Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Witajcie Też własnie zostałam sama nie licząc piesków Moi wyjechali w góry na urodziny cioci i dziś nie wrócą Trochę się boje ,jakby tak coś się działo ... Viviii szyjkę masz strasznie krótką do tego te bóle (twardnienia) tez takie mam ale ta szyjka ... ja bym nie zwlekała z wizyta u lekarza Ja tylko raz pamiętam czop jak mi odszedł tydzień przed porodem ale to było dużo tego naprawdę taka galareta Mamusia ty tam za bardzo nie sprzątaj Ja nie robię praktycznie nic Plecy mnie bolą dół Jak siedzę to czuje takie szczypanie napieranie w dole Więc leżę oby do września bo do października to nie dotrwam nawet lekarz juz planuje cesarke około 37 tygodnia Diana bardzo ladne imię my jeszcze w lesie jestesmy z wyborem Dyska odpoczywaj ,jak najwiecej leż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii a lekarz stwierdził ci że szyjka ma tylko 1cm ?? I nic nie powiedział?? A możesz chodzić na szkolenia itd. ??? Agulka leż,odpoczywaj :) tak jak piszesz aby do września chociaż :) Dyska i ty leż bo nie ma wyjścia. Ja właśnie będę szukać materacyka, wcześniej rozglądałam się ale trzeba już na poważnie poszukać coś. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak same..?? A w brzuchu dzidzia to co..?? Ja to non stop gadam do mojego spiewam mu czytam.. Niech wie ze mama to ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leżę Dzieeczynki, leżę... I też dziś sama cały dzień :( A na dodatek Córeczka jakoś ucichła i oczywiście zaczynam się martwić :( Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyśka mój synek też dzisiaj cichutki, raz do czasu tylko jakoś zmieni pozycję i tyle. W ogóle mu się kopać nie chce, a poświęciłam się i loda zjadłam i też mało co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie mały kopie , rusza się a córka dojechała szczęśliwie. Więc jest ok, zjadłam obiad, no i idę zerknąć na swoje pranie dzisiejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nawet po lodzie Maluszkowi nie chce sie kopać? Oj pewnie za mało słodki ten lodzik :) A ja chyba zjem czekoladki kawałków kilka, to może Dzidzia troszkę pofika.. Mamusia, to super, ze Coreczka szczesliwie dojechała. A Ty sie dzis porządnie napracowałaś, odpocznij sobie troszke. Fajnie, ze wózeczek juz bedzie gotowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zostawię kupno materacyka na inny dzień, mam lenia na szukanie na allegro :) Ale muszę zerknąć czy mam wszystko do wyprawki na początek, jakąś listę znaleźć na necie i zerknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dostałam taką listę od koleżanki mojej koleżanki. Śmiałam sie troszkę, bo ja sobie znalazłam taka listę w gazecie i wycięłam, a ona zrobiła pliki w excelu z opisami: szpital, sypialnia, spacer, pielęgnacja tip. Lista niczego sobie, nawet są opinie na temat konkretnych produktów. Ale gdybym miała to wszystko kupić wydałabym majątek:) Dziadkowie dziś kupili kilka rzeczy: ręczniki, kocyk, rożek, śpiworek, pieluszki, wydawałoby sie drobiazgi, ale o 300 zł portfel mi sie uszczuplił :) A to moje pierwsze dziecko i wszystko muszę kupić. Jeszcze łóżeczko, wózeczek hoho lista jeszcze długa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Dzięki dziewczyny za miłe słowa :) Vivii :* Dziękuję za uzupełnienie tabelki :) Imię wybraliśmy po wielu bojach :) Mąż chciał Elizkę, ja Liwię... Stanęło na moim :D :D :D Ja mówiłam na początku o Kalinie (Dyśka :) ) i o Maciusiu (jeszcze nie znaliśmy płci) Ale mój mąż też od razu skrytykował imię Kalina.. całe szczęście namówiłam go na swój drugi typ... Właśnie wróciłam z zakupów.. tak mnie buty objadły, że w auchan ubrałam jakieś japonki i w nich już dokończyłam zakupy :) w kasie podałam babce tylko etykietkę z kodem kreskowym :) śmiała się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka, tak poszalałaś z zakupami, że aż butki się zbuntowały :) Hihihi :) Zobaczymy, może jeszcze Tatuś przekona sie do Kalinki, a jeśli nie, to mam jeszcze dwa imiona w zanadrzu ;) Liwia podoba