Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miiiśkaa

*******PAŻDZIERNIK 2012*****

Polecane posty

Mamusia ja nie spie od 4:30 nawet wstalam z Piotrkiem jak do pracy jechal. Tak wczoraj narzekalam ze Franek nie kopie a dzisiaj mam rewolucje w brzuchu normalnie masakra ciagle kopie od 5 rano i podraznia mi zoladek przy tym hehe;d Ja tez chce juz byc w 9 miesiacu no ale szybko zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ależ z Was ranne ptaszki :) chociaż ja tez muszę przyznać, ze wierciłam sie w nocy strasznie z powodu bólu bioder :( Zaraz jadę napić sie glukozy :) a potem znowu do łóżeczka... :/ Mamusia 10 dni szybko minie i Córcia znowu będzie z Toba :) Miłego dzionka życzę wszystkim ! :) ahas i przyłączam się do wspólnego pragnienia - też bym chciała juz 9 miesiąc :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki - Witaj Dyśka! Oficjalnie rozpoczynamy z moją córeczką 30 tc :D Jupi! Brzuszek się napina, ale to Niunia się rozpycha :) już to obczaiłam.. W poniedziałek wizyta i też się martwię o szyjkę, choć ostatmnio była ok, to boję się, że coś się tam może dziać......... Graga i Mamusiu - gratuluję dobrych cukrów :) U mnie pomiary nadal, ale pani doktor diabetolog kazała je robić coraz rzadziej i nie martwić się na zapas. Wyniki są w większości poniżej 100 - tylko po frytkach z ketchupem było 115 :P Moniś Słoneczko - musisz być silna - wiem, że łatwo się mówi, ale tyle już przeszłaś w tej ciąży, że i teraz dasz radę - uwierz w siebie :* Najważniejsze, że Tadeuszek zdrowy :) :) :) i nie musisz leżeć plackiem.. Agulka - współczuję tej szyjki, ale szybko zleci te kilka tygodni! Najważniejsze Wasze zdrówko! Natalie - lecz bakterie i głowa do góry! Moja wyprawka jeszcze daleko w lesie - biorę się za to w następnym tygodniu. Pela - moja Malutka rusza się w miarę systematycznie.. ale wiem jaki to stres gdy jest cicho zbyt długo...ja mam już większość rzeczy potrzebnych do szpitala - poza podkładami, wkładkami i kosmetykami.. piżamy 3 sztuki, kapcie, szlafrok i bielizna już kupione. Vivii :* powodzenia na szkoleniu (troszkę spóźnione :P ) Miłego dnia dla wszystkich :D Zmotywowałam męża i może weźmie się w końcu za przygotowywanie pokoju dla córeczki... czeka go malowanie i skręcanie mebli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyśka, mam prośbę - napisz coś więcej o tym twardniejącym brzuchu.. Ja miałam ostatnio przez 2 dni takie twardnienia, ale zupełnie niebolesne i każde trwało max do minuty. Biorę magnez i w tych dniach jeszcze dodałam sobie nospę.. teraz te twardnienia, to raczej moja wiercąca się córa... bo raz jest twarda gula po lewej stronie a raz po prawej i w dodatku rusza się :P Jednak w tych 2 dniach twardniał brzuch niemal cały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem,że czas szybko zleci ale samej będzie smutno. Nikogo nie będzie :( Ale cieszę się,że pojechała, bo ze mną w tym roku zupełnie nigdzie byśmy się nie wybrały a tak przynajmniej spędzie fajnie tanecznie czas :D A już w przyszłym roku pojedziemy we czwórkę :P Uciekam dziewczyny, piorę dziś tapicerkę od wózka, całość bo ładna pogoda - także troszkę roboty mam ... Któraś prała już ??? Ja część do pralki wrzucam a to co nie da się to ręcznie, na podwórku, bo w domu i tak bałagan :( nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diana, gratuluję rozpoczęcia 30tc :) A co do twardnienia brzuszka, to u mnie zaczęło sie tak, ze wydawało mi sie któregoś dnia, ze cały dzień mam twardy brzuch. Jak stoję, to prawie zawsze mam twardy i napięty, ale tym razem miałam twardy rownież podczas siedzenia i leżenia. Byłam tym zaniepokojona i późnym wieczorem pojechaliśmy do szpitala. Tam mnie zbadali i powiedzieli, że wszystko ok, brzuszek w normie. Ale zapisali