Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

witam :) a ja byłam dzisiaj na małych zakupach :) kupiłam sobie leginsy w H&M, zwykłe za kolana ale na brzuszek bardzo fajnie zachodzą, że jestem bardzo zadowolona :) i bluzke w C&A, taką na wyjście bo po domu to byle co się założy :P ale jestem zadowolona bo pochodze w tym do końca ciąży i po :) kupiłabym więcej ale budżet nie za duży :D u mnie pogoda w kratke, raz słońce świeci, raz burza.... a tak to odpoczywam, później muszę iść kwiatka przesadzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was kobietki:):) Ja dzisiaj posadzilam kwiatki wokół domu mam nadzieję że coś mi wyrosnie bo ziemia troszkę kiepska:) W poniedziałek przeżyłam chwile grozy bo na papierze w toalecie zauważyłam pare kropelek krwi ale do końca niewiem skąd ona pochodzila bo borykam się z hemoroidami:( także same wiecie. Ale zadzwoniłam do gina i powidzialam co i jak i powiedzial że jak sytuacja się powtórzy to mam do niego przyjechać. Wizyte mam 15maja strasznie się boję ale ufam ginowi i mam nadzieję że wie co mówi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie. Melduje sie i ja. W niedziele zaczne 19-ty tydzien. Nie czuje jeszcze ruchow ale mysle ze po 20-tym tygodniu sie zmieni. Wszystko u nas dobrze. Za 19 dni USG i dowiem sie co u mnie w brzuszku mieszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dobrze,że się po trochu odzywacie :D hihihihi Agusssia2008 A z tymi kropelkami krwi - to jak nic nie dzieje się więcej, nie boli cię brzuch to spokojnie, może faktycznie to z hemoroidami związane. Ale jak niepokoisz się, to może warto wcześniej wybrać się na wizytę?? Dianakarina1983 dzięki za meldunek :) a jak czujesz? na chłopca czy dziewczynkę?? gragaa007 też widziałam dziś legginsy w H&M ale kurczę, ja grubowata to i jakoś siebie w nich nie widziałam. Ale pomyślę i nad nimi, może lżej będzie w nich i dłuższej bluzce ?? ania_k26 wczoraj widziałam wózek z dostawką w parku, dzieciaczek sobie siedział i jadl loda :) a drugi z przodu w wózeczku spał. Także zaczęłam zwracać na to uwagę i myślę,że to fajne rozwiązanie. Kupiłaś już może???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej u mnie było dużo sprzątania przed 2 ostatnie dni. Dopiero się co ogarnęłam, a teraz poszliśmy z mężusiem zrelaksować się i pograć w bilarda :) U nas jeszcze bezchmurnie i pięknie, ale ponoć jutro ma się to zmienić. Jak dużo chodzę, to mam dużo tej wydzieliny na majtkach.. :/ Ogólnie czasem mam kłucia, myślałam może, że to maluszek, ale czytałam na internecie, że nawet koło pępka można czuć kłucia jak macica się rozrasta. Ale czasem czuć jakby coś tam pływało w brzuszku :) I szczególnie często mam uczucie łapania kolki, ale to bardziej kłucie. To też ponoć przez rozluźnione mięśnie. Już za 8 dni wizyta, ale te 2 tygodnie zleciały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tu zagladalam Przez ostatnie dni ale dziewczeta sie opalaly i nic nIc nie pisaly. A ze pogOda sie psuje to i tloczno sie robi... U mnie zadnych zmian dziecko fikolki robi fajne to i puka mnie co troche od srodka:) w piatek do poloznej na badania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim, jak zwykle cisza ale wybaczalna, nie każdy musi leżeć :) Mój sobie śpi, a ja rano coś spać nie dam rady :/ zresztą w nocy też kilka razy budzę się i ciężko mi zasnąć. Może któraś mi coś podpowie odnośnie duphastonu.Zostały i 2 tabl. na dziś i jedno opakowanie 20tabl. Potem mam odstawić całkowicie ponoć. Ale gin nie mowiła,żeby zmniejszać czy coś, biorę 3x1 tabl. i potem mam od razu przestać brać??? Czy lepiej jakoś stopniowo zmniejszać i brać 2x1tabl. No kurczę nie wiem, chyba trzeba będzie dzwonić,ale gin na majówkę pojechała i głupio mi tak wydzwaniać ... Jak myślicie , jak zrobić z tym duphastonem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojej znajomej ginekolog kazala stopniowo zmniejszac dawkę, z 3 na 2, pozniej z 2 na 1 i potem dopiero odstawic... no ale ja nie bralam więc może któraś dziewczyna napisze, co odstawiala tabletki... pogoda dzisiaj piękna:) na obiad prażonki z garnka a później gril :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki graga , mi też się tak wydaje i gdzieś chyba był już ten temat,ale tyle stron,że nie sposób znaleźć. Chyba po odstawieniu któraś z dziewczyn miała też plamienia. Także kurczę może od jutra zmniejszę 2x1 tabl. i już. No i chyba poprzeszkadzam gin w odpoczynku, ale kurczę jak po odstawieniu zobaczę plamienia czy krwawienie to chyba zawału