mi sie bardziej niż Elizka :) Pojadłam troszkę i Córeńka sie rozbrykała :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie moge dodac zdjec do swojego albumu, dodaje pliki, klikam zapisz i nic:( u mnie koniec 28 tyg ciazy, Julka kopie, ktos wspominal o bolu w pachwinach w biodrach...dopadlo i mnie, w dodatku boli mnie kosc lonowa, jakbym za duzo jezdzila na rowerze...hmmm mierzylam brzuch, w obwodzie(pepek) mam 87 cm waga..nie wiem bo nie mam wagi, ale wypadaloby sie zwazyc. co do laktatora, ja mialam reczny z TT nie polecam, teraz kupie elektryczny z medeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie moge dodac zdjec do swojego albumu, dodaje pliki, klikam zapisz i nic:( u mnie koniec 28 tyg ciazy, Julka kopie, ktos wspominal o bolu w pachwinach w biodrach...dopadlo i mnie, w dodatku boli mnie kosc lonowa, jakbym za duzo jezdzila na rowerze...hmmm mierzylam brzuch, w obwodzie(pepek) mam 87 cm waga..nie wiem bo nie mam wagi, ale wypadaloby sie zwazyc. co do laktatora, ja mialam reczny z TT nie polecam, teraz kupie elektryczny z medeli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopisalam sie NICK..........WIEK..........MIASTO...........TERMIN. . ........PŁEĆ kosiorakis.....32.........Radom...........22.09.2012 .......KRZYŚ I JAŚ adza1987.....24........Słubice...........25.09.2012........ SYN nata_lie......25.........Z.Góra...........29.09.2012 .......KUBUŚ dotiuszka.....31........lubelskie.............10.12......... ..córka Viviii..........27........śląskie............02.10.2012... .....MAGDALENA Dianakarina..28........war.maz/Anglia..7.10.2012........SYN< br /> Rzodkiewa...27.........sl/Anglia..........7.10.2012........M ATEUSZ Diana.........26.........Rzeszów...........7.10.2012....... .LIWIA maryjka......35.........Kraków............7.10.12.......... córeczka klara.klara...37.........mazowieckie...10.10.2012. ......SYN pazMama......26........malopolskie......13.10.2012........JULKA Marla..........31........mazowieckie...13.10.2012 .......ANTOŚ Moniś83.......28 .......Warszawa.......14.10.2012........TADEUSZEK eljotka........26........Krosno...........14.10 .2012.......SYN- Aleksandra82.29.......Bydgoszcz.......15.10 .2012........SYN Ania3107......25.......dolnośląskie.....16.10.2 012........SYN Ania 23........23.......Katowice.........17.10.2012.........? dan-mos......33........Katowice.........19.10.201 2.......AGATKA Agulka1976...36.......Śląskie............20.10.2012....... .CÓRECZKA emachines....29.......Śląskie...........20.10 .2012........SYN Tusia21.......23.......pomorskie.......20.10.2012. .......CÓRECZKA Pela1992......20......Opolskie..........24.10.2012 ........FRANEK mamusia .....32.......podlaskie........27.10.2012.........FILIP Agusssia2008.22.......Wielkopolska....28.10.2012.........KUB UŚ miluchnaaa31.32......Slaskie...........29.10.2012 ........chyba SYN graga007......26.......Śląskie...........29.10. 2012........DOMINIK mala fu.......33.........DE/lodzkie.....29.10.2012.........? Nha............24........kuj-pomorskie.12.11.2012 .........LAURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja też :) NICK..........WIEK..........MIASTO...........TERMIN. . ........PŁEĆ kosiorakis.....32.........Radom...........22.09.2012 .......KRZYŚ I JAŚ adza1987.....24........Słubice...........25.09.2012..... ... SYN nata_lie......25.........Z.Góra...........29.09.2012 .......KUBUŚ dotiuszka.....31........lubelskie.............10.12...... ... ..córka Viviii..........27........śląskie............02.10.2012 ... .....MAGDALENA Dianakarina..28........war.maz/Anglia..7.10.2012........S YN< br /> Rzodkiewa...27.........sl/Anglia..........7.10.2012........M ATEUSZ Diana.........26.........Rzeszów...........7.10.2012.... ... .LIWIA maryjka......35.........Kraków............7.10.12....... ... córeczka klara.klara...37.........mazowieckie...10.10.2012. ......SYN pazMama......26........malopolskie......13.10.2012....... .JULKA Marla..........31........mazowieckie...13.10.2012 .......ANTOŚ Moniś83.......28 .......Warszawa.......14.10.2012........TADEUSZEK eljotka........26........Krosno...........14.10 .2012.......SYN- Aleksandra82.29.......Bydgoszcz.......15.10 .2012........SYN Ania3107......25.......dolnośląskie.....16.10.2 012........SYN Ania 23........23.......Katowice.........17.10.2012.........? dan-mos......33........Katowice.........19.10.201 2.......AGATKA Agulka1976...36.......