Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Agusia ja nie wiem czy można wypić coś, ja nie piłam i nie jadłam nic przed. Marla fajnie,że Szymonowi podobało się :) za rok pewnie we 4 będziecie zwiedzać Zoo :) Graga 8 posiłków ?? To ty dobrze się odżywiasz, ja tak nie umiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga jakie śliczne te rzeczy, ale ja mam już , choć taki kocyk to bym kupiła z mikrowłókna :P ale nie pojadę, ten tydzień leżę bez względu na cokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jakie słodkie rajstopki, ale ja kupiłam w H&M na przecenie bez wzorków 2 pary malutkich po 5zł każde :D więc już starczy, bo ten mój to oczywiście mówi, no jak chłopak w rajstopkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre chłopak w rajstopach :P a szukał już takich małych kalesonów??? bo szczerze to ci powiem że u nas na mniej niż 98cm nie kupisz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam po moim takie rajstopki frotte, takie grubsze, dobrze sie w zimie sprawdzały, bo ciepłe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia leż i odpoczywaj jak i reszta dziewczyn co mają bóle. Lepiej wyleżeć dla naszych pociech. Dużo tej nospy masz mamusia, ale jak mus to mus. A długo masz brać? Ja dzisiaj 31 tydzień zaczęłam, jeszcze 9.. ale ten czas leci! A tyle do zrobienia w domu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
graga ja tam kupiłam rajstopki i już :) będę nakładać i tyle :P nata_lie a nie wiem ile czasu brać mam, nawet nie spytałam, ale pójdę do swojej gin to się dowiem co i jak,dużo tej no-spy ale chyba wiedzą co robią, skoro dają. w sumie to ta mniejsza dawka tyle,że częściej. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam się przywitać:) Za chwilke jadę pić glukoze jestem strasznie głodna nie wiem jak wytrzymie do 10:) Białą wode pije bo inaczej bym się obaliła:) Trzymajcie kciuki:) Miłego Dnia Kobietki życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez sie przywitam :) Dzień dobry Dziewczynki! :) Miłego dzionka! Agusia, ja też jadę zaraz na glukozę :) Wode też piję, tylko najgorsze jest to, że strasznie głodna już jestem Hihihi :) ciekawe, jak ja wytrzymam do 9.30 :) Ściskam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wiatam i ja w poniedziałek :) Agussia i Dyśka trzymam kciuki za glukozę.Ja też jak mam jakieś badania na czczo to zawsze juz z samego rana mnie ssie :) Mamusiu no niefajnie Ci się przytrafiło w niedzielę,dalej trzymam kciuki za Twoje leżenie,dzielnie wytrwałaś już taki kawał czasu-będzie dobrze. A z nospą współczuję -brałam tylko ze 2 razy w życiu a pamiętam że nie wpływała mi dobrze na żołądek. Ja własnie jestem w połowie kawy,zjadłam kanapkę i na 7 zaraz jadę do pracy żeby wyjść o 15 bo na 18 mam na wizytę a dojechać musze 50km-jakims busem raczej. Miłego dnia dla Wszystkich Was razem i każdej z osobna :) Pozdrawiam Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Nocka minęła dobrze, nie bolało tak jak poprzedniej, normalnie wstałam do wc :) Teraz też się ruszałam i jest ok. Nie chcę zapeszać ale mój synuś bardzo jest ruchliwy, cieszę się ogromnie bo miałam nie wiele czuć a naprawdę czuję jak mnie boksuje i kopie. Ułożony na pewno nadal poprzecznie bo tak wyczuwam go pod żebrem swoim :) Agusia, Dyśka dacie radę - ja tu panikowałam jak nie wiadomo kto i przeżyłam to i wy dzielnie dacie radę :) trzymam kciuki !!! Mamacóreczki, dasz radę jeszcze pracować w sklepie ?? No uważaj tam na siebie. I trzymam kciuki za wizytę dzisiejszą, napisz czy wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Mamusiu, cieszę się, że już się lepiej czujesz.. nie ma teraz Julki, więc odpoczywaj ile wlezie.. ponieważ nie masz cukrzycy, to przegryzaj sobie owoce :) ja bym jadła i jadła ostatnimi dniami.. ciekawe ile mi dziś wyskoczy na wadze :P Ja o 9 mam wizytę - właśnie zjadłam i próbuje się w coś ubrać, ale oczywiście znów nie mam w co :) standard :P Po wizycie muszę jechać z L4 do pracy i potem prosto do mamy, więc napiszę Wam później co i jak. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana, na szczęście owoce mogę i jem :) nektarynki po 6 sztuk dziennie nawet. Już lody mi przeszły - za to nektarynki na topie :D Trzymam kciuki za wizytę no i napisz jak tam , jak już wrócisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy takie poranne ptaszki, a ja dzisiaj tak dobrze i długo spałam :) Mąż do pracy wychodził, a nawet nie słyszałam. Dyska i Agusssiaa trzymam kciuki za glukozę, choć już raczej za wyniki, bo już pewnie wypita :) Diana daj znać jak wrócisz do domku z wizyty. Czekamy na relacje:) Ja dopiero mam za 8 dni wizytę.. a już bym chciała :) Mamusia przeszła Ci chęć na lody? Ale masz dobrze :) ja to prawie codziennie muszę zjeść takiego małego na patyku z lidla :P Moniś jak cukier? Vivii jak jelita?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczynki w słoneczny poniedziałek, ja tylko na chwilę. Trzymam kciuki za dzisiejsze wyniki i badania. Niedługo jadę posłuchać serduszka, a później do pracy zawieźć zwolnienie i na ploty z koleżankami.Odezwę się jak wrócę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś dzień glukozy i wizyt, hihihihi No odzywać się dziewczyny te co się nie odzywają coś ostatnio, pewnie wakacjują :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) Ja dziś już po badaniu - byłam zanieść mocz i na pobranie krwi. Odpukać - wyniki glukozy ok. Nawet kupiłam sobie ciemne bułki - jakieś zwykłe i zjadłam wieczorem pół- a tu niespodzianka -91. Aż się zszokowała. No ale prawie, że biegałam całą godzinę po zjedzeniu bo przenosiliśmy rzeczy Tadeusza do jego pokoju. Tzn ja nie przenosiłam - ja tylko nadzorowałam ;) Na noc tez zrobiłam sobie taką samą kanapkę i ustawiłam budzik, żeby sprawdzić wynik po godzinie a tu 107. Więc na śniadanie po badaniach też taką zrobiłam. Zjadłam wracając z przychodni - po godzinie wynik 119. Czyli rano mi się szybciej podnosi no ale na szczęście w normie. Zaraz się wybieram do szpitala po wynik wymazu. A chleba jeszcze nie ma bo mąż stwierdził, że zakwas za mało kwaśny no i jeszcze stoi... Ból w pachwinach i spojenie łonowe - u mnie to samo. Czasami to aż mąż mnie podnosi z łóżka bo tak boli. Ale głównie jak dłużej posiedzę albo poleżę bo jak chodzę to jest ok. W środa wizyta u ginekologa to mu o tym powiem. Co do 6-8 posiłków - ja zazwyczaj mam 8-9 posiłków w ciągu dnia. Mam lepsze wyniki cukrów bo jak mi za bardzo spadną to później mocno skaczą po posiłku. Więc co chwilę coś wcinam malutkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monis ja próbuję jeść częściej, ale co z tego jak rano zjadłam 2 małe kanapki a zaraz znów muszę zjeść a ja nie chcę jesć!!!! To najgorsze, że nie mam ochoty na jedzenie, na nic dosłownie więc jak mogę wcisnąć w siebie ??? I to mnie przeraża, bo boję się,że zaraz zwymiotuję jak zjem cokolwiek jeszcze. Ciężko się przestawić, więc Wam nie zazdroszczę a życzę super cukrów i najedzonych żołądków :D A z bólami, to ja już wiem,że nie zostawiać tego na ostatnią chwilę, bo nie warto. Dziś miałam jechać do swojej gin ale na razie czuję się dobrze, owszem boli ale nie tak jak wczorajszej nocy i wczorajszego dnia. Więc wiem,że gin ma dyżur do jutra rano, to w razie co pojadę, a tak oszczędzam się. Nastawię tylko jedno pranie - małej pościel i swoją i to tyle na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga a jesli chodzi o rajstopki, to kupiłam na 56-62 cm i naprawdę w rewelacyjnej cenie bo one były z dwupaków rozdzielone bez metek, ale mi to nie przeszkadza. A małego i tak ubiorę w rajstopki bo są fajniutkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki! :) Ja juz po glukozie i miałyście rację, że to nie jest takie straszne:) Ja wcisnęłam sobie troszkę soku z cytryny i było znośnie :) Jutro wyniki, mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Mamusia cieszę się, że dziś czujesz się lepiej! Nospa na pewno pomaga troszkę na te bóle pachwin. Tylko że Ty biedulka jesteś z tym jedzonkiem. Ja jeść nie mogłam tylko przez pierwsze dwa miesiące, a teraz co 3 godzinki muszę coś przekąsić. Czekam na wieści od Dziewczyn, które maja dziś wizyty. A Vivii sie nie odzywa, chyba tez miała pójść na jakąś