dostanę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamusia skoro tak długo brałaś te leki, to ja też bym powoli odstawiała. Ja miałam jedno plamienie po odstawieniu duphastonu, ale to tak po 3 - 4 dniach dopiero się pojawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki:) Mamusia, ja od poczatku ciazy do 12 tygodnia bralam progesteron, duphaston jest jego pochodna z tego co sie orientuje, w moim przypadku bralam go 3x1,pod koniec 11 tygodnia 2x1, okolo tygodnia i ostatni tydzien 1x1, mysle,ze lepiej stopniowo go odstawic,pozdrawiam ja dzis umowilam sie do mojego ginekologa, co prawda wizyte mam za 2 tygodnie, ale od 2 dni ciagnie mnie dol brzucha, w ogole czuje sie jakos dziwnie, czesciej boli mnie glowa, tak wiec zobaczymy, mam nadzieje,ze wszystko bedzie ok. Czas zabrac sie za obiad,ale jakos nie mam weny:)pozdrawiam goraco w troszke pochmurny u nas rowniez dzionek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzięki dziewczyny, to i tak zrobię, dziś już wezmę tylko 2tabl. Nie moge dodzwonić się do gin - wiecie odpoczywa to i nie siedzi z telefonem ;) jakoś to będzie. A ja leżę, mój A. pojechał do rodziców, mi się nie chciało, mam lenia, trochę brzuch mi pobolewa więc wolę poleżeć. Pogodę piękną mam, więc zaraz idę na huśtawkę pospać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przed godziną wróciliśmy do domu - podróż dała mi w kość.. Ale wyjazd udany - upiekłam dekolt i nos, bo takie upały były... Teraz muszę się położyć, bo oczy mi się same zamykają.. Czuję się dobrze - a wczoraj coś mi stukało w brzuszku, tak, że jak przyłożyłam lekko rękę to czułam opuszkami palców... ciekawe czy to mój mały lokator?! Wizyta w poniedziałek. Później wrócę i doczytam wszystko wstecz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki ja się nie odzywam bo prawie w ogóle nie siedzę w domu ciagle na dworzu pogoda super więc korzystam :) odezwe sie napewno w poniedziałek bo mam zamiar dzwonić w sprawie wyników..... no i w piatek bo będe po wizycie :) troszke sie martwię bo jeszcze nie czuje ruchów... tzn może jakieś lekkie ale nie wiem czy to jest to raczej nie bo bym inaczej to ''sercem odbierała'' :) cóż może malutka jest spokojna...:D trzymajcie sie czytam cały czas , mało pisze bo generalnie jest bez zmian czuję sie super tylkio czasem ciężko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany jakie pustki :) chyba tylko ja nie wyjechałam nigdzie .... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu pusto ostatnio. Czytałam Was trochę, ale nie włączałam się w dyskusję bo jakaś zabiegana jestem. Z facetem nie jest ani trochę lepiej. Udało mi się go jakoś unikać przez ten weekend, ale koniec tego dobrego. Życzcie mi powodzenia żebym go nie zabiła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciastek - najwyżej pójdziemy na świadków i powiemy twoją wersje:) będzie dobrze, nie martw się:P jeszcze napisze, bo moze któras bedzie zainteresowana odnosnie tej akcji szczesliwa mama co pisalysmy wczesniej... napisalam na maila zapytanie czy beda takie akcje na sląsku i mi odpisali ze beda 26 maja w Sosnowcu, 16 czerwca w Rudzie Sląskiej - więc może którejś to sie przyda:D ja czekam na to w Sosnowcu bo bliziutko no i w dzień matki :P jeszcze nie wiem gdzie ale i tak sie ciesze:) jak któraś ciekawa czy bedzie w jej okolicy to piszcie do nich na maila, napewno odpisza:) mamuśka - cisza jest, ale ja zawsze czuwam :D nigdzie nie wyjeżdżałam, a wole siedziec w domu niz na dworze, bo mam chłodniej, na podwórko wychodzę z przymusu jak syna pilnuje:) bo nawet nie mam sie gdzie polozyc :D kupiłabym sobie hamak ale nie ma go gdzie powiesic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga Ja mam duże podwórze, a tam gdzie mogę się położyć to pół dnia jest słońce więc nawet nie wychodzę - bo nie będę się grzać a tym bardziej opalać bo nie wolno, szczególnie brzuszka. To i też leżę w domku, potem wychodzę. Ale u mnie na podwórzu buduje się dom siostry - jest głośno, ciągle coś wjeżdża ciężkiego, a to betoniarka itd. Więc nawet radia nie można posłuchać :( nie wpomnę o spaniu na huśtawce w dniu roboczym... hihihi Ja dziś leżę tradycyjnie, mój wczoraj nie wrócił na noc bo pojechał do rodziców a tam jak to na swoim osiedlu spotkał kolegów no i już został z nimi piwo wypić. Najpierw zła byłam ale z drugiej strony zaraz poleci do Anglii, przyleci jak się dzidzia urodzi to i potem już nie będzie jak wyjść z kolegami na piwo :D i odpuściłam. Poszłam wcześniej spać. ciastekzkremem wyluzuj i nie denerwuj się :) ja to myślę,że ułoży