Śląskie............20.10.2012.... ... .CÓRECZKA emachines....29.......Śląskie...........20.10 .2012........SYN Tusia21.......23.......pomorskie.......20.10.2012. .......CÓRECZKA Pela1992......20......Opolskie..........24.10.2012 ........FRANEK mamusia .....32.......podlaskie........27.10.2012.........FILIP Agusssia2008.22.......Wielkopolska....28.10.2012......... KUB UŚ miluchnaaa31.32......Slaskie...........29.10.2012 ........chyba SYN graga007......26.......Śląskie...........29.10. 2012........DOMINIK mala fu.......33.........DE/lodzkie.....29.10.2012.........? -ania-m-........24.......slaskie............30.10.2012........Syn:) Nha............24........kuj-pomorskie.12.11.2012 .........LAURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pazmama może coś galerius świruje, spróbuj jutro, tzn. rano czy jak :) Ale malutko masz w obwodzie. U mnie cały czas 100. a ginekolg nie karze Ci się ważyć?:) u mnie zawsze pyta o wagę, to u niego wchodzę bo też w domu nie mam :) jak coś to prześlij linka z tym elektronicznym laktatorem, chętnie zobaczę. Bo sama nie mam pojęcia sama jaki..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) jaka ciężka nocka - jak mi pachwiny bolały i spojenie łonowe, myślałam,że umrę z bólu. Do tej pory to najgorszy był ból właśnie dziś w nocy. Bałam się ruszyć, każdy ruch to niesamowity ból :( teraz wstałam do wc, bo w nocy nie odważyłam się, to boli mniej, znacznie mniej. Widzę,że pazMama też cię boli, ale też tak mocno ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
współczuję bólu - na szczęście oprócz ciągnięcia w dole brzucha nic nie dolega... nie pomijając oczywiście zgagi :P pazmama - może masz za dużą rozdzielczość zdjęc - mi tez raz nie chcialo wejsc, spróbuj zmniejszyc i wtedy dodac... miłej niedzielki życze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK..........WIEK..........MIASTO...........TERMIN. . ........PŁEĆ kosiorakis.....32.........Radom...........22.09.2012 .......KRZYŚ I JAŚ adza1987.....24........Słubice...........25.09.2012..... ... SYN nata_lie......25.........Z.Góra...........29.09.2012 .......KUBUŚ dotiuszka.....31........lubelskie.............10.12...... ... ..córka Viviii..........27........śląskie............02.10.2012 ... .....MAGDALENA Dianakarina..28........war.maz/Anglia..7.10.2012........S YN< br /> Rzodkiewa...27.........sl/Anglia..........7.10.2012........M ATEUSZ Diana.........26.........Rzeszów...........7.10.2012.... ... .LIWIA maryjka......35.........Kraków............7.10.12....... ... córeczka klara.klara...37.........mazowieckie...10.10.2012. ......SYN pazMama......26........malopolskie......13.10.2012....... .JULKA Marla..........31........mazowieckie...13.10.2012 .......ANTOŚ Moniś83.......28 .......Warszawa.......14.10.2012........TADEUSZEK eljotka........26........Krosno...........14.10 .2012.......SYN- Aleksandra82.29.......Bydgoszcz.......15.10 .2012........SYN Ania3107......25.......dolnośląskie.....16.10.2 012........SYN Ania 23........23.......Katowice.........17.10.2012.........? dan-mos......33........Katowice.........19.10.201 2.......AGATKA Agulka1976...36.......Śląskie............20.10.2012.... ... .CÓRECZKA emachines....29.......Śląskie............20.10 .2012.........MIKOŁAJ Tusia21.......23.......pomorskie.......20.10.2012. .......CÓRECZKA Pela1992......20......Opolskie..........24.10.2012 ........FRANEK mamusia .....32.......podlaskie........27.10.2012.........FILIP Agusssia2008.22.......Wielkopolska....28.10.2012......... KUB UŚ miluchnaaa31.32......Slaskie...........29.10.2012 ........chyba SYN graga007......26.......Śląskie...........29.10. 