzyczka :)juhuu w końcu nie będę sam:) kazał sobie powiesić nad łóżkiem zdjęcie USG:) pozdrawiam was.....gorąco i ostrzegam nie przesadzajcie ze sprzątaniem i gotowaniem........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×