się wam a jak nie, to pamiętaj, ja dostałam drugą szansę i drugi raz związałam się z kimś, zaakceptował moją córkę, więc nie jest źle. :) Także dbaj o siebie i nie stresuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja też siedzę w domu. Pewnie od poniedziałku nadrobią dziewczyny pisanie :) graga007 a masz linka do strony internetowej? Bo bym się ich też zapytała, czy będą na zachodzie Polski jeszcze przed październikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ;) Chcialam sie pochwalic ze od wczoraj jestem szczesliwa mezatka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii wielkie gratulacje! Oczywiście czekamy na fotki! :) graga007 dziękuję, zaraz do nich napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :) mamusia w sprawie duphastonu nie pomogę bo ja nadal biorę poprosiłam tylko o zmiane na luteine której biore 3x po 2 tabletki. Dziś w moje dzieci diabeł wszedł i myślałam, że zaraz wyjde z siebie ale teraz mały już spi a córa bawi się w pokoju więc chwila na kawke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, mnie tez troche nie bylo ale wiele nie napisalyscie wiec sie nie zmeczylam czytaniem:) mamusia co do duphastonu to ja tez jeszcze mialam brac jedno op po 2 tab dziennie ale biore o jednej tabletce bo faktycznie jak oststnio odstawilam od razu to po 3 dniach pojechalam do szpitala z krwawieniem, wiec wole brac rzadziej a potem bedzie mniejszy szok przy odstawieniu i juz moze sie obejdzie bez niespodzianek. w nocy myslalam ze umre nie wiem czy to przez pogode czy zmeczenie ale mialam wrazenie ze cos mi bolkuje gardlo nie moglam chwilami zlapac oddechu i tak cala noc i na dodatek jeszcze pieklo nie wiem czy to zgaga ( nigdy jej nie mialam wiec nie wiem czym to pachie) czy co dziwne to dzis juz troche mniej ale dalej cos mnie zatyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i piersi mi wreszcie urosły, ale lewa jest duzo wieksza od prawej, zawsze byly nierowne ale teraz to sie rzuca w oczy, tez nie wiem czy sie martwic czy dac spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viviii GRATULACJE - czekamy na więcej informacji - jakieś opowieści,zdjęcia itd. :) ania_k26 dzięki za info. Co do dzieci, też tak mam czasami, mam jedną i czasami jak coś powie / zrobi to aż krew mnie zalewa!! Ale cóż kochane dzieciaczki :D eljotka, dzięki za informacje, kurczę właśnie pamiętałam,że coś u kogoś się działo, ja wczoraj wzięłam 2 tabl zamiast 3, dziś na razie jedną i może do niedzieli po 2 tabl. a potem po 1 szt. dokończę opakowanie i już. Też się strasznie boję,że będę krwawić lub plamić :( a i tak cały czas ciągle zestresowana jestem wejściem do wc - wy też tak macie???? Ja tez mam pierś jedną większą a drugą mniejszą, zawsze tak było a teraz bardziej widać. Chyba tak musi być :) No i od wczoraj wieczorem czuję dzidzię, już jestem pewna bo dziś tak samo czuję jak się rusza coś tam w środku, ale po mojej lewej stronie. :) Więc to chyba już dzidzia się powolo odzywa, fajne uczucie jeśli to ona, zapomniałam już jak to jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia z tym wyjściem do toalety też tak a zwłaszcza, jak np nagle poczuje coś mokrego ( we wtorek tak miałam) i już myśle no nie znów krew ale uff na szczęscie to jakaś wydzielinka :) Co do ruchów to wydawało mi się, że czułam dzidzie tak po prawej stronie i tylko jak leże wyciszona wieczór zazwyczaj a od 2 dni nie mogę nic złapać więc albo dzidiza zmieniła pozycje albo to nie była dzidzia ( takie napieranie na rękę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przypuszczam ze to nie sa ruchy jeszcze , za wczesnie mi sie tez wydawalo pare razy ze cos czuje a w niedziele to mi tak brzuch skakal ze az bylo widac, ale jak sie okazalo to tylko dolegliwosci jelitowe ktore minely po dluższym pobycie w toalecie :) przy 1 ciazy ruchy czuc podobno dopiero kolo 20 tyg i to takie slabe a przy drugiej mozna juz kolo 18 wiec te nasze to chyba jeszcze nie dzidzius :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myślę,że to dzidzia, bo wcześniej to faktycznie w brzuchu się przewracało. A teraz jak leżę zwłaszcza na lewym boku to czuję, nie jest to cały czas. Poczytałam na necie,ze to juz możliwe. Nawet jak to dopiero 16 tc zacznie się zaraz, choć wg usg już się zaczął. Nie mówię,że jestem znawcą i wiem to na pewno, ale myślę,że dzidzia. Problemów z żołądkiem nie mam, póki co jest ok. No i może to dzidzia jednak, hehehe http://www.mamopedia.pl/ciaza/ciaza/ruchy-plodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×