nospę i magnez. Kazali zgłosić sie do lekarza prowadzącego za tydzień. Poszłam więc do mojego lekarza, a ten powiedział, że brzuszek jest jednak troszkę twardy, a Dzidzia nisko. I jeszcze dorzucił do tych leków Duphaston. Biorę te leki juz od ponad dwóch tygodni, ale twardnienia mam cały czas. Jak mam skurcze, to cały brzuszek mam twardy, nagle czuję takie napięcie/spięcie brzucha, takie ściśnięcie. To trwa około 15 sekund i nie jest bolesne, ale niezbyt przyjemne. Bywa, ze takich skurczy mam nawet kilka w ciagu godziny, a bywa tez, ze przez kilka godzin spokój. Myśle, ze taki skurcz Dianko odróżnisz bez problemu od rozpychania sie Maleństwa. Czekam z niecierpliwością na czwartkową wizytę u mojej ginki, mam nadzieję, że szyjka sie nie skraca. A tymczasem leżę prawie cały czas. Mamusia, ja nie prałam takich rzeczy, więc nie wiem, ale życzę Ci miłego i owocnego sprzątania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A twardnienie brzuszka masz po całości czy w konkretnym miejscu tak ściśnie i puszcza??? A troszkę poprałam i przyszłam poleżeć, to nie takie łatwe, nie chcę sobie biedy narobić. :( na spokojnie ze wszystkim. Zostało mi uprać gondolę a reszta już :) Dziewczyny, jak wasze glukozy ?? Któras miała dziś iść???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twardnienie mam po całości brzuszka - ściska cały brzuch i po chwili puszcza. Bywa, ze mam tez po jednej stronie, ale wtedy to wiem, ze Dzidzia tam sie rozpycha. Ja dziś miałam mieć glukozę, ale pojechałam jakoś po 8- smej, bo wydawało mi się, ze gabinet jest czynny do 11, a w sobotę tylko do 10 :( Muszę jechać raz jeszcze w poniedziałek. Szkoda, że dziś sie nie udało, bo jakoś sie nastawilam na dziś i myślałam, ze będę miała to z głowy. Mamusia ja Ci zazdroszczę sprzątania, tez bym sobie troszkę posprzatała... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyśka dzięki za wyczerpującą odpowiedź :) Ja mam wizytę w poniedziałek i z pewnością wypytam swojego gina o te twardnienie.. oby to się nie wiązało ze skracaniem szyjki ani oznakami przedwczesnego porodu :( boję się tego... Mamusiu, ja dostałam wózek od bratowej i ona wszystkie części, które się dało odpiąć wyprała w pralce, a pozostałe właśnie ręcznie - wózek wygląda jak nowy, więc i Ty się z tym łatwo uporasz.. Trzymam kciuki, by czas bez córeczki szybko Ci upłynął :D Ściskam mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItam dziewczyny :) Mamusia moj syn wczoraj pojechal rano do dziadkow a ja dzisiaj wieczorem juz jade do nich i juz mi smutno ale tak to jest jak sie cale dnie spedza z dzieckiem a ono nagle gdzies jedzie czlowiek nie wie co ma ze soba zrobic ;) a jaki ten wozek kupilas w koncu?? bo chyba przeoczylam ... kurcze ja tez mam twardnienie brzucha czasami nawet troche bolesne i te cholerne jelita ;( masakra ... a brzuch mam tak nisko ... no i szyjka dosc mocno skrucona bo jakis 1cm ma ..ale jeszcze tylko troche... choc do pazdziernika nie dotrwam i czuje to przez kosci ;) Pela teraz Franio tak Cie pokopie zeby mamusia sie wiecej nie martwila ;) Natalka a masz jakies objawy jakas wydzieline czy cos?? kurcze bo ja mam ostatnio taka galaretke i zastanawiam sie czy to nie czop odhodzi po troche ... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was z Mrzezyna:)17C ale slonko swieci,od wtorku ma byc sloneczko i powyzej 25C wiec nie bedzie zle,dzis mamy leniwy dzionek a jutro zrobimy sobie jakas wycieczke:) Podroz nie byla najgorsza,prawie 8godz ale wytrzymalam. Mam juz wyniki tej hemoglobiny ICD-9:L55 wynik 4,5(norma 4-6)wiec ok ale jest jeszcze jedna hemoglobina IFCC i tu mam 25,52 a normy(29-42)wiec chyba za niski wynik,tak mysle ze moze lepiej niski niz wysoki ale w poniedz rano bede dzwonic do lekarza to mi powie czy jest sie czym martwic... Gratuluje Graga i mamusiu dobrych wynikow cukrzycowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was z Mrzezyna:)17C ale slonko swieci,od wtorku ma byc sloneczko i powyzej 25C wiec nie bedzie zle,dzis mamy leniwy dzionek a jutro zrobimy sobie jakas wycieczke:) Podroz nie byla najgorsza,prawie 8godz ale wytrzymalam. Mam juz wyniki tej hemoglobiny ICD-9:L55 wynik 4,5(norma 4-6)wiec ok ale jest jeszcze jedna hemoglobina IFCC i tu mam 25,52 a normy(29-42)wiec chyba za niski wynik,tak mysle ze moze lepiej niski niz wysoki ale w poniedz rano bede dzwonic do lekarza to mi powie czy jest sie czym martwic... Gratuluje Graga i mamusiu dobrych wynikow cukrzycowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzien dobry ja w koncu wolne odespalam za wszystkie czasy .. Nic nie pisalam bo byla tylko praca i spanie ale dzielnie was czytalam. Witam nowa mamuske :) Brzucholca mi tak wyrzucilo ze wygladam jak juz bym miala rodzic zaraz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dyśka ja nie mogę nic robić, sprzątać ale nie ma kto mi tego zrobić... więc chodzę coś zrobię i się kładę, na własną odpowiedzialność :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow mamusi ladny i tani a kolory sa super ;) to Ci sie udalo ):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) My dzisiaj pospaliśmy do 11 :) choć od 5 do 6 mój mąż miał koncert chrapania :/ Jak czytałam ulotkę to wychodzi, że mam jakiś grzybki i dał mi priobriotyk doustnie i globulki pimafucin. Jak czytałam to 90% kobiet w ciąży ma z tym problem. Vivii w sumie ja żadnych objawów nie mam. Mam dużo upławów, ale wydawało mi się, że są ok. No, ale najlepiej wyleczyć tą infekcję. A za tydzień mam wizytę i znowuż mam mieć wymaz, więc może już będzie ok.. Mamusia ja jeszcze nie prałam wózka, stwierdziłam, że za wcześnie, że jeszcze zdarzy się przykurzyć i zabiorę się za to pod koniec sierpnia. Vivii a ty lepiej leż dużo, żebyś do września donosiła. Miluchaa to wypoczywaj i dużo słońca :) u nas od poniedziałku ma być ciepło a od środy zapowiadają upały. Już praktycznie bez alergii, więc będzie dużo lżej niż ostatnio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii masz racje mały szaleje niemilosiernie od 5 rano jakiegos dopalacza dostal ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczne imię :) a wózek, hmmm cały do prania,no i umyłam stelaż - szczerze w takim sobie stanie stelaż jest... Ale ogólnie po upraniu większości części wygląda na sznurku ładnie :P Zabieram się za gondolę, tu muszę umyć ją prawie całą sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vivii, odpoczywaj dużo i jak najwięcej leż, bo szyjka rzeczywiście krótka. A ta wydzielina to na pewno nie czop, nie martw sie. Różną postać przybiera ta wydzielina w ciąży, ja tez mam raz gestszą, a raz wodnistą i tez od razu zaczęłam rozmyslać, czy to aby nie wody płodowe.. Niepotrzebnie się wkręcamy i stresujemy. Miluchna, miłego i udanego odpoczynku na urlopie:) Mamusia, śliczny wózeczek! Ja ten zakup mam jeszcze przed sobą :) Uważaj na siebie Kochana i też staraj sie dużo odpoczywać. Natalie rzeczywiście grzybki to chyba zmora kobiet w ciąży. Ja miałam juz dwa razy. Dostałam takie troszkę silniejsze globulki Gyno-Pevaryl i na szczęście jest spokój. Oby tak do końca.. A tez nie miałam szczególnych objawów, nic mnie nie piekło, nie szczypało. Dianka piękne imię wybraliście dla Córeczki :) My sie jeszcze zastanawiamy. Mnie podoba sie Kalina, ale Tatusiowi chyba nie bardzo :) A mnie sie humorek poprawił, bo właśnie dzwoniła Babcia (moja Mamcia), że kupiła troszkę rzeczy dla Dzidzi w ramach wyprawki i własnie Dziadek jedzie do mnie z tymi zakupami :) bo juz sie martwiłam, ze jestem w lesie z wyprawką :) Ściskam Was mocno! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam tabelke ;) NICK..........WIEK..........MIASTO...........TERMIN. . ........PŁEĆ kosiorakis.....32.........Radom...........22.09.2012 .......KRZYŚ I JAŚ adza1987.....24........Słubice...........25.09.2012........SYN nata_lie......25.........Z.Góra...........29.09.2012 .......KUBUŚ dotiuszka.....31........lubelskie.............10.12...........córka Viviii..........27........śląskie............02.10.2012........MAGDALENA Dianakarina..28........war.maz/Anglia..7.10.2012........SYN Rzodkiewa...27.........sl/Anglia..........7.10.2012........MATEUSZ Diana.........26.........Rzeszów...........7.10.2012........LIWIA maryjka......35.........Kraków............7.10.12..........córeczka klara.klara...37.........mazowieckie...10.10.2012. ......SYN Marla..........31........mazowieckie...13.10.2012 .......ANTOŚ Moniś83.......28 .......Warszawa.......14.10.2012........TADEUSZEK eljotka........26........Krosno...........14.10 .2012.......SYN- Aleksandra82.29.......Bydgoszcz.......15.10 .2012........SYN Ania3107......25.......dolnośląskie.....16.10.2 012........SYN Ania 23........23.......Katowice.........17.10.2012.........? dan-mos......33........Katowice.........19.10.201 2.......AGATKA Agulka1976...36.......Śląskie............20.10.2012........CÓRECZKA emachines....29.......Śląskie...........20.10 .2012........SYN Tusia21.......23.......pomorskie.......20.10.2012. .......CÓRECZKA Pela1992......20......Opolskie..........24.10.2012 ........FRANEK mamusia .....32.......podlaskie........27.10.2012.........FILIP Agusssia2008.22.......Wielkopolska....28.10.2012.........KUBUŚ miluchnaaa31.32......Slaskie...........29.10.2012 ........chyba SYN graga007......26.......Śląskie...........29.10. 2012........DOMINIK mala fu.......33.........DE/lodzkie.....29.10.2012.........? Nha............24........kuj-pomorskie.12.11.2012 .........LAURA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a co to za czop? To przed porodem czy kiedy? Diana piękne imie :) Dyśka, ale masz dobrze z dziadkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wujek google wszystko ci powie :D "Wydalenie czopa śluzowego Korek z gęstego śluzu w okresie ciąży chronił maleństwo przed infekcjami. Teraz, przed porodem, czop śluzowy zostaje wypchnięty z szyjki macicy, by zrobić miejsce rodzącemu się dziecku. Na bieliźnie możesz zaobserwować galaretowatą, bezwonną kulkę, przezroczystą lub lekko różową. Odejście czopa śluzowego oznacza, że szyjka macicy się rozwiera, jednak pamiętaj, że to indywidualna sprawa każdej kobiety, jak długo potrwa u niej ten proces. Może kilka godzin, ale też może ciągnąć się nawet dwa tygodnie."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wlasnie a mi sie od kilku dni taka galaretka wychodzi i tak wlasnie jak czop wyglada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
viviii to idz w poniedzialek do lekarza - bedziesz spokojniejsza, tymbardziej ze masz bardzo krótką szyjkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Vivii lepiej przejdź się na konsultację, fakt, nie ma co się nakręcać ale sprawdzisz dla własnego spokoju :) i dobra maluszka. Ja leżę, zmęczyłam się a przecież prawie nic nie robiłam, a kondycja zerowa.... Do końca dnia leżę i odpoczywam, bo to nie żarty. Nha Was pozdrawia, odezwie się wkrótce pewnie - tak mi napisała na FB :) A i Tusia też odpisała mi,że trochę zabiegana,ale dzidzia ok. Więc u tych laseczek wiem,że z dzidziami jest wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Graga dzięki za info, wcześniej przeoczyłam :) Mamusia ja też mam zerową kondycję. Po basenie przecież cały dzień przespałam/przeleżałam :) Dobrze, że u dziewczyn ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×