konsultację. Ja mam wizytę u ginki w czwartek i też jestem ciekawa, co powie. Dziewczynki, a niemowlaka to już się ubiera w takie rajstopki? Widzę, ze niektóre z Was to doświadczone mamusie, a ja zielona :/ Aż się zaczynam bać, jak ja sobie z tym wszystkim poradzę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry dziewczeta. Ja sie chyba zaczynam chorowac :/ katar z nosa leci glowa boli sily nie mam ehh ale sobie odpoczne w dni wolne..!! Dzisiaj dentysta ale tylko sprawdzonko..noi musze zakatwic takie pismo od lekarza do pracy ze jestem w ciazy.. Jakby po brzuchu nie bylo widac :) haha Jesli chodzi o rajstopki to takich kilka kupilam fakt duze ale przeswietne sa ..!! http://item.mobileweb.ebay.co.uk/viewitem?itemId=190610302913&index=1&nav=SEARCH&nid=63952227560

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojej córce kupiłam pierwsze rajstopki na chrzest, miała miesiąc i wyglądała fajnie :) potem też nakładałam do sukienki :) a małemu też będę nakładać, one sa bardzo miękkie i nie ma problemu z gumeczką. Przynajmniej ja zwracam na to uwagę by była możliwość rozciągnięcia na brzuszku. Dyska fajnie ,że wypiłas bez problemu. No to teraz wyniki najwazniejsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka:) no ja juz w szpitalu rajstopki malemu ubralam:) a pozniej na wyjscia pod pajacyka, na body ubieralam i pewnie teraz tez tak bedzie, bo wkoncu to okres jesienno zimowy:) wczoraj od kuzynki przywiozłam wózek, dzisiaj uprałam juz w pralce to co sie dało - juz sie suszy... a spacerówke zaraz pójde na podwórko prac, bo jest wkoncu ładna pogoda:) miłego dzionka :) TP 29.10.2012 syn Dominik:) http://www.suwaczki.com/tickers/cb7we6hh15hmc27d.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Dziewczynki za informacje. To ja chyba Tatusia wyślę po te rajstopki, co teraz są w Lidlu :) Oj tak, piękna dziś pogoda. Na spacerek by sie poszło :/ No ale nic, leżę, a potem troszkę na balkonie pozażywam słoneczka :) Również miłego dzionka i udanego prania wózeczka :) O, moją Dzidzię właśnie męczy czkawka hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i mój wózek wygląda całkiem idealnie :D już mi się podoba, bo jak go zobaczyłam najpierw myślę sobie, rety co to jest, taki brudny... a teraz po upraniu wygląda fajnie :) jeszcze tylko kółka zastanawiam się czy nie zmienić, w sumie widziałam na allegr kółka co prawda nie oryginalne do xlandera ale są też ładne, tylko czy ja sama kupię je ???? A jak będą złe :P W sumie koszt nie wielki, bo około 20 zł za nówkę sztukę. No pomyslę, czy warto, choć te nie są takie już złe po umyciu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się melduję i pisze ponownie bo coś nie pokazał się mój wątek :-(. Jesteśmy po wizycie i rośniemy zdrowo na kolejnej wizycie nareszcie zostanie wykonane USG. Co do bólu w pachwinach nie należy się bać, natomiast bóle jakie miałam ostatnio w podbrzuszu w postaci skurczów nie są prawidłowe i mam więcej wypoczywać. Zastanawiam się jednak jak wejść na 3 piętro i się nie zmęczyć :-(. Mimo prawidłowych wyników morfologi z uwagi na skurcze lekarz zwiększył dawkę magnezu i potasu.Niestety ciśnienie również cały czas mam wysokie. Chociaż nie znam dokładnego terminu cięcia Marcel powinien być już z nami w okolicach 1-8 października. To tyle o mnie, cały czas trzymam kciuki i czekam na wieści od Was mamuśki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamusia, mi też nie chce się jeść ale co zrobić. Wróciłam już ze szpitala z wynikiem posiewu. Jak dostałam kartkę do ręki i zrobiłam zdziwioną miną to aż się pielęgniarka zapytała czy wszystko w porządku. Zdziwiona byłam, że wynik bardzo dobry :) Spodziewałam się, że wyhodują mi jakiegoś robaczka. Mam już też wynik morfologii. Krwinki białe mi w końcu spadły - więc chyba dobrze. Norma jest do 10 a ja we wszystkich wynikach miałam ok 14 a dziś 10,2 :) Hematokryt minimalnie mi się poprawił z 35,5 na 35,8%. Myślę, że ta dieta mi trochę pomogła w poprawie wyników. Ja nie mam żadnych rajstopek i szczerze mówiąc nie myślałam, żeby je kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×