2012........DOMINIK mala fu.......33.........DE/lodzkie.....29.10.2012.........? -ania-m-........24.......slaskie............30.10.2012...... ..Syn Nha............24........kuj-pomorskie.12.11.2012 .........LAURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak zjeść śniadanko, wypić tabletki i za 10 minut oddać to wszystko do kibelka :( Kiedy to się skończy wkońcu ? Co drugi lub trzeci dzień u mnie tak jest. Jutro zaczynam 7 miesiąc a nadal wymioty są. Nie dość,że bolą boki od leżenia, pachwiny to jeszcze teraz kapeć w buzi, gardło podrażnione i boli brzuch od wyrywania tego wszystkiego :( Oj coś dziś dzień narzekania chyba będzie u mnie :( Ale wam miłej niedzieli życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nocy tylko raz wstawałam do toalety Spałam do 9 :-) Teraz jem bo strasznie głodna jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzisz jak dobrze, ja to odwrotnie dziś, ze wszystkim :( Fatalne samopoczucie i tyle. Leżę i cały dzień będzie taki byle jaki, a miałam do siostry jechać na kawkę na troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. U mnie też dzisiaj dobrze się spało, jeszcze bym chciała ale pora wstawać :) A od czego te pachwiny mogą boleć? Ja nie narzekam, jedynie biodra od lewego i prawego boku bolą, a tak to dolegliwości mi przeszły, nawet kręgosłup mnie nie boli co dziwne, bo miesiąc temu bolał mocno. Jedyne co mogę się przyczepić, że często mi się kręci w głowie. Mamusia głowa do góry, może jeszcze fajny dzień będzie. A jak córka, zadowolona z wyjazdu? Pogoda się polepszy lada dzień do tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aadza1987
witam. maamusia mnie tez napieprza niemilosiernie, do takiego stanu ze chodzic nie moge. od dwoch dni jest punkt kulminacyjny. wzorj moj pomagal mi wstac z lozk bosama nie bylam w stanie. a jest naprawde ciezko bo maam kupione juz mebelki do dzieciakow i sama chcialam je poskrecac a tego nie robie :( uwiezzcie mi dla mnie byly bardzo wazne i sie wsciekam tylko. meble kupilismy w ikei.super wybor jk ktos kupi klasyke , ja troszke przerobbie i bedie super. posciel dlamaluszka tez juz zamowilam, rozek rowniez przy pierwszym bardzo sie przydal. gdyby ktoras potrzebowala to link na allegro chyba mama-tata. teraz jeszcze materace i posciel dla starszego. myyslee ze do konca miesiaca bedzie wszystko stalo to dodam zdjecie :) martwie sie tym spojeniem bbo mnie normalnie w srodku w pochwie boli i zeby sie nie okazalo ze z szyjka cos nie tak bo wtedy dadza cos na podtrzymnie a jak juz dadza to przenosze jak z pierwszym... a wolalabym troszke szybciej zkozystac z podody i spacerkow z maluchem :) a dzis troche poleze chyba wiecej moze przejdsie bol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przeczytałam jeden artykuł odnośnie pachwin,że to może być objaw wczesnego porodu i późniejsze odpowiedzi różnych mam, to mi się odechciało czytać :P Teraz mnie nie bolą, może to wina wczorajszego mycia wózka, ale już mi się zdarzały te bóle ale nie takie jak w nocy. Leżę sobie, czekam aż złe samopoczucie przejdzie, bo nadal dziwnie jest. A córka zadowolona, wczoraj dzwoniła po 23 że wracają z dyskoteki, więc wiecie- przynajmniej nie nudzi się :) A w domu siedziałaby i oglądała TV, komputer i gry, koleżanki i nic więcej. A tam tego nie ma, zero TV, komputerów no i nowe znajomości wskazane . A co najważniejsze więcej ruchu ma, bo to kolonie taneczne, 2 razy treningi, plus wycieczki, może plaża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adza nie stresuj,że to cos z szyjką, może ja kurczę zadzwonię do gin lepiej, niż będę się zastanawiać :( teraz nie boli ale noc fatalna, najgorsza chyba z całej ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adza a kiedy masz wizytę u gina? heh, chyba każda z nas powoli marzy o tym by już urodzić. A tu najcięższe miesiące przed nami. Mamusia to chyba lepiej nie czytać na necie o tych bólach pachwin :) Dobrze, że córka zadowolona z wyjazdu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×